|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće
18.2.2009 22:34:47   
Jovanovici
NAMA SE SOFIJA DESILA ONAJ DAN KAD JE user posted image PRESTALA.
TAKO DA CEMO I OVAJ PUT TAKO.

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Znaci trudnoće
18.2.2009 22:36:37   
dunja RR
a kako si sigurna da je bas tada , posle niste pokusavali ili? meni je sutra zadnji dan user posted image ,hm.!?

(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Znaci trudnoće
18.2.2009 22:47:48   
Jovanovici
100% SAM SIGURNA DA JE TAD BILO, I TO SASVIM SLUCAJNO, UOPSTE NISMO PLANIRALI.
A POLSE NISMO VISE NI POKUSAVALI. NI PRE NI POSLE TE JEDNE VECERI KIAD SE SLUCAJNO DESILO.


PROBAJ ,NISTA NE GUBIS.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 2:26:44   
joja
ajde pa nek je to probanjeuser posted image sa srecomuser posted image user posted image pozic swima


(odgovor članu Jovanovici)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 2:28:06   
kumara
IZVORNA PORUKA: sani71

Zdravo svima,veliki pozdrav za sve vas koje pokusavate da zatrudite kao i za one koje su vec user posted image ,ja nikada nisam ostala trudna van plodnih dana,a  sada sam u 11 nedelji trudnoce i cekam 3 dete,ostala sam trudna 14 dan ,medutim znam zene koje su ostale i 3 ili 7 dan user posted image .tako da nema pravila,mada mislim da je to retko u svakom slucaju vredi i tada pokusati



Dobrodosla Sani!!!! user posted image

Prijavi se obevezno na Trudnice gde ste???


< Poruku je uredio Lenka RR -- 19.2.2009 2:30:33 >

(odgovor članu sani71)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 2:37:32   
cale17
I meni se to desilo,cudno je to da kratko traje a zaboli bas jako,kao neki probod u donjem delu stomaka.
Neznam sta bi to moglo da budeuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 3:28:36   
Verus
jeste li tu tako kasno tj rano?

(odgovor članu cale17)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 3:32:48   
kumara

IZVORNA PORUKA: cale17
I meni se to desilo,cudno je to da kratko traje a zaboli bas jako,kao neki probod u donjem delu stomaka.
Neznam sta bi to moglo da budeuser posted image


Uf ne znam ni ja tacno sta bi moglo da bude, ali mozda bi bilo dobro da odes kod lekara i proveris. Ja nekako ne volim te jake trenutacne bolove, uvek mi se cini da nesto nije ok.

Tu smo Verus draga, mada se ja vec pola sata kanim da se iskljucim i odem da malo spavam. Ali nikako... user posted image

(odgovor članu cale17)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 3:39:30   
Verus
He he, pa kad si nocna ptica!  Ja sam se danas bas naradila i jedva gledam...a kuhinja ceka da se 'raskrci' sve me mrzi...i mene ziga ovih dana, i pre neki dan sam osetila taj cudan bol jako jako nisko, kao da je u vaginalnom kanalu ili tako nesto, a opet, mislim da sam to i pre osecala pa nisam bila trudna...ne znam, ako ne dobijem 26 testiram se pa cemo videti daj boze da sam user posted image ili bar neka od nas sto cekamo!!!user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 3:46:06   
lucia
evo i mene, sedim sve vreme na wc-u jer imam izgleda neku urinarnu infekciju,ujutru cu kod dr-a ali do tad ima da izdrzim.... sto se ovih bolova tice u donjem stomaku oni cesto znaju biti bas rani znaci trudnoce,ali naravno i ne moraju.drage moje...i ja ovih dana pocinjem sa umisljanjem znakovauser posted image ..

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 3:47:36   
kumara
Jao i ja se nadam da ce uskoro neka od vas da nas obraduje!!! Tako sam se uzelela lepih vesti!!!!

Ma cudni su ti znaci trudnoce, moj dr kaze da nikad nisu isti, ne samo od zene do zene, nego i od trudnoce do trudnoce (kod iste zene). Pri tome mi je rekla da neke zene ne osecaju nista (kao sto ja nisam), neke imaju sve simptome, a neke nemaju nikakve dok ne potvrde trudnocu, a onda odjednom na nervnoj bazi dobiju sve moguce simptome! user posted image

Sve u svemu, ne odustaj!!! Sto ja volim da kazem, NADA UMIRE POSLEDNJA! Ili sto Jaca kaze "Trudna sam, dok se ne utvrdi suprotno"! user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 3:51:04   
lucia
ma jok,kakvo odustajanje! tacno je da svako ima drugacije simptome a ja jedva cekam da bilo koja od nas ima one siiigurrrnnnee

lenkic,svaka tebi cast na optimizmu, i posle svega ostala si tu, jedva cekam da i ti pocnes ponovo sa akcijomuser posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 4:00:27   
kumara
Hvala ti draga!!! Jao i jedva cekam! Jos sam uz vas pocela da imam i umisljene simptome, citajuci postove! user posted image Ma odlepila sam skroz! user posted image

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 4:05:37   
Verus


Toliko jedva cekam kraj ovog meseca, nas dosta ceka da ugleda user posted image pred kraj februara, toliko bi me usrecilo da dobijemo jedan post koji kaze "Test mi je pozitivan" ili da samo neko stavi ovo za citav post :user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa da, ja se nadam potajno ali ne "naglas" pa ako se ne desi lakse dignem glavu i furam opet u akciju "mucenje slaga", mada iskreno, par puta sam plakala kad sam dobila.....mm i ja kontali cim pocnemo da se ne cuvamo bice user posted image a nije to bas tako, dokazalo se!

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 10:15:15   
Jacaca
Verus, pa evo Veselinovicka je zakacila pozitivan testuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Veselinovicka preseli se polako u trudnice i svom snagom pokusaj da se setis svakog i najmanjeg simptoma.user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 10:18:39   
Jacaca
Hajde, hajde samo pozitivno.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bice sigurno.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 10:22:42   
Jacaca
naravno da imas urinarnu infekciju kada pajas po ceo dan po ovom snegu, hajde zeno malo se sada smiri i utopli, jesam li ti rekla da kada se pravi beba od kuce se pravi sauna kako bi se lepo od toplote sve rasirilo i kako bi se ubrzala cirkulacija, svaka pomoc spermatozoidima je dobro dosla. Ja i termofor stavljam ispod ledja i na stomak dok drzim podignute noge.

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 10:36:08   
Anoniman
lucia, ujutru odnesi urin da ti urade analizu urina i urinokulturu. Kontam da bez toga dr neće znati ništa da ti kaže. Ja kuburim već nekih 1,5 mesec otprilike. Pisala sam u temi Cistitis KLIK.

(odgovor članu Jacaca)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Znaci trudnoće
19.2.2009 18:22:57   
Anoniman
Smanjen mi je apetit, mucno mi je bilo sta cak i da pomislim da pojedem, pocela sam cesce da idem u wc user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Znaci trudnoće
21.2.2009 18:16:23   
Anoniman
Meni je i dalje nekako mucno pri pomisli na bilo kakvu hranu, jedem bas jako na silu user posted image  I dalje mi se nekako manta u glavi i stalno imam osecaj kao da cu da podrignem user posted image  Od danas me nekako blago zabolucka tu dole po sredini, mozda za jedan prst malo vise udesno (tacne koordinateuser posted image ) tako da se mozda i blizi M user posted image  Jedino sto mi je u ovom ciklusu novo su te mucnine, stalno imam osecaj da bi mi bilo lakse da se ispovracam ali mi jos nije toliko jaka mucnina, a ne zelim da guram prst (izvinite opet na detaljnom opisu). Sve mislim da mi je muka jer mi je zeludac prazan, a kad pojedem nesto bude mi jos gore user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Znaci trudnoće
21.2.2009 18:19:19   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Katjica

Meni je i dalje nekako mucno pri pomisli na bilo kakvu hranu, jedem bas jako na silu user posted image  I dalje mi se nekako manta u glavi i stalno imam osecaj kao da cu da podrignem user posted image  Od danas me nekako blago zabolucka tu dole po sredini, mozda za jedan prst malo vise udesno (tacne koordinateuser posted image ) tako da se mozda i blizi M user posted image  Jedino sto mi je u ovom ciklusu novo su te mucnine, stalno imam osecaj da bi mi bilo lakse da se ispovracam ali mi jos nije toliko jaka mucnina, a ne zelim da guram prst (izvinite opet na detaljnom opisu). Sve mislim da mi je muka jer mi je zeludac prazan, a kad pojedem nesto bude mi jos gore user posted image



meni je tako pred svaku user posted image  i kako ja onda da znam da li sam user posted image ?

jedino je cudno sto vec dva dana jedem slatko a ja slatkise ne volim user posted image



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Znaci trudnoće
21.2.2009 18:22:02   
Verus
Katjice!!!  Ako jemucnina novi simptom ja se nadam da to znaci da si user posted image !!!!  Daj Boze, da dodamo i trece ime na listu trudne smo!!! Pa onda jacaca i brana, ja joooj svi redom1!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Znaci trudnoće
21.2.2009 23:33:38   
joja
joj ljudi ne bih da was razocaram ali ja kad sam dosla kod was tj na owu temu zelela sam da znam koji su znaci jer je i meni bilo muka,kasnila mi je 9dana i swrbele su me bradawice, ja sam mislila da sam trudna ali na kraju dobijem...sorry ali nadam se da su wama zaprawo to znaci i da cete biti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Znaci trudnoće
21.2.2009 23:55:18   
Buba76
Jacaca,termofor mozes da stavljas ispod ledja,ali na stomak nikako NE.Toplota UBIJA spermatozoide,ne vrede onda ni noge gore. Mozes da utoplis sobu ledja,sve,ali stomak nikako.Nije dobro posle toga ni tusiranje toplom vodom samo mlakom,a ni muzu pre toga

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Znaci trudnoće
21.2.2009 23:55:23   
Jacaca
Znam Jojo ali Kaca ima i temperaturu a to je osnovni znak, ovo je dodatak.

(odgovor članu joja)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here