|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   besplatni saveti za uredjenje dvorista
28.7.2010 9:06:52   
daca77
Drage, jel znate link gde postoji mogucnost da se postavi pitanje i dobije stucno misljenje vezano za uredjenje dvorista...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
28.7.2010 9:08:15   
Jeca*
zavisi šta ti treba. Ako je nešto vezano za arhitekturu, mogu ti ja pomoći. Ako je u vezi biljaka, tu dosta znaju naša lu, naddaa i još neke devojke...

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
28.7.2010 9:13:44   
Jele
Možda će ovi linkovi biti od pomoći, ukucaj PEJZAŽNA ARHITEKTURA na pretraživač i dobićeš svakakve opcije:

http://www.inter-caffe.com/lista-843.html
http://www.arhitektura.rs/pejzazna-arhitektura
http://bastovan.com/pejzazna/pejzazna.htm
http://www.facebook.com/pages/Pejzazna-Arhitektura/417598056616

itd.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
28.7.2010 9:36:52   
daca77
Jeco, jeste arhitektura u pitanju...imam mali prostor izmedju kuce i staze i ne znam kako da ga uredim i koje biljke da zasadim

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
28.7.2010 11:21:43   
Snelle
Daco, ja ti mogu pomoći oko izbora biljaka, ja sam pejzažni arhitekta user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
28.7.2010 11:49:35   
daca77
Ok.Snelle...slikacu deo koji ne znam kako da uredim...u pitanju je mali kvadrt ispred kuce, tacnije ugao pored staze, ulice i kuce od 4x4m. 

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
28.7.2010 14:34:39   
Lu
Ovo ne može stati u 4 kvadrata, ali sam vam morala pokazati ovaj raj bar da uživamo u pogleduuser posted image

user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
28.7.2010 14:41:54   
Lu
daca 77, možda odavde ukradeš idejuuser posted image

KLIK

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
29.7.2010 7:57:15   
daca77
Snelle, jesi li videla mail? 

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
29.7.2010 8:36:53   
Snelle
Nisam, sad ću da pogledam user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
29.7.2010 8:50:40   
daca77
Jel' imas ideju kako ovaj kvadrat da uredim?user posted image

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
29.7.2010 9:02:43   
Snelle
Naravno! Poslala sam ti mail. E i zaboravih da te pitam da li imaš neke posebne želje što se tiče uredjenja - četinari, lišćari, perene, žbunje?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
27.12.2010 15:11:06   
Olga75
joj , ovo mi je bolna tema . Imam relativno veliko dvoriste za gradske uslove oko 600 kvadrata i samo bi mu buldozer pomogao da se ocisti user posted image . Strah me je da odjednom povadim bas sve , da ne bude jako "golo " pa sam krenula deo po deo. Iskreno , nisam stigla nigde osim sto smo povadili , pa jedno dva kubika jorgovana, eee sad bih ja na tom ociscenom delu da napravim neki egzoticni kutak. Imam odnegovanu : bananu , oleander , agavu , filadendron i nar mi se "uhvatio" , deo je dosta osuncan i prostran. Naravno da bih zini biljcice iz zemlje presadjivala u kontejnere i unosila u hodnik , relativno svetao. Ima li mozda neko ideju da li bih sve te biljke , koje , slazem se poticu iz razlicitih klimata mogla nekako da ukomponijem . Deo dvorista za tu aktivnost je 10_x_5 m

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
29.12.2010 9:26:54   
Olga75
a tajming za ovo pitanje mi je odlican , par dana pre NG user posted image svaka mi cast

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 21:11:06   
Snelle
Olga, tek sad vidim ovo. A zašto ne bi mogla da ih ukombinuješ i ko kaže da su iz različitih klimata?
Sve rastu na mediteranu, osim filadendrona koji je prvenstveno biljka iz džungle, ali se isto tako može naći i na mediteranu user posted image
Ako sam dobro shvatila tebi treba ideja kako da ih organizuješ, a da liči na nešto? user posted image
Btw, imaš 600kvm prostora? Šta bih ja dala da imam tako nešto, kako bih ja to dobro uredila!!!

< Poruku je uredio Snelle -- 30.12.2010 21:12:11 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 21:37:23   
Olga75
Snelle , bas to , da ih nekako rasporedim , banana je visoka oko 1,5 i svake godine izbaci bar dve - tri mlade iz korena koje lepo odrastu , oleander je je slicne visine ali bi trebalo da ga izorganizujem posto je poceo da raste u zbun , agava je onako pristojna , nju nisam sadila u zemlju , bojim se da ce me mrzeti s' jeseni da je vadim pa je mozda i ubijem zimom , nar je jos mali ali mi se cimi da ce (pupu) opstati.
Dvoriste je stvarno veliko i jaaaako zapusteno , nema sanse da ga ocistimo ovako kako mi radimo. Dok raskrcis sa jednog kraja na drugom podivlja ali mi je bzvz da platim nekom da to odradi jer onda nema onog zadovoljstva.
Kad zavrsim sa egzotikom , idem dalje u krcenje dzungle user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 22:00:44   
Snelle
Olga, možete da bacite neki herbicid na čitavu površinu i da na taj način uništite sve - ako hoćete sve da uništavate i da očistite površinu. Ako nećete sve, postoje i selektivni herbicidi.
A za organizaciju, samo sledi svoj instikt i nećeš pogrešiti! Više biljke nazad, niže bliže i to je to!


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 22:04:12   
Olga75
Od , ajde da kazem trave ima samo divlji duvan , valjda je to , i nezaboravak koji se kotiiii a sve ostalo su jorgovani , zlatna kisa , jasmin , ziva ograda i sve uzasno podivljalo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 22:10:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

Daco, ja ti mogu pomoći oko izbora biljaka, ja sam pejzažni arhitekta user posted image


Zavidim ti...nemash pojma koliko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 22:17:27   
Snelle
IZVORNA PORUKA: olga75

zlatna kisa


Obožavam je! Ja je ne bih dirala, ali opet ti znaš u kakvom je stanju i da li je za vađenje, a i jorgovani......kad zamirišu, mmmm. Živa ograda ako nije previše retka, jako lako može da se dovede u red i da izgleda pristojno.
Smeshki, nikad nije kasno da i ti postaneš jedna od nas user posted image user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 22:23:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Snelle

IZVORNA PORUKA: olga75

zlatna kisa


Obožavam je! Ja je ne bih dirala, ali opet ti znaš u kakvom je stanju i da li je za vađenje, a i jorgovani......kad zamirišu, mmmm. Živa ograda ako nije previše retka, jako lako može da se dovede u red i da izgleda pristojno.
Smeshki, nikad nije kasno da i ti postaneš jedna od nas user posted image user posted image



Teshko da cu pored dvoje dece stici i da radim i da studiram neshto shto nije u mom gradu...ne samo vremenski nego i finanskijski... ostaje mi pusta zelja...user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 22:34:18   
Olga75
Snele , sve je manje-vise u takvom stanju da moze da se dovede u red ali je razbacano svugde svasta po dvoristu , ako te me mrzi , pogledaj na fb ima dosta slika gde matori i Marija u divljini nesto rade e to je dvoristeuser posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 22:56:38   
Snelle
Olga, pogledaću ovih dana pa ću ti reći ideje user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 22:58:04   
Olga75
ma samo lagano , ima do proleca vremena i vremena a ja cu mozda skinuti fotke gde se vidi taj "ocisceni "deo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: besplatni saveti za uredjenje dvorista
30.12.2010 23:01:25   
Snelle
Tek sam sad skontala da se tvoj matori i ja skoro pa idetnično prezivamo, zeza nas jedno slovo user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here