|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 0:29:10   
Sanchy
Procitala sam dosta toga sto je pisano ovde i nista nisam zakljucila....da li je cena apartmana 4000 ili 15000,neko prica jedno neko drugo,da li sobe na carskom imaju svoj wc i koliko krevveta je u sobi,,,,ja dobih info da su sobe dvokrevetne i trokr.sa kupatilom a ovde citam da ima i sestokrevetnih bez kupatila?Kao da su u pitanju dve bolnice a ne jedna??????

(odgovor članu sanja 92)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 11:01:13   
peca
Sancy mozda je problem sto u visegradskoj postoji treci i cetvrti sprat.... Na trecem su sobe sa zajednickim wcom koji je skroz pristojan, abroj kreveta zavisi od potreba mozda user posted image Moja je bila trokrevetna bez wca. A ima i vecih, a na cetvrtom spratu su sobe sa kupatilom, i taj sprat je ovako na oko mnogo lepsi i sredjeniji... Zato zvuci kao da se prica o dve bolnice, cenu apartmana zaista ne znam, niti me je ikad zanimalo da saznam user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 11:13:50   
ana77
Sachy, postoje III i IV sprat, na III sam ja lezala, tamo su sobe sa po 3 ili 6-7 kreveta, zavisi gde upadnes, a kupatilo je zajednicko i skroz pristojno. Ali ako ces sve jedno na carski rez, to nije na III spratu - na III spratu su zene koje nemaju nikakve probleme ni sa sobom ni sa decom kao i one koje nemaju nikakvu vezu :D! One koje imaju vezu sede na IV spratu sve jedno ili su rodile decu sa manjom tezinom ili sa nekim drugim sitnim problemima. A mislim da se posle carskog reza lezi na I spratu, tako mi je nesto sestra rekla, posto je ona isla na carski. Ali to je bilo davno, mozda nisam dobro zapamtila.

Sanchy, imam pitanje za tebe vezano za Visegradsku :)! Posto i ja imam problem sa povisenim pulsom kao posledicu koksaki virusa - otprilike jednom u mesec dana dobijem tahikardiju - da li ti znas nekog dr u Visegradskoj kod koga bih ja mogla da se javim tamo negde od osmog meseca da me cisto kontrolise i da me vode do porodjaja jer mi nije sve jedno, a zelela bih prirodno da se porodim. Cisto da kad dodjem na porodjaj malo obrate paznju na mene zbog tog mog problema jer pod tim naporom moze da se desi da mi srce malo "poskoci" :) i da me oni preventivno nakljukaju nekim lekicima :D!!! Mozes da mi posaljes na pp ako znas nesto o tome :)! Hvala ti unapred :D!



< Poruku je uredio ana77 -- 26.5.2012 11:14:50 >

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 11:20:52   
cockic
ja koliko se secam posto sam se tamo dva puta poradjala treci je pre
bio humano a sad je tamo carski.odeljenje je jako sredjeno i sobe su
dvokrevetne sa wc-om tad je tamo bio i tv.

tamo sam lezala na humanom citavih par sati kad sam se sinom poradjala
zadrzase me i uvece se porodih.odmah posle se to odeljenje prebacilo na sprat
gde je carski a carski je na trecem znaci od stepenica sa leve strane ne desnauser posted image

a apartmani su koliko mi rece jedna zena koja se porodila kad i ja sad pre 4 meseca
je  3000-4000din jedan dan pa mnozis koliko ostajes.deluje mi da je skupo.
mada uglavnom se ostaje od 4-5 dana a mislim da ni za carski nije vise.

ja sam oba puta lezala na 4 spratu posle porodjaja i tamo su sve sobe dvokrevetne
sa wc-om.
prosto je bezveze bacati pare jer apartman samo ima tv i posete kad ko dodje.
a beba se isto donosi nije nista duze sa mamom

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 11:23:19   
cockic
e ana posle mog i tvog porodjaja se to odeljenje carskog prebacilo na treci sa desne
straneuser posted image
razlika izmedju mene i tebe je mesec dana ja sam se posle tebe poradjalauser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 11:23:49   
cockic
ne sa desne sa leve jauser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 11:30:03   
minna
Ja koliko se secam cr je tako kao sto kazes na III spratu sa leve strane. Mislim da su sve sobe dvokrevetne sa kupatilom, klimom i tv-om. Meni su bile sasvim super.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 11:36:47   
peca
ana ja imam ubrzan rad i preskakanje, mada i da nemam stvarno su nas sve tamo gledali kao malo vode na dlanu u sali, veza, ne veza, svima isto... Mozda su malo vise dr. vremena provodili sa ovima sa vezom, i zavisi ciji si pacijent, ali ni ostale zene nisu bile uskracene paznje koliko sam ja stigla da vidim, a sve se vidi, a meni bilo dosadno pa zverala okolo user posted image posle na odeljenju ne racunam, mislim bas na boxove, ne ostavljaju te samu uopste, ja se sad ne secam ni da li sam to pomenula dr. user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 12:03:09   
Sanchy
Hvala vam,sve mi se cini kako gde upadnes tako ti je...user posted image ...za cenu apartmana su pricali da je 15 000 sto je katastrofalna cena a 3,4 vec nije s obzirom da si posle carskog jedan ili dva dana ,nisam sigurna na intenzivnoj pa sta onda ostaje maksimum tri dana da se plati apartman,to je ok...ma ja vise volim drustvo ali volim i da mi je wc u sobi i da mogu ljudi da mi dodju cesce i duze eto to je samo nista drugo..ali ako upadnem u tu dvokrevetnu sa kupatilom onda je i to ok...samo ne te sestokrevetne bez wc..

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 16:30:33   
ana77
IZVORNA PORUKA: cockic

e ana posle mog i tvog porodjaja se to odeljenje carskog prebacilo na treci sa desne
straneuser posted image
razlika izmedju mene i tebe je mesec dana ja sam se posle tebe poradjalauser posted image


Stvarno? Jel to znaci da vise nema onog krs odeljenja sa sedmokrevetnim sobama, znaci da su sve renovirali? To bi bilo sjajno. Ja sam upala u tu neku sestokrevetnu ili sedmokrevetnu, ne mogu vise da se setim i nije nam bilo tragicno, stvarno covek ima s kim da se isprica ali ipak su kreveti bili stari i previsoki da bi se na njih pele tek porodjene zene. Kupatilo je uvek bilo cisto i to je ono cim sam stvarno bila jako zadovoljna, ja sam se po vise puta dnevno tusirala jer mi je to prijalo i zbog rane i zbog (da prostite) hemoroida koji su mi izleteli posle porodjaja. Sve u svemu, nadam se da su bar krevete zamenili :)!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 16:38:08   
ana77
IZVORNA PORUKA: peca

ana ja imam ubrzan rad i preskakanje, mada i da nemam stvarno su nas sve tamo gledali kao malo vode na dlanu u sali, veza, ne veza, svima isto... Mozda su malo vise dr. vremena provodili sa ovima sa vezom, i zavisi ciji si pacijent, ali ni ostale zene nisu bile uskracene paznje koliko sam ja stigla da vidim, a sve se vidi, a meni bilo dosadno pa zverala okolo user posted image posle na odeljenju ne racunam, mislim bas na boxove, ne ostavljaju te samu uopste, ja se sad ne secam ni da li sam to pomenula dr. user posted image


Ja kad sam se prvi put poradjala bila je nedelja uvece i nije bilo zive duse. Bile su dve babice koje su nas obilazile, mislim sve smo se porodile ali nisam imala bas nikakvu paznju, valjda je bilo gluvo doba (porodila sam se u 22:50 :D). Ja nisam imala nikakvu vezu jer sam posle nekih iskustava shvatila da kad nemas PRAVU vezu onda moze samo da ti skodi :D! Sad mi je frka jer ako upadnem u tahikardiju stvarno mi treba hitno delovanje da se to spusti, ne bi li se porodila :)! Pokusacu da se javim kad udjem u osmi mesec tamo na patologiju ili gde god treba da bi me imali u sistemu, pa kad dodjem na porodjaj, da znaju koje lekove da mi daju :D!

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 20:42:09   
cockic
ana77 ne sa leve strane je bilo humano a sa desne taj krs koji je ostao i dalje
uzasan.tako da ako ces carski onda je ti treci sa leve od stepenica kad se penjes.

a 4-ti je super ako se poradjas prirodno pa ako nekog dr imas zamoli ga da te smesti tamo user posted image

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: GAK Višegradska
26.5.2012 21:45:19   
Mizzy
Sanchy, posle carskog si 7-8 sati u,  sobi koju zovu "intezivna", a u stvari je to prva soba na odeljenju cr ( kao što rekoše 3 sprat, dvo-trokrevetne, sa kupatilom). Posle tog vremena te samo prebace u drugu sobu na istom odeljenju. Ja sam se porodila u avgustu. Apartman je jednokrevetan, ima TV, i može neko biti sa tobom ceo dan. Ne znam cenu. Ležiš 3 dana posle carskog, ako je sve ok.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: GAK Višegradska
27.5.2012 8:37:54   
Anoniman
Ako me ne prime u DM , ovde cu , pa ako moze neko da me podset_i sta se pakuje za ovo porodiliste ?
prosli put sam imala jedan ranac koji je bio sa mnom u sali ali nemam pojma sta je bilo u njemu , i jos nesto , posto cu uzeti uput za DM , sta ako me tamo ne prime , da li treba odmah da uzmem dva uputa user posted image

< Poruku je uredio ribizla -- 27.5.2012 8:38:41 >

(odgovor članu Mizzy)
  Direktna veza do poruke: 789
   RE: GAK Višegradska
27.5.2012 8:46:26   
minavb
Ja ponela:
spavacicu, uloske, mrezaste gace, papuce, sampon, peskir, punjac za telefon, novine, fen, cetku, asepsol sprej, toalet papir, vodu, vlazne maramice, rivanol, multi mam, novac, a tako taodje sve moze i da se kupi, pa cak i silikonske bradavice.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: GAK Višegradska
27.5.2012 8:52:00   
Anoniman
Dobro , mala je razlika izmedju kese za dm i torbe za gak

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 791
   RE: GAK Višegradska
27.5.2012 9:27:15   
mihi

IZVORNA PORUKA: Sanchy

Hvala vam,sve mi se cini kako gde upadnes tako ti je...user posted image ...za cenu apartmana su pricali da je 15 000 sto je katastrofalna cena a 3,4 vec nije s obzirom da si posle carskog jedan ili dva dana ,nisam sigurna na intenzivnoj pa sta onda ostaje maksimum tri dana da se plati apartman,to je ok...ma ja vise volim drustvo ali volim i da mi je wc u sobi i da mogu ljudi da mi dodju cesce i duze eto to je samo nista drugo..ali ako upadnem u tu dvokrevetnu sa kupatilom onda je i to ok...samo ne te sestokrevetne bez wc..


Ako uzmeš apartman posle par sati od CR te vrate u apartman tako da je to super inače u intenzivnoj si ni 24h bar je tako u Višegradskoj e sad ja sam bila dok su CR bili u prizemlju sada vidim da su CR na 3 spratu. i da je intenzivna dvokrevetna soba. Apartman je trenutno mislim da sam čula 8000 i nešto. Ali ako sin na odeljenju CR sobe dvokrevetne nema potrebe. Kada sam ja bila bila je velika gužva pa su 4. 5. i 6, dana žene sa CR prebacivali na Patologiju trudnoće gde je bio haos i WC i sve ostalo. Zato sam ja uzela apartman nisam htela da se maltretiram a bio je 4000 dnevno. A pre CR sam bila na odeljenju kontrole fertiliteta gde se kupatilo renoviralo i u WC su trudnice išle na odeljenje VRT-a tako da sam aprtman uzela ćim sam došla u porodilište, 0 dan ne računaju apartman tako da je mm platio oko 20000 sve dane.
Ali super je zbog pažnje i nege i sestre sa laktacije i donose bebu kad želiš, odnesu je da možeš da se odmoriš super je stvarno vredi svaki dinar.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: GAK Višegradska
12.6.2012 1:28:22   
Sanchy
Da li je neko skoro bio na patologiji trudnoce?kakva je situacija,ima li klima ili je pakao?

(odgovor članu MakaM)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: GAK Višegradska
13.6.2012 23:35:55   
Mizzy
Ja ležala prošlog avgusta. Iskreno - pakao je. Ja sam imala sreće, pa sam upala u jedinu sobu ( poslednju, na kraju hodnika) koja ima klimu, mada je bila 6krevetna. Ali celo odeljenje je bilo krš.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: GAK Višegradska
26.8.2012 17:50:04   
jacagoga
Cula sam pre neki dan da se u Visegradskoj vise ne placa epidural 20000rsd, zna li neko jel to tacno?

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: GAK Višegradska
14.9.2012 16:59:05   
jacagoga
Bas niko nema nikakvu info?

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: GAK Višegradska
14.9.2012 19:10:08   
bice devojcica
Jacagoga,sad sam citala na sajtu Politika online da se ni u Visegradskoj ne naplacuje epidural,u pravu si,izgleda da je to odnedavno pocelo i tamo

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: GAK Višegradska
14.9.2012 21:25:16   
jacagoga
E pa to bi mi bas dobro doslo. user posted image

(odgovor članu bice devojcica)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: GAK Višegradska
24.9.2012 20:17:20   
Lena86
Jel neko cuo za dr. Vukolica, dali su mi uput iz DZ za Visegradsku za UZ pa kad sam zvala da zakazem, kod njega su mi dali termin, a sada sam u 34. nedelji

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: GAK Višegradska
1.10.2012 14:28:07   
ljoljica
Zdravo svima :) da li neko moze da mi odg na neka pitanja u vezi gak visegradska? koliko je epidural i kakva je procedura za dobijanje istog? sta sve treba da ponesem u porodiliste? kakva su pravila u vezi poseta i sl? da li moze i koliko se placa prisustvo supruga? Hm...valjda je to to ...inace mi smo u 35.nedelji i odbrojavamo do user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lena86)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here