|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Spinalna anestezija u Nisu
4.4.2014 17:40:39   
Anci0208
Iako sam tek 4. mesec, mislim da bih zelela porodjaj spinalnom anestezijom posto sam cula da epiduralne nema. user posted image Zanima me da li znate postoji li u Nisu i da li je neka imala iskutva sa tom anestezijom tamo? user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Spinalna anestezija u Nisu
6.4.2014 0:56:52   
Azra_
Ja znam da postoji spinalna anestezija. Zapravo, upoznala sam ženu koja se tako porodila. Ali, spinalna anesteziju ne dobija svako. Prvo ˝nalog ˝ lekara da mora biti obavljen carski rez, pa tek onda dogovor sa ginekologom i anesteziologom o vrsti anestezije. Znači, nema biranja... Naravno, ako imaš vezu ili neki dogovor sa lekarom, to je druga priča i tu ne znam šta se i kojim redom odvija.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anci0208)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Spinalna anestezija u Nisu
6.4.2014 11:43:35   
Anci0208
Hvala na odgovoru, vec sam izgubila nadu da ce se neko javiti. user posted image Jako je zalosno sto danas u 21. veku moramo da imamo vezu da bi sebi obezbedile laksi porodjaj. Tuga...Pretpostavila sam da je tako, s toga mislim da cemo mm i ja krenuti da radimo na pronalazenju vezice.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Spinalna anestezija u Nisu
6.4.2014 19:23:50   
Azra_
To je ono što ja znam. ne znam kakva je situacija sa epiduralom sada... Raspitaj se pa ćeš uspeti da nađeš neku varijantu. Ako ti je za utehu, ja sam imala dogovoreni epidural, ali se sve izdešavalo vrtoglavo da ga na kraju i nisam primila. Porodih se. Dečak ima već 2 godine. Iskreno, više bih volela da ga je bilo, ali eto, preživeh i bez njega.user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anci0208)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Spinalna anestezija u Nisu
7.4.2014 0:07:38   
Anci0208
Kad bih znala da ce sve ici brzo, mozda i ne bih pomisljala ni na kakvu anesteziju, a ovako... user posted image Psiha pravi cuda. Ne mogu jos da zamislim taj bol i sebe u tome. Mozda nisam normalna ali sta cu. user posted image Samo da bebac bude dobro, pa videcemo kako ce biti.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Lepe vesti iz najvećeg privatnog porodiliš...
U najsavremenijem privatnom porodilištu u našoj zemlji, koje je deo vodećeg privatnog zdravstvenog sistema MediGroup, ov...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here