|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li sam trudna?
12.1.2016 2:24:27   
MimaNenad1992
Mene zanima da li iko zna da mi objjasni da li sam ja zapravo u drugom stanju ili nisam pore ovih simptoma..Sa deckom sam imala skoro sve nezasticene odnose,ne koristim kontracepciju a i dosta pazimo,sad ni meni nije jasno kako je moguce da dozivljavam simptome trudnica.Zadnju menstruaciju sam imala 15 decembra,obicno su mi neredovne.Od prosle nedelje imam neke grceve kao pred menstruaciju,bolovi kicme,grudi mi se uvecale,bole me i promenile su mi bradavice boju i oreole,dosta sam pospana,manje jedem ali sam stalno gladna.Od danas imam neki braon sekret,a bojim se da odem ginekologu ili uradim test :(
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Da li sam trudna?
12.1.2016 7:37:50   
dijana1*
Postoji vec tema da li sam trudna. Ovu cu zakljucati.
Molim vas da koristite pretrazivac .

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MimaNenad1992)
Direktna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here