|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastič...
8.3.2013 19:42:34   
dunja RR
Drage naše Ringerajke, a i Ringerajci :) spremite se za mart pun iznenađenja i nagrada! Od ponedeljka na Ringeraji počinje prava petodnevna avantura!

Ringeraja je ponosna što ste deo naše zajednice! Zahvaljujemo vam na vašoj vernosti, poverenju, ljubavi.

Došao je trenutak kada trebamo da pokažemo i dokažemo da naša Ringeraja.rs ima najbolje članove na svetu! U ponedeljak na svim Ringerajama u regionu počinje veliko takmičenje. Borićete se za svoje lične bodove koji vam mogu doneti FANTASTIČNE NAGRADE (spisak nagrada možete videti OVDE), a takođe svi zajedno, borićemo se da naša Ringeraja pobedi u takmičenju između svih Ringeraja portala u regionu.

Tаkmičenje će zvаnično početi u ponedeljаk 11. marta 2013. u 8 časova ujutru, a završiće se u petak 15. marta 2013. u 16.00 popodne.

Zato, od ponedeljka, nakon početka interaktivne igre, budite što aktivniji na vašoj Ringeraji - pišite postove, čestitke, otvarajte nove teme (nikako duple, budite maštoviti), otvarajte albume, pišite dnevnike i postavljajte slike u dnevnike, komentarišite dnevnike i albume svojih RR prijateljica. Sklapajte RR prijateljstva, šerujte i lajkujte sadržaje na Ringeraji, otvarajte ankete. Jer sve ove aktivnosti donose vam bodove. Sve aktivnosti koje vam donose bodove pogledajte u tabeli u pravilniku, koju možete videti OVDE. U istom Pravilniku nalaze se i sva pravila takmičenja, objavljena i dostupna svakom korisniku, molimo vas da ih poštujete, jer u suprotnom, sledi diskvalifikacija.

Na portalu ćete sa desne strane, kada krene nagradni konkurs, u svakom trenutku moći da vidite svoje bodovno stanje. ZATO, BUDITE OVDE!


Znači, osim što se borite za svoje lične bodove, koji vam donose sjajne nagrade naših sponzora, ukupan broj svih vaših bodova, takmiči se sa ukupnim bodovima članova ostalih Ringeraja (RR.ba, RR.hr, RR.mk i RR.net), a portal koji bude imao najviše bodova osvaja titulu "Prvi među jednakima"!

Svi zajedno smo deo velike porodice, Ringerajine porodice koja je uvek tu da pomogne u teškim momentima i raduje se najsrećnijim trenucima u životu! Dokažimo da smo najbolje, najjače, najmoćnije RR žene, i nikako ne potcenjujmo svoju snagu! Nadamo se da će i koji RR muški da nam pruži podršku :)


Takođe, od danas na našoj Ringeraji imamo novi logo, sa novim motivom, a to je Ringerajino stablo. Verujemo da vam se dopada :)

user posted image

Tokom tаkmičenjа, na portalu će se pojavljivati nasumične ikone Ringerajinih stabala, koje će tаkmičаri moći dа sakupljaju tаko što će kliknuti nа njih (uz prethodnu prijavu nа portаlu).Zа svаko sakupljeno stablo tаkmičаr dobijа 1 bod.


Za svakih 100 sakupljenih Ringerajinih stabala (šuma) takmičar dobija 15 bonus bodova.

A tu je i Zlatno Ringerajino stablo!
Pronalazač zlаtnog Ringerajinog stabla ne dobija dodаtne bodove, аli dobijа specijalnu dnevnu nаgrаdu. Zlаtno RR stablo se svаki dаn nasumično pojаvljuje nа portаlu nа nasumičnim strаnicama. Član koji ga prvi otkrije dobijа nаgrаdu.


Zato, od ponedeljka budite tu, jer će naši sponzori baš vas, naše aktivne članove nagraditi za vašu vernost Ringeraji, a svi zajedno će mo se izboriti za titulu "Prvi među jednakima"!

< Poruku je uredio dunja RR -- 11.3.2013 14:40:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 20:10:40   
Ana RR
Bravo za RR user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 20:24:34   
nata11
user posted image Jedva cekam user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 20:30:39   
Verolina
Znaci, merkam da si ulovim tu zlatnu sljivuuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 20:31:21   
dunja RR
user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 20:32:33   
nata11

IZVORNA PORUKA: Verolina

Znaci, merkam da si ulovim tu zlatnu sljivuuser posted image


user posted image user posted image samo nije fer ko se prijavi u ponedeljak ima 15 boda vise u odnosu na nas.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 20:41:50   
Verolina
Nema veze Nato, sljiva je nasa. Ima da se uhvatim za nju ko tata Radovana IIIuser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 20:59:50   
lesica
Juhu!!! Biće veselo od ponedeljka user posted image



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 21:01:23   
NadaR
Srecno svima i da pobijedi nasa RR user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 21:02:53   
17 joka
user posted image  za  RR-ju!

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 21:36:37   
Anoniman
Kakvo drvo? Šuma? Ništa mi nije jasno..U svakom slučaju svidja mi se što se nešto dešava i nadam se da će doprineti da nam forum bude bolji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu 17 joka)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 21:46:35   
dunja RR
Snek, biće šume od ponedeljka, videćeš user posted image . Samo budimo što aktivniji, budimo prava porodica, kao i do sada user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 21:49:07   
djdb
kako se racuna sadasnja registracija?da li je to u startu 15 poena ili mora novi korisnik da se registruje?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 21:56:53   
snovi
Samo novi član dobija 15 poena, tako piše u pravilima.

< Poruku je uredio snovi -- 8.3.2013 21:57:24 >

(odgovor članu djdb)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 21:57:14   
serpica
Svaka cast,user posted image nisam bas dobro razumela sve ali valjda cu se snaci od ponedeljkauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 22:02:33   
snovi
Samo da budemo što aktivniji, biće super user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 22:24:49   
nata11
Ma ja sam sigurna da ce RR.RS biti prvi user posted image

(odgovor članu snovi)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
8.3.2013 22:43:48   
vikiveki
user posted image Navijamo za našu RR i potrudićemo se da ona pobediuser posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
9.3.2013 0:33:14   
Jole84
Bravo za akciju user posted image
ne znam o kakvim drvima je reč,ali klikaću šta god mi iskoči user posted image Ne može samo Verka da bere šljive,oću i ja user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
9.3.2013 1:02:25   
indy_25
i ja cu da vam pomognem koliko mogu od ponedeljka. pokusacu da svaki slobodan trenutak iskoristim za pisanje postova u temama. Ja bih voljela da pobjedi nasa rr.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
9.3.2013 1:36:25   
dunja RR
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
9.3.2013 1:38:47   
lavica28
bravo za RR! ni ja bas nisam pokapirala sve ali bicu jos aktivnija! od skoro sam clan ali mi sve mnogo znacite, vasa podrska i sto postojite user posted image verujemo u pobedu nase RR.rs

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
9.3.2013 2:02:59   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Jole84

Bravo za akciju user posted image
ne znam o kakvim drvima je reč,ali klikaću šta god mi iskoči user posted image Ne može samo Verka da bere šljive,oću i ja user posted image


Jole lepo moje devojče, slušaj ''vamouser posted image

Pogledaj Ringerajin logotip u mom prvom postu, videćeš stablo sa leve strane, to je novi simbol Ringeraje. Od ponedeljka ćete moći da skupljate stabla po Ringeraji, i to vam donosi bodove. Što više bodova, veća mogućnost za nagrade, koje su sjajne (link na nagrade gore u prvom postu).

A jednom dnevno (u pet dana takmičenja-od ponedeljka) pojavljivaće se i Zlatno drvo, ko ga pokupi dobija specijalnu nagradu. Ete ga, ala sam objasnila user posted image


Spremite se za ponedeljak, biće ludoooo user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 9.3.2013 2:05:10 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
9.3.2013 7:07:07   
mali_mis
user posted image
Sad jedva cekam ponedeljak da se igramo user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fanta...
9.3.2013 8:29:13   
Olga75
jeeej user posted image
nagrade su odlicne
i jedva cekam da nasa RR bude prva medju jednakima user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here