|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na vas?
22.4.2009 13:59:23   
Sneža
Drage moje ako već postoji ova tema,izbrišite.Hoću da kažem da od kada imam vas,sve mi je nekako lakše,lepše,ismejem se svaki dan kao da gledam neku ludu komediju uživo!Meni je RR toliko ušla u krv,da ne mogu da zamislim nijedan dan a da ne virnem ovde.Hoću da vam kažem da vas sve ludo volim,i da vam se zahvalim za svaki savet,podršku,smehuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj
Direktna veza do poruke: 1
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:02:38   
Ana RR
Snežo, skroz se slažem sa tobom!! user posted image user posted image user posted image

Kada mi je bilo najteže, vi ste bile tu da me oraspoložite...
Zajedno plačemo, zajedno se smejemo... Ma, puno vas voooliiim!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
22.4.2009 14:05:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:06:57   
Anoniman
brže mi prođe radni dan...
ako mi treba neki hitni savjet za klince ... za čas ga dobijem

ismijem se ko blentava

ma sve extra ... virtualno društvo

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:07:03   
mamanp
Snezo, ne da mi je usla u krv, vec ja sto dodjem na posao, prvo RR pa posle sve drugo i zaspem razmisljajuci o RR user posted image user posted image . Super je kad imas s nekim da podijelis misljenje, kad mozes nekom da das savet, da primis od nekog savet, da se izjadas... ja sam mojim drugaricama vec dosadila o pricama o deci (a one neudate), ovako sve smo tu u nekom istom svijetu, sa istim problemima i slicim pricama. I hvala onom ko je izmislio RR!!!!!!!!!!

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:09:33   
Modessty
Uticaj RR na moj život:

-smejem se više (svaki dan) user posted image
-lakše podnosim probleme
-manje se plašim loših stvari
-naučila sam da razumem način na koji moje telo radi
-vidim da nisam jedina sa problemom nezatrudnjivanja i mnogo mi je lakše
-
-IMAM PUNO PUNO NOVIH DRUGARICA user posted image koje me razumeju kad mi nije dan i koje se smeju i tuguju zajedno samnom!

Ima sigurno još mnogo toga al trenutno ne mogu da se setim!user posted image

< Poruku je uredio Modessty -- 22.4.2009 14:11:01 >


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:13:56   
Anoniman
"ringe ringe raja ... itd
jedno jaje muć...."

user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:14:31   
Anoniman
Ja potpisujem sve sto ste napisale! user posted image user posted image user posted image
Na ostalim forumima uvek mora neko da me iznervira i da ima neka kvocka al ovde ste sve najbolje,obozavam vas!
My  user posted image belongs to you

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:15:41   
Anoniman
Evo da se nasmejete: Ringeraja je pretnja za moj brak KLIK

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 9
   [Obrisana poruka]
22.4.2009 14:15:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:23:13   
Anoniman
To je zato sto se ne ceni tudje misljenje,nego kao "ti kazes tako ali nije tako nego onako,ma ne znas ti nista o zivotu" i tome slicno...
a ovde su sve devojke ok,i saveti i podrska... Sto se kaze I U DOBRU I U ZLU!

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 11
   [Obrisana poruka]
22.4.2009 14:24:45   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:25:45   
Modessty
mm je bio samnom kad sam se upoznala sa Anom i Jacom i bio je oduševljen!
Vidi on koliko mi forum znači, jer ovde mogu mnogo toga da saznam. Naročito što ovde uvek ima nekog ko će ti pokazati da na kraju tunela ima svetla! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:28:07   
Modessty
zaboravih da kažem da je mm nakon našeg vidjenja sa Anom i njenim mužem i Jacom i njenim mm izjavio da su mu oni vratili veru u to da i u Beogradu žive normalni i dobri ljudi user posted image
to je zato što ovi s kojima poslovno kontaktiramo zbog kluba su svi u nekom fazonu dignutog nosa i sve nešto u rukavicama i neiskreno!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:30:51   
Jacaca
Moj muz mene isto pita svakoga dana sta pisu devojke, da li je neka zatrudnela, i on se odusevio kada smo se sastali sa Modesty i njenim muzem, pored svih obaveza nije mu bilo tesko da idemo za BG da popijemo kaficu. Volim ringraju zato sto smo u slicnim problemima i dabro se razumemo, mogu slobodno da pricam kako pipam grlic, pratim sluz, mutim slag, pozu koju volim, pomocne vibrirajuce prstenove koje koristim, ma sve bez stida ikakvog, zato ja volim RINGERAJA.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:31:20   
Ana RR
Mod user posted image user posted image user posted image

Nismo ni pričale o utiscima, ne našim, već naših muževa user posted image !
I moj je bio oduševljen, mislim da pre toga nije ni znao koliko mi sve ovo znači i koliko sam lakše prebolela spontani...

Pre neki ga čujem kako priča preko telefona sa drugarom i kaže kako planiramo da idemo u Skoplje pa možda na Ohrid ali ćemo malo da svratimo u Niš jer Ana ima drugaricu tamo! Sreća moja!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:32:41   
Sneža
Mene mm svaki dan kad dođe s posla,pita :I šta ima novo na Ringeraji?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:40:08   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Ana80

Pre neki ga čujem kako priča preko telefona sa drugarom i kaže kako planiramo da idemo u Skoplje pa možda na Ohrid ali ćemo malo da svratimo u Niš jer Ana ima drugaricu tamo! Sreća moja!




jao to bi bilo supeeeeerrrr!!!!user posted image user posted image user posted image
već obožavam tvog muža user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 14:46:14   
Ana RR
hihi user posted image  user posted image   bilo bi baš dobro! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pitam se samo da li ćemo uspeti da se uklopimo novčano u dve svadbe (na jednoj smo kumovi), odlazak u skoplje u babine, i odlazak na letovanje..uh...i kupovina fotoaparata,ajme meni user posted image   mogu da zaboravim na letovanje user posted image user posted image
do septembra ćemo bankrotirati user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 15:01:34   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Modessty

i u Beogradu žive normalni i dobri ljudi user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sve je lakše uz RR, sve je lepše uz RR...
Kada imaš negde s nekim da podeliš neku misao, neku želju, titraj.. A ne misliš na vreme i mesto, možeš da to uradiš u svako doba, i da dobiješ povratnu reč...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 15:29:46   
Lu
Ja se ovdje jednostavno osjećam predivnouser posted image
Dijeliti s nekim i sreću i tugu i uvijek naići na riječi podrške ili pomoći,mislim da to ne postoji nigdje drugouser posted image
ni na jednom drugom forumu ne vlada ovakvo raspoloženje.
Ovoliko žena na jednom mjestu a nijednom se nismo posvađaleuser posted image
Ovdje se zajedno sa vama i smijem  i plačem, da nemam vas ne znam što bi radilauser posted image
Sve ste mi divne na svoj način,volim vas punouser posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 22:17:12   
guppy RR
Devojke moje mile, nemate pojma kako mi je drago kad vidim ovakvu temu.
Puno vas volim user posted image

Puno sam učestovala na Slo Ringeraji kao član... i zato razumem tačno šta mislite sa gore napisanim... a ova Ringeraja mi je još toliko draža, jer sam tu da svima vama pokažem to što sam naučila tamo, i da vam pružim utočište kad ste tužne i prvi red pred ekranom kad ste srećne i želite da se nasmejete do suza.

user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 22:32:13   
Verus
Meni je RR pomogla da opet nadjem staru sebe-veselu, nasmejanu, voljnu za zivotom bez obzira na sve....naime, bila sam u teskoj depresiji prvi put u zivotu posle moje operacije, nisam bila stara ja, jer nisam mogla "ici" 100 na sat kao sto sam navikla.  MM mi je rekao prosle nedelje: "znam da ti je rr pomogla da nam vratis staru sebe.  hvala im na tome".

Hvala vam devojke sto ste mi pomogli da se iscupam iz pakla.  Volim vas zbog toga.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 22:33:01   
Ana RR
Verus user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: U kom smislu ringeraja pozitivno utiče na...
22.4.2009 22:36:00   
eugenija
Joj Veruska hipičkinjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here