|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 02/24
1.2.2024 14:42:26   
Sanjica26 RR
Drage mame, stigao nam je februar!

Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati. Tome u prilog predlažemo da procitate Klik
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 02/24
1.2.2024 15:13:57   
Ivanka 75
Pozdrav Februaru 😊 Znak da je toplije vreme sve bliže.
Ja malo bila vredna po kući, što nisam stizala ovih dana uradih danas. Podovi i jedan prozor 😁
Zakazah nokte za ponedeljak, da im stavim gips da se isprave malo. 😂 Sve se pogrbili. 
Sutra opet kod kozmetičara, Februar je MOJ mesec da volim samu sebe 😍
Čekam mm da se porazgovaramo malo pa da krenem. Nas dve ručasmo, imamo 2 stolice za stolom, ostale na ulepšavanju 😁

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 02/24
1.2.2024 15:15:40   
Ivanka 75
E daaa, ne rekoh glavno! Dete dobilo petucu iz biologije! 🏆

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 02/24
1.2.2024 19:03:37   
flamingos
Da se upišem u februar.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 02/24
2.2.2024 6:17:56   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Stigao je petak.Proletela je i ova radna nedelja.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 02/24
2.2.2024 10:18:23   
IvanaSK RR
Ivanka, super za peticu!I meni je proletela ova nedelja. Juce sam imala uzasnu glavobolju, pretpostavljam da je zato sto me zeza nos i vreme se menja🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 02/24
2.2.2024 12:01:43   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Nije toliko hladno napolju, ali kad dune vetar zabole me usi. Kapu sam zaboravila u seoskoj skoli. Tek u utorak idem. T je danas isla samo na kontrolnu iz hemije. Oslobodjena je nastave. Sutra ima takmicenje iz geografije, a u nedelju iz engleskog.
U hodu sam. Idem na dva casa i konacno vikend. Bas je proletela nedelja.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 02/24
2.2.2024 13:25:12   
Ivanka 75
Ja  bila kod kozmeticara i bas mi odgovara ovo hladnjikavo da mi smiri lice 😁
Za sat krecem na posao, casual Friday varijanta. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 02/24
3.2.2024 8:02:41   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da pripremam šta mi je potrebno za danas.Imamo goste na ručku.Nešto smo poručili od hrane,a nešto da dodam.Torta ima od juče.Želim vam prijatan vikend.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 02/24
3.2.2024 10:48:19   
IvanaSK RR
Dobar dan. Ja nemam pojma sta cemo danas jesti 😁. Sin jos spava, maca do deset_ odspavala. Lenja subota😄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 02/24
3.2.2024 13:58:02   
Ivanka 75
Dobar dan. Mi obicno dinstano meso sa malo belog luka, ostalo ribe od juce, samo joj krompirice da stavim u rernu i gotovo. I proju da napravim, nemamo hleba.
Vodila sam jutros dete kod lekara. Pozalila mi se juce da je boli grlo kad guta, sinoc nije bilo crveno grlo ali jutros mnogo upaljeno. Dr se zgranula, pa dete sta si jela da ti se ovako naprave afte po celoj usnoj duplji. 😔 Neoprane jabuke, prljave ruke... Kaze I. ja nikada ne stavljma ruke u usta groza me, a jabuke uvek perem. Tu ja pomenem kako je u cetvrtak bila kod skolskog zubara na pregledu i valjda bi on video da ima nesto na desnima, pozvali je sa casa. I kaze dr, to je onda, nije bio sterilisan pribor. Jer se prebrzo razvila infekcija. Ika kaze da je jedan decak pre nje ustao sa stolice i ona sela. Oset_ila peckanje odmah u cetvrtak uvece. 
Hemomicin 3 dana i stroga toaleta usne duplje, ispiranje i sprej na bazi propolisa. Čak ni u školu da ne ide do ponedeljka da vidimo kako će reagovati. 
I tako... Proći će... 😊
Nego sta slatko da spemim? Podset_ite me sta je neko pomenuo pre neki dan da se jede 😅

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 02/24
3.2.2024 19:57:40   
Ivanka 75
Gotove stolice! Sutra, tacno u podne se vracaju kuci! ❤️😂
Od srede samo muvamo hoklice oko stola 🤣🤣🤣

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 02/24
3.2.2024 20:06:38   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Ivanka, uzas. E kad nismo sigurni ni kod lekara.
Ja sam pala u krevet. Imam temperaturu. Prvo mm, sad ja. Nadam se da ce decu preskociti.

Slatko? Meni je danas T spremala plazma sejk. Bas je super recept. Stalno trazi nesto da se pravi. I videla sam sjajan recept markize. Moram je spremati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 02/24
3.2.2024 21:41:26   
Ivanka 75
Sanjice, samo nek sto brze prodje i decu obidje 👍
Spremah makarone za Ivku. Ne sme nista toplo da jede 😑 Ohladismo ih pod vodom. 
Sad vrtim kanale da gledam nesto ali mi nista ne drzi paznju. Sve nesto tmurno i mracno. 
Sta je markiza ? Torta? 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 02/24
4.2.2024 8:22:23   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da peglam.Dete da doručkuje i ide na čas gitare.Uživajte u nedelji.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 02/24
4.2.2024 11:11:16   
Sanjica26 RR
Dobar dan.
Poslala sam ti Ivanka recept za markizu.
Mozes Ivki i da spremis neki vocni jogurt. Osvezavajuce.
Mene ubija glavobolja, neka mucnina i malaksalost. Temp nemam.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 02/24
4.2.2024 15:32:17   
Ivanka 75
Videh recept! Hvala!
Inace, Ivka progovorula jutros normalnim glasom 👍 Juce se ucutala pa niko nije ni primetio da joj nesto fali. Ne znam da li sam vam rekla da smo sakrile juce da idemo kod lekara, da izbegnemo kućnu dramu i ispitivanja kako je moglo da dodje do tolike infekcije. 
Danas su stigle stolice i mm ih dezinfikovao alkoholom. Toliko o nasoj cistoći. 
Nego ajte u kafanu da častim za moje novo/stare elegantne stolice! 😊

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 02/24
5.2.2024 7:47:16   
flamingos
Dobro jutro.Proleteo je vikend.Želim vam uspešnu radnu nedelju.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 02/24
5.2.2024 7:51:03   
Milena18
Dobro jutro!
Sanjice, kako si? 
Ivanka, super da je I bolje. 😊 
Ja odvela veliko dete u školu. Malo još spava. Ponovo ima upalu uha. Dobilo smo uput za ORL, da odemo kad mu prođe da vidimo kakvo je stanje. Često ga muči to. 
Želim vam lep dan i početak radne nedelje.,🙂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 02/24
5.2.2024 7:57:22   
flamingos
Milena,hajd da dete bude dobro.Uvek mi je drago kada se javiš.❤️

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 02/24
5.2.2024 8:50:19   
Ivanka 75
Dobro jutro. Nocas nestajalo struje a ja ostavila ručak u krčku. Malopre prebacih u pekač pa  u rernu da se ubrza malo.
U 11 idem da sredim nokte malo. 
Prognoza kaze da ce danas biti do 19 stepeni 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 02/24
5.2.2024 22:00:39   
Tiziana
Cao, dobro vece. Ovo vreme nije normalno. Isla sam da odpratim cerku do plesa, krenuo i sin pa smo se malo proset_ali, kao da stize prolece, tako deluje napolju. Ali ipak nije normalno..Vikend kao i uvek proleteo. U subotu smo rano ustali jer je sin krenuo na pripreme pa kad smo vec ustali onda smo iskoristili da svasta zavrsimo. Zato smo juce spavali do pola 11..Ali kad tako dugo spavas, dan prodje ocas posla i eto radne nedelje. Raduju me nadolazeci neradni dani. Ivana, kako isijas, jel prolazi? Joki, jos malo, jel da? Sanjice nadam se da si bolje! Ivanka al si se dala u kuvanje, mesenje, te vanilice, te ruckovi. Jos malo pa 24 kitchen.. . Ostale zenske, pozdravljam vas, nadam se da ste dobro. 



(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 02/24
5.2.2024 23:40:08   
Ivanka 75
Danas sam shvatila da pocinjem da volim kuvanje 😂 Kakav paradoks!
Jos samo je ostalo da zavolim peglanje i čišćenje 😁

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 02/24
6.2.2024 8:29:56   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa da završavam šta imam.Danas idem i do škole.Imamo sastanak.U četvrtak dolazi inspekcija,pa iz svakog razreda je odabran po jedan roditelj(i razredni je odabrao mene) i jedno dete,tako da sam i u četvrtak u školi.Prelep je dan.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 02/24
6.2.2024 9:20:39   
Ana RR
Dobro jutro! Ja sam ustala u 8 sati iako sam kasno zaspala sinoć. Moram se vratiti nekom redu, spavam do kasno a nikad to nisam volela. Jedva čekam proleće i kafu u dvorištu!

Tizi, ja sam imala išijas, Ivanu muči kičma generalno, diskus itd. Kao babe smo user posted image Mene je mydokalm spasio mada još uvek me zaboli ako duže sedim.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here