|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histeroskopija
5.6.2012 5:13:04   
Zell
odradila i histeroskopiju i TVL u okviru jednodnevne dijagnostike na Betaniji i sve je ok user posted image zakazana mi je IUI za oktobar ako nista ne bude do tada.... user posted image

(odgovor članu s.s.s.s)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Histeroskopija
5.6.2012 7:22:58   
daca77
Bravo, Zell...nece ti biti potrebna IUI, ugledaces ti user posted image , pre togauser posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Histeroskopija
5.6.2012 16:06:37   
Zell
Hvala ti na lepim zeljama Daco user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Histeroskopija
6.6.2012 21:59:36   
zmajče
Hanka svaka ti čast na hrabrosti i izdržljivosti skidam kapu .user posted image user posted image
Sad će biti sve bolje i mnogo, mnogo lakše veliki teret si skinula, sve najbolje ti zelim i puno te pozdravljam.user posted image
Zell bravo za rezultate sad krećete u mućkanje

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Histeroskopija
10.6.2012 23:35:51   
s.s.s.s
Zell, molim te kako si zakazalau betaniji, jel na uput od doktora opšte prakse/ ginekologa ili u sopstvenoj režiji. U Višegradskoj neki aparat ne radi pa ne zakazuju.

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Histeroskopija
11.6.2012 12:35:03   
Zell
IZVORNA PORUKA: s.s.s.s

Zell, molim te kako si zakazalau betaniji, jel na uput od doktora opšte prakse/ ginekologa ili u sopstvenoj režiji. U Višegradskoj neki aparat ne radi pa ne zakazuju.



Zvala prvo da pitam i odmah mi zakazala zena zato sto nisam bas blizu da ne moram licno da dolazim bar zbog zakazivanja i onda zoves na drugi broj gde automat diktira sta ti sve treba od analiza. Nisam sigurna koliko se sad dugo ceka ja sam prvi put pocetkom proslog oktobra zakazala za februar... Uput ti treba prvo od ginekologa ali mora biti overen od strane lekarske komisije ako ne spadas pod istu filijalu RZZO.
evo imamo i posebnu temu : KLIK
user posted image

(odgovor članu s.s.s.s)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Histeroskopija
11.6.2012 16:23:57   
hanka
Zell user posted image za rezultate bice user posted image do jeseni
Hvala cure user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Histeroskopija
11.6.2012 16:27:18   
Zell
hanka user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Histeroskopija
12.6.2012 12:17:36   
All4baby
ćao svima, i ja odradih histeroskopiju u Betaniji. Skinuli su mi dva polipa od 8mm i u dijagnozi stoji Hiperplasio endometrii. Da li neko zna šta ovo znači? Da li polipi mogu biti prepreka da se embrion zakači?

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Histeroskopija
18.7.2012 10:45:39   
Zebica
Ćao evo posle vičemesečnog odsustva da vam se malo pridružim. Malo mi je bilo burno poslednjih meseci pa nisam stigla. Elem odrađena mi je početkom maja meseca histeroskopija kod dr.Anđelića i imam dobro iskustvo sa celom procedurom.Ustanovljeno mi je više polipa a jedan je bio baš veliki (17x12 mm) Ukoliko nekoga zanima bilo šta za ovu temu tu sam..user posted image
Inače polip smeta pri začeću..

(odgovor članu All4baby)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Histeroskopija
20.7.2012 13:22:11   
J@n@
Za sve po user posted image !Histeroskopija mi je zakazana za 26.07.-cetvrtak i to bez anestezije!Moj dr. tvrdi da me nece boleti-HSG sam takodje radila bez anestezije i zaista me nije bolelo pa cu mu verovati na rec...user posted image !Ako sve bude ok,krajem avgusta konacno prva IUI!!!!Drzite mi palceve!Malo mi je frkaaaaaaa!user posted image

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Histeroskopija
20.7.2012 13:25:37   
nina26

IZVORNA PORUKA: J@n@

Za sve po user posted image !Histeroskopija mi je zakazana za 26.07.-cetvrtak i to bez anestezije!Moj dr. tvrdi da me nece boleti-HSG sam takodje radila bez anestezije i zaista me nije bolelo pa cu mu verovati na rec...user posted image !Ako sve bude ok,krajem avgusta konacno prva IUI!!!!Drzite mi palceve!Malo mi je frkaaaaaaa!user posted image


J@n@ gde radis histero????

HSG nije ni priblizno isto sa histeroskopijom. Radila sam oba pa zato ti pricam iz iskustvauser posted image

Malo mi je ludo raditi histero bez anestezije, pogotovu ako budes imala nesto za odstranjivanje.
Toplo ti preporucujem anesteziju, veruj mi nije isto.

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Histeroskopija
20.7.2012 13:31:03   
J@n@
Nina,hvala ti od user posted image !Pokusacu da dr. objasnim da se plasim bola i da zelim anesteziju!Ne razumem kako moze da tvrdi da me nece boleti?!?!user posted image !U Va bolnici!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Histeroskopija
20.7.2012 13:38:39   
J@n@
I bas se plasim....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Histeroskopija
20.7.2012 14:12:05   
nina26
Ne znam stvarno kako mu je doslo na ideju da ti radi histeo bez anestezije, tu se koristi bas jaca narkoza i lezi se 3 dana u bolnici, takav je protokol svuda.

Nisam cula do sada ni jednom da je nekom to radjeno na zivo...

Insistiraj slobodno ne moze da ti radi nesto protiv tvoje volje, i nemoj se plasiti oporavak je brz pogotvu ako je samo dijagnosticki radjenouser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Histeroskopija
20.7.2012 15:27:00   
17 joka
jano , stvaro nikako nemoj bez anestezije to raditi.
nemoj da se sekiras bice sigurno sve dobro.user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Histeroskopija
22.7.2012 20:08:27   
Zebica
Jano, evo ja sam svega tri dana bila u bolnici. Primili su me u ponedeljak a izašla sam u sredu. Imala sam više polipa a jedan je bio baš veliki i rastao je. I što je nevolja bio je zakačen na zadnji zid materice tako da nije bilo šanse za user posted image Ovakva procedura se radi obavezno pod opštom anestezijom i uključuje svu neophodnu pripremu. Zašto da se plašiš kad ne moraš. Lepo zatražiš opštu i mirna Bačka. Sem toga nikakve bolove nisam posle osećala, sem malo zatezanja kao kad imaš user posted image i blagog krvarenja koje prestaje za par dana..

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Histeroskopija
23.7.2012 7:49:55   
J@n@
Zebice,Joko,Nina,user posted image !Sutra imam zakazano kod dr. pa cu popricati sa njim na temu anestezija!!!!Inace rekao mi je da taj isti dan idem kuci,kao i posle HSG!Prosto ne mogu da verujem!!!!

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Histeroskopija
23.7.2012 7:57:58   
daca77
J@n@, ne znam kako je to moguce...biser jedne moje dr je da se i histero radi bez anestezije i da nije nista strasnouser posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Histeroskopija
23.7.2012 10:01:27   
J@n@
Daco,nemam pojma,u soku sam...To su takodje reci mog dr. kome sam do sada zaista verovala.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Histeroskopija
23.7.2012 10:11:22   
daca77
J@n@, popricaj s njim i trazi anesteziju...ne znam sta da ti kazem, jer nemam iskustva s tim...navijam da sve prodje dobrouser posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Histeroskopija
23.7.2012 10:15:05   
J@n@
Daco,user posted image ,sutra imam zakazano kod njega pa javljam sta smo odlucili!!!Uzasno se plasim!user posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Histeroskopija
23.7.2012 10:19:30   
17 joka
Jano,samo hrabro mila bice sve ok.user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Histeroskopija
23.7.2012 10:23:07   
J@n@
Joko,user posted image !Pravo si user posted image !

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Histeroskopija
23.7.2012 10:36:47   
Zebica
Vidi.. Vrlo je moguće da je tvoj slucaj lakši pa je procenio da nema potrebe za opštom anestezijom, šta znam... Kod mene nije bilo dileme. I da, samo uklanjanje polipa je vršeno, kako mi je ginekolog objasnio posle, u samom korenu tako da mi nije dirao endometrijum...Posle toga mi je ciklus tekao najnormalnije bez ikakvog poremećaja...

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here