|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   analni sex i trudnoca
27.2.2009 13:58:47   
marija25
Koji je vas generalan stav o analnom sexu, da li ga upraznjavate i da li ste ga upraznjavale u trudnoci? Ja sam u 20 nedelji i s obzirom da je trudnoca rizicna-nisko postavljna posteljica, suprug i ja sve vise razmisljamo o ovoj opciji user posted image . Zanimaju me vasi stavovi i iskustva...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 14:41:32   
Anoniman
ja sam ti za opciju da se sve proba, i ne zazirem ni od cega, ili u prevodu nista i nije cudno... ali sto se tice analnog sexa meni se gadi iz razloga sto se odatle "kaki" to je znaci jedino sto me sprecava u tome, a nesto se zaradi toga ne bih klistiralauser posted image

(odgovor članu marija25)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 15:03:50   
Anoniman
Ja nisam za analni sex... mada mnoge žene to vole.

Savetuje da pročitaš temu Ešerihija koli KLIK, na početku je vezano za decu, a onda posle ima i o nama odraslima.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 15:08:39   
sneza24
Ni sam ni ja za analni seks.Ne svidja mi se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 15:10:07   
maša
Ta ja nešto nisam za analni sexuser posted image ...da prostite zna se koja rupa za šta služiuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 15:11:51   
mihi
I ja isto a pogotovu ne u trudnoći a ako malko pogledaš anatomiju videćeš da su rectum i vagina odvojeni tankim zidom i da je to sve blizu, te da nisko postavljena posteljica može i takvim sexom da trpi .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 15:51:57   
Lu
IZVORNA PORUKA: lenka sarajevo

a nesto se zaradi toga ne bih klistiralauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nemam iskustva sa analnim sexom i neću ga ni imati,meni to izgleda nasilno i neprirodno,ali imala sam prijateljicu koja me uvjeravala da je njoj to super ponekad i ljepše od vaginalnog sexa,ja to nikad nisam shvatilauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 16:24:06   
marija25
Ja vise ne znam da li sam pristalica ili ne-bojim se toga i iskreno nije bas da mi se ne gadi, a opet kad pomislim da 9 meseci nista, a meni divljaju hormoni...Nije mi svejedno.....Cak sam cula da ni oralni sex ne bi smele trudnice da praktikuju?

< Poruku je uredio marija25 -- 27.2.2009 16:26:25 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 16:27:32   
Modessty
Marija bolje se čuvaj nego da se posle kaješ!
sigurna sam da ćete naći neko bezbednije rešenje


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu marija25)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 16:29:59   
Verus
Marija mislim da je oralni sex skroz ok...pricaj sa svojim ginekologom on je najbolje upucen u to stas bi smeli sta ne zbog tvoje situacije, nemoj da te je blam, to im je posao.... Ja da sam na tvom mestu, ako vec ne smete redovan sex, ja bi lepo rekla muzu da sidje dole, i neka me lepo zadovolji oralno i prstom i gotovo, i klitoralni orgazam ce te zadovoljiti sasvim ok, a neces nista rizikovati!  Naravno, tvog muza ces uvek naci lakse nacine da zadovoljis,  njima je svejedno dok god se nesto dogadja!user posted image
IZVORNA PORUKA: marija25

Ja vise ne znam da li sam pristalica ili ne-bojim se toga i iskreno nije bas da mi se ne gadi, a opet kad pomislim da 9 meseci nista, a meni divljaju hormoni...Nije mi svejedno.....Cak sam cula da ni oralni sex ne bi smele trudnice da praktikuju?

(odgovor članu marija25)
Direktna veza do poruke: 10
   [Obrisana poruka]
27.2.2009 17:40:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 20:28:00   
Jeca*
Moj savet ti je da uživaš u normalnom sexu i nekoj udobnoj pozi koja ti odgovara, ali da izbegavaš orgazam. Znam da ovo zvuči glupo, ali orgazam može dovesti do kontrahovanja materice i mislim da to jeste rizično! A možeš uživati koji mesec i bez orgazma. Mislim da je to mala žrtva naspram cilja user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 20:35:41   
marija25
Naravno da je mala zrtva! Ma, na kraju krajeva mozda bolje da se suzdrzim od svega i budem mirna... Bolje nego da se posle kajem... A valjda ce mi se zelja u međuvremenu smanjiti ili jos bolje nestati.... A iskreno jako me je sramota da pricam sa ginekologom na ovu temu-seks, analni, oralni....

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 22:22:09   
Jacaca
Da se ne lazemo jednom sam probala i nisam uspela jer me je strasno bolelo(verovatno nestrucan muskarac i malo veliki, ali ne smem vise ni da probam) da mi se svidelo, upraznjavala bih ga jer dosta mojih drugarica uziva u tome ali kazu da se to uradi samo po nekada onda je to to, NARAVNO ISKLJUCIVO SA PREZERVATIVOM ZBOG ESERIHIJE!user posted image

(odgovor članu marija25)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: analni sex i trudnoca
27.2.2009 22:25:55   
NadaR
Mislim da je to stvarno mala zrtva za bebicu...
Boze mili ,zivot je pred tobom, nadoknadices...
Analni,nekako mi odbojan, ne bih se usudila ni da probamuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Jacaca)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: analni sex i trudnoca
2.3.2009 16:22:52   
ljubičica
Kao što Jaca kaže "da se ne lažemo" mm i ja smo to probali i mogu vam reći kad se skroz opustite  može da bude i lepo user posted image . Ali, samo jednom smo to radili i nismo više nikada. Ti probaj ako smeš, meni je bilo OK, ali da ti pravo kažem više mi se i ne pokušava, jer mi je trebalo pola sata da se skroz opustim. Nisam ni znala da u trudnoći nema sexa user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: analni sex i trudnoca
3.3.2009 16:57:08   
eugenija
Sex bi trebao da je stvar zajedničkih osećanja i u zavisnosti od momenta kada su dva bića skupa, razvija se i sex... Nisam za instrumetalizaciju sex-a, niti bi on trebao biti nauka.. Baš zato što je vođen emocijama i strastima.. U toj igri sve što prija oboma, DOZVOLJENO JE.. Pa tako i analacuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: analni sex i trudnoca
3.3.2009 18:11:40   
Lu
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Nisam ni znala da u trudnoći nema sexa user posted image


Samo ukoliko je rizična trudnoća i doktor tako odredi a inače se slobodno uživa u sexu tijekom cijele trudnoćeuser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: analni sex i trudnoca
4.3.2009 19:10:28   
ljubičica
JUHU!!! user posted image  Sad mi je lakše user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 19
   [Obrisana poruka]
25.5.2009 11:10:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ljubičica)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: analni sex i trudnoca
25.5.2009 11:16:10   
Anoniman
Joj gagi, šta si joj rekla? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: analni sex i trudnoca
25.5.2009 11:17:34   
bebać
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma dajte,reč je o šali,zar ne....mislim i vrabci na grani znaju kako s eostaje trudan/na

reci joj da se tako radjaju četvorkeuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: analni sex i trudnoca
25.5.2009 11:19:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

reci joj da se tako radjaju četvorkeuser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: analni sex i trudnoca
25.5.2009 11:19:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

reci joj da se tako radjaju četvorkeuser posted image



ili jedno veliko govno! user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 24
   [Obrisana poruka]
25.5.2009 11:20:52   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here