|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
29.12.2011 19:41:49   
Alexxa
Soni, meni je sestra za jedan prijem, koji je 27-og januara, kupila u salonu venčanica haljinu, mada tu prodaju i svečane haljine i odela, to je haljina za buckaste maturantkinje, slična je Sanchynom opisu, bela je, malko ispod kolena, sečena ispod grudi, veliki dekolte, pošto bi bilo tužno sakriti ovolike grudi user posted image , od tila, moraš da prošetaš. Kombinovaću je sa crnim crno sivim šalom i sivim čizmama.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 676
   RE: Moda za trudnice
29.12.2011 20:07:33   
Bebilina
Soni evo dobrog sajta sa idejama za trudnicke vencanice:
http://www.shopweddingdress.co.uk/Wedding-Dresses/Maternity-Wedding-Dresses/

Verovatno mozes i naruciti i vratiti ako ti ne odgovara, a mislim da su im cene super za kvalitet koji dobijas.

Meni se licno ova svidja:
http://www.shopweddingdress.co.uk/upfile/Wedding%20Dresses/Maternity%20Wedding%20Dresses/Strapless%20Lace%20Chapel%20Satin%20Maternity%20Wedding%20Dress.jpg

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 677
   RE: Moda za trudnice
4.1.2012 18:06:44   
slavica.
I ovde da se pohvalim! Novosadjanke,mislim da ce vama posebno znaciti informacija! Danas sam bila u Temerinu i kupila nekoliko stvarcica,jedan lep duzi dzemper,treneticu i farke,naravno trudnicke! Farmerice sam platila svega 1.600 dinara,mislim da to uoooopste nije mnogo! A super su,tamne,klasicnih dzepova,mogu lepo da idu i na cipele i na patike!

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 678
   RE: Moda za trudnice
4.1.2012 18:11:26   
Inica
Ja u ovoj trudnoci nisam za sada obukla ni jednu trudnicku stvar user posted image Imam ih, ali ne nosim- odbijam user posted image
Salim se, ali najbolje su mi trenerke, u njih ulazim, kao i u svoje majcice (tunikice). Par majcica mi je sestra prosledila, i to je to.. Nadam se da cu moci tako do kraja user posted image

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 679
   RE: Moda za trudnice
4.1.2012 22:22:16   
crazymama
samo da vas obavestim da su zimske trudnicke helanke iz butika eleni blagi uzas kad se obuku...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 680
   RE: Moda za trudnice
6.1.2012 5:51:55   
jabukica
IZVORNA PORUKA: slavica.

I ovde da se pohvalim! Novosadjanke,mislim da ce vama posebno znaciti informacija! Danas sam bila u Temerinu i kupila nekoliko stvarcica,jedan lep duzi dzemper,treneticu i farke,naravno trudnicke! Farmerice sam platila svega 1.600 dinara,mislim da to uoooopste nije mnogo! A super su,tamne,klasicnih dzepova,mogu lepo da idu i na cipele i na patike!


Slavice ovo je super informacija, molim te reci mi gde si u Temerinu našla trudničke farmerke, ja sam ih u NS-u platila 2600din, ma kakvi mnogo cena je super. Jel negde u centru (Beba, Duga..?), možda ima neka radnja sa trudničkom garderobom, a da ja ne znam. Javi mi obavezno.

Nedavno sam u Azijskoj u Temerinu našla deblje helanke, crne, po ceni od svega 450din, a super stoje na nozi, helanke nisu trudičke, prvi put kad sam ih obukla delovale su uzano oko struka, a posle su se veoma lagano raširile, tako da me uopšte ne stežu, a volim kako mi noge izgledaju u njima.

< Poruku je uredio jabukica -- 6.1.2012 5:56:13 >

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 681
   RE: Moda za trudnice
6.1.2012 11:54:15   
slavica.
Jabukice,u Bebi sam ih uzela. Nasla sam i ja u NSu za 2.600,ali su mi bile suvise svetle,a od tamnijih nije bio moj broj (tamo u Dunavskoj,u onom pasazu gde su butici za bebe). U Dugi su imali bukvalno jedne jedine,a meni su bile prevelike,pa nisam ni pitala za cenu. Trnericu (neku obicnu,ali jako udobnu) sam platila 600 dinara,a dzempere imas da biras za 1000-1300 dinara. Ko je u NSu,stvarno se isplati,jer nije daleko,a dosta para moze da se ustedi. Videcu sad da uslikam farke,pa cu postaviti sliku,cisto da znas o kakvom modelu se radi user posted image
user posted image
user posted image

< Poruku je uredio slavica. -- 6.1.2012 12:03:12 >

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 682
   RE: Moda za trudnice
6.1.2012 14:27:29   
jabukica
Hvala Slavice, a u kom delu u Bebi, tamo u zenskon delu na prvom spratu, ili imaju poseban deo za trudnice, da ne lutam mnogo, inace Temerin nam je usput kad idemo kod mojih, tamo sam cesto kupovala jos dok se nisam udala, a i sad svratimo.

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 683
   RE: Moda za trudnice
6.1.2012 14:51:25   
slavica.
Nema poseban deo,na prvom spratu,pred kraj,mada pitaj one prodavacice,one ce te odmah uputiti! Nije ni tamo velik izbor trenutno,ima svega dva modela,ali eto pogodilo se da su bas onakve kakve sam trazila user posted image

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 684
   RE: Moda za trudnice
10.1.2012 6:06:27   
jabukica
Slavice bila ja juče u Bebi i probala te trudničke farmerke, ali mi se nije svideo model, iskreno volim malko uži model farmerki, ove su mi malko široke, a probala sam najmanji broj onaj XS. Tako da sam odustala od kupovine farmerki, kupila sam jedan crni džemper u bebi, sivu majicu u dugi, još jedne helanke u azijskoj od onih debljih crnih jer mi se baš sviđa model (prošli put sam kupila jedne), i dva grudnjaka bez žica (broj 95 user posted image ), i kad sve saberem potrošila sam samo 2540 din.

Inače ja sam u Dunavskoj, još krajem oktobra bila kupila baš te svetlije sive, kao izbledele farmerke, uzane, skroz uz nogu, ovaj model mi se sviđa, super stoje, a i jako lepo idu uz čizmice, inače sam sad stalno u njima, jeste da su te bile 2600din. ali više mi se isplati dati malko više para za nešto što ću nositi, nego kupiti jeftiniju stvar koja će mi stajati u ormaru, to mi se tek ne isplati.

< Poruku je uredio jabukica -- 10.1.2012 6:11:19 >

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 685
   RE: Moda za trudnice
10.1.2012 11:24:13   
slavica.
Bas mi je zao sto ti nisu odgovarale! Pa ti si onda bas sitna :)
Ja sam probala te xs,i bile su mi bas bas uzane,pa sam se odlucila da ipak uzmem S. Nisu mi siroke,gore su mi skroz uzane,a od kolena do dole idu ravno... Meni to odgovara,u stvari sam bas takve i trazila. Ali u svakom slucaju,i ukusi se razlikuju user posted image

(odgovor članu jabukica)
Direktna veza do poruke: 686
   RE: Moda za trudnice
11.1.2012 14:39:33   
crazymama
ja vise ne mogu da udjem u dva para trudnickih farmerki koje sam nasledila od sestre, uzane su mi u butinama :(, ali zato iz crne trudnicke trenerke kupljene u eleniju ne izlazim, fenomenalna je, za razliku od helanki!
sinoc smo isli na slavu kod druga, obukla sam haljinicu od trikortaze, kupljenu kod kineza, nista mekse i udobnije nisam nosila... kod kineza sam nasla i grilon carape sa printom, mekane i bas se dosta razvlace, ni malo ne zatezu... ne planiram da kupujem nista vise, ovo sto sada ne mogu da obucem, nosicu posle porodjaja, jer svakako necu odmah uleteti u svoje farmerke br.30 :)
u svakom slucaju, mislim da mozemo dosta toga da kombinujemo, vazno je samo da su stvari udobne i mekane...

p.s.
meni je najveci problem brushalt_er... grudi mi se nisu uvecale, ali jeste obim, pa me ovi koje imam jako zatezu... po kuci ga i ne nosim, ali kad izadjem negde ne volim da nemam brus.


< Poruku je uredio crazymama -- 11.1.2012 14:41:47 >


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 687
   RE: Moda za trudnice
11.1.2012 14:46:21   
slavica.
crazy,ja sam se vratila onim sportskim grudnjacima. Nosila sam ih i na pocetku,jer su me grudi bolele,a sada su porasle,pa ne mogu da obucem stare. A ti sportski su mi super,jer se  lepo rastezu. Mozda da i ti probas neki takav?

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 688
   RE: Moda za trudnice
11.1.2012 15:34:00   
crazymama
ne, moj brus mora da bude punjen bar malo, ne podnosim kad se naziru bradaviceispod odece, to mi je odvratno!
ja po kuci nosim majice na bretele od istog materijala kao sto su sportski brusevi, dodje mu na isto, ali kad izadjem, to mi nije dovoljno...


_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu slavica.)
Direktna veza do poruke: 689
   RE: Moda za trudnice
11.1.2012 15:39:57   
Alexxa
Meni su grudnjaci ogroman problem, ja sam nosila 75F, ali gde sada da nađem veće od toga, sportski bi mi baš dobro došao.

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 690
   RE: Moda za trudnice
11.1.2012 21:05:14   
crazymama
ali sportski su svi tanki, meni to ne odgovara...

_____________________________

"Wanting to be someone else is a waste of the person you are. I'd rather be hated for who I am than loved for who I am not"
Curt Cobain

(odgovor članu Alexxa)
Direktna veza do poruke: 691
   RE: Moda za trudnice
12.1.2012 9:03:49   
Makica99
haha Crazy, i ja oboyavam trudnicke trenerke iz elenij, spavala bih u njima kad bih mogla. Prosto mi je zao sto posle trudnoce verovatno necu vise moci da ih nosim.
Isto i za brus, mora da bude malkice postavljen, ja od kako sam zatrudnela bradavice uvek na gotovs, ponekad mi se naziru i ispod onog ojacanog brusa, cvrsceg. A bas bi mi prijalo da obucem sportski, mekani, al dzabe, ne mogu user posted image


(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 692
   RE: Moda za trudnice
22.1.2012 16:57:19   
fokica83
Meni su sportski grudnjaci iz Lisce odlicni - posebno Power! user posted image super drzi i nigde ne zulja! Inace su mi se grudi prilicno povecale od kad sam zatrudnela , a i bile su velike user posted image nosila sam 80D a sada sam 85E user posted image nadam se da se nece vise povecavati!

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 693
   RE: Moda za trudnice
19.2.2012 21:37:29   
Svetnik
Jole,moze pomoc oko kupovine trudnicke garderobe u Nisu?Hvala ti unapred!Ja sam u 22.nedelji trudnoce i malo sam se ugojila,ali i to malo otislo je na stomak,pa bih vec morala nesto da menjam u dosadasnjem oblacenju.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 694
   RE: Moda za trudnice
23.2.2012 21:06:21   
Jelena80
Svetnik evo ja da ti nesto preporucim. Ne znam da li te nesto konkretno interesuje, ali dobre farmerice i pantalone mozes da nadjes na bulevarskoj pijaci, ima jedna tezga gde prodaju samo trudnicku garderobu. Imaju i svoju stranicu na FB, samo ukucaj "garderoba za trudnice" i tu mozes da pogledas sta sve imaju!

(odgovor članu Svetnik)
Direktna veza do poruke: 695
   RE: Moda za trudnice
10.3.2012 1:55:23   
Cunce
uh, ja sam negde do cetvrtog, petog meseca nosila isto sto i pre user posted image
posle toga krenule i hladnoce, pa je retko kad bilo mrdanja, a unutra se razvlacim u trenerkama i duksevima svoga dragog user posted image jedino u januaru za vencanje sam kupila belu vecernju haljinu, top koji se ispod grudi siri i dodje do ispod kolena, valjda, eto zaboravih. ovako se desavalo da izadjemo, za te prilike imam stare, manje svecane, sire haljine koje obozavam  i zato jedva cekam lepse vreme, dauskocim u njih i nakupujem jos!
prosle nedelje smo imali neko okupljanje, pa sam tu nosila tuniku sa helankama, preko dzemper, ali tunika nekako je i dovvoljno siroka, ali i dovoljno uska da se izbaci stomacic, pa mi je bilo zadovoljstvo nositi je user posted image i jedva cekam da stomak poraste, da ga setam okolo, mada ne volEm uske stvari, ne izgledaju fino uz salce sa strane, pa su mi oduvek dobro isle tunikice ili majice koje su na grudima uze (ne previse i ne preveliki dekolte jer onda izgledam kao da sam sisla sa pinka), a dole se sire, uz uske farke, helanke, sta god.. tako da ce mi sad takve stvarcice dobro doci user posted image

(odgovor članu Jelena80)
Direktna veza do poruke: 696
   RE: Moda za trudnice
10.3.2012 1:58:59   
Cunce
a i vidim da vecina mama gleda da sto jeftinije prodje user posted image sto mu dodje i normalno, pa nisam luda sad dok cekam bebicu da se razbacujem i dajem ne znam kol'ke pare za nesto sto mogu naci upola jeftinije user posted image stekaju se parice valjda user posted image i mi treba da skoknemo do Temerina, pa cemo se javiti ovde ako nadjemo nesto user posted image

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 697
   RE: Moda za trudnice
10.3.2012 2:26:59   
Bebilina
Ja jos uvek stajem u svoju normalnu garderobu (cak i farmerke) ali mi je dosadila i bas hocu da nosim trudnicku user posted image
Imala sam iz prve trudnoce pantalone, majice na bratele i one zenstvene, haljinice, dzemperice i bluze na vezivanje i obmotavanje, bruseve, ali sam jedan deo toga dala, a jedan deo je letnji pa ceka toplo vreme. Sad sam kupila par suknji, bruseve, bluze sa dugim rukavima itd... Ima prelepih stvari i trazim priliku za jednu divnu elegantnu haljinu koju sam smeknula. Bice valjda nesto svecano uskoro user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Cunce)
Direktna veza do poruke: 698
   RE: Moda za trudnice
10.3.2012 11:21:42   
tixy1
Meni su farmerke pocele da smetaju, tacno me zuljaju kod besike. Sad sam u trenerkama a kupila sam jedne trudnicke lagane pantalonice, koje mi za sad smesno stoje jer mi je stomak jos mali.

(odgovor članu Bebilina)
Direktna veza do poruke: 699
   RE: Moda za trudnice
10.3.2012 15:24:23   
Cunce
ja ni ne idem nigde, pa mi stvari i ne trebaju user posted image
ali krece soping uskoro, bice lepse vreme, cesce setnjice.. ne treba mamica da zapostavi sebe maksimalno, nije lepo user posted image

(odgovor članu tixy1)
Direktna veza do poruke: 700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here