|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2013 16:25:05   
Tiziana
Da!

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2013 20:17:38   
Moiraina
On mi je vodio drugu trudnoću od početka i porodio me.
Htedoh reći da ovo za anesteziologe kod njega više ne važi, ako hoćeš da primiš epidural a da te on porađa, to mora da bude sa anesteziologom za koga on smatra da je pouzdan. Rekao mi je da u svakoj smeni ima jedan dobar i jedan.... pa, manje dobar user posted image anesteziolog.
Isto sam išla na dogovoren porođaj, u mom slučaju indukovan (bila je krupna beba, ja sam već imala prilično jake i užasno bolne kontrakcije desetak dana pre toga a nisam se otvarala ni malo, bila sam već 39+1) i dogovorili smo se da dođem da me porađa. Za 4 sata je sve bilo gotovo i ovaj porođaj mi je bio divno iskustvo (za razliku od prethodnog, tada me nije on porađao). A dan pred porođaj na redovnom pregledu procenio mi je veličinu bebe u gram tačno (rođen sa 3.800).
A sad ću da ti iskuckam ostatak na pp user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2013 23:04:48   
Tiziana
Kod tebe i mene je skori ista razlika medju decom!user posted image kod mene je tacno 25 meseci..kode tebe mesec i po dana vise..

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2013 23:06:06   
Tiziana
I meni je fino procenio decu.Za njega je pa dana pred porodjaj rekao 2,8kg, rodio se sa 2,9kg. A nju je merio 3,3kg,ali mi je odmah rekao da je glav ajako nisko i da to nije ta kilaza,da je verovatno manja jer su mi protok kroz pupcanik i arterije smanjeni.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2013 23:47:45   
Moiraina
Ma zbog njega mi je drugi porođaj ostao u najlepšem sećanju, za razliku od prvog koga ne želim ni da se sećam (zapravo, koga se najjasnije ni ne sećam koliko sam bila iscrpljena, 10 sati u boxu na indukciji, bebini otkucaji išli do 230, zamalo CR, namučili se oboje)...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: GAK Narodni Front
19.3.2013 23:59:28   
Moiraina

IZVORNA PORUKA: Tiziana

Kod tebe i mene je skori ista razlika medju decom!user posted image kod mene je tacno 25 meseci..kode tebe mesec i po dana vise..


user posted image A rekla sam posle prvog puta "Nikad više!" user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: GAK Narodni Front
20.3.2013 22:40:39   
njanja52
Devojke, da li je neka imala iskustva sa dr Arsic?

_____________________________

Zapamti: snovi postaju stvarnost, samo trebaš verovati.

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: GAK Narodni Front
21.3.2013 9:51:10   
bea83
IZVORNA PORUKA: bea83

u Visegradskoj epi košta više nego u Frontu 20.000 din


Moja kuma se prodila 2011 i plaćao se toliko, ali dzabe kad imaju 2,3 anesteziologa i nijedan nije za preporučiti, bar je njoj njena doktorka to rekla.Ona ga je ipak uzela i prilično loše prošla. Sad će se opet poradjati tamo pa ću videti da li se nešto promenilo

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: GAK Narodni Front
21.3.2013 9:55:40   
J@n@
Devojke u procesu sam prikupljanja papira za vto i zanima me da li neko ima iskustva o vto privatno na GAK Narodni Frfont i dr.Dejan Pavlovic?Za sve user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: GAK Narodni Front
21.3.2013 10:07:37   
Moiraina
Koji Dejan Pavlović? Ima ih dvojca, Dejan V. Pavlović i Dejan M. Pavlović.

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: GAK Narodni Front
21.3.2013 10:18:01   
J@n@
Moiraina,user posted image !E to ne znamuser posted image -po preporuci culi smo se i dogovorili za konsultacije!!!!Neodlucna sam po pitanju klinike...

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: GAK Narodni Front
21.3.2013 10:21:06   
Moiraina
Ok, kad budeš znala koji je javni, s tim da o V. ne zam ništa, a M. mi je vodio prvu trudnoću. user posted image

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: GAK Narodni Front
21.3.2013 10:24:22   
J@n@
Moiraina,user posted image user posted image !Saznacuuser posted image !A kakvo ti je iskustvo sa tim M.?

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: GAK Narodni Front
21.3.2013 12:05:34   
Moiraina
Kod njega sam vodila trudnoću privatno u njegovoj klinici. Nisam otišla kod njega po preporuci, već sam pre trudnoće imala nekih problema, našla na netu njegovu kliniku i otišla. Kada sam ostala trudna, nastavila sam da idem kod njega. U principu sam bila zadovoljna, svaki put kad bih otišla bila je prepuna čekaonica i čula sam žene da pričaju kako je vodio trudnoće njihovim drugaricama, sestrama... i sve su bile prezadovoljne. E sad, ono što se meni nije baš svidelo je što je on prilično opušten, ne šalje ni na kakve dodatne analize ukoliko nisu baš neophodne, ima stav "sve je to normalno...", ALI moram da napomenem da ja nisam imala apsolutno nikakvih problema u trudnoći. Prosto nisam mogla da prihvatim da je zaista sve ok i da nema potrebe za čestim pregledima, jer sam pre te trudnoće imala jedan spontani i celu trudnoću sam bila u strahu, nisam mogla da se opustim. Ali to je već moj problem, ne njegov user posted image .
E sad, vidim da ti ideš na VTO, o tome već ne zam ništa, mogu samo da ti poželim sreću i da što pre držiš svoju bebicu user posted image , a ako je ipak u pitanju ovaj dr, verujem da ćeš biti u sigurnim rukama.

(odgovor članu J@n@)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: GAK Narodni Front
22.3.2013 1:07:22   
janabons
Jano, pretpostavljam da mislis na dr Pavlovica koji je glavni za vto u frontu, ne znam mu ni ja srednje slovo.Covek srednjih godina,nizak,prosed, malo i procelav.Moja sestra je radila tri vto u frontu, pa ga znam iz njene price.Ona kaze da je bas dobar, ali i da kosta

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: GAK Narodni Front
22.3.2013 10:43:30   
cuca82
Nova sam ovde i htela sam da pitam dali bi mogao neko da mi pomogne? Htela bih da se porodim u frontu, Imam privatno zdravstveno osiguranje i neznam tacno kako ide proces u frontu kod privatnog osiguranja. Skoro mi je rekao genekolog da mi treba uput za front ako hocu tamo da se poradjam i da uput dobijam u domu zdravlja, sa obzirom da nemam nigde otvoren karton u domu zdravlja nego idem kod privatnika, kako sve to da izvedem i dali ce me primiti uopste u front?

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: GAK Narodni Front
22.3.2013 11:16:12   
Tiziana
I kad nemas privatno zdravstveno treba ti uput za Front.
Jel ti imas uopste zdravstvenu knjizicu!?Ako imas,otvori karton kod gin u bilo kom domu zdr i trazi sve upute koji ti trebaju.
A sto se tice ostalih stvari najbolje da nazoves Front i raspitas se..Primice te sigurno,niko nece da vrati porodilju,ali kako ide dalja procedura, to mora neko strucnan da ti kaze..

(odgovor članu cuca82)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: GAK Narodni Front
22.3.2013 11:49:59   
Moiraina
J@n@, ako sam te dobro shvatila, ići ćeš privatno kod njega? Gde mu je ordinacija (ili kako mu se zove klinika)? Ako ne može ovde, pošalji mi PP.
Ovo nizak, prosed i proćelav mislim da odgovara opisu ovog mog. user posted image

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: GAK Narodni Front
24.3.2013 21:45:42   
Mima2
Meni je dve trudnoće vodio dr. Dejan D
imitrijević i naravno porodio me je oba puta. Ja za njega imam samo reči hvale, na prvom mestu je jako veliki stručnjak, a takođe se prema vama postavi kao pravi prijatelj tako da i ako se nešto zakomplikuje, jako dobro zna kako da pristupi problemu a da u isto vreme bude uz vas kao pravi prijatelj. Dakle svima toplo preporučujem dr. Dejana Dimitrijevića!

< Poruku je uredio Mima2 -- 24.3.2013 21:48:04 >

(odgovor članu cuca82)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: GAK Narodni Front
24.3.2013 22:07:23   
mama kukunka
cuco, mislim da svaka trudnica i porodilja ima pravo na drzavno zdravstveno osiguranje..bez obzira placala ga ili ne. a sa privatnim mislim da placas sve usluge u frontu, imas cenovnik na netu...ja uopste ne znam da kod nas funkcionisu ti privatni fondovi za zdravstveno..svakako izvadi zdravstvenu knjizicu, imas pravo kao trudnica

(odgovor članu Mima2)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: GAK Narodni Front
25.3.2013 0:31:41   
jelenazvezda
pozz svima,sad sam treci mesec i planiram da se porodim u nf,jel ima neko iskustva sa doktorkom Milankom Rajkovic :)

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: GAK Narodni Front
3.4.2013 10:17:56   
cuca82
hvala na odgovoru tiziana i Mama. moracu svejedno bolje da se raspitam oko svega.

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: GAK Narodni Front
17.4.2013 11:34:04   
Rosita
Ja sam se porodila pre skoro mesec dana. Bio je super porođaj, pa sam možda malo pristrasna, ali ja uglavnom imam reči hvale. Jesam često visila u frontu, bila i na patologiji i u dnevnoj bolnici i td. i td. i tako sam srela jedan broj lekara. Na porođaj sam međutim otišla bez ikakve veze, baš kako mi zapadne. Možda je značilo to što sam celu trudnoću dole pratila. Doktor koji je bio na porođaju me je prepoznao, imali smo susret. Mlad je doktor, ne znam dokle je dogurao po tituli, ali fin je, ljubazan, dr Kostić. anesteziolog odličan, dr Krajinović. Na odeljenju su me prepoznavale tetkice i sestrice, tetkice nudile pomoć, super su! Jer sam ležala jednom na trećem, na četvrtom nije bilo mesta. Jedino je bilo nadrndanih pedijatrijskih sestara, ovih iz dečijeg boksa, naročito jedna, ih, baš je bila bezveze, ali dobro, ne može da pokvari utisak. E sad kupatilo je staro, tolike žene, ali kratko se tamo ostaje, čistačice se uistinu trude da to drže pod kontrolom. Hrana kao hrana, ako imate posebne želje može vam ih rodbina ispuniti user posted image . Baby frinedly jeste naporan, takav kakav je dole, ali to ko neće neka ide u drugo porodilište. Na skali od 1 do 5 moje iskustvo sa Frontom je recimo jaka četvorka.

(odgovor članu cuca82)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: GAK Narodni Front
17.4.2013 12:51:50   
Moiraina
Meni su u Frontu bile najgore tzv. laktacijske sestre. Proviri u sobu, pita da li je sve u redu, i dok stigneš da izgovoriš "Pa evo ja pokušavam da namestim bebu, aliii...." ona je već otperjala iz sobe i čujem kako sa hodnika govori "Bravo, nastavite da pokušavate". Drugi put nisam ni pokušavala ništa da ih pitam, samo sam rekla sve je ok, ne trebate mi :) Pedijatrijske sestre su mi uglavnom bile ok, a ove "obične" manje-više isto, bila je samo jedna mlada plava koja je stalno delovala ljuto :) A recimo, bile su dve dr pedijatrice (je l'' se tako kaže?) koje su mi baš ostale u bljak sećanju, nadrndane kao da su po kazni tu.

< Poruku je uredio Moiraina -- 17.4.2013 12:52:23 >

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: GAK Narodni Front
17.4.2013 14:07:36   
Tiziana
Meni je najgora bila cistacica u porodilistu koju sam zamolila kad sam s eprvi put porodila da mi da telefon da zovem muza,a ona mi odbrusila da u boxu ne sme da se telefonir ai iskulirala me!
Posle dosao dr i dodao mi tel! :-) Drugi put je dr sam zvao mog muza i jos kad sam htela da prekinem razgovor,sve mi bilo kao glupo da razgovaram,on kaze onim babicama tamo pogledajte,ovo je klasicno otkacinjanje muza preko telefona! pricaj koliko hoces..

(odgovor članu Moiraina)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here