|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Drugovi ili drugarice
13.6.2013 10:58:37   
Shishica
Koga ste u zivotu dosadasnjem imali vise?
Ko je bolji prijatelj?

Ja sam kad sve saberem imala vise drugova i vise sam drugove volela, a i oni mene.. manje razocarenja sam dozivljavala od njih..
Jedina mana je ta sto su se povukli kada sam se udala.. valjda ne ide nekako da se vidjamo, a ja udata..
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Drugovi ili drugarice
13.6.2013 11:07:19   
Brand new mama
Dok nisam dobila klince-vise sam imala prijatelja.Jednostavniji su,nema nikakvo bezrazlozno rivaliteta,mozes se zapiti sa njima i iskakati se na beer festu,ne opterecuju se da li im se sminka razmazala i NAJVAZNIJE!!!-ne traze da sa njima ides u wcuser posted image
PS.Ali zato moje drae kume koje znam 16 godina nisu pinceze user posted image i sa mojom Z. nije bila frka biti pod pola tone prasine na exitu ili se spremiti u rad u ponoc i biti izbacen iz svih lokale jer se zatvarajuuser posted image

< Poruku je uredio Brand new mama -- 13.6.2013 11:10:49 >


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Drugovi ili drugarice
13.6.2013 11:09:48   
lanajelena
BNM user posted image za poslednju recenicu,sto se mene tice imala sam i jedne i druge,osnovna vise drugovi,srednja vise drugarice,sad opet drugarice ali se zadesi da sednem i sa drugovima(kao juce npr)user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Drugovi ili drugarice
13.6.2013 11:12:25   
Trcosava
Onih pravih pravih

JEdnog druga i jednu drugaricu iz srednje. Bližih prijatelja imam puno, ali od kako sam na forumu - same žene user posted image

Kod muškiih prijatlja je problem sex koji uvek može da se javi sa jedne ili druge strane. Prvog muškog dobrog prijatelja sam izgubila jer je poželeo isti... Drugi je postao dobar prijatelj nakon neobaveznog povremenog sexa user posted image , a u osnovnoj sam imala jednu drugaricu i 3-4 drugara.

Ne vidim problem u viđanju sa drugovima iako imam decu/muža. Ako su oni pravi, naravno.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Drugovi ili drugarice
13.6.2013 11:13:32   
Adriana83
Shishice kod mene isto! Ali imam jednog druga sa kojim sam ostala u kontaktu.Nazalost( ili njegovu srecu) ozenio se u Nemackoj pa se retko vidjamo ali susreti su uvek emotivni,u njega imam beskrajno poverenje kao i mm,uprkos cinjenici da smo se nekad davno,u proslom zivotu zabavljali godinu dana.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Drugovi ili drugarice
13.6.2013 11:20:01   
Shishica
Adriana, imam i ja tako jednog jako bliskog druga u koga ja imam poverenja jer nikada ne bi naudio mom braku, ali moj muz sigurno ne bi bio srecan da se sa njim vidjam.. ali znam sigurno da bi u po' noci bio tu za mene..
kao Balasevic sto kaze: "Da ste mi sretni on i ti, ja ću se o'ma' skloniti, al' me na svilen gajtan vezi kao zvonce i samo cimni kad poželiš - ja ću ti zazvoniti." user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Drugovi ili drugarice
13.6.2013 11:25:25   
Adriana83
Ja sam stvarno srecna sto je mm takav.Kad sam se porodila prvi put,mm je poceo da radi,prvo dezurstvo koje je imao celu noc,Boha je proveo kod mene.Pomogao mi da okupam A,sedeo do neko doba i onda otisao kuci.Nemam rodjenog brata ali on svakako zasluzuje i ima to mesto u nasem domu.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Drugovi ili drugarice
13.6.2013 11:34:27   
Shishica
To je jako lepo user posted image

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Adriana83)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Drugovi ili drugarice
13.6.2013 18:02:15   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Shishica

Koga ste u zivotu dosadasnjem imali vise?
Ko je bolji prijatelj?

Ja sam kad sve saberem imala vise drugova i vise sam drugove volela, a i oni mene.. manje razocarenja sam dozivljavala od njih..
Jedina mana je ta sto su se povukli kada sam se udala.. valjda ne ide nekako da se vidjamo, a ja udata..

slazem se u potpunosti sa tobom

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Drugovi ili drugarice
13.6.2013 18:06:29   
mamamikka
drugovi, i na venčanju sam imala kuma a ne kumuser posted image

_____________________________

Aleksa, 13.10.2008.
David, 29.07.2011.
Mamine sreće najveće!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Drugovi ili drugarice
13.6.2013 22:24:26   
Figaro88
Uvek drugova.Samo sto se u 99% slucajeva ispostavilo da bi da imaju nesto vise samnom.Sada isto vise muskih nego zenskih prijatelja,sa zenama se cesto tesko uklapam.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mamamikka)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Drugovi ili drugarice
26.6.2013 22:51:30   
Zirafica Tackica
Imam dosta i drugova i drugarica, bitna je osoba sa kojom se druzis, a ne pol.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Drugovi ili drugarice
26.6.2013 23:22:41   
Zirafica Tackica
mada... drugovi su mozda bolji, nikad vas nece zeznuti zbog ljubomore :D najgore sto moze da se desi je da se zaljubi u vas :D

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Drugovi ili drugarice
26.6.2013 23:23:50   
Verolina
Drugovi, ili pak zene koje podsecaju na muskarce po karakteru. Ljudine.
Zene zenskaci su gamad!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Drugovi ili drugarice
27.6.2013 11:22:58   
Bebilina
U Sr vise drugova, ali i nekoliko drugarica za citav zivot, neke sa kojima sam odrasla, znamo se iz obdanista ili od prvog osnovne.
Drugari su mi posebna prica, njih obozavam! Sa njima mi je opustencija, smeh, iskrenost kroz salu, nista nedoreceno. Par puta mi se desila zaljubljenost pa smo se malo udaljili, al ovi koji su tu su uvek tu, kad dodjem obavezno pada vidjenje, skupljamo se sa raznih krajeva zemlje, ja uvek odvedem decu da se vide ili oni dodju nama. Ne vidimo se i po godinu dana, a ko da je juce bilo, prica samo potece user posted image
Sad ovde imam vise novih prijateljica nego prijatelja, uglavnom mamice, pa preko nas se i tate povezale i ispalo porodicno. Gde god da smo ziveli tu je po jedan krug i hvala Facebook-u sa svima smo i dalje u kontaktu, posecujemo se, razmenjujemo vesti, deca se dopisuju. A bivse koleginice isto, organizujemo s vremena na vreme shopping ili spa vikende, nadoknadimo propusteno.
Valja se imati i jednih i drugih, raditi na medjuljudskim odnosima, produbljivati nacine komunikacije. Meni znaci. user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Drugovi ili drugarice
27.6.2013 11:44:25   
Olga75
izgleda da sam ja jedna od retkih koja nema problema da ima vise drugarica user posted image
imam tri prijateljice kojim bih dala bubreg a i one meni
imam ja i onih poznanica , vidjamo se , blablatrucujemo ali nisu nista posebno
a drugova sam imala dok sam bila mlada ali oni su svi hteli da budu vise od drugova a manje od momaka ( kako da ne , promiskuitetna faza me je kratko drzala user posted image )
imam i dva drugara al

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Drugovi ili drugarice
27.6.2013 13:48:56   
Zirafica Tackica
Mada, sa drugaricama mozes podijeliti mnoge stvari koje drugovi ne bi nikad razumjeli, jer, ipak, oni su muskarci, na kraju krajeva. :D

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Drugovi ili drugarice
27.6.2013 13:59:10   
caca81
Više drugarica...

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Drugovi ili drugarice
27.6.2013 18:37:06   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Bebilina

U Sr vise drugova, ali i nekoliko drugarica za citav zivot, neke sa kojima sam odrasla, znamo se iz obdanista ili od prvog osnovne.
Drugari su mi posebna prica, njih obozavam! Sa njima mi je opustencija, smeh, iskrenost kroz salu, nista nedoreceno. Par puta mi se desila zaljubljenost pa smo se malo udaljili, al ovi koji su tu su uvek tu, kad dodjem obavezno pada vidjenje, skupljamo se sa raznih krajeva zemlje, ja uvek odvedem decu da se vide ili oni dodju nama. Ne vidimo se i po godinu dana, a ko da je juce bilo, prica samo potece user posted image
Sad ovde imam vise novih prijateljica nego prijatelja, uglavnom mamice, pa preko nas se i tate povezale i ispalo porodicno. Gde god da smo ziveli tu je po jedan krug i hvala Facebook-u sa svima smo i dalje u kontaktu, posecujemo se, razmenjujemo vesti, deca se dopisuju. A bivse koleginice isto, organizujemo s vremena na vreme shopping ili spa vikende, nadoknadimo propusteno.
Valja se imati i jednih i drugih, raditi na medjuljudskim odnosima, produbljivati nacine komunikacije. Meni znaci. user posted image


E ja isto u Srbiji. Ovde u SAD nije bas tako, nekako su vise zene sa zenama muskarci sa muskarcima. I nekako su obicno konzervativniji, ono kao muskarci su tu da pricaju o sportu i oruzju a zene o deci...

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Drugovi ili drugarice
27.6.2013 19:49:31   
Janncica
Ranije sam imala vise muskih prijatelja,kako su se oni ozenili,tako smo se sveli samo na Like na fb,retko neki komentar na sliku ili status i to je to. Zene pritegle. Kazu ne mogu zene i muskarci da budu drugovi. Ali zato...Gde god se sretnemo uvek se zalije... user posted image a zene neka prevrcu ocima. Sad imam dve drugarice najbolje na svetu celom,ostale sto kaze Olga bla bla truc...

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Drugovi ili drugarice
27.6.2013 21:33:31   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: Olga RR
a drugova sam imala dok sam bila mlada ali oni su svi hteli da budu vise od drugova a manje od momaka ( kako da ne , promiskuitetna faza me je kratko drzala user posted image )


A ovi moji zaljubljeni hteli da me zene, da me spasu drugih momaka i veza user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Drugovi ili drugarice
29.6.2013 0:40:45   
Zirafica Tackica

haha.. pa uvijek ima onih dobrih drugara koji ce izaci u susret "u slucaju da se ne udamo i ne ozenimo do nekad" pa da se udruzimo :D


IZVORNA PORUKA: Bebilina


IZVORNA PORUKA: Olga RR
a drugova sam imala dok sam bila mlada ali oni su svi hteli da budu vise od drugova a manje od momaka ( kako da ne , promiskuitetna faza me je kratko drzala user posted image )


A ovi moji zaljubljeni hteli da me zene, da me spasu drugih momaka i veza user posted image


(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Drugovi ili drugarice
29.6.2013 6:44:29   
Bebilina
Ja ih preduhitrila i udala se sa 23 user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Zirafica Tackica)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Drugovi ili drugarice
5.11.2017 17:04:41   
Anck Su Nmaun
Kao devojka sam imala vecinom muske prijatelje, sad ne, sem ovog za kog sam udata user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Drugovi ili drugarice
6.11.2017 8:26:03   
emicaa
uvjek imala vise muskih.Imala tri najbolja drugara i jednu drugaricu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here