|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li biste usvojili dete
30.3.2012 13:46:50   
Krcko
Lepo mi se srce rastopilo kad sam pročitala post mamejedne Ane!
user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Da li biste usvojili dete
30.3.2012 16:41:10   
boba 11
Predivne i iskrene price zasuzile su mi oci citajuci.Ja imam dvoje dece ali bih verovatno da su materijalni uslovi malo bolji ili rodila jos jedno ili usvojila jer je to prelepo i za nas roditelje a pogotovo za decu,mislim da su bili puno slozniji u viseclanim porodicama i da su deca iz takvih porodica bila drugacije vaspitana -bolje odnosno da je stav medju bracom i sestrama bio drugaciji.Naravno da ima i izuzetaka ali po mojim poznanicima vidim da je bilo bolje kad su zene radjale ili imale na neki drugi nacin po petoro ili vise dece.Zanm za izreku gde celjad nije besna kuca nije tesna ali sad je nazalost moje misljenje da zelim da njima dvoma pruzim najbolje sto mogu i da mozemo otici na letovanje nego da oskudevamo ,premda mi sada i u osnovnim potrepstinama pomazu roditelji zbog situacije u kojoj su se mnogi sada nasli-bez posla,ideje sta dalje ...user posted image
Ali eto udaljih se od teme i samo da ponovim da bih zelela jos dece u drugacijim uslovimauser posted image

(odgovor članu Krcko)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Da li biste usvojili dete
30.3.2012 19:01:32   
anuksunamun
Ljudi koji usvajaju decu su heroji !!svaka cast!

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Da li biste usvojili dete
31.3.2012 3:35:06   
vukosava
U prvom razredu učiteljica je objašnjavala deci šta …znači…kad je neko usvojen…

Mala Ana reče: “Ja znam šta to znači, jer ... sam ja usvojena.”

“Šta to onda znači?”, upita učiteljica Anu.

“To znači da nisam rasla u maminom stomaku, nego u njenom srcu.”...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2012 14:39:44   
Jadrasim
Da,naravno da ćemo usvojiti dete. Moj muž i ja u braku smo 5 god i ne možemo da imamo decu. Ušli smo u proces usvajanja prošle godine u oktobru i dobili podobnost 10 aprila 2012. Bili smo presrećni kada me je soc.radnica pozvala i to mi saopštila. Prošle nedelje smo imali prvi poziv za dete ali smo odbili jer bi želeli malo mladje dete ;-(. Ali dobro tek smo počeli biće toga još nadam se i znam da nas tamo negde čeka naša bebica,naša srećica naš život
user posted image

(odgovor članu Krcko)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2012 14:48:03   
Olga75
Jadrasim dobrodosla user posted image
cekamo te na ostalim temama a sigurna sam da te i beba ceka ( predpostavljam da ti i muz zelite bebu ) user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jadrasim)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2012 15:13:38   
Snelle
Vuko, divna priča, zasuzile su mi oči...
Jadrasim, svaka čast!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2012 18:19:29   
Jadrasim
Hvalauser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2012 18:23:13   
snješka
Ja mislim da bih. Ne smijem 100 % tvrditi, ali mislim sa ovom pameću da bih, vrlo rado.

< Poruku je uredio snješka -- 14.5.2012 18:26:02 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Jadrasim)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Da li biste usvojili dete
14.5.2012 18:41:35   
Jadrasim
Tačno,nisu ovo teška vremena,već su ljudi zli.
Naši službenici u centru su svi bili divni,ljubazni ljudi a evo šta nam se danas desilo. Naša službenica u czs,nakon što smo dobili podobnost nas je posavetovala da pošaljemo pisma centrima u Srbiji,u kojim ćemo im se preporučiti . Danas su nam iz jednog centra vratili pismo u kom piše da se obratimo našem centru da nam objasni proceduru. Glupost mi to znamo ovo je bilo čisto da uspostavimo kontakt sa dr.czsr eto koga ne boli on nezna kako je

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Da li biste usvojili dete
16.5.2012 0:47:20   
Jadrasim
Drage moje,danas je divan dan:-),stigao je novi poziv. Mali bebiron,5 meseci,zdrav i ako želimo trebalo bi da dodjemo na razgovor. Jupiiiuser posted image

(odgovor članu Krcko)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Da li biste usvojili dete
16.5.2012 1:01:58   
sneza24
Super za vas.user posted image Cestitam vam od srca i nadam se da cete usvojiti bas tu bebu.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Jadrasim)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Da li biste usvojili dete
31.5.2012 21:41:38   
Milka76
Pozdrav svima! Mm i ja smo u ponedeljak takodje isli na razgovor za jednog slatkog malog deckica, i to nam je bio prvi poziv posto smo od skoro na listi, ali smo na zalost u sredu obavesteni da je izabran par koji duze ceka. Tamo smo saznali da imaju jos dve devojcice koje cekaju mamu i tatu, pa sam zvala nas CSR a oni mi rekli da napisem dopis tom centru da zelimo da nas ubace u spisak za njih, pa ce oni poslati ministarstvu, pa ako min odobri stavice nas na spisak i zvati na razgovor... Prosto ne mogu da verujem da nas centar ne moze to da organizuje, nego prebacuju loptu jedni na druge. Ali nema veze, proci cemo i kroz to kao sto smo i ovih godina, sve za nasu malu user posted image

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Da li biste usvojili dete
31.5.2012 21:48:23   
branki*
milka76,zelim vam svu srecuuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Milka76)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Da li biste usvojili dete
31.5.2012 22:06:32   
Milka76
Hvala puno, trebace nam. Veceras cu malo da precesljam forume i pogledam iskustva drugih, a od sutra krecem u akciju: telefoniranje, mejl (nadam se da dopis necu morati postom da saljem, to bi bilo stvarno smesno, ali ako mora...) pa se nadam da ce uroditi plodom i da ce nas uskoro pozvati!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Da li biste usvojili dete
31.5.2012 22:19:54   
PoisonEve
Srecno Milkauser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Milka76)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Da li biste usvojili dete
31.5.2012 22:32:41   
hanka
Puno puno srece vam zelim user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Da li biste usvojili dete
6.6.2012 22:43:27   
Milka76
Hvala svima. Jadrasim, kako je prosao razgovor, koliko je trajao, sta su vas pitali, jel ima lepih vesti??? Mi smo bili sigurno sat vremena na razgovoru sa tri socijalne radnice odjednom, fino smo se ispricali o svemu, ali sve mi se cini da smo trebali vise pricati o deci i nekom nasem vidjenju roditeljstva, a mm poteg'o na politiku i socijalna pitanja, kao na razgovoru za poslanikeuser posted image
Ako moze neko, bilo bi nam korisno, da nam napise neko svoje iskustvo sa razgovora, ja se sve posle setim, kad podjem kuci, sta sam sve htela da kazem ...

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Da li biste usvojili dete
6.6.2012 23:53:25   
viking
Jadrasim i Milka, zelim vam svu srecu ovog sveta, divno je to sto radite!

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Milka76)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Da li biste usvojili dete
7.6.2012 0:14:27   
Bebilina
Ja se rasplakala na pricu MameJedneAne... Od srece, naravno.
Veliko da usvajanju i od mm-a i mene. Videcemo jednog dana sta nam i koga zivot bude doneo...

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Da li biste usvojili dete
7.6.2012 14:46:48   
Verus

Najezila sam se, divnouser posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: vukosava

U prvom razredu učiteljica je objašnjavala deci šta …znači…kad je neko usvojen…

Mala Ana reče: “Ja znam šta to znači, jer ... sam ja usvojena.”

“Šta to onda znači?”, upita učiteljica Anu.

To znači da nisam rasla u maminom stomaku, nego u njenom srcu.”...


(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Da li biste usvojili dete
12.6.2012 18:02:29   
Milka76
Da li su to krenuli godisnji odmori pa nema poziva? Svaki cas gledam u telefon a ono nista... ko ce da doceka jesen?! Citam forume o usvajanju , o periodu prilagodjavanja novopecenih mama i tata i njihovih malisana, i nije mi lako, treba biti bas jak i srcan i izdrzati te dane. A kazu da se posle sve zaboravi, samo se pamte lepe stvari! Jedna mama je imala genijalnu ideju - da se svi susreti snimaju kamerom, razgovori, igrice, prvo drzanje za ruku, zagrljaj, sve...
Zelim svima koji cekamo pozive CSR da nam brzo prodje vreme user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Da li biste usvojili dete
12.6.2012 18:07:13   
vukosava

IZVORNA PORUKA: Milka76

Da li su to krenuli godisnji odmori pa nema poziva? Svaki cas gledam u telefon a ono nista... ko ce da doceka jesen?! Citam forume o usvajanju , o periodu prilagodjavanja novopecenih mama i tata i njihovih malisana, i nije mi lako, treba biti bas jak i srcan i izdrzati te dane. A kazu da se posle sve zaboravi, samo se pamte lepe stvari! Jedna mama je imala genijalnu ideju - da se svi susreti snimaju kamerom, razgovori, igrice, prvo drzanje za ruku, zagrljaj, sve...
Zelim svima koji cekamo pozive CSR da nam brzo prodje vreme user posted image user posted image user posted image


Milka, zelim ti poziv sto pre user posted image

(odgovor članu Milka76)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Da li biste usvojili dete
12.6.2012 18:08:20   
Jole84
Da vam vreme što brže prođe,i da dočekate svoju sreću vrlo brzooo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Da li biste usvojili dete
12.6.2012 18:20:41   
soni
ja bih sigurno usvojila...

milka zelim vam srecu i da ne cekate dugo

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here