|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osveta je slatka
31.3.2010 14:22:34   
Ellenica

Grčko vjenčanje

Ovaj frajer će vam se sigurno dopasti! Ovo je istinita priča o grčkom vjenčanju koje je nedavno održano u gradu Astoria, država New York. O njemu su pisale i lokalne novine, a čak ga je i Jay Leno spomenuo u svom talk showu. Bilo je to veliko vjenčanje s oko 600 uzvanika. Na prijemu, nakon samog čina vjenčanja, mladoženja je izašao na pozornicu i na mikrofin se obratio uzvanicima. Rekao je da se želi svima zahvaliti na dolasku - a mnogi su doputovali čak iz Grčke - i pruženoj podršci na početku nihova zajedničkog života. Posebno se želio zahvaliti svojoj i mladenkinoj obitelji, kao i svome puncu što im je omogućio tako veličenstven prijem. U znak zahvalnosti svima, za sve je pripremio poseban poklon. S donje strane stolice svih uzvanika, uključujući i mladence, nalazila se zaljepljena kuverta. Rekao je da je to poklon od njega i pozvao ih da je otvore. U svakoj luksuznoj omotnici (izrađenoj od debelog papira oker boje od manila vlakana) nalazila se fotografija na sjajnom papiru dimenzija 20 x 25 cm njegove novovjenčane supruge kako se ševi s kumom. Mladoženja je u njih počeo sumnjati još prije nekoliko tjedana i unajmio privatnog detektiva da ih prati. Nakon što je neko vrijeme stajao u tišini i nekoliko minuta gledao reakcije uzvanika, obratio se zaprepaštenoj gomili rekavši im: “Odoh ja, a vi nastavite slaviti s tom kurvetinom.” Sutradan ujutro razvrgnuo je brak.
Većina ljudi otkazala bi vjenčanje istog trena nakon što bi doznali da ih je partner prevario, ali ovaj frajer je nastavio šaradu kao da je sve u najboljem redu.

Njegova osveta:
Mladenkini roditelji platili su 92.000 $ za vjenčanje i prijem oko 600 uzvanika, a najbolje od svega, ukaljao je ugled mladenke i kuma pred 600 prijatelja i članova obitelji. Tip ima muda velika kao crkvena zvona. Mislite li da bi od ovoga mogli napraviti “neprocjenjivu” reklamu za MasterCard?

Pokušajmo…
• Fancy prijem za 600 uzvanika – 92.000 $
• Fotografije s vjenčanja da se događaj ovjekovječi – 4.000 $
• Vjenčanje
• 2-tjedno luksuzno bračno putovanje na otok Mikonos (Grčka) – 8.500 $
• Pogled na izraz lica sviju uzvanika kad su vidjeli fotografiju – neprocjenjivo!

Postoje stvari koje se mogu platiti novcem.



Izvor Mycity.rs


_____________________________

Veliki sam mamin dečak
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
31.3.2010 14:27:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Osveta je slatka
31.3.2010 14:32:56   
paki
ovo je car nad carevimauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pavle, moja sreca....moje oko plavo

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Osveta je slatka
1.4.2010 3:47:10   
eugenija
Ova priča, bila istinita ili ne, verovatno nema sretan kraj za ovog lakrdijaša. Nema čoveku istinske sreće, iako osveta deluje primamljivo na prvi pogled, ali na duže staze, ona rađa prazninu koja nakon ostvarene osvete deluje kao am koji osvetnik vuče na sebi. Jer osvetio se, ok, i šta sada?
Dalje, ako je i mlada prevarantica osvetoljubive prirode, dalje bi Spilberg umeo da iskreira nove osvete na osvete. A šta je sa tih 600 uzvanica, od kojih je bar 200 njenih? Možda se među njima krije masovni ubica ili čovek kome malo treba povoda da prospe nečiju krv...

Osveta jeste slatka, ali ne rađa osećanje zadovoljstva na duže staze. Osveta se sveti osvetniku sama.


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu paki)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Osveta je slatka
1.4.2010 6:28:07   
guppy RR
IZVORNA PORUKA: eugenija
Osveta jeste slatka, ali ne rađa osećanje zadovoljstva na duže staze. Osveta se sveti osvetniku sama.


Potpisujem.
Prevarila ga... možda deluje kao da on ima "muda" ali meni deluje kao da nije mogao da se nosi sa tim, pa je morao da napravi šaradu za sve ljude oko njega, iako su to bile njihove sasvim lične stvari.


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Osveta je slatka
1.4.2010 13:46:21   
Ellenica
Ok ovo nije klasična priča o osveti.

Nisam ni ja za vraćanje milo za drago za svaku sitnicu.
Ali moram priznati da me je pomalo oduševila ova priča i njen glavni akter, tj. mladoženja.
JA nikada nisam vratila nikome ko me je preveslao (u bilo kom obliku) pa me fascinira hladnokrvnost samoga čina.
Ali opet i ta mlada je bila dovoljno hladnokrvna da laže svom dragom u lice
i da mimo toga što spava sa drugim muškarcem ipak dođe do tog oltara ili ti čega i uda se.
Pa zamislite sebe u situaciji da saznate da vas partner vara,
a pred vama je ok,
spava sa vama, obećava vam budućnost, ljubav i sreću.
Pa mene bi interesovalo do koje granice je spraman da laže, za šta je sve sposoban.
Jer ako je ta ista mlada bila spremna da se uda iako je imala nekoga sa strane, šta bi bilo u daljem braku.


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Osveta je slatka
1.4.2010 16:23:07   
diamond
user posted image user posted image user posted image

ja nisam neki osvetnik, ali ovo mi se dopalo..ko se vatrom igra, vatrom se opeče...

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Osveta je slatka
1.4.2010 19:19:38   
Dora
Priča je dobra za neki film, ali ja ne volim osvetu i ne mislim da ona donosi dobro. Druga stvar, tu je stradalo mnogo nevinih ljudi. Da je on neki "car" i "frajer" on bi raskrstio sa devojkom i kumom na neki čovečan način a ne bi 600 ljudi dovodio u glupu situaciju.
Dobro sad, mnogi su na žalost takvi da se mogu naslađivati tom scenom, mene takve stvari ne mogu zadovoljiti a da je devojka moja drugarica ja bih bila pogođena i šokirana. Čak i da je ne volim, ne bih uživala u tome. Mislim da preljuba nije stvar tolikog broja ljudi i da ako su to normalni ljudi, nikako nisu mogli da podrže tog nesretnika. Za njega jedino mogu da kažem da je nesretan.

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Osveta je slatka
16.2.2011 20:56:49   
Brana
Nisam osvetoljubiva smatram da se coveku kada radi lose sve vrati tako da bi moja osveta bila suvisna.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Osveta je slatka
16.2.2011 21:02:39   
jovicaa
pa... mozda sam maaaalouser posted image
ali vise kao potreba da nekom saspem u lice sta mislim o njemu, a ne kao da bih mu pravila razne zvrcke, to mi je malo pateticno.


(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Osveta je slatka
16.2.2011 21:06:41   
bebać

IZVORNA PORUKA: Brana

Nisam osvetoljubiva smatram da se coveku kada radi lose sve vrati tako da bi moja osveta bila suvisna.



potpisujem!

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Osveta je slatka
16.2.2011 21:11:38   
jabudic
Ja sam vise tip koji prasta i gleda pozitivnu stranu... Nikad nisam voljela osvetu, nikada se nikome nisam osvetila, mozda cete pomisliti da sam mutava, ali taj ko je trebao da dobije osvetu dobio je samo ljubazan osmjeh... I ja sam pobjedila...

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Osveta je slatka
16.2.2011 21:14:05   
Brana
IZVORNA PORUKA: bebać


IZVORNA PORUKA: Brana

Nisam osvetoljubiva smatram da se coveku kada radi lose sve vrati tako da bi moja osveta bila suvisna.



potpisujem!

user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here