|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bruh(kila) kod odraslih
25.2.2015 10:35:12   
emicaa
Nisam našla ovakvu temu,ako ipak ima neka modovi zaključaju ovu.
E ovako,prije tri godine sam po drugi operisala bruh i tad su mi stavili mrežicu da se nebi opet vraćao.Posle par mjeseci mi je počelo izlazit na mjestu gdje bio bruh velika gnojna bobuljica,izgleda kao čir,dok se pravi svrbi i boli i posle izlaze krv i gnoj i opet se smiri.U zadnjih dva mjeseca otprilike izlazi stalno,čim izadje gnoj povuče se i za par dana se opet počne pravit.Zna li iko od vas da li je moguće da je to nešto zbog te mrežice.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2015 8:24:06   
emicaa
Ima li iko user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2015 8:45:27   
Trcosava
Emice, na žalost pojma nemam. Prvo mi palo na pamet urasla dlaka, ali tebi to konstantno? Ja bi išla kod lekara

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2015 9:16:02   
emicaa
Moram uhvatit muža večeras da detaljno pregleda da nije dlaka.
Na sve načine bih da izbjegnem doktora jer stvarno nemam vremena a ni živaca zaj..avat se oko njega user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2016 14:48:14   
emicaa
Nevjerovatno,posle tačno godinu dana opet pišem ovde.
Već neko vrijeme sumnjam da opet imam bruh ali nisam nikako išla doktoru.Danas potrčim da mi ne ode voz ispred nosa i ukoče me tu gdje mi je kritična zona,i dalje boli.
Zna li iko ako je stvarno bruh šta sad user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2016 14:51:44   
eca89
Joj, Emice od srca ti želim da nije bruh, sad i ne treba nikako, valjda nije.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2016 18:21:14   
emicaa
Eco poprilicno me boli kad hodam ili Doru podignem,i dalje se nadam da nije to to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2016 18:53:44   
vocicana
TRbusni zid ti je oslabeo, ne mozes vise da podizes Doru, moze se vrlo lako desiti da je popustio tu gde je vec radjena ili na mestu pored. Dori objasni da je ne mozes nositi, moras se malo primiriti, jer tek si na pola user posted image , nije ti bas uputno to da trckaras kao da ti nista nije.
Ako se bolovi pojacaju, moras gin i hirurgu, ali nema tu nekog resenja dok se ne porodis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2016 19:23:14   
eca89
Emice draga, moraš se sad pripaziti, ja sam imala, ali kod mene je bila zlijezda onako kad se zakašljem!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2016 19:54:23   
BubaBubica
Slažem se sa Voci, i ja sam u drugoj trudnoći počela da dižem najstariju Bubu i opasno prokrvarila, a bila je u manjom uzrastu nego tvoja Teodora, mazile smo se sedeći a umesto dizanja sam joj pomagala držeći za ruku da se popne tamo gde bi je ja podizala, uz pomoć male stabilne stolice. Pošto i meni izgleda ne gine bruh jer ovo je tek početak a do kraja će mi se još razdvojiti tako da posle porođaja ko zna šta me čeka. Probaj i ti tako, nabavite onu malu stolicu bez oslona pa joj pomaži držeći za ruku da se popne gde treba ili da opere ruke, tako će se i osamostaliti i biće ti i kasnije puno lakše user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2016 20:09:22   
17 joka
Emice, slazem se sa devojkama pripazi se i cuvaj sad, i ako se bol nastavi oridji doktoru da vidis sta ti savetuju.

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2016 20:10:15   
emicaa
Voci znam da nije pametno trčanje ali nisam ni razmišljala kad sam vidjela da je voz tu samo sam krenula.A nadala sam se da će mrežica koju su mi prošli put stavili raditi posao.Što se tiče nosanja to pokušavam da izbjegnem ali danas je podigla milion puta da pogleda u šerpu dok sam pravila ručak.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
26.2.2016 20:26:58   
vocicana
Popni je na radni deo, neka sedi tu dok si pored stednjaka, neka mesa rucak sa tobom, postavi joj stolicu da uz pomoc tvoje ruke sidje, nema nosenja! Ljutila se ili ne, moras tako, vazna je Dora ali je vazna i bebica u stomaku, a ti najvaznija jer svi od tebe zavise. Nema govora da misllis.
Mrezica jeste dobra stvar ali nije garancija da se nesto nece ponoviti, ovo govorim sa ciste medicinske strane, sa svojim iskustvom, nemoj se brinuti, ali moras da se pricuvas, imas jos 18-20 nedelja, sve si veca i teza, logicno? Nema nosanja, prenego sto se zaputis negde razmisli kako ces stici,znaci ni trcanja nema.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
27.2.2016 18:53:04   
mati
Emmice ja sam ovorila slicnu temu, rekla bi da je isi problem. Mene tako snazno boli deo oko pupka kad podizem tesko, ali kad trcim na poslu nisa,tad ne boli. Ali ja preterujem pa ih podizem obojicu u iso vreme.
Evo i teme pisale su zene nesto HERNIA VENtRALIS,pupcana kila

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
27.2.2016 21:58:13   
emicaa
Mati kod mene nije pupčana nego dole oko prepone,više na desnoj polovini ljepotice.Prvi put sam operisala sa 19 godina a imala sam godinama ali nisam obraćala pažnju na to dok mi nije prikliještilo mišiće.Drugi put je izašla malo niže ali je bila skroz mala i tad mi je dr stavio mrežicu,sad nisam sigurna da je to ali ako za par dana ne prestane moram do dr.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
28.2.2016 11:40:46   
mati
A pa nisam shvatila. Kad si pomenula mrezicu ja pomislila prvo na ovu. Ne znam ,ja nemam u okruzenju nikog sa slicnim problemom,ili ako neko ima ne zeli da operise. A bas mi nije svejedno user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Bruh(kila) kod odraslih
28.2.2016 12:19:03   
emicaa
Pa nisam ni ja nigdje naglasila gdje je user posted image kid mene se podrazumijeva da je bruh dole user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here