|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 13:08:53   
Olga75
Drage mame,

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu vas molimo da ne zaboravite da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici itd. postavljamo u za to otvorene teme.


U vezi toga preporučujemo da pročitate

OPŠTE USLOVE KORIŠĆENJA FORUMA

user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 1.2.2014 13:09:18 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 14:08:15   
doktorkakristal
ANA jedino mi on pomaze iako posle njega imam tahikardiju redovno,a kada on ne pomogne onda mi ne ginu injekcije,ljudi tek sam sad malo bolje,morala san jos jedan da popijem (jadan moj zeludac )
MM meni panadol ne pomaze ,u stvari sem kafetina nista drugo ne deluje user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 14:14:21   
mati
Da se zapljunemo za novi mesec...user posted image
Doco, kako ste vi?
Ja vas citam redovno, ali od mate ne stizem nista da pisnem.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 14:19:51   
little_one
Pozdrav mame! Samo da se prijavimo u februarsku temu!

Nadam se da cemo i mame i djeca i svi zajedno biti zdravi ovaj mjesec....a ostalo cemo lako!user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 14:42:48   
mtajcica83
Zdravo i od mene da se upisemo za ovaj novi mjesec .
Pozdrav

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 14:55:06   
doktorkakristal
MATI user posted image dobro smo,rastemo,posle onog odrzavanja trudnoce sve je lakse,ima Dora ponekad faze sa histerijom pa se posavetujem sa zenama ovde,udahnem duboko i guramo dalje,uostalom i ja sam bila takva kao beba user posted image ,kako su tvoji klinci ?

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 15:37:45   
mati
Sve su to faze kroz koje mora da se prodje, mi samo mozemo da ublazimo da bude manje bolno, jer nijedno dete nije proslo bez grceva, bolnog rasta zuubica, nocnog budjenja. Mi smo taman prevazisli zatvaranje vrata od toaleta i razgovor dok sam u istom, kad, ajmo nanovo. Znaci i naredne tri god nas ceka isto. Ponekad mi padne tesko sto zivimo sami, ali se brzo rasvestim. Bolje dete pred wc-om, nego ostati bez mira.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 16:18:56   
Sanjica26 RR
O mati konacno da te vidim. user posted image ni ja ne stizem od ovog veceg skakavca. A Sofija je bubica.
Ojela se i boli je stomacic. Razmutili smo je u flasici probiotik, ali nece tako da pije. Plakala je kao kisa dok je mm nije dao meni.
Ovde nema struje. Kradem net od mm.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 1.2.2014 16:21:20 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 20:04:28   
Moiraina
Dobro veče. Joj, užasnog li vremena user posted image Deca poludela u kući po ceo dan, bar da ne duva ovaj vetar pa da možemo da izađemo u parkić... Mi danas išli do Merkatora, taman da se Đ malo izigra u igraonici, a ja krenula sa namerom da kupim neko posuđe. Vratili smo se bez posuđa ali smo se zato mm i ja častili novim cipelama user posted image E baš sam srećna, obično kad krenemo da kupimo nešto sebi, na kraju ipak kupimo klincima nešto, ili za kuću.
Inače, moj bebac je imao početak bronhitisa, završili smo sa terapijom ali on i dalje kašlje, baš zreo kašalj. Pun je slina. U ponedeljak ga opet vodimo kod dr, strah me da se nešto ne iskomplikuje. A čim se vreme malo prolepša, zakazujem kod homeopate, već odavno hoću da ga odvedem, ali stalno nešto odlažemo...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 20:40:14   
Torbica
Ja sijem svasta nesto. Moiraina, na kraju bronhitisa uvek Bisolvon i Fluimucil, da iskaslje . Jednu kesicu F i 3x dnevno po 10 kapi B sa 1,5 ml fizioloskog u inhalaciji. user posted image

< Poruku je uredio Torbica -- 1.2.2014 20:53:04 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 20:49:30   
Moiraina
Jao Torbice, Fluimucil! Skroz sam zaboravila na to, a imam ga u kući. Daću mu ujutru. A Bisolvon, kažeš 10 kapi, na koliko fiziološkog?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 20:53:55   
Torbica
Evo uredila sam, zaboravih odmah da napisem, sta god da dajem, uvek sipam 1,5 ml. Ljubim

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 21:05:41   
Moiraina
Hvalaaa user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 21:38:31   
doktorkakristal
zdravo drustvance,kod nas bas jezivo duva i dalje
Dora je bila bolja veceras ,kupali smo je opet ranije ,pevusila sam neku pesicu,na kraju oblacenja je pocela da histerise,ja nastavila sa pesmicom i kad je ukapirala da nece odmah dobiti da jede primirila se malo sam je drzala i onda nahranila ,valjda ce usvojiti nov nacin ponasanja
TORBI pitanje za kapi efedrina,ja trazla u apoteci i decko koji radi izbeci se ko da sam ko zna sta trazila,ja lepo kazem da mi treba za nhalator on kaze ne moze za to vam treba recept user posted image ,kako ih ti kupujes ?Htela sam da uzmem da imam za svaki slucaj

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
1.2.2014 21:46:41   
ninulina
Gdje ste! Sjeća l' se mene ko user posted image

Nisam se javljala, preseljavanje, ovo -ono, nismo još sve završili al mislim da smo od ponedjeljka u novom stanu user posted image

Malac mi je nemoguć u zadnja 3-4 dana konstantno je nervozan, ništa mu ne može držati pažnju više od 5 minuta osim nosanja naravno user posted image Neko veče smo bili u gostima i ko god mu je prišao oplakao je , a sve su to ljudi koje poznaje, koji su ga viđali i već bili kraj njega, ali džaba , samo je meni htio , čak ga i mm uzeo on oplaka, tako da me ovih dana leđa i desna ruka strašno bole , pogotovo naveče, sva nekako utrnem ...

_____________________________

16.07.2013. - 17 : 04

...''Biti majka znači učiti o snagama koje niste znali da imate
i doživjeti strahove za koje niste znali da postoje.''

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 0:28:04   
Torbica
Doco, to je od apoteke do apoteke... Ne bi smeo efedrin da se direktno ukapava bez indikacije ali ovako u inhalaciji je bezbedan. Probaj jos u nekoj drugoj apoteci i reci da bi ga koristila inhalatorno. Kod nas u Zelenoj apoteci ni ne pitaju za sta ti treba.
E, odoh sad da ubacim lepu mirisljavu Manna kuglu za kupanje u kadu i da se izbanjam, operem kosu...gotova sam za danas..i eto ga moje vreme, pola dva ce biti dok legnem... user posted image
Mirna vam noc svima! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu ninulina)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 1:11:19   
viktori
Vece mamike ja opet treca smena. DK tvoja Dora kao moj sin. ja sam njemu pevusila, al vise sma mu pricala, onda mu od kad je veliki dam nesto da pridrzi on se bunio uvek al ja mrtva hladna nastvljam svoje i on me onim svojim okicama velikim gleda i polako se umiri. Vidi da sam ozbiljna user posted image
jako je hladno ceo dan u kuci dobar je kako sma mislila da ce biti. Lepo spavajte mamike!

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 7:04:40   
adulence
Jutro mamike....jao mi smo se tako naspavali nocas,mm i ja smo rano legli vec negde oko pola 10 i do malopre uhhhh....Iva jos spava,mm se spprema za posao a ja se izlezavam...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 7:46:15   
Anck Su Nmaun
Jutric!
Uh ja sam zaspala u 1, gledala moj omiljeni film od 3 sata ... al ovo jutarnje maltretiranje me ubija, mamaaaa ajde ovo mamaaaaa... uh kad bi me pustile bar pola sata na miru da bar popijem prvu jutarnju na miru user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 7:53:48   
doktorkakristal
Dobro jutro user posted image
TORBI hvala pitacu na jos nekom mestu
VIKTORI ma to je mamina opasnica ,probaju oni da vide dokle mogu da idu user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 8:09:21   
dijana1*
Dobro jutro mamiceuser posted image
Adulence blago tebi, mozda cu se i ja jednoga dana tako naspavatiuser posted image
Kosta mi je par puta poklonio 4 h sna i hvala mu na tome :-) Meni danas dolaze drugarice da vide bebu ili sto bi se reklo na babine. Bice veselo :-)

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 8:58:49   
serpica
Dobro jutro devojke user posted image ja prosle nedelje nisam spavala uopste,Toma se budio cele noci bez razloga i plakao,i tako na svakih sat vremena.Onda sam kupila u apoteci tabetice za bebe i decu za poremcaj sna,homeopatske su ne stete,piju se 2x na dan pola sata pre jela,i evo vec trecu noc Toma spava,ne budi se uopste.Zovu se Dormikind i kostaju oko 700 din,pravi spas.Eto mozda nekome pomognu...user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 9:20:41   
Olga75
bar dan mame i drugari user posted image
mojoj zvercici sinoc ispao zubic , sad je veeelika cura user posted image
a danas joj je imendan i castim sve
evo i vetar prestaje , sve u svemu lep dan user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 9:23:31   
Tiziana
DR ja sam ih neki dan kupila u Apoteci Beograd,niko me nista nije pitao sta ce mi i za sta..

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 10:45:30   
Torbica

IZVORNA PORUKA: serpica

Dobro jutro devojke user posted image ja prosle nedelje nisam spavala uopste,Toma se budio cele noci bez razloga i plakao,i tako na svakih sat vremena.Onda sam kupila u apoteci tabetice za bebe i decu za poremcaj sna,homeopatske su ne stete,piju se 2x na dan pola sata pre jela,i evo vec trecu noc Toma spava,ne budi se uopste.Zovu se Dormikind i kostaju oko 700 din,pravi spas.Eto mozda nekome pomognu...user posted image

user posted image user posted image user posted image Nas homeopatija spasava...
Dobro jutro!
Kod nas je lepa situacija, decica ustala u 8, bebac popio mleko, presvukla ga i igrali se u decijoj sobi do pola deset, pa smo mm i ja dremali. Ljub svima

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here