|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
27.2.2013 9:09:49   
Tiziana
I meni je na drugom porodjaju bio dr.Miketic i delim tvoje misljenje crazy mama. Predivan covek,duhovit covek. I mene je obilazio,i super mi je plasirao kateter i dozirao i sve..Bio je dezuran taj dan. Ja sam imala svog doktora koji mi je rekao da nema potrebe da posebno zovem anesteziologa jer su manje vise svi dobri,proverio ko je dezuran s anjim taj dan i rekao mi da ne brinem!

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 451
   RE: GAK Narodni Front
4.3.2013 16:12:34   
Leptiric123
Ima li neko iskustva sa dr aleksandrom risticem?

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: GAK Narodni Front
5.3.2013 15:03:45   
Rosita
Meni je radio prvi ekspertski. Mislim da je dobar doktor.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: GAK Narodni Front
5.3.2013 22:46:55   
Bojkic
Leptiric 123
Meni on vodi trudnoću od 5.meseca. Nije mi nikakva veza, čisto sam kod njega zapala taj dan za ekspertni UZ! user posted image
I PREZADOVOLJNA SAM!!!!user posted image
Baš sam 4.3 bila na UZ i sad sam već u 39. ned !! user posted image
deluje mi kao blesav, u isto vreme vrlo dobar mlad doktor... možeš sve da ga pitaš, stalno je nasmejan i prijateljski raspoložen, na TI odmah da pređeš user posted image
sestre koje rade sa njim su vrlo čudne starije gospoje user posted image koje možeš da zanemariš i sve se njemu obraćaj!
Inače, ne daju da se uđe da bilo ko vidi bebu na UZ, al ti ako imaš želju da neko uđe sa tobom, sačekaj da te prozove doktor pa njega pitaj, jel gospoje sestre neće dozvoliti! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja 11.3 ulazim u 40.ned i opet idem kod njega i jedva čekam jer je on jedini koji me tamo oraspoloži...kad bi bio u smeni i kad beba krene napolje, ja bi bila najsrećnija i najtiša porodilja u boxu NF-a! user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: GAK Narodni Front
6.3.2013 0:26:20   
Leptiric123
Bojkic ja mislim da je mojoj drugarici radio hitan CR...i prezadovoljna je. Bas sam cula lepo o njemu...imam kod njega zakazan expertni u 20.nedeljk i jedva cekam...razmisljam da ostanem kod njega za te bitnije preglede koje ne radim u dz...jer sam do sad sve kod razlicitih bila...

(odgovor članu Bojkic)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: GAK Narodni Front
6.3.2013 8:55:14   
Rosita
I ja se slažem da na prvi pogled može da deluje takooo malooo user posted image , ali je vrlo prijatan i stručan. I od svih kroz čije sam ruke prošla jedini je sam ponudio da gledam bebu na ekranu i u tako ranoj trudnoći me animirao kako mi beba maše, pokazivao ono što priča... Odličan utisak. Više nisam bila kod njega, sa sestrama jesam dolazila u dodir i dolazim i one su sušta suprotnost, mada im nije lak posao i trudim se da ih razumem.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: GAK Narodni Front
6.3.2013 15:45:38   
Trio
Zdravo svima! Ja sam nova na forumu. Zanima me da li neko ima iskustva sa dr Nikolom Cerović, kakav je stručnjak? Unapred hvala na odgovoru.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: GAK Narodni Front
6.3.2013 16:49:54   
Tiziana
Ja znam za njegovu zenu da je super- dr Milena Cerovic, za njega ne znam...Zenu svi hvale.

(odgovor članu Trio)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: GAK Narodni Front
6.3.2013 22:59:00   
mama kukunka

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ima li neko iskustva sa dr aleksandrom risticem?

covek nista nije kriv, al je meni baksuz, Dva puta mi je video spontani na UZ.

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: GAK Narodni Front
7.3.2013 19:56:09   
Bojkic
Možeš kod njega da vodiš trudnoću, nakon tog expertnog. Nemoraš u DZ. Meni je dr u DZ rekao pre 2nedelje da imam manjka plodove vodove...ja se uspaničila i jedva dočekala da dođem kod Ristića...čovek kaže kakav manjak, sve je u redu... user posted image toliko o domovima zdravlja!!!! user posted image
Pitaj Ristića LIČNO da li bi on mogao da ti vodi trudnoću, ako kaže da može, upadaj unutra i kaži sestrama da ti zakažu prvi sledeći UZ.


(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: GAK Narodni Front
7.3.2013 20:10:58   
Bojkic

IZVORNA PORUKA: Rosita

... sa sestrama jesam dolazila u dodir i dolazim i one su sušta suprotnost, mada im nije lak posao i trudim se da ih razumem.


Nije ni meni lak posao, pa ne gađam svaku mušteriju koja mi uđe u radnju ofingerom i ne vičem na nju zašto ne zna koji broj košulje nosi! user posted image user posted image
One rade taj posao gde MORAJU biti nasmejane i ljubazne a ne nadrndane i umišljene!!! user posted image
Ne želim da ih razumem!user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: GAK Narodni Front
7.3.2013 22:33:53   
Trio
Hvala ti. Da li je još neko čuo za dr Nikolu Cerovića? Radio mi je ekspertni UZ i trebalo bi da mi vodi trudnoću do kraja.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: GAK Narodni Front
11.3.2013 9:36:55   
Leptiric123
Trio meni je on radio dabl test. Ne znam sta da ti kazem...malo je pricao sa mnom vise je govorio sestri sta da pise a kada sam dosla po rezultate nisam ga ni videla samo sam cula kada je rekao sestri ;"Ovo je u redu". Ali prijateljica koja tamo radi mi kaze da je on skroz ok...cak mi je preporucila i njega za vodjenje trudnoce. Ali meni se vise svidja Ristić (kome se ne bi svideo hihihi).

Hvala na odgovorima devojke...user posted image ko zna mozda neku od vas sretnem kada bude dan D u avgustu user posted image

(odgovor članu Trio)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: GAK Narodni Front
11.3.2013 23:59:21   
Trio
Hvala ti puno! Pozdrav!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: GAK Narodni Front
15.3.2013 14:01:48   
Rosita
Da li je istina da hoće da daju epi u Frontu, ako nemamo analize, pre svega one za koagulaciju? I je l daju u tim situacijama bez problema? Pitam ako mi krene porođaj pre nego se domognem rezultata. Hvala.

(odgovor članu Trio)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: GAK Narodni Front
15.3.2013 14:54:15   
Moiraina
Da. Urade ti analize na licu mesta, to bude brzo gotovo.Dva puta sam se tamo porodila, oba puta sam videla da je epidural dobila svaka koja je zatražila.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: GAK Narodni Front
15.3.2013 14:55:41   
bea83
IZVORNA PORUKA: Rosita

Da li je istina da hoće da daju epi u Frontu, ako nemamo analize, pre svega one za koagulaciju? I je l daju u tim situacijama bez problema? Pitam ako mi krene porođaj pre nego se domognem rezultata. Hvala.


živa istinauser posted image  ko na pijaci, samo nudeuser posted image još malo pa će da viču 3 za 100user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: GAK Narodni Front
15.3.2013 14:58:19   
Rosita

IZVORNA PORUKA: bea83

IZVORNA PORUKA: Rosita

Da li je istina da hoće da daju epi u Frontu, ako nemamo analize, pre svega one za koagulaciju? I je l daju u tim situacijama bez problema? Pitam ako mi krene porođaj pre nego se domognem rezultata. Hvala.


živa istinauser posted image  ko na pijaci, samo nudeuser posted image još malo pa će da viču 3 za 100user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: GAK Narodni Front
15.3.2013 15:30:53   
Tiziana
Da me ne razumete pogresno devojke,ali ko ne zeli da plati epidural neka ide u Misovic ili Visegradsku, zasto ste se vezale za Front? Jedno je da neko ko ima nekog 'svog' lekara ide tamo,ali ako niste nicim vezane za tu kliniku idite tamo gde se ne placa..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: GAK Narodni Front
15.3.2013 15:32:23   
bea83
u Visegradskoj epi košta više nego u Frontu 20.000 din

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: GAK Narodni Front
15.3.2013 15:38:24   
Tiziana
Do skora nije nista kostao...

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: GAK Narodni Front
15.3.2013 17:33:00   
Rosita
I ja sam čula za Višegradsku da se plaća... Verovatno svako ima dovoljno jak razlog koji preteže nad, naravno nepoželjnim, plaćanjem.

Tizijana, hvala i na tvom odgovoru u trećem tromesečju. Čula sam ja za to, nego nadležni pričaju drugačije, možda su sad nešto pooštrili u vezi toga, mislih.

< Poruku je uredio Rosita -- 15.3.2013 17:35:33 >

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: GAK Narodni Front
15.3.2013 21:59:13   
janabons
Rosi, nemoj ti da mi se brines, sve rezultate ces imati na vremeuser posted image
Vidis da je ionako doslo do zastoja u trecem tromesecjuuser posted image ,na kraju ces ti sve da ih prestignesuser posted image
Nemojte zezati da je u visegradskoj epidural 20000,znam da nije tako bilo?lopuzeuser posted image
Ja sam u frontu zbog svog dr, koji mi je radio i inseminacije, hsg i sada vodi trudnocu, a nadam se i porodice meuser posted image
U svakom slucaju, u Srbiji treba da se spreme dobre pare za porodjaj(ako hoces epidural,prisustvo oca, dr, babica), ne znam samo kako je onima koji nemaju.

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: GAK Narodni Front
15.3.2013 23:28:24   
tortica
Ja sam zvala Visegradsku da pitam da li se placa epidural,ne placa se vise, ali moje iskustvo,tj mojih drugarica i poznanica je da tamo epidural ne daju tako rado. Osim,naravno, ako imas vezu. Zato mislim da je Front sigurnija varijanta.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2013 16:05:15   
Moiraina

IZVORNA PORUKA: Tiziana

I meni je na drugom porodjaju bio dr.Miketic i delim tvoje misljenje crazy mama. Predivan covek,duhovit covek. I mene je obilazio,i super mi je plasirao kateter i dozirao i sve..Bio je dezuran taj dan. Ja sam imala svog doktora koji mi je rekao da nema potrebe da posebno zovem anesteziologa jer su manje vise svi dobri,proverio ko je dezuran s anjim taj dan i rekao mi da ne brinem!


Tebe je porodio dr Smiljković? Mrzi me da listam unazad, čini mi se da si ga pominjala.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Previše guranja tokom porođaja krivo za po...
U Velikoj Britaniji, trenutni projekat babica postiže odlične rezultate u smanjenju porođajnih razderotina jednostavno n...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here