|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:30:32   
Anoniman
Sada sam bila da popušim cigaru i naletim na kolegu koji uvek ima mnogo smešne priče.
Uglavnom, pre koji dan je čitao u Blicu da će nevidljivi plaštovi biti dostupni u prodaji za nekih 30godina. Takođe, postojaće i rančevi za letenje. (kaže kolega, pisalo u novinama)

Naravno iz toga je krenulo zezanje o vazdušnoj policiji, pa se drugi kolega nadovezao da ćemo uskoro za sve koristiti pilule: za ishranu, za oblačenje. Tipa zelena pilula za minić. user posted image  Onda je prvi kolega rekao "A šta ako progutaš ženinu zelenu pilulu greškom, a ne možeš da se presvučeš?" user posted image

Dakle, šta vi mislite, hoće li svet zaista biti takav već za 30godina? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:34:37   
Anoniman
jašta će .... sjećam se filmova koje sam gledala a koji su nastali recimo pod kraj 70 i 80 godina proslog vijeka ...i tada u tom filmu kao u budućnosti 2008 godine leteći auti ...kad ono prc... nidje nista ....jos uvijek...tako da plašt iz knjiga o Potteru ostavite za malu djecu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:35:54   
Modessty
možda ne za 30, ali za jedno 50.....user posted image

ja nikako da dočekam eru spejs šatlova koji obilaze Gama kvadrant i Deep space 9 user posted image

A bilo bi dobro imati one njihove replikatre hrane i holoapartmane i iiiii... kako se beše zove ono kad pritisneš dugme i zrak te prebaci sa svemirskog broda na planetu?!

user posted image user posted image user posted image user posted image

volim naučnu fantastiku!user posted image user posted image user posted image


Sve je moguće! Nekad su i podmornice bile naučna fantastika - setite se 20.000 milja pod morem! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:39:04   
Anoniman
Ja ne bih volela da postoje nevidljivi plaštovi. Zamislite da vam se neko stalno šunja iza leđa a vi ga ne vidite. Ili recimo da naletite na ništa! user posted image

A ove pilule... hmmm... znate li vi koliko puta se ujutru presvučem pre nego što izađem iz stana? Pa na šta bih ja ličila uz te pilulice? user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:40:00   
Anoniman
nevidljiva haljina ....carevo novo ruho user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:41:31   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

nevidljiva haljina ....carevo novo ruho user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:42:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty



A bilo bi dobro imati one njihove replikatre hrane i holoapartmane i iiiii... kako se beše zove ono kad pritisneš dugme i zrak te prebaci sa svemirskog broda na planetu?!




Da nije teleportacija?user posted image user posted image user posted image

ja to pozelim svaki put kad idem kod dechka na drugi kraj grada user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:42:24   
Anoniman
Opet se sprdate, a ja sam skroz ozbiljna.

Baš sam se zabrinula (verovatno će me zabrinutost proći za nekih 30min user posted image ).

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:43:48   
Anoniman
i djeca ce nam ici u školu za vještičarenje i čarobnjaštvo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a ja cu se teleportirati na drugi kraj planete da dahnem dushom user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:43:54   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ne bih volela da postoje nevidljivi plaštovi. Zamislite da vam se neko stalno šunja iza leđa a vi ga ne vidite. Ili recimo da naletite na ništa! user posted image

A ove pilule... hmmm... znate li vi koliko puta se ujutru presvučem pre nego što izađem iz stana? Pa na šta bih ja ličila uz te pilulice? user posted image

Tasha bi bila tabletoman u tom slucaju user posted image
Ja ne verujem u to... Inace mislim da je mesto bajkama i naucnoj fantasci u knjigama i filmovima, a ne u Blicu. Koji je urednik mogao da odobri takvu pricu user posted image Pa zar smo mi ljudi toliko ludi ili glupi da poverujemo da ce tako biti za 30 godina user posted image A i dobro kaze Lenka, bilo je u filmovima kako ce izgledati svet posle 2000-te godine, pa nista. Zar nisu pisali da ce 2000-te biti i smak sveta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:45:57   
Anoniman
e sad je navodno smak svijeta 2012 po kalendaru maja ... haj da i to čudo vidimo 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:47:00   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Smeshkica


Da nije teleportacija?user posted image user posted image user posted image

ja to pozelim svaki put kad idem kod dechka na drugi kraj grada user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
E to!!! user posted image I meni bi mnooogo značilo da mogu da se teleportujem na more ili na planinu kad me ovde svi iznerviraju! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:47:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

znate li vi koliko puta se ujutru presvučem pre nego što izađem iz stana? Pa na šta bih ja ličila uz te pilulice? user posted image



hahahah....mogu da predpostavim...jer sam ja nekad u stanju da izvuchem sve stvari iz ormana dok ne nadjem dobitnu kobinaciju....jutros sretja nisam imala vremena za to pa sam obukla prvu haljinu koju sam dohvatila....a posle se u svakoj sjajnoj povrshini ogledam...jel sve na mestu user posted image user posted image user posted image

Neznam kako bi ovo izgledala kad bi pila pilulice....mislim da bi mi bilo lakshe da idem gola user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:47:42   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ne bih volela da postoje nevidljivi plaštovi. Zamislite da vam se neko stalno šunja iza leđa a vi ga ne vidite. Ili recimo da naletite na ništa! user posted image

A ove pilule... hmmm... znate li vi koliko puta se ujutru presvučem pre nego što izađem iz stana? Pa na šta bih ja ličila uz te pilulice? user posted image


Tašo sad sam se zagrcnula od smeha user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:47:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica


Tasha bi bila tabletoman u tom slucaju user posted image  



user posted image  Pitanje je da li se prva tableta neutrališe drugom?

Zamisli ako ne, imala bih 5 pantalona i 4 suknje na sebi. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:48:34   
Anoniman
a napolju +40 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:48:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: Smeshkica


Da nije teleportacija?user posted image user posted image user posted image

ja to pozelim svaki put kad idem kod dechka na drugi kraj grada user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
E to!!! user posted image I meni bi mnooogo značilo da mogu da se teleportujem na more ili na planinu kad me ovde svi iznerviraju! user posted image user posted image user posted image


Juuuuuuu...kako bi to bilo motjno user posted image user posted image user posted image

Svaki dan bi ishla da se okupam na karibe....a uveche na severni pol da gledam polarnu svetlost user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:49:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ne bih volela da postoje nevidljivi plaštovi. Zamislite da vam se neko stalno šunja iza leđa a vi ga ne vidite. Ili recimo da naletite na ništa! user posted image

A ove pilule... hmmm... znate li vi koliko puta se ujutru presvučem pre nego što izađem iz stana? Pa na šta bih ja ličila uz te pilulice? user posted image


Tašo sad sam se zagrcnula od smeha user posted image  user posted image  user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:50:04   
Modessty
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:51:19   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Pitanje je da li se prva tableta neutrališe drugom?

Zamisli ako ne, imala bih 5 pantalona i 4 suknje na sebi. user posted image



user posted image user posted image user posted image

ja ne bi mogla da trpim nekoliko bruseva i gaća na sebi user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:51:22   
sneza24
Ti bi Tasho crkla od vrucine.user posted image

< Poruku je uredio sneza24 -- 10.6.2009 12:52:16 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:52:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

e sad je navodno smak svijeta 2012 po kalendaru maja ... haj da i to čudo vidimo 

user posted image user posted image user posted image user posted image

A hoce li biti bas 1.maja ili neki dan kasnije? Pitam zbog proslave prvomajskih praznika, pa da znam da li da ih planiram user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:54:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Katjica


IZVORNA PORUKA: Vučko.ba.

e sad je navodno smak svijeta 2012 po kalendaru maja ... haj da i to čudo vidimo 

user posted image user posted image user posted image user posted image

A hoce li biti bas 1.maja ili neki dan kasnije? Pitam zbog proslave prvomajskih praznika, pa da znam da li da ih planiram user posted image



Ma Katjice, znaš da uvek za 1. maj oko 17h padne kiša... e tada će biti smak sveta! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Naučna fantastika ili bliska budućnost?
10.6.2009 12:55:07   
Anoniman
mozemo na prvi maj al nećemo na novu godinu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here