|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Višegradska
9.2.2012 17:12:44   
Sanchy
Cockic a na kom spratu je carski rez i znas li kakva je situacija tu?i jos nesto Docent Glisic ,ima li ko kakvo iskustvo?Meni je receno da je jedan od najboljih dr u Visegradskoj i to ne samo od strane pacijenata vec i osoblja koje radi sa njim ali bih volela da cujem ako je neko imao licno iskustvo

< Poruku je uredio Sanchy -- 9.2.2012 17:19:44 >

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: GAK Višegradska
9.2.2012 17:17:51   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: pelemoj

dr.Milica Berisavac je super.Meni je pre 11 godina radila carski rez,rodila sam blizance,sama operacija je trajala oko 10-tak minuta a ona  je to odradila vrhunski

Berisavac je super dr.moja mama je njen pacijent a poradjala je sve mamine koleginice...posto one rade u klinickom,za carski ne znam..

(odgovor članu pelemoj)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: GAK Višegradska
9.2.2012 22:07:50   
Mizzy
Carski je na 3, preko puta porodilišta. ja sam ležala pre 6 meseci. Sobe su takodje sa kupatilom, dvokrevetne, mislim da ima i trokrevetnih. To je super, ali sestre su za moj ukus horor. Kad te doteraju sa cr, stave te u prvu sobu, kao polu-intezivna. Tu ne možeš da ih dozoveš, a niko te ne obiđe. Moja cimerka i ja smo vikale ( koliko smo mogle), ali niko nije dolazio. Ja sam se tresla od drhtanja (normalno posle anestezije) ali niko nije dolazio. Najgore mi je bilo kada su doerali kolica da me prebace, i pustili me da sama ustanem. Ni ruku da mi pruži, još cupka da požurim! Kada sam stala na svoje noge- sve je bilo ok !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: GAK Višegradska
9.2.2012 23:17:21   
Sanchy
Ma predpostavljam da su sestre svuda takve,u stvari ima ih i dobrih ,stvar srece na koga naletis ,sta da radim,samo me je zanimalo da li su sobe dvokrevetne i trokrevetne i da li imaju svoje kupatilo ili ne..hvala ti na odgovoru..dvoumila sam se izmedju zemuna i visegradske ali ovaj dr iz Visegradske je super mada imam preporuku za jos jednog u zemunu sad ne znam videcu sta cu..I jos jedno pitanje koliko si ostala u bolnici posle carskog?Moja kuma je izasla treceg dana pa da vidim da li je tako inace ili je ona super zena?

< Poruku je uredio Sanchy -- 9.2.2012 23:20:37 >

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: GAK Višegradska
10.2.2012 9:55:47   
Mizzy
Ja sam se porodila u petak, a izašla u utorak. Meni neki rezultat krvi nije bio ok, pa sam primala neku terapiju, inače bi me pustili u ponedeljak. Znači treći dan.
Neljubaznost je jedno, ali da ti ne pomognu da ustaneš posle carskog... Nemam reč za to! Obično puste muža dan posle operacije, pa je meni on pomogao u subotu da ustanem, da uključim tel na punjač, da se presvučem... Inače su zabranjene posete, pa tek kad možeš sama da izađeš može neko da ti dodje.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: GAK Višegradska
10.2.2012 14:55:40   
lela83
Cockić, i ja sam se porodila u petak (11.11.) a izašla u ponedeljak...hahahaha...tačno je to da se sestre malo "opuste" preko vikenda ali ove moje su se očigledno opuštale na drugi način kad su nas budile u 5 (a posle toga ih po ceo dan ne vidim). Nekako se baš zadesilo da malo pre njihovog upada zadremam, ali se slažem da se preko dana spava mnoooogo bolje nego noću! user posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: GAK Višegradska
10.2.2012 15:29:34   
Sanchy
Docent Glisic?Da li je iko cuo nesto?Ja sam dobila preporuku za njega a ovde vidim niko ga ne pominje ni dobro ni lose....?

(odgovor članu lela83)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: GAK Višegradska
10.2.2012 22:09:21   
Mizzy
Ja ne mogu da ga se setim. Na kom odeljenju radi?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: GAK Višegradska
10.2.2012 23:36:40   
Sanchy
Prvi sprat ,on mi je radio amniocentezu,tamo je neki sef ,super je ovako i dobila sam odlicnu preporuku za njega sto se amnio tice i stvarno je sve bilo ok ali bih volela da cujem da li je nekog poradjao pogotovu sto ja idem na carski?

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: GAK Višegradska
11.2.2012 7:11:57   
smeskicTB
devojke, trebala sam na zvezdari da idem na cr, pa sam se uputila..ali ipak cu u visegradskoj..interesuje me kakva je procedura oko pripreme za cr, zatim nakon cr koji se radi preko puta porodilista koja je procedura-ide se gde-na 4sprat?

Da li je neko imao bebu na odeljenju neonatologije? Kakva je razlika odeljenja i Instituta neonan. Na Klinickom?

(odgovor članu lela83)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: GAK Višegradska
11.2.2012 12:26:01   
Mizzy
Ne znam tog dr-a Sanchy.
Smeskic, ja sam lezala u bonici pre cr, tako da su mi oni radili krv. Imas standardnu pripremu pre operacije ( dan pre ne jedes, klizma i trebaju ti carape). Oni te odvedu ujutru, udjes u salu, stave te na sto, kateter i zaspis za minut. Budis se posle pola sata, vec kad te izvoze. Moj muz je bio ispred, secam se da sam ga videla, i on je video bebu kada su izneli. Ides pravo na odeljenje cr, to je treci sprat, super je. Stavljaju te u sobu koja je kao intezivna (nista posebno). Meni su doneli stvari i mobilni kada sam se razbistrila (posle 2-3 sata). Tada su mi doneli i bebu. Posto nisam mpgla da se pomeram, samo su je stavili na mene, na nekih 5-6 minuta. Tu su nekih 7-8 sati posle operacije, i onda te voze u sobu. Na istom spratu, isto odeljenje.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: GAK Višegradska
11.2.2012 13:38:44   
IRJ82
ja sam se porodila 28.01. i imam jako lepo iskustvo sa celokupnom ekipom koja je te noci radila u porodilistu. bili su svi jako ljubazni i fini, obilazili su me non stop, i kad je poceo porodjaj sve su bile tu. u boksu sam ostala 2 sata i onda su me prebacili na 4 sprat, gde je bila jedna divna sestra koja mi je bas pomogla i ujutru je odmah dosla kod mene pomogla mi da ustanem i da se obucem, zaista divno iskustvo.

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: GAK Višegradska
11.2.2012 21:08:27   
smeskicTB
hvala puno!
3naci na trecem se ostaje nakon cr? A sobe imaju kupatilo? Koliko traje oporavak?
O kojim carapama je rec, nisam to razumela..

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: GAK Višegradska
11.2.2012 21:21:21   
mama kukunka
smeskic user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: GAK Višegradska
11.2.2012 21:24:51   
Mizzy
Imaju, sobe su dvo i trokrevetne sa kupatilom. Ja sam u petak imala cr, u subotu su mi skinuli kateter i ustala sam ( sama, morala sam). U nedelju sam setala, a u ponedeljak sam bila super. Naravno, boli te rana, konci...Ali se kreces.
Carape za operaciju, tj za vene, imas da kupis u apoteci oko 700-800 din. Ili zavoji, koji su jeftinija varijanta, oni elastični. To to stave ujutru pre nego ustanes iz kreveta.

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: GAK Višegradska
12.2.2012 6:23:56   
smeskicTB
mk zagrlll!

Mizzy ahaa. Verovatno ce mi i reci za te carape.
Ja sam vec u bolnici..trebao bi cr oko 20.og da bude, ako ne bude hitan cr.
Da li si imala problem sa stolicom? Kada si pocela da jedes?
Pripremila sam i one podmetace zbog krvarenja..

I daa, kada ti je krenulo mleko?

< Poruku je uredio smeskicTB -- 12.2.2012 6:28:07 >

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: GAK Višegradska
12.2.2012 12:14:22   
Mizzy
Smestila si se? Na kom si odeljenju?
Posle operacije drugi dan ti daju keks i caj, pa polako povecavaju... Ja treci dan nisam imala stolicu, pa su mi dali cepic, i nije bilo problema. I njega sam iskoristila jer sam htela da me puste, a nece da te puste ako nisi imala stolicu. Kad sam dosla kuci, pocela sam sve polako da jedem. Ne brini, bice sve ok. Boli posle operacije, necu da te lazem, ali  ne mozes da biras :)

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: GAK Višegradska
13.2.2012 3:54:33   
smeskicTB
u vrt u sam danas sedam dana..
Soremila sam i ja klizme..ne znam sta za bolove..jer se valjda dan dva jroz infuz prima za bol nesto..

Pitala sam gore u prodavnici, oko 700din je zavoj elasticni za jednu nogu..videce suprug carape u apoteci.

Kada je tebi mlleko krenulo? Kakve su laktacijske, a pedijatrijske?

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: GAK Višegradska
13.2.2012 10:35:07   
Mizzy
Ja sam imala te carape od predhodne intervencije, zgodnije su.
Za bolove primas, nemoj da brines. ALi da te ne lažem - boli !
Mleko mi je krenulo drugi dan, odmah sam stavila Taru da sisa, i hvala Bogu, lepo nam je krenulo, i dojim je i dalje. Da budem iskrena, ja sam jednom videla laktacijsku sestru, koja me ustinula da su mi suze krenule, i rekla: "lepo, krenulo je", i to je to. Pedijatrijske su nam više pomagale. Ja sam imala sreće sto sam poznavala jednu sestru, tako da mi je ona stalno okretala bebicu sa jedne dojke na drugu i mislim da zato nisam imala problema sa dojenjem, jer je Tara odmah naučila da sisa i prihvatila.

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: GAK Višegradska
27.2.2012 20:58:32   
sanjaQ
Zdravo devojke!
Da vam se predstavim-trenutno sam u 21 nedelji, nosim blizance i iz DZ su me poslali(dali uput) za Višegradsku da uradim ekspertni UZ. Da li znate na koji br telefona se zakazuje taj pregled i koliko je vreme čekanja? Da li svi zakazuju ili mi iz unutrašnjosti ne moramo(da bar u nekoj situaciji i mi budemo privilegovaniuser posted image )

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: GAK Višegradska
27.2.2012 22:09:51   
Mizzy
Mozes da zakažeš telefonom. Ja sam izgubila broj, ali imas na sajtu Kliničkog centra, pa zovi GAK, oni ce te prebaciti.
Čekanje zavisi kod kog dr-a hoces, bar za ovaj običan, regularan UZ. Mislim da može na nedelju-dve. Opet, zavisi od dr-a, svaki radi jedan dan par sati u ambulanti sa trudnicama.  

(odgovor članu sanjaQ)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: GAK Višegradska
28.2.2012 11:53:10   
sanjaQ
Hvala Mizzu! Zakazala sam za 14.mart!
Veliki pozdrav svima!

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: GAK Višegradska
13.5.2012 12:51:56   
MakaM
Dr Andreja Glisic je moj vodic kroz trudnocu user posted image
trenutno sam 17.nedelja
Po preporuci i posle raspitivanja, krenula sam od prvog dana kod njega.Dosta je krut u pocetku, posle kada te upamti-opusten je.Sve sam morala sama da ga ispitujem i smaram ga glupim pocetnickim pitanjima, pa sam skontala da je takav lik..On je docent u Visegrdskoj, sto valjda i govori da je strucan i obrazovan..ja mu verujem.. sve sto mi je rekao-tako je bilo i proslo.
nadam se da ce do kraja biti sve ok..

(odgovor članu sanjaQ)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: GAK Višegradska
14.5.2012 18:08:17   
SanjaBG
A jel iko zna u Visegradskoj za dr. Veru Milenkovic?

(odgovor članu MakaM)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: GAK Višegradska
19.5.2012 3:12:37   
sanja 92
mene zanima da li je neko radio detaljan pregled srca bebe u ovoj bolnici i ako znate koji dr to radi???

(odgovor članu SanjaBG)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Znate li kada se dešava najviše porođaja i...
Evo koje doba dana bebe biraju za dolazak na ovaj svet. A nauka je objasnila i zašto…



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here