|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trenutak istine
13.3.2013 13:17:53   
lesica
Jel gledate ovo?
Kakvo vam je mišljenje?

Ja lično ne gledam jer generalno ne gledam televiziju,ali me je sam naziv podsetio na neke situacije.
Koji trenutak istine je bio vaš? I da li izmedju ostalog pratite ovaj program,i zašto? user posted image

Naime moj najveći trenutak istine je bio početkom oktobra 2009,kada sam saopštila roditeljima da sam trudna. A saopštila sam im krajnje suptilno-za vreme ručka,sećam se da smo ručali čorbast pasulj sa rebarcima. Mama je prebledela,tati ispala kašika iz ruke,izgubili se ljudi. Mislim da nisu ni slutili da bi tako nešto moglo da se desi.user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 13:20:24   
boba 11
gledala sam s vremena na vreme ali otkako su promenili voditeljku glupavo mi.Sve se nesto iscudjavaju ljudima to mi je bzv valda bi trebalo u takvoj emisiji da je sve normalno sto lupaju

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 13:22:17   
Snelle
Ne gledam. Odvratna mi je emisija i sam koncept uopšte.
Moj trenutak istine - hmmmm, ne mogu da se setim da je bilo nešto baš tako dramatično za mene user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 13:27:24   
lanajelena
Ne gledam,ne volim takve emisije koje zarad sto vece gledanosti teraju ljude da pricaju o nekim strasnim stvarima

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 13:29:14   
Anck Su Nmaun
Uzasna mi je ta emisija uffff

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 13:29:58   
Olga75
pa ja bih mozda i gledala da nekad uhvatim
mislim ako njih nije sramota da laprdaju i iznose svoje gadosti , sto bi mene bilo sramota da gledam user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 13:35:49   
17 joka
meni  je  to  strasno  zaista
prvo    toliko  se  strasnih  stvari  cuje

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 13:39:32   
boba 11
ma niko ih ne tera sami pricaju gluposti-ko bi me naterao da tako nesto kazem javno za neku sicu a cesto odu i bez para kuci.Sami se ludaci javljaju takve ne treba traziti

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 22:35:37   
Dana 72
Ja gledam, voditeljka je simpaticna i jako lepa zena.Ne snalazi se uvek bas najbolje ali to ja dokaz da niko nije perfektan. Slazem se da tu ima "svasta" ali ne dolaze tu "svi" zbog novca nego da ispricaju nepravde koje su doziveli za koje cesto niko ne zeli da cuje i ne preostaje im nista drugo nego da izadju u javnost u nadi nebili ih neko cuo. Ima mnogo gorih emisija i voditelja. Kao npr." Bracni sudija" kao koncept "totalna glupost" a tek glas voditeljke..... A vrh gluposti "preljubnici" Pa onaj voditelj od "Moja svadba" mislim da se zove Miki, kad progovori "spasavaj se ko moze. Moj trenutak istine..... kod mene je uvek i SVE ISTINA . Uvek sam iskrena , kazem sta mislim ili precutim....

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 22:38:38   
Didy
Nikad nisam gledala, ali cujem komentare ljudi iz mog okruzenja, nisu bas pozitivni. Generalno retko gledam TV.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Dana 72)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 22:39:34   
Verolina
Meni je ta emisija grozomorna.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 22:40:35   
indy_25
gledala sam par puta.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 22:41:02   
pandina
Najgore nesto na TV-u.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 22:42:41   
Figaro88
Ne gledam,ne volim takve emisije,a i retko gledam tv.
Moj takav trenutak je bio kada sam morala da saopstim tati da su me izbacili iz medicinskeuser posted image Bilo je strasno i pomalo komicno....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 22:43:22   
Anoniman
gledala sam na pocetku,dok je bila prva voditeljka... Nemam neko specijalno misljenje. Odavno je nisam ni gledala niti cujem da to neko komentarise

(odgovor članu Verolina)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 22:48:38   
Dada81
Ja sam se sokirala doobre tri epizod ei onda vise nisam mogla gledati, nekada sam se ja stidela vise od njih cini mi se user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 23:06:08   
marince1
ne volim emisije takvog tipa.
a svoj trenutak istine pamtim,ali nije za pricu

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Trenutak istine
13.3.2013 23:10:22   
vikiveki
Ja sam gledala jednu lili dve emisije još dok je bila voditeljka Vojtehovski...i više je nisam gledala jer mi sve to deluje nekako namešteno jer ja neznam čoveka koji bi tek tako otišao i blatio se pred hiljadama gledalacauser posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Trenutak istine
14.3.2013 10:57:48   
liliana

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ja bih mozda i gledala da nekad uhvatim
mislim ako njih nije sramota da laprdaju i iznose svoje gadosti , sto bi mene bilo sramota da gledam user posted image

Strašno mi je degutantna emisija, mada se mogu složiti sa Olgom u potpunosti

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Trenutak istine
28.2.2018 14:59:46   
Dora89
Dopadalo bi mi se da se kroz tu emisiju putem ISKRENIH ispovesti prodiskutuje o tabu temama, i da se konsultuju psiholozi i psihoterapeuti, ali ovako se opet svodi na iznošenje prljavog veša, kao i ostale emisije na Pinku.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Trenutak istine
28.2.2018 15:01:27   
Anck Su Nmaun
Ja u to ne verujem. Mislim da je sve bilo namesteno i jako mi je sve to izgledalo glupo

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Trenutak istine
28.2.2018 15:01:53   
Mala Elena
Gledala povremeno nekada...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Trenutak istine
28.2.2018 15:03:06   
mama Jo
Totalna nebuloza...
Upravo jer se svelo na iznosenje prljavog vesa...ali slazem se da je dobar psiholoski eksperiment...
Ako nista drugo onda da se ljudi koji gledaju ,,utese"...ima svega i ima i gorih od nas - taj fazon

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Trenutak istine
28.2.2018 15:03:46   
dddaca
Po meni jedna velika glupost

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Trenutak istine
2.3.2018 0:50:08   
Srecko47E
Meni je ovo bilo super.Bilo je jako teskih zivotnih prica.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here