|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Velika Britanija: Otkriven impresivni trag u ...
3.6.2009 13:56:36   
Anoniman
Ogromni krug u žitu koji se pojavio na farmi Berry Croft Farm blizu Ashburyja, u britanskom Oxfordshireu privukao je veliki broj novinara i znatiželjnika, piše BBC. user posted image Foto: BBC Krug dug 250 metara i širok 60 metara u obliku meduze napravio je ogromnu štetu vlasnicima farme koja se procjenjuje na više od 600.000 eura.

Bračni par Spence, Ann i Bill, na čijem se posjedu pojavio impresivni trag, zabranili su ulaz na farmu jer su stotine i stotine posjetilaca već narušile savršeni oblik misterioznog traga u žitu.

'Krug je sam po sebi napravio ogromnu štetu na usjevima, a posjetioci su dalje ugazili zemlju tako da je naš gubitak sad veći', izjavio je par.

Eksperti za tragove u žitu tvrde da je ovo prvi zabilježeni trag s uzorkom meduze, te da je jedan od najvećih u svijetu.

'Kao i kod svih drugih tragova u životu nemamo nikakvih naznaka kako se ovo desilo', rekla je Karen Alexander, jedan od naučnica.

Tragovi, krugovi ili likovi u žitu su neobjašnjivi fenomen koji se javlja preko noći u žitnim poljima. Pojava ovih tragova je specifična za područje zapadne Engleske, no pojavljuju se u svim dijelovima svijeta.

Jedino u Kini nikad nije zabilježena pojava ovih misteriznih krugova.

Mada su više puta ljudi sami pokušali napraviti ove tragove, istina je izašla na vidjelo jer su likovi u žitu bili nezgrapni i maleni, a kasnije su pronađeni i dokazi da se radi o ljudskom djelovanju.

Postoje različita mišljenja o tome kako krugovi u žitu nastaju. Neki eksperti tvrde da se radi o određenom atmosferskom fenomenu, dok drugi misle da se radi o tragovima koje proizvode NLO-i.
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Velika Britanija: Otkriven impresivni tra...
3.6.2009 13:58:08   
mamanp
Vanzemaljciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Velika Britanija: Otkriven impresivni tra...
3.6.2009 14:00:30   
Anoniman
Bračni par Spence, Ann i Bill - oni su napravili tragove da bi postali poznati.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Velika Britanija: Otkriven impresivni tra...
3.6.2009 14:02:21   
Anoniman
i ja nesto kontam...da im je da se malo slikaju za novine 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Velika Britanija: Otkriven impresivni tra...
3.6.2009 22:34:39   
afrodita
Videla sam vec desetak ovakvih tragova,
ne uzivouser posted image
na tv-u i novinama, svi su bili raliciti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Velika Britanija: Otkriven impresivni tra...
26.6.2009 11:14:36   
Anoniman
HAHAHAHA, JA MISLILA DA SAM NAŠLA ODGOVOR, ALI NISAM, OVO JE AUSTRALIJA.

Misterija krugova u poljima maka na australijskom ostrvu Tasmaniji, za koje se verovalo da su ih ostavili vanzemaljci, rešena je nakon što se utvrdilo da su ih napravili drogirani kenguri.
Otkriveno je da su kenguri valabi ulazili u polja maka, jeli zrele čaure a zatim, potpuno drogirani, tumarali okolo u krug. Jedan od proizvođača maka na Tasmaniji kazao je da je bilo slučajeva ovaca i jelena koji bi se "ustondirali" nakon što bi obrstili makove.
Australija proizvodi oko 50 odsto sirovog materijala za morfin i druge opijate u svetu.
Izvor: blic.rs

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Velika Britanija: Otkriven impresivni tra...
26.6.2009 13:52:26   
Anoniman
jadni kenguri user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here