|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vidovnjaci
11.1.2009 22:35:26   
oliveradj
Da li verujete u Vidovnjake? Da li ste posetili neku osobu koja je vidovita?

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Vidovnjaci
11.1.2009 23:34:04   
Anoniman
Verujem da postoje, ali to definitivno nisu ovi na TV (Kleopatra balkanska proročica i sl). Nisam bila ni kod jednog. Ti?

(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Vidovnjaci
12.1.2009 12:02:07   
oliveradj
Nisam bila ranije kao klinka, niti kao starija sve dok nisam ostala u drugom stanju pa njihova da izvines sranja ne valja ovo ne valja ono, a na kraju sve ok. Samo su pokušavali da me navuku. Bila sam jako uplašena i dan kad sam radila Kordocentezu pošaljem muževu sestru sa mojom slikom kod neke žene kod nas u mestu. Posle oporavka sam i ja otišla kod nje. Ne naplaćuje kao Kleopatra što ljudima uzima silne pare, a ustvari je Manipulant nego koliko joj daš. Pogodila mi je dosta toga na osnovu slike moje je već rekla muževoj sestri o meni stvari koje su tačne i kasnije stvari koje su se dogodile pogodila je ja sam se iznenadila. Mojoj drugarici je rekla da joj je urađeno nešto i da dođe da joj to skine i pogodila joj za sestru sve na osnovu slike koju je videla. Ima ljudi koji to rade dobro ali se ne reklamiraju. Ona ima muža u Nemačkoj lepu kuću i nema potrebe za tim da preživi.


_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Vidovnjaci
15.1.2009 0:07:59   
kumara
Mene ti ljudi i price o njima jako plase. Verujem da ima onih koji su zaista iskreni u tome sto rade i nisu prevaranti, ali ja se ne bih usudila da odem ni kod jednog. Frka mi je od toga.

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Vidovnjaci
16.12.2009 19:57:38   
Anoniman
Posle 5 godina uzaludnih pokušaja moji roditelji odu kod vračare,jbg više ne znaju šta će od muke...žena pogleda mamu i kaže:možeš i u majku da se vratiš, tebi je sudjeno još ovoliko koliko čekaš pa ćeš roditi.ličiće na tebe, samo će jedno imati na oca(ja sam inače ista mama, samo oči imam na tatu).doneće ti veliku žalost ali i ogromnu radost. mama pita : kakvu žalost? pa ili će se udati jako mlada ili živeti daleko(živim daleko od njih)....sve je istina, i ja danima ne mogu da skontam kako...pričala sam mami o RR i vama drugarice, kad će ona: sve ćete vi nekako, pre ili kasnije, znati kad ste trudne, šapnuće vam neko na ovaj ili onaj način.....i to kad se najmanje budete nadale, kao i ja, a tek sam se posle setila vračarinih reči, jer mi je tada bilo nemoguće i daleko..... pritisnem je ja, jer vidim neku dozu misterije u njenom glasu i ona mi ispriča ovo.....htela sam da vam ispričam, al reko mislićete da smo porodično flipnuli

stoga cure......eto neposrednog iskustva, još jednog.....i psiha izgleda igra najveću ulogu....
[/quote]

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Vidovnjaci
16.12.2009 20:01:04   
cipiripi
meni je jedna rekla "prvo musko, posle velikog praznika cu zatrudneti" user posted image
sad mi je u glavi ona pesma "prodje leto tridesetoooo godina mi zao nijeeee" user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Vidovnjaci
16.12.2009 20:25:39   
Anoniman
U nasem kraju se mnogo prica o njima ali ko zna... Ja sam isla sa drugaricama iz odeljenja kod jedne babe,kao gleda u karte,rece da cu da se udam odmah posle srednje,buduci muz je vec zavrsio vojsku! MM je mlad ali je zavrsio vojsku odavno,a da su finansije na mestu bila bih udata odmah posle srednje! user posted image
Ne verujem preterano al kad neko isprica nesto i znas da ne laze...  user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 16.12.2009 20:26:11 >

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Vidovnjaci
16.12.2009 22:24:11   
Rivana
Mene bivsa koleginica vodila kod jednog sto u solju gleda, kao njoj i njenim drugaricama sve poodio. Jao al se nalupetao ljudi moji, kao udacu se pa cu ziveti u spaniji hahahaha, pa kao taj je stranac ima firmu [a cemo zajedno voditi tu firmu, hahaha, kad se samo setim narvno da nista nije bilo istina.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Vidovnjaci
16.12.2009 22:35:35   
gagana83
Ja iskreno ne verujem,ali mi se pre dve godine desilo nesto sto me navelo da pomislim da mozda tu ima neceg.
2007 godine smo letovali u Bugarskoj.Prijateljica od gazdarice gde smo stanovali se bavila "tim" stvarima.Onako neobavezno,uz kaficu nam je rekla da cemo dete dobiti 2009 u septembru i da ce biti devojcica.I jas svasta nesto isprica mom muzu u vezi njegovog prethodnog braka i njegove bivse zene-i sve pogodi.Da napomenem da ni evra nije uzela.
A u septembru 2009 dobili smo Unu.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Vidovnjaci
16.12.2009 22:37:43   
Anoniman
Pa ti koji kao ne uzimaju pare oni znaju nesto dok oni sto uzimaju pare samo zbog para i rade to!

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Vidovnjaci
16.12.2009 22:42:07   
JULIE
I verujem i ne verujem...Ne znam zasto ali kad mislim na te stvari prodje me jeza.Moji kumovi nisu imali dece 11god.Prolazila je kroz pakao,svasta je pokusavala,apsolutno sve!Onda joj je neki kolega preporucio neku zenu koja pomaze sa tim.Kod nje je toliko guzva da ljudi ispred njene kuce spavaju i po 3 dana!Ne znam zaista kako,ali im je pomogla,sto nisu uspeli ni moskovski lekari koje su posecivali.Sada imaju 2sina...

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Vidovnjaci
2.10.2010 22:38:07   
usamljena
user posted image ja sam sada citala o prorocanstvima babe Vange! Sva sam user posted image  

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Vidovnjaci
2.10.2010 22:45:30   
marince1
IZVORNA PORUKA: JULIE

I verujem i ne verujem...Ne znam zasto ali kad mislim na te stvari prodje me jeza.Moji kumovi nisu imali dece 11god.Prolazila je kroz pakao,svasta je pokusavala,apsolutno sve!Onda joj je neki kolega preporucio neku zenu koja pomaze sa tim.Kod nje je toliko guzva da ljudi ispred njene kuce spavaju i po 3 dana!Ne znam zaista kako,ali im je pomogla,sto nisu uspeli ni moskovski lekari koje su posecivali.Sada imaju 2sina...


Ja verujem da im  je pomogla.
Ali ne tako sto im je dala carobnu travku ili tako nesto nego je to psiha odradila.
Znam ja za slicne slucajeve gde su ljudi sebe ubedili da ako urade ''to i to'' uspece im ''ovo i ovo'' i stvarno se desilo.
Ili kao kad daju detetu sirup (sok na rastvaranje) i kazu im da je to mnogo dobar sirub od kog ce odmah da orestane da boli i zub i zub STVARNO prestane da boli.
Psiha je cudo!


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here