|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sexy donji ves
27.12.2008 14:36:18   
Anoniman
Sta je sada sexy donji ves? Sticem utisak da vise tanga gace nisu toliko sexy koliko su se pre smatrale. Da li zavisi i od boje? Da li je sexy donji ves uopste bitan?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Sexy donji ves
27.12.2008 15:02:03   
andrijana
Bitan za sta? Za zavodjenje muza je idealan cipkast,crvene ili crne boje,zavisi kako kome a ima milion takvih modela. Meni se licno dopada onaj sa halterima,kao korset,user posted image valjda znate na sta mislim. Za sada to ne upotrebljavam,za nekoliko godina,ko zna...

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Sexy donji ves
27.12.2008 15:16:42   
guppy RR
ma... nije mi praktičan taj sexy veš user posted image

(odgovor članu andrijana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sexy donji ves
28.12.2008 0:07:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: andrijana

Bitan za sta?


Kako za koga... Nekome je bitno da ima sexy donji veš na bitnom sastanku iako se ne vidi, jer mu daje samopouzdanje.
Nekome sluši kao dobra predigra.

Za bilo šta... user posted image

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Sexy donji ves
29.12.2008 12:11:14   
Lu
JA se osjećam bolje kada nosim sexi donje rublje...
MENI je osjećaj bolji kada znam da na sebi imam takvo rublje i kada sam u šetnji i kada ću se uskoro skinuti pred dragimuser posted image
Jednostavno mi daje good feeelinguser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   [Obrisana poruka]
29.12.2008 12:14:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sexy donji ves
29.12.2008 12:22:45   
Jeca*
Ja volim "sexy" veš. I uvek kad se sredim i idem negde uveče, imam nešto tog tipa ispod garderobe. To mi je prosto deo "aranžmana" user posted image  I lepo se osećam kad sam skroz sređena, od veša, do garderobe, cipela, šminke...Ali, naravno da ne nosim sexy veš dok usisavam i uspavljujem bebu. Ipak sexy se često kosi sa udobnim i komformnim user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Sexy donji ves
29.12.2008 14:34:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jeca02

Ipak sexy se često kosi sa udobnim i komformnim user posted image


Često, ali ne mora da bude. Ja recimo imam jedan super kompletić, bodro. Gaće su obične, duboke, ali imaju mrežicu od napred i malo pliša, a i brusić u teoriji odličan. Ali u kompletu, sa tim detaljima na gaćicama, izgleda super i sexy, a extra je udobno.

Ustvari, pravo pitanje je, šta je za koga sexy?  

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Sexy donji ves
30.12.2008 15:18:53   
Anoniman
A šta mislimo o muškom donjem vešu? user posted image user posted image user posted image  

user posted image

IZVOR

< Poruku je uredio Tasha -- 30.12.2008 15:21:03 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sexy donji ves
30.12.2008 16:25:57   
AleksandraDj
Ja sam bolesnik za vesom, imam veliku gomiletinu vesa, komletica, korseta i svega sto delimicno pokazuje na sta sam trosila pola plate ali sada mogu samo da mastam o tome barem dok se ne porodim i ne smrsam jedno 15 kg..user posted image
A muzu obozavam da kupim neki dobar ves i to  me cini jos srecnijom nego sebi da kupim. Tako da muski ves ume da bude jako zanimljiv.. user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sexy donji ves
30.12.2008 21:53:37   
Anoniman
Ja sam kupila sebi i mužu danas popodne gaće za novu godinu... i zapakovala ih... sutra - za pod jelku! user posted image

(odgovor članu AleksandraDj)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sexy donji ves
30.12.2008 22:41:54   
stsanja
Obozavam ves i imam ga ..ne zna mu se broj.Sve je to od muskarca do muskarca,a moj dragi najvise voli svilene ili cipkaste zenske boxerice na pola guze i haltere,odvojeno ili zajedno ,svejedno..Boja crvena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sexy donji ves
30.12.2008 22:44:53   
stsanja
P.S.kupila sam muzu sexi gacice ,i sqamo sam ga jednom uspela nagovoriti da ih obuce....

(odgovor članu stsanja)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sexy donji ves
30.12.2008 23:24:01   
Anoniman
Šta su sexy gaćice za mužića, stsanja? user posted image

(odgovor članu stsanja)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sexy donji ves
31.12.2008 2:54:12   
stsanja
Kao tanga izgledajy,ali sa nekakvim printom sa prednje strane,zalio se da su mu veoma neudobne,a nije ni cudno kad je to samo za igru a ne za svaki danuser posted image ...malo je bilo i komicno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sexy donji ves
31.12.2008 14:14:29   
Anoniman
Moj najbolji drugar nosi tange ispod belih lanenih pantalona, jer ne voli da mu se ocrtavaju... user posted image

(odgovor članu stsanja)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sexy donji ves
2.1.2009 10:57:11   
MERYEN
Ja jako volim lep  i sexi ves,uzivam u tome i volim da mi taj ves lepo stoji,bilo da su bokserice tanga normalne volim kad  mi stoji lepo,a sad nosim domacinke i super mi je u njima jer se ne gledam u ogledalo kako mi stoje,sa ovom debljinom user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sexy donji ves
21.2.2010 21:54:02   
Anoniman
Meni je nesto ovako sexi! user posted image

Tange mi nikako nisu sexi,meni je ruzno kad se vidi celo d**e!

(odgovor članu MERYEN)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sexy donji ves
21.2.2010 22:50:58   
Anoniman
meni belo nikad nije sexy..ne volim belo  niti mi ista sto je belo moze biti sexy...ali to sam ja..

bordo, ljubicasto, crno!!!



(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sexy donji ves
21.2.2010 22:53:01   
Anoniman
Mislila sam na kroj! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sexy donji ves
21.2.2010 22:57:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Mislila sam na kroj! user posted image user posted image user posted image


kroj je odlicanuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sexy donji ves
22.2.2010 0:02:59   
Veca77

IZVORNA PORUKA: OTI

meni belo nikad nije sexy..ne volim belo  niti mi ista sto je belo moze biti sexy...ali to sam ja..

bordo, ljubicasto, crno!!!




A mm me najvise voli u belim najobicnijim gacama - domacinkama!! Ma kakve druge boje, kakve cipke, kakvi bakraci, kad me vidi u belim obicnim gacama on povileni i odmah zaskace!!! user posted image user posted image user posted image

Ovaj pcelicin kroj jako lepo stoji vecini zena i mislim da su very sexy!!! user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sexy donji ves
22.2.2010 0:05:13   
Anoniman
mm voli belo...ja ne...
i ne lozi se nesto na cipku i nitne i sve ono sto ja volim...
on se prima kad vidi neke sportske gace ili neke kao iz pedesetih...onako siroke ..ne znam da li znate na sta mislim...
a ja to ne volim...#
meni su najbolje one skroz bezobrazne...

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Sexy donji ves
22.2.2010 0:09:56   
Veca77
Ma sva si bre nevaljalica!!! user posted image
Mislim da je zabluda da se muskarci (bar vecina) pale na sexy ves i cipkice!!! I ja volim da izgledam sexy i stalno kupujem sebi neke kompletice, ali mm mi kaze da bzvz ne bacam pare kad sam mu najzgodnija u najobicnijem vesu! I sad, sta mi je raditi?! user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Sexy donji ves
22.2.2010 0:12:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Veca77

Ma sva si bre nevaljalica!!! user posted image
Mislim da je zabluda da se muskarci (bar vecina) pale na sexy ves i cipkice!!! I ja volim da izgledam sexy i stalno kupujem sebi neke kompletice, ali mm mi kaze da bzvz ne bacam pare kad sam mu najzgodnija u najobicnijem vesu! I sad, sta mi je raditi?! user posted image user posted image


ono sto muz kaze...tako cu i ja..ionako je udobnije user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Veca77)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here