|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
7.9.2016 15:23:11   
dijana1*
Grok, grokuser posted image
Secam te seuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
7.9.2016 15:24:51   
lesica
Prase, welcome back user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
7.9.2016 22:48:06   
choopa choops
Wooooooooohooooooooooo prase!!!!!user posted image user posted image user posted image

Pa dobro gdje si ti do sad?user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
8.9.2016 13:48:41   
prase
Pozdav i zagrljaji svima user posted image user posted image user posted image

Ziva sam i zdrava sto i vama zelim user posted image

Izmenilo se svasta nesto tokom godina... Najveca i najlepsa promena je sto sam sada ponosna mama jos jednog decaka koji je nedavno napunio 2 i po godine. Menjale su se adrese, poslovi, gradovi, kontinenti. Samo sam ja ostala ista, ni dan nisam ostarila (duhom) user posted image

Htela bih sada da napisem kako cu dolaziti, pisati, citati, pratiti. Kako cemo se opet zajedno radovati, iscekivati, cestitati, plakati, podrzavati, smejati. Ali...

Dozivela sam onaj momenat kada udjes u stan u kojem si odrastao i ne osecas ga kao svoj dom. Tu su neke stvari iz vremena tvog odrastanja, mnogo vise stvari koje su ti nove (a zapravo uopste nisu nove). Vidis majku kako sedi kao i uvek u svojoj fotelji i izgleda ti mnogo starije i umornije nego juce kada je bila kod tebe. Zato sto je u glavi sada poredis sa onom majkom koja je ostala u toj fotelji kada si ti izasao sa mislju da ces vec sutra doci tu na kafu ali nisi dosao. I to tada nije bilo vazno.

Pratila sam mnogo nekih glupih i ne tako glupih TV serija u zivotu. Onaj osecaj kad netremice gledas 5 ili 6 sezona neke serije, pa preskocis 1-2 sezone i gledas novu... Ne mozes da se ukljucis. Novi likovi, stari likovi, kako sta, sa kim - gde? Kad? Moze to sve da se iskopa negde ali nije to to.

Tako i ova nasa RR. Promenila se, disala, rasla, nadogradjivala, neke stvari vise ne postoje. Ili su postojale samo u mojoj glavi. Vise nisam sigurna... Doduse nije se sve promenilo. I dalje postoji problem da moze kilometarski post da ti nestane ako se dogodi neki timeout ili sta god vec. Samo te obavesti o gresci pa pisi iz pocetka. Osim ako si stari korisnik koji uvek pise kilometarske postove, pa svaki prvo iskopiras na sigurno pre nego sto pokusas da ga objavis. 100:x za prase. Do malopre je bilo x-1.

Sto bi rekao Zdravko, sve je kao i prije, a opet drugacije.

Priznajem da sam eto dozvolila da deluje da ja nisam deo price jer se sve promenilo. Skuvala bi mene RR kao zabu da se ne lazemo. Nije ona kriva nego ja. Jeste, sve navedeno je utemeljeno u sebicnom uverenju da sve sto mi je nekada bilo blisko treba da stane cim mene nema i ceka takvo kakvo jeste ako ja odlucim da se vratim. Verujem da su svi donekle takvi, nisam samo ja. Ali samo ja imam tako dobar nick da mogu da pisem sta god hocu user posted image Ups, neki me znaju i "ovako" i sa foruma.

Nek'' ide zivot. Taman me cekala nova iznenadjenja tipa da nekada moja fotelja sada pripada nekada mom psu i da kafu sa majkom u njenoj dnevnoj sobi mogu da popijem ili sa usinutim vratom pokusavajuci da odrzim kontakt ocima ili sa sjajem u ocima od sunca jer tamo i dalje nemamo roletne. Nikada ne otkrila ko je sa kim spavao, kome nogu podmetao i kako je onaj koga smo svi mrzeli sad odjednom ok i prihvatljiv partner glavne glumice?! Ostala u neznanju otkud na RR 50K+ korisnika. U ovom trenutku sam shvatila sta znaci "nek'' ide zivot". Majke mi. Do sad sam to koristila onako kako sam videla da drugi koriste.

Htedoh nesto da napisem ukratko, shvatih da kod mene nema ukratko, kopiracu post pre nego sto pokusam da ga objavim, nemam danas dve pauze za rucak. Bic fijuknu, napred vrance... Znam da cu sigurno opet doci na RR, dugujem sinu porodjajnu pricu. A taj, treci, porodjaj mi je bio najlepsi. U stvari jedini lep. Cak sam za malo shvatila neke porodjajne price koje nisu bile moje. Nikada u zivotu svom nisam bila srecnija nego u momentu nakon tog porodjaja. A sada vi cekajte nastavak price (koga briga) kao sto sam ja cekala crtani film sa tajnim zivotom kucnih ljubimaca, od kada sam videla trejler pre 2 godine cini mi se, a jos uvek ga nisam gledala iako je u bioskopima i odavno na kartonu u DivX i DVD formatu, jer nisam imala vremena.

Ljubim. Grok.

< Poruku je uredio prase -- 8.9.2016 13:54:05 >


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
8.9.2016 15:06:08   
NadaR
Prasence! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
8.9.2016 16:00:14   
dunja RR
Prase, jedva čekam tu treću porođajnu priču user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
8.9.2016 16:33:08   
emicaa
Prase ja te ne znam,udjoh da vidim kakva je ovo tema jer je nisam do sad vidjala i odusevih se ovim gore napisanim user posted image pa i od mene welcome back user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
8.9.2016 18:13:46   
veselicaa
Prase ni ja te ne znam,ali sam cesto nailazila na tvoje postove u nekim temama i bas mi je super tvoj nick.Cini mi se da je pre drustvo na rr bilo bas slozno i da ste se bas druzile a i cujem da se i dalje druzite van rr.Ja sam isto na ovom forumu upoznala divne zene a neke i ne znam a osecam se kao da su mi prijateljice dugo,dugo.
Welcome back i jedva cekam da saznam nesto vise o tebi.Posebno da procitam tu trecu pricu,ja ocekujem bebu svaki dan i svi kazu da je treci put najlakse,brzo,ma zacas pa se nadam da ce i moj treci porodjaj biti lep i kao sto ti kazes najlepsi od svih.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
8.9.2016 18:34:18   
IvanaSK RR
Prase, ja sam od skoro ovde, ali sam, takodje vidjala tvoje postove.
Drago mi je sto ti je treci porodjaj tako lep bio.
I da, vreme prolazi, ljudi, dogadjaji... Nekada je lepse nego sto je bilo, nekada, nazalost, losije i na to ne mozemo da uticemo. Mozemo samo da pokusamo sto vise da uzivamo u svim trenutcima.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
8.9.2016 21:16:15   
choopa choops
Jedno je sigurno, iz ovog posta zaključujem da se ti nisi nimalo promijenila. user posted image Dobro ajde, možda malo user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
8.9.2016 22:26:56   
Maraj
Udjoh da vidim sta se vde pise . Zanimljiv naziv teme user posted image
prase , grok (welcome back)

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Dan, kad je prase moždikalo...
8.9.2016 22:32:37   
Ana RR
Prase user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 112
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here