|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Šta za vas predstavlja luksuz?
23.4.2009 16:05:52   
eugenija
Raskošan život čine i cipele od 10.000 i haljina od 250.000 dinara - KLIK


_____________________________

ŽENA JE STENA!


Direktna veza do poruke: 1
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 9:15:56   
Anoniman
Joj, trenutno za mene i cipele od 5000 predstavljaju luksuz. user posted image

Nedeljama sam gledala jednu haljinu u gradu. Išla sam svaki dan u grad da bih je pogledala u izlogu, nakon 7 dana sam se usudila da uđem i pitam pošto je. 9500din. Jednostavno nisam u mogućnosti da je kupim. Možda bih i mogla, na kreditnu karticu, pa je polako otplatiti za 2-3 meseca, ali... ima toliko drugih stvari koje su ustvari mnogo preče.

Uhvatih se sada garderobe, jer nisam ušla da pročitam text, samo na osnovu naslova sam dala odgovor. Možda se posle nadovežem još...

< Poruku je uredio Tasha RR -- 24.4.2009 9:20:34 >

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:00:03   
Modessty
Tasha uopšte nisi promašila temu!

Ja pročitala tekst.
Nemam komentar na izjave Suzane Mančić user posted image

Luksuzne haljine od 100000 dinara?! Cipele od 50000?! Košulje koje koštaju 12000?!
ma daaaaaaaaaaaaj!!!!!
Pa to je sve istog materijala kao i košulja koja košta 1000-1500 din! Kod nas farmenrice koštaju i po 10000-20000 din! A najnovije modele u americi možeš kupiti za 50 dolara!
Koj bre luksuz! Pa to je šišanje ovaca!!!!!

Luksuz je ono što imaju Madona, Bil Gejts.....

Treba stvaaaarno da budeš idiot pa da za jedan komad garderobe daš 142.000 za tašnu!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:06:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

Kod nas farmenrice koštaju i po 10000-20000 din! A najnovije modele u americi možeš kupiti za 50 dolara!
Koj bre luksuz! Pa to je šišanje ovaca!!!!!



Tačno!

Suzana Mančić se spominje u textu? Sva sreća pa nisam otvorila. user posted image

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:07:29   
eugenija
Ma farbaju nas sa cenama kao ovčice. Kao, ovi nemaju pojma, ajmo im udariti cenu, pa neka seljaci kupuju...

< Poruku je uredio eugenija -- 24.4.2009 10:09:43 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:08:34   
Sneža
Strašno,mislim ovo je skoro pa zločin dati običnim ljudima da čitaju ovako nešto,krema za lice 450 eura?!user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:13:27   
Modessty
Ma ta Suzana Mančić živi kao i druge naše "javne" ličnosti. Živi u nekom kao bajagi ekskluzivnom stanu i kupuje garderobu tako što kao i svi mi čeka sniženja! A ima par "ekskluzivnih" stvari koje je verovatno dobila od nekog "sponzora" i koje nosi na javnim nastupima.
Meni bre sve to bljak!
Još kad čujem ove naše pevaljke kao su imale "turneju" po inostranstvu umrem od smeha! Turneja po kafanama i birtijama Evrope! Ekskluzivno i na nivou!!!!user posted image

Meni je luksuz da ja npr imam veeeliku i praktičnu kuću na nekoj planini ili negde pored mora. Da imam svoj biznis koji donosi gomilu novca. Da mogu da odem u Burj Al Arab kad hoću i ostanem tamo mesec dana! Da imam svoju jahtu. Da imam kuću negde u Alpima i svoje privatno skijalište.
A to šta ću da obučem i obujem je skroz nebitna stvar! Sa toliko para ićiću bre gola ako mi se hoće!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:15:32   
Ana RR
A to šta ću da obučem i obujem je skroz nebitna stvar! Sa toliko para ićiću bre gola ako mi se hoće



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:19:22   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Sneža

Strašno,mislim ovo je skoro pa zločin dati običnim ljudima da čitaju ovako nešto,krema za lice 450 eura?!user posted image


Da čoveče, kad se ne šlagirah. Prvo sam mislila da nisam dobro pročitala, reko, možda 45 eura (i to mi je luksuz, ja koristim Garnierovu hidrantnu kremu za lice od 4 eura), kad ono - AAAAAAAAA, stvarno 450!!!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:26:18   
Sneža
Ja kad sebi kupim Vichy kremu za lice(naravno prvo štekam lovu sa strane dok ne skupim)imam osećaj kao da sam kupila neznam ni ja šta veliko i skupouser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:26:44   
mihi
Od kada sam se vratila iz Amerike samo kupujem na rasprodaji jer te cene u Ušću su budalaština, naša rasprodaje su skupe ali dobro, Najviše para dajem na cipele jer ih obožavam ali bez peterivanjauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:28:27   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Joj, trenutno za mene i cipele od 5000 predstavljaju luksuz. user posted image



Prvo pretvaram u marke pa u eure pa u kune i uspoređujem...
uglavnom koliko je ovo eura,ako sam dobro izračunala 51user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:29:56   
Sneža
user posted image Lu,jeste,dobro si izračunala

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:31:51   
Anoniman
Malo ti je? user posted image

Zimske čizme sam kupila za upola toliko, odlično su služile. Služiće i dogodine, treba sam flakice na štiklama da promenim. A baletankice sam kupila za... mmmmmm, mislim 1500din, i jako sam tužna što nemaju moj broj ovih za 800din. user posted image


< Poruku je uredio Tasha RR -- 24.4.2009 10:32:51 >

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:37:26   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Sneža

Ja kad sebi kupim Vichy kremu za lice(naravno prvo štekam lovu sa strane dok ne skupim)imam osećaj kao da sam kupila neznam ni ja šta veliko i skupouser posted image

user posted image user posted image user posted image
Meni luksuz kozmetika koju sam dobila od drugarice kad se vratila iz Amerike, pošto se ja inače ne šminkam često.
Dobila sam Lorealov ruž za usne koji je odličan za one koji vole da jedu karmin kao ja!user posted image nema šanse da ga pojedeš ili obrišeš. Traje duuuuuuugoooooo i skida se nekom kremicom ili nekim sredstvom za skidanje šminke.
A dobila sam i tri nijanse senke "Beauty rush" Victoria secret. Senkice su valjda koštale oko 3 dolara jedna.
Inače kad dam preko 1000 dinara za maskaru, a moram jer mi oči alergične na sve živo, onda padam u nesvest.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:40:16   
Lu
Moje su cipelice bile 20 i to mi je žao jer su mi ružneuser posted image
Za mene je luksuz ono što žive Eclestonovi i dr.(ona Slavica dočekala svojih pet minuta i naplatila patuljku sveuser posted image )
Luksuz je kad ne razmišljam kada i gdje na godišnji ili mjesečni odmor.
Dolazim u N.Sad pomoćnica mi je spakovala sve za mene i dijete,dadilja ide s nama,
u N. Sadu me dočekuje moja draga Tasha pored limuzine...idemo u hotel gdje su ostale forumašice a odatle avionom u Grčku u jednu od mojih prekrasnih vila.
Tamo nas dočekuje moje ljubazno osoblje koje će se pobinuti za djecu i prtljagu a mi idemo u život...
sve to na moj račun koji iskreno i ne znam koliki jeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:43:03   
Lu
Naravno,kako sam zaboravila,od N.Sada do Beograda na aerodrom idemo limuzinama u jednoj mi a u drugoj djeca sa dadiljama user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:44:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Luksuz je kad ne razmišljam kada i gdje na godišnji ili mjesečni odmor.
Dolazim u N.Sad pomoćnica mi je spakovala sve za mene i dijete,dadilja ide s nama,
u N. Sadu me dočekuje moja draga Tasha pored limuzine...idemo u hotel gdje su ostale forumašice a odatle avionom u Grčku u jednu od mojih prekrasnih vila.
Tamo nas dočekuje moje ljubazno osoblje koje će se pobinuti za djecu i prtljagu a mi idemo u život...
sve to na moj račun koji iskreno i ne znam koliki jeuser posted image


BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:45:05   
Sneža
Aproro ove teme moram ovde da spomenem maskaru,i meni jako teško oči podnose maskaru(a obožavam je,ja sam valjda u stanju staviti i po 55 slojeva maskareuser posted image ),bila sam u nedoumici koju opet da kupim,da li max faktor,loreal ili šta već(a sve mi se jako brzo osuše i peckaju me oči),i odem kod kozmetičarke na depilaciju i pričamo o maskarama,i ubedi me žena da kupim neku oriflajm(inače sam uvek imala otpor prema ovoj marki,neznam zaštouser posted image )ljudi moju nikad bolju maskaru nisam imala,trepavice mi budu veće za dva broja,neznam kako,niti peče išta,niti se suši,divota kako je dobra,a cena nećete verovati 230 dinara!!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:46:45   
Sneža
Jao Lu,kako ti je ovo dobrouser posted image user posted image
Ma ja sve mislim da ovde među nama mora biti neka milionerka pa nas iznenadi nečim ovakvim!Ajde milionerke javljajte se!
Ili ćemo morati zvati Suzanu Mančić da se druži ovde sa nama,ona jelte koliko ja znam ima nekog matorog macana Grkauser posted image

< Poruku je uredio Sneža -- 24.4.2009 10:48:39 >


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:51:35   
Modessty
Ja sam alergična na taj Oriflame. Jednom mi se od neke senke nadule oči i ja to više ne stavljem. Meni kuma reče za neku Buržoa ili tako nešto. Nemam pojma ni koliko košta, ali planiram da je isprobam.



Uf! off topic user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:52:14   
Modessty
Lu ja ću da vas primim u moj privatni avion user posted image a provozaću vas i jahtom!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:55:33   
Lu
IZVORNA PORUKA: Sneža

Ili ćemo morati zvati Suzanu Mančić da se druži ovde sa nama,ona jelte koliko ja znam ima nekog matorog macana Grkauser posted image

Pa da nas pouči kako se love matori grciuser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:56:20   
Lu
IZVORNA PORUKA: Modessty

Lu ja ću da vas primim u moj privatni avion user posted image a provozaću vas i jahtom!user posted image

Ma ne dolazi u obzir,ovaj put sve od mene user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Šta za vas predstavlja luksuz?
24.4.2009 10:57:21   
Sneža

IZVORNA PORUKA: lu

IZVORNA PORUKA: Sneža

Ili ćemo morati zvati Suzanu Mančić da se druži ovde sa nama,ona jelte koliko ja znam ima nekog matorog macana Grkauser posted image

Pa da nas pouči kako se love matori grciuser posted image

user posted image a i kako se snimaju domaći dokumentarciuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here