|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 07/23
3.7.2023 17:46:42   
IvanaSK RR

Drage mame, stigao nam je jul user posted image Pošto teme ovog tipa koristimo samo za ćaskanje,molim vas da konkretna pitanja o roditeljstvu postavljate u za to određenim temama.Ako se ta pravila budu kršila chat teme cemo zaključavati. Tome u prilog predlažemo da pročitate: Opšte uslove korišćenja foruma

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 07/23
3.7.2023 18:51:25   
flamingos
Da se upišem.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 07/23
3.7.2023 22:22:05   
Ana RR
Juuu ja zaboravih da je novi mesec user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 07/23
4.7.2023 9:29:12   
Srecko47E
Meni je jul proleteo i jos sam nekako u njemu. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 07/23
4.7.2023 9:42:00   
flamingos
Dobro jutro.Odmorila sam se,popila kafu i sad mogu dalje.Nešto mi vreme nije po volji.Čas sunce,čas oblaci.Šta vi radite?Kato,mislim na vas.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 07/23
4.7.2023 10:27:32   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Meni je jul proleteo i jos sam nekako u njemu. user posted image


Misliš jun user posted image

Ja ne mogu da verujem da je već prošla polovina godine, ne znam da li mi je ikada ovako brzo proletelo vreme.

Flamingos i meni nešto ne prija, izgleda da mi je nizak pritisak, skroz sam ošamućena.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 07/23
4.7.2023 16:03:48   
Srecko47E
Jaoo Boze da!
Eto koliko sam pogubljena-koristim pauzu na poslu da danem dusom i da odmorim mozak na forumu,ali dzaba,nemam pojma ni koji je mesecuser posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 07/23
4.7.2023 18:21:54   
flamingos
Ana,i ja imam nizak pritisak.Mi išle do komšinice.Evo stiže nevreme.Kreće grmljavina,kiša...

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 07/23
5.7.2023 9:25:43   
flamingos
Dobro jutro.Samo da vam mahnem i odoh da se pakujem za grad.U petak se vraćamo u selo.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 07/23
5.7.2023 10:17:36   
Srecko47E
Masem i ovde,nazdravljam sa kafom.

Zelim svima lep i prijatan dan,mene cekao haos na poslu od papirologije,ali odmor se smesi...Jos malo.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 07/23
5.7.2023 11:56:03   
nata11

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Meni je jul proleteo i jos sam nekako u njemu. user posted image


Misliš jun user posted image

Ja ne mogu da verujem da je već prošla polovina godine, ne znam da li mi je ikada ovako brzo proletelo vreme.

Flamingos i meni nešto ne prija, izgleda da mi je nizak pritisak, skroz sam ošamućena.


I ja sam sav u cudu user posted image user posted image
Ne znam gde je nestalo 6 meseci, nista se znacajno nije ni desilo user posted image

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 07/23
5.7.2023 18:06:35   
Sanjica26 RR
Dobar dan drugarici. Ja se nisam dugo javljala, jer smo otputovali u Barselonu. user posted image Sinoć smo se vratili. Bilo je predivno. Sad se vraćamo svojim obavezama. Nadam se da ste svi dobro.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 07/23
6.7.2023 8:20:52   
Tiziana
Cao svima. I mi smo bili 10 dana na putu, u istim krajevima kao Sanjica 🙂. Vratili se i odmah upali u masinu. Sva sreca pa za 2 ned opet odmor.Kato cestitam, dobrodosla bebice! 👶Kako provodite ove vrele dane? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 07/23
6.7.2023 9:28:37   
Srecko47E
Jutro zene,nadam se da ste dobro.

Nazdravljam kafom i zelim svima lep dan.


Blago vama!
I ja jedva cekam odmor,vec mi je svega preko glave.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 07/23
6.7.2023 12:25:12   
IvanaSK RR
Dobar dan. Meni "proradio" nos. Pola noći sam kijala i slinila. Mada je to i očekivano s''obzirom na stanje mog nosa i sinusa 🙄Maca uživa, njoj sve odgovara, pronašla i društvo u smeštaju pa su u dvorištu do kasno uveče. Sin onako, njemu nedostaje njegovo društvo iz Bg. Pubertet.. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 07/23
7.7.2023 7:18:29   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,kako tvoji sinusi?Iživajte.Pijem kafu,pa odoh do Maxija.Kada se dete naspava odosmo u selo.Ostale mame?Nadam se da ste dobto.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 07/23
7.7.2023 13:18:54   
Srecko47E
Pozdrav zene,nadam se da ste dobro.



Vreme je traljavo,gledam kroz prozor svaki cas,hoce li kisa...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 07/23
7.7.2023 17:33:41   
Kata90
Dobar dan,stigoh da se javim na brzaka.....Oporavljam se polako od porodjaja,jos sam slaba.Bebac lepo sisa,spava.... mleka bas imam na pretek,mogu i ja da odmaram pored njega.Konacno i lepo vreme na stiglo,malo seli napolje da popijem kafu sa mm.Ljubim vas♥️ 👨‍👩‍👧‍👧

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 07/23
7.7.2023 19:29:54   
Sanjica26 RR
Pozdrav Kato. Uzivajte. I čestitam na bebici.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 07/23
7.7.2023 21:14:34   
flamingos
Kato,rastite zdravi i srećni.Ljubi mališane.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 07/23
7.7.2023 22:20:41   
dddaca
Gde ste mame? Ovih dana ne stižem ni da se javim, a moram da priznam ni da pročitam šta ste pisale?
Kato, uživajte i odmarajte. Verujem da je sa drugim detetom malo lakse. Sa prvim nemaš pojma šta te je snašlo, ali sa drugim je već druga priča.
Ivana, gde ste vi sad? Beše u Skotini ako sam dobro zapamtila? Dokle ostajete?
Ostale mame, pozdravjam vas sve

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 07/23
8.7.2023 9:14:46   
flamingos
Dobro jutro.Hajdete u naš bar da vas počastim.Danas je Anđeli rođendan.Pošto je vreme posta za Petrovdan i trpeza je posna.Nemamo goste.Doćiće komšiluk na tortu.U avgustu slavimo u selu sa rodbinom i prijateljima,Anđela slavi sa društvom kad krene u školu(mi kao Ivkova slava😂).Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 07/23
8.7.2023 23:49:04   
dddaca
Sad videh. Srecan rodjendan Andjeli

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 07/23
9.7.2023 9:18:07   
flamingos


IZVORNA PORUKA: dddaca

Sad videh. Srecan rodjendan Andjeli
Hvala.❤


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 07/23
9.7.2023 14:48:16   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Danas je baš ugrejalo. Kod nas se svašta radi. Sad sedoh da malo čitam, pa posle ručak i sklanjanje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here