|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ima jedna meni draga osoba
4.2.2011 22:55:47   
Iwana87
Dok mm hrce ja resila da napisem nesto sto odavno zelim,jel imate vi nekog,ko nije vas ali ste ga zvoleli kao da je rod naj rodjeniji
Ja eto imam Slavka(mirko)user posted image .Covek ima 57 god,zivi u kuci pored nase,inace je brat mmuser posted image od nekog tamo.On nema nikog sem majku,jako staru,mislim ima bracu i sestre ali zivi sam sa njom.Covek je izuzetno inteligentan,realan,i uvek je tu za sve sto mi treba.Pre cu njemu ostaviti dete na par minuta nego bilo kom drugom.Neznam,odavno zelim da napisem da postoji neko kom sam za sve mnogo zahvalna.On je strasno duhovit,voli da peva,a i da pije.Dodje kod nas,kaze Iva pitala si me nesto,znam da hoce rakiju,ima neke fore kojima se stalno smejemo.Sve u svemu,ja imam nekog "svog".Imate li vi tako nekog?

< Poruku je uredio Alexx RR -- 9.2.2011 9:34:10 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Neko
5.2.2011 18:46:30   
Diabla
Divno Iwana. Divna prica user posted image Ja imam slicnu, sa mojom gazdaricom, koja nazalost ne zivi u gradu kojem ja zivim. Kod nje sam stanovala 2 god dok sam studirala. Obozavam je. Ima 76 god, luda je kao struja, stalno se sali, opustena, savremena,seta svaki dan, ujutu i uvece, domacica je velika, nema sta ne umije da spremi. Nikada se nije udavala, nema djece. Veliki je intelektualac, cita svaku literaturu, od Sidnija Seldona, do Dostojevskog, preko klasika tipa Dikensa, Tvejna i Lorensa. I stalno zalim sto mi nije blizu. Nikada se ne bih druzila sa vrsnjacima. 

_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Neko
5.2.2011 19:08:32   
Daca88
Imam dvoje"nekog".
Prvi je moj komšija godinu dana stariji od mene,kuća pored moje.Drugovi smo najbolji eto toliko koliko imamo i godina(ja 22,on 23).Razmišljali smo čak i o vezi jer se obožavamo,i često smo pričali na temu šta bi bilo kad bi bilo,ali je na tome ostalo.Nismo hteli kvariti najiskrenije i najčistije prijateljstvo.
Drugi je moj iz početka virtualni(preko jednog chata),a sada već i realni prijatelj.Znamo se 7 godina,i nije mi najbolji drug jer je to gore navedena osoba,ali mi je kao rođeni brat,čak se bolje slažem sa njim nego sa svojim rođenim bratom.Ma skroz se kontamo,uvek je tu za mene i ja za njega,poznamo se u dušu,do najsitnije pikanterije,čak smo i na fb naveli da smo u porodičnim odnosima(brat-sestra)iako zapravo nismo.
Najboljih drugarica nemam,čak ni onih dobrih...sve su nekako"površne",ali zato dišem za svoje dvoje"neko".

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ima jedna meni draga osoba
5.2.2011 19:53:33   
Iwana87
user posted image pisite,sigurno ima zanimljivih prica.Eto meni je cudno kad on u toku celog dana ne svrati.Mm je otac umro jako rano,imao je 12 god,ali je zato imao njega da mu da 100 din za bus,(evo upravo naisao ali se vratio jer Mihajlo spava,ne voli da nas uznemirava kad ga hranim,kad spava ili kad smo mm i ja sama tad ne dolazi)da ga nauci nekim stvarima,izvede u kafanu,posvadja se zbog njega.Covek je pun razumevanja,pre svega je realan o svemu a i o sebi.
Dosao pre par dana i ozbiljan kaze Iva ja sam alkoholicar,meni smesno.Sto se smejes ozbiljno,dr neki na tv pricao da alkololicari ne moraju da se napijaju svaki dan ali ako pijes svakog dana po jednu rakiju ti si isto alkoholicar.On sav onako smesno zbunjen resi da nece da pije,do sledece prilike naravno.Da se razumemo ja prezirem alkoholicare.On i kad se napije samo mozes da se smejes sa njim,nikad ne pravi probleme,ne prica gluposti.Dobro ume tad sto puta istu stvar da nam isprica,ali mu je oprosteno.

< Poruku je uredio Alexx RR -- 9.2.2011 9:34:18 >

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ima jedna meni draga osoba
23.2.2011 2:24:01   
Iwana87
Kad smo kod drage osobe,ja imam pradedu,ovog meseca napunio 90 koji me obozava.Trenutno ne jede,bukvalno cekaju da li ce umreti,i on tako lezi i pita ima li Mihajlo drva da se greje,da mu nije hladno.Ja sam bukvalna od muke pocela da placem.Sve mi to pricaju moja baba i majka koje se ni u jednom trenutku nisu setile da pitaju jel ti treba nesto,jel vam treba neka pomoc,ma jok.Deda moj dragi da ti nama dozivis stotu

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ima jedna meni draga osoba
24.2.2011 22:55:08   
Brana
Ima,ali ne samo jednauser posted image

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
25.2.2011 9:06:32   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ima jedna meni draga osoba
25.2.2011 9:13:51   
Anoniman
Ja sam , kad sam se udala, upoznala staru kumu svoga muza..od tada, ona je za mene pojam savrsenstva zene..Divna majka, domacica, topla i mila...Njene reci uvek smiruju i miluju....Ocarana sam njenim unutrasnjim bicem...A mnogo je u zivotu propatila i ipak zadrzala prisebnost i puno ljubavi za ljude koji je okruzuju...
Volim svoju kuma-Snesku, jer sam samo u njoj u ovoj novoj sredini nasla prototip druge majkeuser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ima jedna meni draga osoba
28.2.2011 2:38:51   
Iwana87
user posted image verolino
Brano,imam i ja vise,neke od pre,mislila sam na neke ljude koji su se tako "stvorili" u vasem zivotu bez potrebe a dobili neka vazna mesta.Imala sam nekog pre kog sam volela kao sarijeg brata,uvek me je cuvao,brinuo o meni,postova,a  postovala sam i ja njega.Vise sam se uplasila od njega kad me je uhvatio sa cigaretom nego od redjenog oca.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here