|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 14:33:17   
Anoniman
Evo i mene ovde, trebala sam da dobijem 17.5, ali meni uvek kasni, pa sam pre dve nedelje prekinula i sa dojenjem, pa mi se 19.5. desi da nam pukne kondom, i odmah ujutru sma popila pilulu za dan posle, test radila negativan, menstruacije i dalje nema.... e sada mene zanima da li prestanak dojenja i pilula mogu da mi poremete hormone toliko da user posted image kasni?

(odgovor članu Maslacak15)
  Direktna veza do poruke: 201
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 14:36:41   
Sanja90
Prestanak dojenja osim ako nije naglo pretsajanje ne bi trebalo da utice,ali zato pilula i te kako utice na kasnjenje menzisa.

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 14:39:04   
Anoniman
Naglo smo prekinule, sisala je kada je htela, imala je oko 6 podoja na dan, a ima skoro 19 meseci, za dan smo prekinule, iz sale, nije cak ni plakala, a znam da je dojenje povezano sa hormonima, i pilula je hormonska bomba, pa me sada sve to brine, vise nego moguca trudnoca... a bazalna mi je niska 36, 1 do 36, 3 pa user posted image nije sigurno...

(odgovor članu Sanja90)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 14:39:16   
Figaro88
UM ja sam cula da pilula moze da utice,ne verujem da si trudna ako si trebala da dobijes 19 a kondom pukao 17,sanse da tad ostanes trudna su skoro nikakve....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 14:42:54   
Anoniman
ne Figaro, trebala sam da dobijem 17. 5, a on nam je pukao 19.5. znam da je bilo nemoguce, ali mi je bilo sigurnije da je popijem nego da bude nesto....nisam za te pilule, i nadam se da je ovo prvi i zadnji put da je pijem...

(odgovor članu Figaro88)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 15:07:23   
Dada81
Hvala svima drage moje,jos jednom user posted image valjda sve bude u redu!
Grudi me ne bole,cak su i mekane,mada kako da kazem,imaju neku ''''punocu'''' a,kako su male,nije primetno golim okom.user posted image Mucnina me uhvati na momente,ali jos ne toliko da trcim u wc.I meni su noge i u po'' leta hladne,sada jos vise,nikako se zgrejati.

Zujka,svi ovde su ti vec dali lep savet.I najstrucnije lice,tj.ginekolog bi ti sada ovako pismenim putem rekao da dok ne vidi ,ne bi mogao znati sta ti je.U zivo ce videti sta je ,sta dalje trebas,koje analize i sve bez nagadjanja.
To je najpametniji potez koji bi napravila. A i ja za to stavljanje prstiju i kojecega jos,mogu samo da kazem da i time mozes izazvati neko blago krvarenje,a naravno i bakterije koje se mesecima pa i godinama lece.

< Poruku je uredio Dada81 -- 25.5.2013 15:08:09 >


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Znaci trudnoće III deo
25.5.2013 21:59:18   
Ninnochka
Zdravo svima :)
Lepo sam rekla sebi po stotinu puta da se ne tripujem i da ne umisljam simptome, jer se razocaram i tako ukrug i evo - ne tripujem se, ali sam ovog meseca bas cudna user posted image
Dobila sam 1. maja, ciklusi su mi na 28 dana, ali ovog meseca, za razliku od prethodnih - poceo je da me boli stomak vec oko 17.-18. dana ciklusa. Pomislila sam da ce mi bas poraniti vestica i smorila se, grudi su mi bile osetljive, bradavice narocito, a onda se oko 20. dana pojavilo sasvim malcice krvi i prestalo istog dana. Bolovi u stomaku su se polako smanjili, ne bole me ni grudi vise, malo mi je muka, (kao i uvek u pms-u), nije mi naduven stomak, imam napade gladi, (kao i uvek u pms-u), nisam nervozna ni razdrazljiva, nekako sam...smirena. user posted image I to je to. Trebala bih da dobijem za 2-3 dana. Nemam ni jedno pitanje, samo sam htela da se javim, jer pratim redovno sve vase simptome. :)
Inace, sledeci mesec idemo na drugostepenu komisiju za vto...pa ako nisam trudna sad, nadam se - bicu jednom prilikom. :)
Veliki pozdrav za sve buduce mame i veliki zagrljaj za sve nas koje se trudimo. user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 9:16:18   
Maja1309
Dado od srca ti čestitam, želim lijepu školsku trudnoću te živu i zdravu bebu.

zujka jesi išla doktoru ili radila betu, molim te draga ne guraj dole više papir ni prste.

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 9:30:34   
Trcosava
Ama ljudi, ja mislim da ova Žujka zeza narod.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 9:33:16   
Sanja90
Trco i ja isto mislim,jedino ako nije neka klinka koja nema veze sa zivotom,ali opet...sta znam... Jao pa ja Dadi nisam uopste cestitala na trudnociuser posted image Treba da me je sramota, Dado izvini, sve najbolje ti zelimuser posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 9:40:15   
Trcosava
Ej, ako zna kako se pravi dete, onda ne može da se kaže da nema veze s mozgom. Kad imam neku nedoumicu, ja odem kod lekara.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 9:43:13   
Sanja90
Ma otkud znam...svakakvih ljudi ima... user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 10:09:00   
Maja1309
i meni je palo na pamet da nas zujka zafrkava, non stop prsti i papir u svakom postu :)


zujka demantiraj nas :)

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 11:55:11   
Dada81
Hvala vam,drugarice! Nego,pokupila sam virus,celu noc sebi skidam temp.user posted image Nije ona prejaka 37-37,5 ali me lomi.Citala sam da to uopste ne mora biti strasno,malo me utesilo,ali s obzirom na ogroman strah zbog dve izgubljene tr.nije mi svejedno!Pila sam po pola paracetamola,stavljala obloge od rakije,pa malo lakse.Valjda nesto ne utice lose?!Jos me hladnoca obuzme,nos zacepljen,promukla..A,pocele i grudi da bole.Izvinjavam se za malo ot,nezgodno mi sa mob. traziti temu -virusi u trudnoci pa tamo pisati.Mada je meni bar rana t.mislim da bi trebalo biti 2 ned. Ninocka,nadam se da ubrzo osetis prave i stvarne simptome,da bude to-to,od srca!

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Maja1309)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 12:12:22   
Sanja90
Dado ne brini se,mene je sad na pocetku trudnoce tresla groznica, imala sam temperaturu 39 ,ogromne napade kaslja,kijavice ali hvala Bogu sve je u redu. Nisam pila nista od lekova samo sam pila caj od nane i stavljala obloge od rakije. razumem tvoj strah,ali nemoj se previse brinuti i uzivaj u trudnoci user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 14:50:24   
zujka
dado,cestitam.i nisam se zezala,nego sam na kraju ispade dobila,samo oskudnije.u svakom slucaju,cure hvala na savetima

(odgovor članu Sanja90)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 16:45:48   
Dada81
Sanjci,znacile su mi reci utehe!Uh,a tu temp.sto si ti pregrmela,ne smem ni pomisliti,a hvala Bogu,priroda je cudo.

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu zujka)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 16:48:35   
Sanja90

IZVORNA PORUKA: Dada81

Sanjci,znacile su mi reci utehe!Uh,a tu temp.sto si ti pregrmela,ne smem ni pomisliti,a hvala Bogu,priroda je cudo.


Dado user posted image

_____________________________

Nije srecan onaj koji puno ima,vec je srecan onaj kome malo treba.

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 17:26:15   
Ninnochka

IZVORNA PORUKA: Dada81

Ninocka,nadam se da ubrzo osetis prave i stvarne simptome,da bude to-to,od srca!


user posted image Razumemo se sve mi ovde i bez mnogo reci. Hvala to Dado :)

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 18:17:59   
Trcosava
Setih se one ''ako koza laže, ne laže rog'' (u ovom slučaju test, bez da neko MOLIM VAS pomisli da sam rekla za Zujku da je koza) user posted image

Nego, sad me drmnu - ni ja ne čestitah Dadi, sve čekam neku potvrdu (osim onog prvog testa, trebala si valjda još jedan ili sam ja nešto pobrkala?)

ako sam pobrkala, Dado grej mi stoliu tamo u tromesečjima i laku user posted image ti želim. user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Znaci trudnoće III deo
27.5.2013 18:27:30   
Figaro88
Ninocka znaci m ne treba da dodje sutra?
Navijam iz sve snage da ne dodje,pa da nam ulepsas ovaj mesecuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.5.2013 7:51:23   
Ninnochka
Tako je Figaro, danas ne treba da dobijem. Mada... mozda ce kasniti ko zna zasto.
A sad idem na UZ, imala sam zakazano jos od pocetka meseca, ali znam da nema sanse da se bilo sta vidi u ovom trenutku.
Kad pocnem ovako od ranog jutra da razbijam glavu, dodje mi da se osamarim.user posted image

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.5.2013 7:58:33   
Maja1309
Ninochka drž se, nadam se da danas vještica neće doći.

Danas ideš na pregled, ne znam može li se išta vidjeti, mislim da ne....

(odgovor članu Ninnochka)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.5.2013 13:10:44   
Anoniman
ninocka, koji ti je dan ciklusa?
ja sam u prvoj trudnoci bila na uz 31. dana i videla se mrvica 5x5mm.

(odgovor članu Maja1309)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Znaci trudnoće III deo
28.5.2013 13:25:10   
GagaT
Dado, cestitam od sve srca. user posted image
Zelim ti da sve bude u najboljem redu i da rodiz zivu i zdravu bebu user posted image

Sve najlepse.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Biohemijska trudnoća: Kako mogu da budem m...
Potpomognuta oplodnja usavršila je mogućnost začeća. Sada mnogi parovi, koji se ranije nisu nadali postizanju trudnoće, ...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here