|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prvi maj - praznici
2.5.2008 0:27:30   
indigo
Kako ste proslavili 1. maj? Kuda se isplati otići na izlet ovih dana?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Prvi maj - praznici
3.5.2008 21:42:31   
Maya21
Mi smo isli u ZOO vrt u Suboticu, inace smo iz Novog Sadauser posted image Nasem Mateju ( 3 godine  )je bilo jako zanimljivo jer je prvi put video toliko zivotinja na jednom mestuuser posted image pozdrav svimauser posted image

(odgovor članu indigo)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Prvi maj - praznici
9.5.2008 15:10:07   
Anoniman
Mi smo bili u ZOO vrtu u Budimpešti, skroz su ga renovirali. Moje dete nije bilo oduševljeno kopnenim životinjama (ima 22 meseca)... tigar, slon, žirafa i sl... baš su skroz bezveze, ali zato sve što je u vodi je super: ribice, foke, nilski konji, lale-gator (aligator)... oni su svi super.

(odgovor članu indigo)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Prvi maj - praznici
11.5.2008 20:24:22   
blabla
Haha, lale-gator user posted image
Mi smo ostali kući, nervira me gužva.

A koji ZOO vam je inače najbolji? Subotica?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Prvi maj - praznici
12.5.2008 15:25:24   
Anoniman
U BG ZOO vrt su nas, ČINI MI SE, jednom davno vodili, tipa u OŠ... ne sećam ga se, a u SU... mislim da nisam bila. SRAMOTA!

(odgovor članu blabla)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Prvi maj - praznici
15.5.2008 18:06:23   
guppy RR
Ja sam bila u Palićkom ZOO, baš je lepo!!! A zaljubljena sam u fokice
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Prvi maj - praznici
13.8.2008 18:08:46   
Mama37
Inace idem kod svojih roditelja malo rostiljamo i djeca uzivaju igrajuci seuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdravlje je sreca.
.
Faris
Harun ...medicii mamini

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Prvi maj - praznici
19.2.2009 19:52:03   
NadaR
jaooooooo prvi maj... Nisam neki ljubitelj, guzva, svaki cosak zauzet, nema parkinga pa sve za rostilj uprtis na ledja pa vuces 2km uz brdo... Tako bude kod nas na Kozariuser posted image Provod i ne bude tako los kad napokon nadjes mjesto...
Onda dok sidjes do auta, pa svi krecu u isti mah, pa niko nikog ne zeli da pusti da bi se smanjila guzva , onda se zaglavis.. pa dodje policija da to malo regulise...
Stignes kuci posle sat iako se stize za 15 min i onda te zaboli stomak od cevapcica...
Extra provoduser posted image
Do godine ponovo...user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Mama37)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Prvi maj - praznici
19.2.2009 19:55:26   
Lu
Draga nnaaddaa divno si nam ovo dočaralauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Prvi maj - praznici
19.2.2009 20:19:01   
Jeca*
Ja i ove godine za prvi maj "begam" na Zlatibor. Ovoga puta sa bebicom user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:18:28   
Anoniman
hehe...svi dolaze na Palic za prvi maj....a nama kojima je tu izmishljamo shta bi drugo user posted image

Eto ja tju ove godine opet sa drushtvom u neku vikendicu na roshtiljanje.... Prerasla sam ringishpile, i ostale dzidza-midze....a sad pogotovo netju da idem u tu guzvu...pa je roshtiljanje prava stvar....user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:22:08   
Lu
Ja ću u dvorištu sa sinom raspalit roštilj,ništa mi drugo ne preostaje...
Pa nek se dimi bar da ne budem izuzetak taj dan.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:23:50   
Anoniman
heheh :)

A izvini...neznam odakle si...ako smem da znam? user posted image

Kod nas je Palic glavna atrakcija...ali meni je vetj dosadio jer 20 godina prvi maj provodim na Palicu....red je da promenim user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:26:42   
Anoniman
kod nas se ide na vrelo Bosne obično.... medjutim kako nada to lijepo objasni guzva u vraziju mater .... zadnjih godina obicno odemo negdje ili na more ili na neku od planinčuga ili kod mamuna  ... radi djece...a meni se obično ne ide nigdje ... sreca pa sam se prosle godine porodila pred prvi maj pa nisam nigdje isla ...ove godine mi ne gine

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:26:57   
Lu
Ja sam ti iz jedne zabiti u Bihuser posted image
A Palić je neko brdo...ne može biti pa vi ste u Vojvodiniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:29:16   
Anoniman
Palic je jezero....chija obala se ne vidi od ljudi za prvi maj user posted image Za nepoverovati koliko ljudi stane na jedno mesto....a da niko ne zavrshi u vodi user posted image

Moji su par puta ishli u Bosnu kod babe i dede....ali obichno pre ili posle prvoh maja....jer kazem...prvi maj mora biti Palicuser posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:29:38   
Modessty
Ja mislim da ću možda biti u Beogradu na Kendo takmičenju.... ako sam dobro razumela mog muža user posted image
on planira ove godine!user posted image Prošle smo po mojoj želji bili u Sokobanji u Sokogradu user posted image
bilo je super! Ja, mm i naša drugarica Duca! Pentrali se po planini, šetali uz potočić a onda seli na klopu u restoranu u pećini user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:31:18   
Modessty
Ja bila na Paliću prošle godine. Spavale smo na Cvetnom salašu a ekstra klopa bila u kafani Majkin salaš. To je bilo negde krajem marta, početkom aprila.
Nikad nisam videla Palić leti, tj. kad je lepo vreme

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:32:19   
Anoniman
to ovako nekako izgleda....

http://www.subotica.com/photo/slika/315690.jpg

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:33:30   
Anoniman
Kod nas svi idu na Borsko jezero,guzva guzva guzva guzva... UZAS!
Prosle godine bila sam kod druga u banju na vikendicu,rostilj i pivce i tako... al mi bilo tuzno jer moja sreca nije bila sa mnom ali ove godine bez njega nigde!
Bicemo na jezeru,satori,rostilj,pice... jooooooooj!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:34:34   
Modessty
gde stanu svi ti ljudiiii?!user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:36:12   
Modessty
U okolini Niša ima mnooogo izletišta i uvek sve bude puno!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:36:59   
Anoniman
Evo josh da vam docharam prvi maj na Palicu user posted image

http://www.subotica.com/photo/slika/315700.jpg

http://www.subotica.com/photo/slika/315713.jpg

http://www.subotica.com/photo/slika/315594.jpg

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:37:46   
Anoniman
jedne godine sam bila kod mostara na tekiji na vrelu Bune... da me ubijete ne mogu da se sjetim kako se zove mjesto... eeeee....da Blagaj ...

user posted image

user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Prvi maj - praznici
15.4.2009 10:38:15   
Ana RR
Jooj, to je ogromna gužva! Ja volim nešto malo mirnije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here