|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zbog cega dolazi do spontanog pobacaja?
23.6.2008 12:50:37   
Adri
Zbog cega dolazi zbog spontanog pobacaja? Koji su uzroci?


< Poruku je uredio Lenka RR -- 19.2.2009 22:25:34 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: ZBOG CEGA?
23.6.2008 12:52:54   
Adri
Kako se psle toga ponasati? Koje sve analize treba uraditi? Jel treba piti neke vitamine? Da li se moze odma poceti sa folnom kiselinom i posle tri-cetiri meseca planirati trudnocu ili duzi period sadekati? Na koje bolesti se sve treba testirati?

(odgovor članu Adri)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: ZBOG CEGA?
3.7.2008 19:52:58   
dadakg
Andri
Ja ti ne mogu puno pomoci i nemam neke strucne odgovore
ali znam da je moja snaja imala spontani u 6 mesecu trudnoce, primila je injekciju "Rifogal" koliko se secam, to ima neke veze sa rezus faktorom krvnih grupa da zenski organizam ne bi stvorio antitela. Nakon toga morala je da se pazi 6 meseci ne ostane u drugom stanju dok joj sve ne dodje na normalu. Bila je to jako velika trauma za sve a najvise za nju, ali hvala Bogu posle nekih 8 ili 9 meseci je ponovo ostala i rodila prelepog decaka koji sada ima tri ipo godine. Sto se tice vitamina i folne kiseline to mozes slobodno da uzimas ali ja bih ti preporucila da nabavis "maticni mlec" on je najbolji za jacanje organizma i jacanje imuniteta, pojacava reproduktivni sistem. Najvaznije je da lekar utvrdi razlog koji je doveo do gubitka a uzroka moze da bude mnogo.
Kako god da je zelim ti puno srece, glavu gore i samo napred
user posted image

(odgovor članu Adri)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: ZBOG CEGA?
21.8.2008 9:42:06   
una77
Uraditi bris MIKROUREA PLAZMA, PAPA TEST (ako nije radjen skoro), test na HLAMIDIJU, BRIS BAKTERIJA I SEKRETA. Ako postoji nesto leciti napraviti pauzu 6 meseci i pokusati ponovo, tako sam ja uradila i odma posle toga ostala u drugom stanju.
Spontani pobacaj bude nekom od stresa kao meni npr., nekom jer se plod nije dobro formirao ne razvija se kako treba i stane sa razvojem, a organizam ga odbacuje. Lekari nece da otkriju pravi uzrok.

(odgovor članu Adri)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
31.1.2009 15:43:11   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu una77)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 15:45:58   
Anoniman
Sada sam se skenjala... Ne mogu da verujem. Pa kako si ženo pala niz stepenice? Jesi bila kod lekara? Jesi inače fizički dobro?

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
31.1.2009 15:49:26   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 15:52:52   
Anoniman
Ne znam šta da ti kažem drugo nego glavu gore... Imaš dve prekrasne ćerke, a treće će doći... user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 15:53:46   
sneza24
gagi bas mi je zao sto si izgubila svoju user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 15:59:46   
gracija
gagi, jako mi zao sto ti se to desilouser posted image ....

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 16:44:10   
Lu
Draga gagi neznam što da kažem jako mi je žao, tako iznenada si ostala bez bebiceuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 17:10:46   
guppy RR
gagi, iskreno ne znam šta da ti kažem.... vidim da je meni to "downside" ringeraje... pogode me sve te vaše priče user posted image
Drži nam se.......

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   [Obrisana poruka]
31.1.2009 17:16:08   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 17:19:45   
guppy RR
srećo nisi ti namerno pala... nesreća se desi... splet okolnosti....
nemoj plakati user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 14
   [Obrisana poruka]
31.1.2009 17:20:53   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 17:22:41   
guppy RR
razumem da te boli, ... uzmi malo vremena da tuguješ...
..ali ne taboravi da otvoriš oči i vidiš njima svoju porodicu, svoja mala dva anđela koja su uz tebe...
budi jaka...

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 16
   [Obrisana poruka]
31.1.2009 17:25:24   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: ZBOG ČEGA?
31.1.2009 17:31:13   
guppy RR
I potpis ti kaže... "samo zajedno možemo sve"

user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 17:33:07   
lucia
gagi ja sam ti od pre dva dana ovde ali mislim da ste sve sjajne. procitala sam ovo  sto ti se desilo pa iako se ne znamo htela sam da ti kazem da mi je zao, ali i da zans da ako je tako vec moralo da bude onda je mozda bolje sad nego kasnije jer bi bolelo jos vise. i ne pitaj se zasto, tako je naprosto, i nikad u zivotu ne znas sve odgovore, mozda te time ovaj odozgo zastitio od jos neceg teze...gledaj to tako. i glavu gore,pozdrav!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: ZBOG ČEGA?
31.1.2009 17:40:34   
guppy RR
vidiš gagi, mi smo tu da te držimo za ruku user posted image

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 20
   [Obrisana poruka]
31.1.2009 18:05:19   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 20:08:20   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: guppy RR

razumem da te boli, ... uzmi malo vremena da tuguješ...
..ali ne taboravi da otvoriš oči i vidiš njima svoju porodicu, svoja mala dva anđela koja su uz tebe...
budi jaka...



gagi, jako mi je žao. Nisam bila uz komp juče i danas i tek sad sam videla. Stvarno mi je krivo što ti se to desilo. Potpisujem ovo što je napisala guppy. Uz tebe smo i mi...

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: ZBOG CEGA?
31.1.2009 20:17:45   
BINCE
gagi,,i meni je pravo zao sto se to desilo....a,valjda je koralo tako da bude...nemoj sebe da krivis,svakom se moze desiti da padne,da nisi tajdan pala pala bih drugi,tako nam je sudjeno,i od sudbine se ne moze pobjeci...samo hrabro,bit ce ubrzo opet bebica..pozzz

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: ZBOG CEGA?
10.2.2009 13:51:34   
ljubičica
I ja sam isto izgubila plod prošlog juna. Posle vančanja smo otišli na more i tamo smo ga napravili, ali nije nam se dalo. Bila sam 4-5 nedelja user posted image  i dobijem krvarenje, mislila sam da je user posted image  , ali kad sam videla da to ide drugačije nego što glupača inače ide ja ne budem lenja i odem da kupim test koji mi je pokazao trudnoću. Lakše bi mi bilo da i nisam bila trudna jer kad vidite krv shvatite da nešto nije u redu. Mada ima žena koje iznesu trudnoću nezavisno od bilo kakvog krvarenja za koje misle da je user posted image  pa se iznenade kad saznaju da su u drugom stanju. Objasnili su mi da se plod nije zalepio za zid i da je lebdeo okolo dok ga krvarenje nije izbacilo. Bila sam baš tužna još pogotovo što toliko dugo pokušavamo, ali sama sebe sam tešila da je to bila prirodna selekcija i šta sad da radim. Tugovala sam neko vreme, i sad mi bude ponekad žao, ali idemo dalje.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: ZBOG CEGA?
10.2.2009 14:18:30   
Natasajvc
Morate da budete jake. I moja iskustva su bolna. Prva trudnoca se zavrsila spontanim. Drugi put izgubim bebu nekoliko dana pre termina za porodjaj. Pupcanik se pri okretanju bebe uvezao, napravio cvor i ugusio mojuuser posted image . Jedva sam zivu glavu izvukla na porodjaju. Izasla sam iz bolnica sa polomljenim rebrima, rupturom debelog creva i ocajna, tuzna, bez duse. Sedam godina posle toga nismo imali dece... Nikada nisam isla na pretrage, prosto cekali smo da se desi. Sada imamo petoro dece!!!!!user posted image user posted image user posted image Ne posustajte, budite hrabre i bice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Moje ljubavi najvece
Tara, Tijana, Sanja, Nenad i Rada

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here