|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Navala trudnica na bolnice u Španiji
30.12.2010 23:22:46   
eni26
Veliki broj žena želi da se po svaku cenu porodi pre petka u ponoć kako bi od vlade mogle da dobiju dve i po hiljade evra. Vlada u Madridu uvela je taj takozvani bebeći bonus u julu 2007, u pokušaju da podstakne niski natalitet.

Taj podsticaj biće, međutim ukinut u oviru mera štednje u javnoj potrošnji koje stupaju na snagu 2011. godine, piše list, a prenosi BBC.

Buduće majke, nisu, međutim, spremne da se predaju bez borbe i zato mnoge od njih dolaze u bolnice širom Španije tvrdeći da imaju trudove i zahtevajući carski rez pre isteka godine.

Lekari nisu naivni, vrlo dobro su svesni koji je datum i znaju šta ih još čeka tokom ovog i sutrašnjeg dana, pa takve žene posle pregleda vraćaju kući, piše novinar "Gardijana" (Guardian).

(Tanjug)

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Navala trudnica na bolnice u Španiji
30.12.2010 23:24:42   
Anoniman
Za 2500eur, ja bih se sama prikačila na indukciju! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Navala trudnica na bolnice u Španiji
30.12.2010 23:25:41   
Olga75
IZVORNA PORUKA: Tash

Za 2500eur, ja bih se sama prikačila na indukciju! user posted image user posted image user posted image


isto user posted image ma i trcala uz stepenice


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Navala trudnica na bolnice u Španiji
30.12.2010 23:26:52   
eni26

IZVORNA PORUKA: Tash

Za 2500eur, ja bih se sama prikačila na indukciju! user posted image user posted image user posted image

user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Navala trudnica na bolnice u Španiji
30.12.2010 23:28:51   
Anoniman
Recite, one treba samo da se porode za 2500, a mi treba da prikupimo milion dokumenata da bismo dobile 1000eur na 24 rate! user posted image

< Poruku je uredio Tash -- 30.12.2010 23:29:02 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Navala trudnica na bolnice u Španiji
30.12.2010 23:51:09   
eni26
doktori bi u SRB za prevremeni porođaj uzeli polovinu novca!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here