|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histeroskopija
30.7.2012 16:06:35   
Zebica
Upravo tako J@n@...Samo neka si i ovo pregrmela...Ja sam pola sata bila u totalnoj kako mi je dr.rekao...A ti si jos bolja bila svega 15 min.

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Histeroskopija
31.7.2012 7:50:25   
hanka
J@n@ user posted image za rezultate i hrabrost

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Histeroskopija
31.7.2012 8:16:57   
J@n@
Zebice,user posted image !Mnogo sam srecna sto je sve ok i sto je konacno doslo vreme za IUI!Kakvo je stanje kod tebe?
Hanka,user posted image user posted image !

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Histeroskopija
1.8.2012 15:45:28   
Zebica
Muckamo i mesamo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Histeroskopija
16.8.2012 8:13:05   
zmajče
J@n@ draga vidiš da je super sve prošlo isto sam ja tako dramila jo jo jo a ono i rezultati ok i ništa nije bolelo bravo za tebe user posted image user posted image
Mene si sad ohrabrila da uradim i ja histero hvala ti na tome kod Budimirovića naravno
sve najbolje ti zelim i da ti IUI uspe iz prveuser posted image

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Histeroskopija
16.8.2012 8:17:27   
daca77
Zmajce draga, ides na histero?

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Histeroskopija
16.8.2012 11:34:55   
zmajče
daco draga moja trebalo bi kombinovano histero laparo u opštoj ili bez anestezije samo dijagnostiku kao j@n@ treba da se odlučim
imam 2 neuspele IUI pa zbog toga.Ti dokle si stigla ima li šta novo jel si otkrila gde škripi ja ne?

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Histeroskopija
16.8.2012 12:09:08   
daca77
Zmajce, kod mene svasta nesto-ogtt sa insulinemijama nije dobar, levi jajovod zapusen, desni jajnik ne radi i sl. Posto klinika u Le ne radi tokom leta, cekam da od septembra-oktobra krenem sa VTO.

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Histeroskopija
12.9.2012 15:22:20   
J@n@
Zmajce,draga,user posted image !Najbolje mi zvuci opsta anestezija,laparo i histeroskopija i gotovo!Drzim ti palceve da "zabebis" dok se dvoumis pa da ti intervencija ne bude potrebna!user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Histeroskopija
13.9.2012 19:56:43   
madnes
Zmajce, moja ti je topla preporuka da uradis transvaginalnu laparoskopiju sa histeroskopijom i u jednom cugu zavrsis sve i saznas sta ti je ciniti. traje 15min. Ja sam nakon toga vec u prvom narednom ciklusu ostala trudna....na zaost nije bilo sve kako treba, ali ta metoda radi u svakom slucaju...ako nista za jedno popdne dobijes sve rezultate i znas sta ti je ciniti dalje.

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Histeroskopija
15.9.2012 22:22:06   
buds_of_may
Drage devojke, ja radila histeroskopiju u Frontu pre deset dana, nije nista apsolutno, posle malo krvarenje par dana i to je to. Nego imam pitanje, ako neka od vas ima iskustva, jer mi doktor nista nije rekao. Da li smeju 10 dana posle intervencije da se stavljaju vaginalete (dobila sam gljivice) i kas smeju odnosi? Hvala vam user posted image

_____________________________

Rough winds do shake the darling buds of May...

(odgovor članu madnes)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Histeroskopija
18.9.2012 8:37:44   
J@n@
Buds of may,ako si dobila gljivice sigurno bi trebalo da koristis terapiju ali najbolje je da se obratis tvom dr za adekvatnu terapiju!A sto se tice odnosa potpuno je individualno-kada prestane krvarenje tj. kada ti mislis da je ok!Zelim ti da sto pre ugledas user posted image !

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Histeroskopija
18.9.2012 21:00:49   
buds_of_may
Hvala, Jana, i ja tebi user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 13:27:52   
Jole84
Histero-devojke user posted image interesuje me na osnovu čega vam je preporučeno da vam baš ovaj zahvat treba?
Meni nikako ne ide u glavu zašto mi je dr preporučila histeroskopiju a da nisam radila ni hsg a nikad nisam imala miom,polip i sl. da bi je sumnja navela na tu stranu.
Baš sam u razmišljanju da li da prihvatim user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu buds_of_may)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 13:34:48   
Anoniman
Jole,meni je bila zakazana laparo.i to jutro urade mi uv i predlože i histeroskopiju jer tako onda imaju najbolji pregled unutra...I gle bila je mala pregrada koja se nije vidjela ni na jednom uv...Najbolje je zajedno raditi i laparo i histerouser posted image

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 340
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 13:36:57   
branaV
Jole84 ja sam radila u martu mesecu, jer sam se spremala za IUI ali dr nije htela da radi nista dok ne odradi i histero i laparo zajedno da vidi kakva je situacija unutra, i naravno da je trebalo jer ima nesto sti se i ne vidi UZ-om. Uradi jer nista nije strasno, samo moze da ti da jasnu sliku kakva ti je materica.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 13:38:20   
Verolina
BranaV, jesu li ti pre toga gledali matericu UZ doplerom? Ja mislim da nema sanse da se nesto ne vidi?user posted image
One koje su placale laparo, koliko ste platile?

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu branaV)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 13:51:08   
Jole84
Brano,Cece hvala vam user posted image
i mene isto interesuje što i Verku-cena i za jedno i za drugo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 13:56:04   
daca77
Jole, moras sama doneti odluku. Meni je predlozio samo dr Antic, a njih 15-oro NE, nisam ga poslusala, pa cemo videti na kraju ko je pogresio.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 13:56:36   
Anoniman
Uh ja sam se lomila između privatnika 1900 eura ili na n97 besplatno...Kud svi tu i ja odem na kliniku i odradim na uput bez i dinara plaćanja...

(odgovor članu Jole84)
  Direktna veza do poruke: 345
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 13:59:04   
Jole84
Daco imaš pravo,razmisliću još,videću šta će Kutlešić da mi kaže,ako se i on složi,onda ću da radim sigurno.
Cece baš je skupo privatno,zavrtelo mi se u glavi kad sam videla user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 14:00:26   
daca77
A kad ces posetiti Kutlesica?

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 14:01:28   
Jole84
Ovih dana,kooonačno user posted image


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 14:16:21   
Verolina
Cece, nema sanse da cu ja to raditi. pa mene VTO izadje 3000 evra. I ako su mi zapuseni jajovodi, sad sam sigurna da necu pristati na laparoskopiju.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Histeroskopija
22.10.2012 14:26:31   
branaV

IZVORNA PORUKA: Verolina

BranaV, jesu li ti pre toga gledali matericu UZ doplerom? Ja mislim da nema sanse da se nesto ne vidi?user posted image
One koje su placale laparo, koliko ste platile?

Jesam, imala sam taj pregled i imala sam polip ali se jedan video a jedan ne, jer je bio na nezgodnom mestu tako su mi rekli. Platila sam laparo u NF oko 25000 din. sa uputom.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here