|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:09:57   
dunja RR
znaci kiki kao da jam napisala; sve mi se isto desava, jako sam umorna vec 7 dana, danas je pocelo da mi se piski svakih 15-30 minuta, i juce mi se vrtelo u glavi; jedino sto me isto vec 7 dana bolucka u predelu jajnika; isto svakodnevno vezbam, ali ovih zadnjih 7 dana ne mogu , nabacila sam jedno 2 kg, volela bih da sve ovo vodiuser posted image , ali se plasim da umisljam, a ovo piskenje mi ukazuje da mogu svaki cas da dobijem a tek mi je 20 dc, mada sam proslu dobila 22dc; kada ti ne trebas da dobijesuser posted image ?

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:15:32   
Kiki BG
Sinoc mi je pripala takva muka da sam htela da povracam na sred ulice... I sada mi se manta po glavi, razvacim se po kuci i samo gledam gde da sednem ili da legnem posto na nogama ne mogu da stojim...
Trebam da dobije 13.3.  pa cu da vidim do tada... Vise ne umem ni da sracunam kad su mi plodni ili neplodni dani. Kalendari su razliciti, ali poklapaju mi se neki dani kad sam imala odnose i bila kao plodna...user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:22:31   
Mery
Kiki meni je puno pomoglo sto sam se iskljucila, postavila sam sebi jedan dan (oko 5-6 dana nakon ocekivane M) kada cu raditi test ako user posted image ne dodje, do tada nisam sebi dozvolila da mislim da bi se uopste mogao uraditi test. Malo sam obratila paznju da redovno jedem i kvalitetno (sto i nije bio problem jer sam umirala od gladi) u slucaju da je user posted image tu. Jutros sam uradila taj test i bio je user posted image .

(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 13:25:36   
Kiki BG
E pa Mery CESTITAM user posted image
Pokusavam da se opustim i nerazmisljam previse o tome.. Sta bude bice... Al bih volela da bude user posted image   user posted image

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 16:13:25   
Anoniman
Ne kazem ja da je nemoguce osetiti rano trudnocu, ali sve sto tada osetimo moze nam se desiti da osetimo i u pms. Ja sam prosli pms imala i vrtoglavice, i mucnine, i povece grudi, i cesce sam isla u wc, i mnogo sam se umarala bez obzira sto sam inace dosta aktivna, i jos 300 cuda pa sam ipak dobila. Znaci, moguce je da sam ja pomalo luda, ali je dosta slucajeva da malo preterujemo sa svim tim simptomima user posted image  Verujem da neke zene imaju neki osecaj da su trudne cak i odmah posle oplodjavajuceg odnosa, ali to su samo neke zene. Meni je danas 10 dan ciklusa i imam par dana vec zatvor i svakodnevne mucnine, pa da li to znaci da sam trudna?! Da mi je sada par dana pred menstruaciju sigurno bismo se sve slozile da je u pitanju trudnoca user posted image

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Znaci trudnoće
4.3.2009 18:34:19   
Kiki BG
Ma verujem ti... Zato sam ja sada 50-50.. Nisam sigurna..... Videcemo... Cekam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Znaci trudnoće
5.3.2009 9:49:07   
trudnica
Drage moje, ja nisam imala nikakve simptome da sam trudna i radila sam test posle 10 dana kasnjenja menstruacije i test je bio negativan.............ali i dalje nisam dobila i nakon mesec dana sam oti[la do doktora koji mi je rekao da sam moyda trudna, a moyda je vanmatericna, a mozda je i neka losa trudnoca jer se njemu to lose vidi!!!!!!!!!!  Medjutim, 26.februara sam otisla kod doktorke koja me je lepo pregledala, uradila mi je test iz krvi BTHCG, i ustanovila je da sam u drugom stanju i da je sve u najboljem redu ali mi je jednostavno bio ciklus poremecen i plodni dani su mi bili pocetkom februara.........
Zelim vam, i od srca se nadam da ste trudne.......
Pozdrav.....  user posted image

< Poruku je uredio Lenka RR -- 7.3.2009 14:07:31 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Znaci trudnoće
5.3.2009 11:08:34   
dunja RR
dobrodosla  trudnice; zelim ti da ti trudnoca protekne u miru, i da ti tvoja bebica zdravo napreduje u tvojoj tibiuser posted image

(odgovor članu trudnica)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Znaci trudnoće
5.3.2009 11:27:08   
Kiki BG
CESTITAM trudnice! user posted image      Nek ti je sa srecom! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Znaci trudnoće
5.3.2009 11:32:06   
trudnica
Hvala na dobrodoslici...............
user posted image

< Poruku je uredio Lenka RR -- 7.3.2009 14:08:11 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Znaci trudnoće
5.3.2009 11:39:53   
trudnica
Kiki, iskreno se nadam da neces da dobijes 13.3 pa da zajedno prolazimo kroz trudnocu............ Za sada se samo opusti i pocni da pijes Pregnacare, dobar je i pre trudnoce,lakse dolazi do zaceca a dobar je i u trudnoci. Inace, sadrzi samo vitamine i minerale.
Poydav
user posted image

< Poruku je uredio Lenka RR -- 7.3.2009 14:09:04 >

(odgovor članu trudnica)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Znaci trudnoće
5.3.2009 11:46:14   
Kiki BG
Joj hvala puno! Svim srcem se nadam da nece doci user posted image Bas zeli svoje dve user posted image  user posted image

(odgovor članu trudnica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Znaci trudnoće
6.3.2009 13:07:55   
eugenija
Kikica 77 u temi Čekamo dve crtice, kaže:
može li mi neko reci da li postoji mogucnost trudnoce a da nemas bas nikakav pravi znak, ni mucnine, ni trcanje do toaleta, ispijam kafe ko luda i prijaju mi, takodje i cigarete, vec samo
probadanje u grudima (koje su inace otekle ali ne bole i mekane su)?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Kiki BG)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Znaci trudnoće
6.3.2009 13:09:18   
eugenija
IZVORNA PORUKA: ru
Kafu i cigarete bi mogla da smanjis,ja nisam imala nikakve simptome,ni mucninu,samo su me malo jace bolele grudi,mada nisam mogla ni na to da se oslonim jer me inace bole grudi kada treba da dobijem,tako da nikada se ne zna.JA TI ZELIM DA JE TO TO,da ste uspeli



_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Znaci trudnoće
9.3.2009 16:03:35   
joja
e ljudi znate mene sa 1 str.da li kao znak trudnoce moze da se pojawi sad izwinite gust beli sekret i proziran a prosaran sa crwenim linijama....ne znam kako da objasnim?user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Znaci trudnoće
9.3.2009 16:04:32   
joja
e da pozic za sweuser posted image

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Znaci trudnoće
9.3.2009 16:08:08   
eugenija
Za joju: Vaginalna lučenja u trudnoći KLIK

Ovde smo trabunjale o tome... Pozzz


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Znaci trudnoće
9.3.2009 16:08:13   
joja
neko od was prisutnih da zna?user posted image

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Znaci trudnoće
9.3.2009 16:09:16   
joja
hwala ti EUG.SAD CU DA WIDIM

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Znaci trudnoće
11.3.2009 11:25:57   
Dora
Ja sam u obe trudnoće od samog početka imala mučnine i povraćala. Bolela su me leđa i stomak kao da treba da dobijem. Ujutro mi se vrtelo u glavi. Ali, od porođaja pa na dalje, često mi je muka i povraćam- od nervoze, od teške hrane, od svega! Leđa me često bole od ne ležanja posle porođaja i non stop nosanja dece, tako da sad, iako sam sinoć povraćala i boli me sve, spava mi se jer noćas nisam spavala od mučnine, ja ne znam da li su to meni sad znaci ili je već standardno stanje user posted image
Još nešto- u obe trudnoće od samog početka mi je često išla krv iz nosa. To samo dok sam bila trudnauser posted image

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Znaci trudnoće
17.3.2009 12:31:40   
morena
Pozdrav! Nova sam. Nemam pojma u koju temu da se s ovim uključim.Stvar je u tome da smo dečko i ja imali odnos bez zaštite, baš na 14.dan (ciklusi su mi točni -28/29 dana) on misli da ga nije na vrijeme izvadio van, malo smo se zanijeli.  user posted image Ja nikakvih simptoma nemam,sve je isto kao u normalnom pms-u. Danas mi je 23.dan ciklusa. Malo sam nervozna, pa tako da vas pitam šta mislite? Ima li tko takvo iskustvo? 

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Znaci trudnoće
17.3.2009 12:36:36   
Anoniman
Da li sam trudna? KLIK

Otvorila sam novu temu.

(odgovor članu morena)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Znaci trudnoće
17.3.2009 13:41:50   
lucia
evo i ovde da postavim svoje glupavo pitanje, jel se ikad ikome desilo da mu jedan od znakova trudnoce bude ukovrdzana kosauser posted image  user posted image  znam da je blesavo,al reko' ko znauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Znaci trudnoće
17.3.2009 13:48:56   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
baš i mene zanimauser posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Znaci trudnoće
17.3.2009 17:18:28   
Kiki BG
Joj i mene zanimauser posted image Zna li ne neko odgovor na to pitanje ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here