|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:14:19   
Anoniman
od sestre sin mi je zavrsio srednju skolu (naka internacionalna skola u parizu)...dolazi 6. juna u sarajevo...sad je veliki decko ...

pojma nemam sta da mu kupim user posted image  
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:23:13   
Sneža
I ja uvek ali uvek imam dilemu kad treba neki znacajan poklon kupitiuser posted image
Mozda satuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:24:35   
Anoniman
znas sta je jos veci crnjak ...to je dijete koje ima sve (odnosno roditelji su mu puni ko brodovi) zato i nemam ideju

mozda najbolje pare ... ipak ce mu tu trebati za kafanu ovdje user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:28:18   
Sneža
A sta ce reci za deset godina,koji je poklon dobio od tetke za maturu??
Naravno uvek na kraju i ja dam pare,ali se svaki put posle pokajem!!
Kada smo se mi vencali,ja sam svoj MOJOJ rodbini rekla da hocu lovu i tako je i bilo.

A mm je mahom donosila poklone,i sad posle x godina bude e ovo su nam uzeli ovo,ovi ono,a sto se moji iskesirali ode macku u repuser posted image
Sad sam mimo teme jbguser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:30:43   
Anoniman
ma ebo to ... njemu je sada do kafane

da se razumijemo ja volim keš najviše ...pa da kupim sebi sta mi odgovara

kontala sam te lancic(ne nosi) ...sat (za ono sto on nosi ne bi me pokrile dvije plate) ... majicu i ta sra... ce poderati i baciti ili ce izaci iz mode
jedino da mu napravim alboom sa slikama kad je bio mali sa mnom i kes ... ne znam

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:31:44   
Sneža
Ovo za album skidam kapu za ideju!!!user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:32:33   
Anoniman
sacu ti postaviti jednu sliku samo da ga vidis ...dusha tetkina 

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:35:36   
Jeca*
Kod nas u Mamutu (IPS) ima da se kupe predivne snezne kugle u koje mozes da umetnes 2 slike. Mozes nesto tako pa jednu sliku kad je bio mali, jednu sad. Plus keš naravno user posted image
I album je super ideja. A možeš i onaj foto ram usb, u koji se ubace slike pa se vrte kao na kompu...znas na sta mislim. Mi smo to skoro kupili za jedan poklon, sjajna stvarcica.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:39:39   
Anoniman
znam Jeco sta je ...ma skontacu nesto





< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 5.6.2009 14:41:39 >

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:45:08   
Lu
Pa sigurno voli knjige,raspitaj se kod roditelja pa mu izabereš nešto čime ćeš ga obradovati a novac se podrazumijeva danas... nažalost.... al eto staviš u koriceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:46:29   
Anoniman
Lu ... odlican je ucenik ...jedan od najboljih u toj skoli.... al on i knjige ...pa mogu mu jedino alan forda kupiti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:47:04   
bebać
ipak ce mu tu trebati za kafanu ovdje user posted image


ej moj Lenkec,ko op čemu ti se sikiraš da sestrić ima rapaje za kafanuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:48:30   
Anoniman
pa sta cu boničko... nije lako biti tetka ...pa kad se napije ... mene zove ne smije kuci itd .... ma to ti je cirkus

a moja sestra , njegova mama  je super ... ono nije uopste lik da bi prigovarala ... njoj je sve to normala ...al valjda njega stid bude


< Poruku je uredio Vučko.ba. -- 5.6.2009 14:49:34 >

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:49:03   
Lu
IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

Lu ... odlican je ucenik ...jedan od najboljih u toj skoli.... al on i knjige ...pa mogu mu jedino alan forda kupiti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nemoj zezat...pa ne mora biti neka naučna fantastika,ima knjiga kao"žene su s venere"...
uh šta rekoh user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:51:10   
Anoniman
u drugom srednje se morao opredijeliti za smijer neki ...uzeo nakav ekonomski nesto .... samo da izbjegne pisanje lektira i citanje bilo kakvih knjiga koje nemaju brojeve u sebi ....

tako da Lu knjiga definitivno otpada...mama i ja mu pisale lektire od osnovne pa na dalje

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:51:38   
Modessty
ej ovaj Jecin predlog - ram za slike, onaj usb, je odlična stvar!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:52:10   
Anoniman
ma i ja kontam nesto na taj fazon 

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:53:58   
Modessty
ma dovedi mu neku striptizetu user posted image neku kao one što po filmovima iskaču iz torteuser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:54:58   
bebać
Kako vidim biće najbolje i najlakše da mu daš pare za kafanuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:57:17   
Anoniman
pa kad potroši ...onda slijedi ovako "tekooooo...šta radišššš.... da te pitammmm ...nece mi mama poslati sigurnoooo...al bi li ti meni posudila????"

to posudila mi je najsmijesnije od svega

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 14:57:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

ma dovedi mu neku striptizetu user posted image neku kao one što po filmovima iskaču iz torteuser posted image


Mod ba to ti uopste nije losa ideja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
5.6.2009 15:02:19   
bebać
kad ćeš "posuditi svejedno' onda se odluči za tu striptizetu u tortiuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prijedlog za poklon (maturantu)
6.6.2009 0:04:14   
Tara

Mozes da mu kupis dobar fotoaparat.....

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here