|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.11.2011 21:00:52   
Anoniman
mi planiramo da uzmemo dusek u ikei, debljine 10 cm. je l' to predebelo za prenosivi krevetac? (nije nam jos stigao pa ne znam koliko je visoko taj drugi nivo)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Dušek za dečiji krevetac
6.11.2011 21:54:43   
Ivanka 75
IZVORNA PORUKA: ksena

mi planiramo da uzmemo dusek u ikei, debljine 10 cm. je l'' to predebelo za prenosivi krevetac? (nije nam jos stigao pa ne znam koliko je visoko taj drugi nivo)


Savetujem ti da naručiš dušek tek kad ti stigne krevetac, tako ćeš najbolje znati .

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 6.11.2011 21:55:15 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Dušek za dečiji krevetac
8.11.2011 12:33:46   
JasnaM
Slazem se sa Ivankom ali ako je manje vise standardan prenosivi krevatac, koliko sam ja gledala dusek od 8-10cm bi bio ok na gornjem nivou.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Dušek za dečiji krevetac
8.11.2011 12:36:27   
Anoniman
hvala. nadam se da ce stici ovih dana. u svakom slucaju i da kupimo ranije u ikei, imamo fore mesec dana da ga vratimo (ako je neotpakovan) i oni daju povracaj novca.

(odgovor članu JasnaM)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Dušek za dečiji krevetac
8.11.2011 17:04:29   
Anoniman
Ksi moj je od 8 cm. Videces kad ti stigne krevetac.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Dušek za dečiji krevetac
13.11.2011 19:17:56   
JasnaM
Za one koji budu u slicnoj dilemi, taman kad sam pomislila da se ne prave duseci manji od 15-18cm, nasli smo dusek od 12cm u simpu junior i super se uklopio user posted image za gornji nivo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Dušek za dečiji krevetac
13.11.2011 19:25:35   
Anoniman
na kraju smo kupili u ikei jedan od 5 cm, pa cemo videti kasnije da li ce trebati deblji. mislim da nece, barem dok se ne prebaci na donji nivo.

(odgovor članu JasnaM)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Dušek za dečiji krevetac
13.11.2011 19:26:02   
Gejsha
mi dobili dušek od sestre od tetke star 10 godina ali kao nov. stajao je na tavanu upakovan a onda smo ga mi očistili kirbijem ! samo sam u dilemi da li sada da kupin nov jer ne znam da li smo izvukli sve grinje?

(odgovor članu JasnaM)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Dušek za dečiji krevetac
15.12.2011 17:29:28   
smeskicTB
ja imam nameru da jedan dusek uzmem od brata, stajao je godinu dana, ali da uradimo dubinsko usisavanje.

recite mi, koja je razlika izmedju luka duseka koji je antialergijski i onog sto ima zimsku i letnju stranu..jedan od ta dva bi uzela u obliznjoj radnjici da ne idemo u aksu..

(odgovor članu Gejsha)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Dušek za dečiji krevetac
15.12.2011 18:19:15   
maslackic
Smeskic vidi OVAJ moj nije takav , ali ovaj je i anti alergijski i ima zimsku i letnju...user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Dušek za dečiji krevetac
15.12.2011 18:34:39   
smeskicTB
maslackic, sjajnnooooo! da nam sta trazim sada!user posted image

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Dušek za dečiji krevetac
17.2.2012 11:13:03   
Zvoncica84

IZVORNA PORUKA: maslackic

Smeskic vidi OVAJ moj nije takav , ali ovaj je i anti alergijski i ima zimsku i letnju...user posted image



Maslackic
, kako vam se pokazao taj dusek? Ja sam bas na njega bacila oko, a idem u kupovinu za nekih pola meseca.

(odgovor članu maslackic)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.2.2012 18:14:04   
serendipity
Imam putanje u vezi sa luka lux dusekom (i tim cuvenim dugmicima), znam da se dosta raspravljalo o tome, nego... Mi smo uzeli taj dusek, i sad razmisljam, da li bi trebalo da se preko duseka, a ispod carsafa stavi naddusek (nesto kao step deka) ili je to nepotrebno. Mislim, ja tako spavam od kako znam za sebe, uvek nesto imam izmedju duseka i carsafa. Ne znam ni sama sta da mislimuser posted image user posted image

(odgovor članu Zvoncica84)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.2.2012 19:02:14   
New Mom
Uopte ne znam šta je step (ili štep) deka. user posted image Ali znam da bi ti bilo korisno da imaš ubačen onaj nepropusni čaršaf (ako pene probiju, ispovraća se itd.), da zaštitiš dušek.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu serendipity)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.2.2012 20:15:37   
serendipity
Hvala NM. Svakako sam mislila da i to stavim, nego sam mislila i na tu štep deku. Najlakse da objasnim je da je to kao jorgan, samo dosta tanji. Hmmmm... danas sam nasla tako nesto u Jysk-u. Ima bas i za krevetac, tih je dimenzija.... Kad sam u jednoj radnji pitala za to rekli su mi da ne postoji, ali ipak, našla sam.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.2.2012 20:29:35   
Anoniman
Mi imamo Luka Lux, i ne stavljam nikakav naddušek. Samo nepropusnu podlogu i čaršaf sa lastišom.

(odgovor članu serendipity)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.2.2012 20:34:58   
Anoniman
seren, bilo koja zaveso-krojacka radnja sije i step deke, slobodno poruci. a i jeftine su i negde mozes i da biras punjenje

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Dušek za dečiji krevetac
25.2.2012 23:32:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ksena

mi planiramo da uzmemo dusek u ikei, debljine 10 cm. je l'' to predebelo za prenosivi krevetac? (nije nam jos stigao pa ne znam koliko je visoko taj drugi nivo)

Nije. Pa kontam da ne postoji tanji dušek. I naš je oko 10cm (u putnom krevetcu).
Uf, tek naknadno čitam za drugi nivo... misliš kad je podignuto? To ne znam da ti kažem, jer smo mi ovaj krevetac kupili tek kada smo već spustili dušek dole.

< Poruku je uredio Tash -- 25.2.2012 23:33:15 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 193
   RE: Dušek za dečiji krevetac
1.3.2012 16:09:14   
Anoniman
imali neko sem andrijasevica u ns da pravi duseke? imamo stari krevetac pa je i dimenzija stara ..

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.3.2012 12:19:15   
Anoniman
Mame jeste kupovale drugi dusek za drugu bebu ?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.3.2012 14:16:19   
Sanchy
Ja cu dobiti krevatac ali hocu da promenim dusek,bez obzira sto je nov samim koriscenjem od par godina napunio se grinja i prasine tako da me interesuje,vidim da preporucujete tanji dusek oko 10 cm debljine a gde ja to da kupim?Ako neko ima predlog a da je na NOvom Beogradu ili Zemunu radnja...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.3.2012 14:31:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ja cu dobiti krevatac ali hocu da promenim dusek,bez obzira sto je nov samim koriscenjem od par godina napunio se grinja i prasine tako da me interesuje,vidim da preporucujete tanji dusek oko 10 cm debljine a gde ja to da kupim?Ako neko ima predlog a da je na NOvom Beogradu ili Zemunu radnja...


Sve radnje koje drže putne krevecew treba da drže i dušeke za njih, dakle bilo koja radnja sa bebi opremom.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 197
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.3.2012 14:31:34   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Ja cu dobiti krevatac ali hocu da promenim dusek,bez obzira sto je nov samim koriscenjem od par godina napunio se grinja i prasine tako da me interesuje,vidim da preporucujete tanji dusek oko 10 cm debljine a gde ja to da kupim?Ako neko ima predlog a da je na NOvom Beogradu ili Zemunu radnja...


(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 198
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.3.2012 14:33:14   
Sanchy
Hvala,mislim nece biti putni krevetac nego obican a dusek je isti i za jedan i za drugi jel?Ne znam moram da pitam...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Dušek za dečiji krevetac
5.3.2012 14:37:47   
Anoniman
Dimenzije su iste osim što ti tanji idu samo za putne a klasični mogu i u jedne i u druge. Ako je drveni krevetac treba ti klasičan dušek.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here