|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sokobanja
31.10.2011 13:43:56   
*Alexx*
Pošto imamo temu o Vrnjačkoj banji, kontam da otvorimo temu i o ovoj. Da li je neko bio skoro? Kakva je banja? Ima li šta zanimljivo? Kakav je moguć "provod" u decembru mesecu, sa dvoipogodišnjim detetom? Jesu li ti hoteli nečemu?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sokobanja
31.10.2011 13:46:13   
minavb
user posted image
Od kad mi se mama penzionisala, nemam mnogo informacija o smeštaju, ali znam da ima novih privatnih hotela, da su neki državni renovirani i da je banja poprilično živnula. Moj brat ide tamo leti, i kaže da je puno parova sa malom decom.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sokobanja
31.10.2011 15:17:41   
lesica
Mi smo bili letos sa L u banji,ali u privatnom smestaju-prosto nam je vise tako odgovaralo zbog nje i njenog klopanja. I u sustini za tri dana obidjes sve sto mozes,pa se narednih par dana vracas na ta ista mesta. Generalno stvarno ima gde da se set_a,mada nista to nije toooliko sredjeno(kao da pa nesto u Srbistanu i jeste). Ali imaju veliki lep park za decu u samom set_alistu. Mada is vi ostali parkovi imaju zezancije za klinece. E sad zimi,mm i ja smo pre par godina isli dan posle doceka nove godine i u sustini tad im je bas mrtvo,ali nama je bilo super iako je bio sneg do kolena i bas,bas hladno ali se ta hladnoca ne oseca toliko i tada smo jako puno set_ali. E sad cene po restoranima su krajnje pristupacne,a klopa je uglavnom dobra (u onih nekoliko proverenih restorana) pekare su uglavnom nikakve,pijaca je fino snabdevena vocem i povrcem a marketi u banji su u startu po nekih 20-25 din skuplji nego beogradski. I da,letos je banja bila puna deca (cak nema ni toliko penzionera) U samom centru ima gomila kafica koji uvece imaju muziku (krs uglavnom,mada imaju irish pub,i jos par pristojnih mesta.)
E da,da ne zaboravim: sjajan provod je amam sa muzicem kada se dete uspava,a komsije je paze user posted image Doduse ´oce posle da bole kolena (ali ne meneuser posted image )


< Poruku je uredio lesica -- 31.10.2011 15:20:00 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sokobanja
8.11.2011 7:07:00   
limunada
Ja bi volela da na leto odemo bas u tu banju,cula sam da je jako dobra za disajne puteve pa bi zbog malog a i nama bi dobro doslo,e sad videcemo..

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sokobanja
8.11.2011 9:31:29   
lesica
Limunada,jeste fino zbog klinaca ali je malo i dosadno nama matorima,mada trebalo bi do iduce godine da im bude gotov aqva park-ako bude tako onda ce banja biti super. I da bi se osetio uticaj banje na disajne puteve i imunitet trebalo bi ostati bar dve nedelje.user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sokobanja
15.11.2011 9:44:28   
sokobanja
Za reklamiranje se obratite Dunji RR.




< Poruku je uredio Nada RR -- 15.11.2011 9:55:57 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sokobanja
17.11.2011 14:45:55   
limunada
Koju banju bi mi preporucili za kicmu?Kakva je banja Vrujci dal je neko bio?

(odgovor članu sokobanja)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sokobanja
17.11.2011 15:05:15   
gagana83
I mi razmisljamo o Sokobanji, ali na prolece. Najvise zbog Une.
E sad, kazu da treba ostati minimum 2 nedelje tamo da bi banja imala efekat na disajne puteve i krvnu sliku. A sta da radim tamo 2 nedelje??? Tako da cemo mozda opet na Zlatibor, i on je vazdusna banja i prosle godine nam je nakon boravka na Zlatiboru hemoglobin bas skocio.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sokobanja
17.11.2011 15:08:22   
limunada
A gagana jel znas za kicmu koja je jos dobra?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sokobanja
17.11.2011 15:13:21   
gagana83
Limunada, mislim da je Ribarska banja dobra za kicmu, ali tamo nema bas nikakvih sadrzaja.
Samo taj deo gde je specijalna bolnica, tu ima neki parkic, prodavnica i to je to.
E da, skoro je otvoren spa & wellness centaruser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sokobanja
17.11.2011 15:14:02   
gagana83
Vidi OVDE

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sokobanja
17.11.2011 15:34:51   
lanajelena
Sreća da mm ima ujaka tamo inace bi se tesko naterala da odem u neku banju user posted image ,meni se za decu jako svidja,ogroman park,setaliste veliko,ima stvarno dosta mesta za obilazak,jedino pokusajte da zaobidjete kad imaju vasar(bar decu ne vodite) jer su ogromne guzve user posted image ...a sto Lesica kaze za nas slaba vajda od izlazaka,mi smo bili u nekom restoranu sa zivom muzikom ali smo noge izlomili donde i nista posebno se nismo proveli a imali smo dobro drustvo

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sokobanja
22.11.2014 15:49:01   
snezap
bila sam 4 puta, jer sam kao dete dosta imala problema sa bronhitisom. Tako da smo maltene svako leto tamo provodili. I lepa mi je..tu su:park, setaliste, izletiste Borici, Ozren je divan, vodopad (cini mi se da se zove Ripaljka), reka Moravica, sve je prelepo

_____________________________

Moja sreca je dva puta veca <3 Filip i Mihajlo <3

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sokobanja
22.11.2014 15:56:16   
Klarita
Mmmmmmmm, Soko Banja Soko grad odes star dodjes mladuser posted image Ja volim, ali ne mogu brate duze od nedelju dan. Prosle godine za prvomajske praznike bili sa kumovima (svugde idemo zajedno) i imali super smestaj sa punim pansionom za male pare...ovog proleca planiramo opet ili Zlatibor ili Soko Banjuuser posted image

(odgovor članu snezap)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sokobanja
22.11.2014 19:01:10   
Anck Su Nmaun
Pk za par dana , najvise mi smeta sto penzosi iz frizidera izlaze user posted image Nemozes prossetati il se sti na klupu a da svi vreme ne bude borba! Ima lepih mesta okolo po prirodi!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sokobanja
9.3.2015 5:48:15   
acalukic
Tu sam dolazio davno davno davno,a vodio sam jednom prilikom i unuku, lepa je i korisna banja

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sokobanja
9.3.2015 8:02:48   
Plavusa34
Moj dragi je bio mnogo je zadovojan ja jos nisam nazalostuser posted image

(odgovor članu acalukic)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sokobanja
8.4.2015 22:13:06   
mama sa pitanjima
Da li neko od vas zna nekog ko je vodio dete u Soko banju preko fonda (zdravstvenog) zbog problema sa astmom?

(odgovor članu Plavusa34)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sokobanja
9.4.2015 16:50:02   
mati
Nasa prijateljica je bila sa troje dece, proslog leta.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mama sa pitanjima)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sokobanja
9.4.2015 22:43:19   
nata11

IZVORNA PORUKA: Klarita

Mmmmmmmm, Soko Banja Soko grad odes star dodjes mladuser posted image Ja volim, ali ne mogu brate duze od nedelju dan. Prosle godine za prvomajske praznike bili sa kumovima (svugde idemo zajedno) i imali super smestaj sa punim pansionom za male pare...ovog proleca planiramo opet ili Zlatibor ili Soko Banjuuser posted image


Nedelju dana? 3 dan sam vec smor user posted image Super je priroda, izletista ali sve to obidjes za dva dana, izmedju imas vremena za bazen, kaficu i kraj. Ja volim da idem u Moravicu zbog pogleda sa terase i sume ali iskreno hotel je kao i vecina drzavnih poprilicno zapusten user posted image

_____________________________





(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sokobanja
14.4.2015 7:57:56   
daca77
MM je iz banje, tako da mi je odavno ona prestala biti zanimljiva, ali ima lepa izletista i divnu prirodu...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sokobanja
25.4.2015 11:25:13   
dimonTdraza
Sokobanja je predivno mesto za odmor .... ima mnogo toga da se vidi da se obidje .... mnostvo odmaralista , izletista .... Preporucio bih privatan smestaj em jeftinije em ugodnije .... Mi smo bili u ovoj kuci : www.facebook.com/ApartmaniSokobanjaSlavica Nalazi se 50etak metara od centra a domacini su izuzetno ljubazni ....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sokobanja
16.5.2015 16:24:45   
amdn
ja sam iz Sb ali kao sto vecina kaze, mala je i skoro sve se obidje za 2-3 dana, Doduse sad ima Aqua park koji je zanimljiv, bar tako kazu, nisam bila pa ne smem da dajem preporuke, ali ima i Terme to je kao neki hotel ima i bazena odmah pored pijace i centru, voda u bazenima je topla, sa prirodnog izvora, odlicna je za kozu i kosu.
Inace ima par izletista, planina Ozren, tamo ima malo jezerce i neki parkic ako se ne varam, zatim Ocno isto na Ozrenu tu nema bog zna sta... Ima vodopad Ripaljka, Kalinovica, Ostra Cuka ko voli planinarenje, blizu je Rtanj, tako da moze da se poset_i i to.
Ima reka Moravica, i par kupalista, prvo je Zupan, zatim ima 6 Kaca, nije za klince strm je put do tamo, Dzentlmen malo nezgodno, ali se kupaju.
Lepterija je takodje izletiste ali ima i malu plazu, bar je bila, odatle se ide do starog grada - Sokograd, tvrdjava i utvrdjenje, ali ako si vec tamo poset_i :)
U centru je obnovljeno tursko kupatilo Hamam, tu je snimana Zona Zamfirova, moguce je brckati se sa partnerom user posted image
Veliki park za klince u centru, park banjica i tako....
lepo je ali bas za odmor, set_nja i to...
Borici su stvoreni za disajne puteve.
Ima jezero Bovan, tako da i tu mozete da se kupate. Leti je SB uglavnom krcata, zimi manje, ja je volim i zimi i leti ali poslednih god, bas i ne posecujem kupalista...
Eto ako kog ajos sta zanima tu sam :)

< Poruku je uredio amdn -- 16.5.2015 16:27:56 >

(odgovor članu dimonTdraza)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sokobanja
26.6.2015 13:42:13   
amdn
Daca 77, ja sam iz Sokobanje, mozda ti znam muza user posted image

(odgovor članu dimonTdraza)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sokobanja
26.6.2015 13:45:34   
Klarita
Evo mi bili za prvomajske praznike. Bas nam je bio dobar smestaj,pun pansion, za smesno male pare, u samom centru. Razmiljamo da odemo naredni vikend...pokusavam da se set_im imena apartmana, ali da me ubijete ne moguuser posted image

Setila seuser posted image Splendid

< Poruku je uredio Klarita -- 26.6.2015 13:46:44 >

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
MOJ MUŽ NE VOLI JAVNO
Ljubav ne mora da bude glasna i javna da bi je svi videli, iako je u redu ako jeste.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here