|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis prvaka
13.4.2011 13:44:51   
mamax3
Bravo!user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Upis prvaka
18.4.2011 16:03:47   
Vučko.ba.
upisali smo se u petak, tačnije obavili smo sistematski pregled i predali dokumente za upis, testiranje je ako Bog da polovinom mjeseca maja pa vam javim user posted image  

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu mamax3)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Upis prvaka
18.4.2011 16:06:42   
Maya21
vule user posted image user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Upis prvaka
18.4.2011 21:40:52   
Anoniman
Stize prvak user posted image

(odgovor članu Maya21)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Upis prvaka
19.4.2011 10:06:22   
MaDi
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad nekog voliš...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   [Obrisana poruka]
30.8.2011 9:50:39   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu MaDi)
  Direktna veza do poruke: 56
   RE: Upis prvaka
1.9.2011 9:08:49   
Vučko.ba.
Gagi čestitam, i nek vam je sa srećom ako Bog da.

Elem mi danas u 16:30h  imamo prijem prvačića, već znamo ko nam je učiteljica, koje smo odjeljenje i stalno smo prva smjena.

Danas će načelnik općine Centar djeci podijeliti knjige, ruksake, pernice, kao za prvačiće je besplatno, Bogu hvala, a mi već kupili ruksak i pernicu.

Meri se raduje, a ja imam tremu

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Upis prvaka
1.9.2011 9:13:32   
Anoniman
Sve najbolje svim đacima prvacima user posted image user posted image user posted image

Za žene iz mog društva danas je veliki dan- "naša" prva beba user posted image je dorasla do škole user posted image Srećno Luka i želimo ti puno uspeha u predstojećem školovanju user posted image
Vole te sve tvoje tetke user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Upis prvaka
1.9.2011 9:15:32   
Ana RR
Gde si, bre, Vule user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Upis prvaka
1.9.2011 9:19:03   
Vučko.ba.
ma evo me moja Anka vidiš u belaju...imam tremu, gotovo djetinjstvo,

"...zbogom bako mili rode, u školu me danas vode...."

ajmo u kafanu user posted image

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   [Obrisana poruka]
1.9.2011 13:23:28   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamax3)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Upis prvaka
1.9.2011 14:56:42   
lanajelena
Prvaci srecan polazak user posted image ...sva sam se rastopila kad sam ih videla jutros sa zutim maramamauser posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 62
   [Obrisana poruka]
4.9.2011 21:32:36   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Upis prvaka
8.9.2011 8:59:21   
Vučko.ba.
zadovoljna sam školom, našom mahalskom
imaju dva odjeljenja prvačić u kojem je 18 i 19 djece
imaju divan produženi boravak, kupatilo, izdvojeni su od ostalih u potpunosti, jelovnik famozan na koji bi i sebe pretplatila user posted image
učiteljica je ok, i što je najbitnije mojoj curi se jako sviđa
već su počeli pisati što mi je isto drago, ocjene su opisne, i naki smajliji user posted image  i juče je dobila prvog user posted image
uvijek su prva smjena
juče je bio roditeljski sastanak, 1h sa učiteljicom i 1h sa direktorom koji je famozan jer se stravično trudi da to sve podigne na jedan dobar nivo, koji zapisuje sve želje roditelja i pokušava da u realnim mogućnostima to ispuni

jedina moja zamjerka je bila da mu treba strožija učiteljica ili učitelj za produženi boravak user posted image

pozitivne strane su još što je od 1 razreda engleski jezik, i mimo fizičkog imaju posebno sport dva puta sedmično za djecu koja idu u produženi boravak, gdje ih jedan put mjesečno vode na bazen user posted image

elem nek ostane ovako i biću prezadovoljna

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Upis prvaka
7.7.2012 23:44:08   
NadaR
IZVORNA PORUKA: Maya21

Nisam našla temu, ako postoji molim moderatore da premeste ovo moje pisanije tamo gde treba user posted image

Maki kreće u prvi razdred, ja sam u malo je reći frci kako će sve to izgledati u septembru. One tehničke stvari oko upisa smo završili, odabrali smo torbu i peratonicu, sveske sam ja kupovala još od kad pa imamo popriličnu zalihu raznih...






IZVORNA PORUKA: krixtina

isto i mi krecemo u prvi,najveca muka bila oko izbora torbe.gospodja svekrva odlucila da ce to ona da kupi,sto je i uradila,al je uzela ranac?!user posted image ja lepo vratila u radnju,doplatila i kupila normalnu torbu za nju.U skoli smo vec odgledali po1cas od ucitelja i uciteljice,imali roditeljski




IZVORNA PORUKA: krixtina

ali mi smo se vec upisali,pa da ovde diskutujemo o tome sta sve treba za prvaka?user posted image



IZVORNA PORUKA: Maya21

Ana tamo su samo tehnicke stvari oko upisak... ovde bismo da pisemo o necem drugom user posted image



IZVORNA PORUKA: Maya21

mi smo uzeli ranac torbu, nisam htela onu cetvrtastu, ta mi je teza od ranca. Ovaj nas je bas bas ojacan, i ima aliminijumske neke sipke kao dodatno ojacanje





IZVORNA PORUKA: ribizla

A jesam ja dobro razumela ovo oko knjiga , da ce imati jedan komplet knjiga kuci a jedan u skoli ? Onda im i ne trebaju velike torbe , vec nekakav ranac za sveske kojih u prvom ima nekoliko i ranac za opremu user posted image
Inace Aki ima converse ranac od pocetka drugog razreda , uzela sam onaj neunistiv i nepromociv , ima do srednje da ga nosi user posted image
Nas je samo od onog nepromocivog platna , ne znam kako da objasnim bolje user posted image i ima jedan dzep napred , vrlo jednostavan , sa ojacanim kaisevima




IZVORNA PORUKA: Maya21

za knjige ne znamo jos nista, nisu sigurni da li ce dobiti free ili ne... Maki ce ici u boravak pa ce knjige nositi kuci samo za vikend. A za uciteljicu ne znamo jos, jesmo izrazili zelju da nam bude jedna odredjena ali kod nje zeli jos oko 50 dece, vezu nemamo pa ne znam da li cemo uspetiuser posted image uostalom sve uciteljice u nasoj skoli su dobre osim jedne pred penzijom, ta nam valjda nece dopasti user posted image



IZVORNA PORUKA: Maya21

nije mit jer poznajem nekoliko mama cija su deca kod nje isla, a i sama cinjenica da je pred penzijom je dovoljna da mi dokaze da su joj deca dojadila i da ne radi sa njima onoliko koliko je radila pre 30,35godinauser posted image

meni je ionako prevelika frka oko polaska u skolu, jos da dobijem nekog namcora samoubila bih se user posted image



IZVORNA PORUKA: ribizla

Pa valjda nece kod nje onda user posted image




IZVORNA PORUKA: Tash

Joj, mene ovo čeka sledećeg septembra... već mi je muka... ja uopšte ne mogu Luku da zamislim kako mirno sedi 4 x 45min i ćuti. Pa taj priča i u snu! user posted image




IZVORNA PORUKA: Maya21

isto je i ovde... nema mira duze od 15min, pocinje da se buni i place u poslednje vreme ako nesto nece ili ako ga neko opomene, obicno oko domacih ih vrtica user posted image on kao da je u pubertetu, ne znam sta cu sa njim...




IZVORNA PORUKA: krixtina

Kod nas nije bilo reci da dobijaju2 kompleta knjiga,prosle god su i sveske dobijali,cak i napunjene velike peronice,ove se jos ne zna dal ce to dobiti.torbu sam uzela tvrdu,herlitz anabell,da se knjige ne guzvaju,posto nam je do skole5 km i morace da ide djackim busem



IZVORNA PORUKA: Bebilina

I mi septembra, i to bas na cerin rodjendan user posted image krecemo u skolu. Ali malo je sve drugacije...
Recimo nastava je od 9 do 3, ranac nam u startu ne treba vec samo torbica za knjige- lektiru sto se cita kod kuce... Takodje imamo uniformu, sve u bojama i sa amblemom skole, pa ne moramo da razmisljamo sta i kako kupiti. Ima radnji koje prodaju za te odredjene skole, sledece nedelje ce i u skoli biti postavljen stand i mozemo tu da probamo i odaberemo.
Sto se pripreme za skolu tice imali smo roditeljski, jedan dan sa nama i uciteljicama i sledece je nedelje drugi dan samo za decu i uciteljice. Moja mala ce imati dve uciteljice. Posle toga ce nam one doci u poset__u, a skola je organizovala i piknike za prvake i porodice da bi se upoznali pre pocetka skolske godine.
Skola nam je na 15min hoda (za mene trudnu user posted image ) i peske cemo, tj ona skuterom koji tamo parkira.
E sad dal brinem kako ce se snaci- jok ja, uopste user posted image Ove je godine isla u privatnu skolu gde su pored igre imali i individualne i grupne casove. Ostajala je do 1 ili 3, tako da je navikla. Sto se radne navike tice pocela je tamo da cita i svakog dana donosila po knjigu za lektiru. Znaci i to joj nije strano...
E al da ce biti suza prvog dana skole, to hoce! Ne od prvacica, vec od mama kad ih odvedemo! Deca su uzbudjena, samo o tome pricaju, a meni knedla u grlu kad god se spomene... Eto, majcinski ponos, saznanje da je porasla moja devojcica, zenski hormoni i ne znam kako cu se iskontrolisati. Al necu biti jedina user posted image




IZVORNA PORUKA: krixtina

a jesu vasi ucili slova ,mislim abecedu,da citaju?u nasem vrticu nisu,samo da prepoznaju i da napisu slova,ima u su 2-3 vrtica gde su ih ucili.mada kako kazu ucitelji oni su za to da ih uce u skoli a ne vaspitaci




IZVORNA PORUKA: Maya21

da imali su svesku posebno za slova, posebno za garfomotoriku i posebno za matematiku radni list user posted image



< Poruku je uredio Nada RR -- 7.7.2012 23:47:15 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Upis prvaka
8.7.2012 10:58:29   
Suzzana
kod nas u vrticu takodje ih nisu ucili da pisu slova, jer su tako insistirali iz skole, ali Uki naucio sam da pise... medjutim, kad smo u septembru krenuli u skolu muke smo imali da ispravimo pisanje, tj. sve je pisao naopako, odozdo na gore!!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Upis prvaka
8.7.2012 16:07:57   
krixtina
Imali i oni radne sveske-knjige,ucili da prepoznaju slova,al citanje nisu,brojati od1do10 oduzimanje,sabiranje.videcemo u septembru kako ce biti.nasa vaspitacica je rekla da dok pisu obrnuto nisu spremni,al se to kod dece brzo se menja

(odgovor članu Suzzana)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Upis prvaka
20.8.2012 21:24:18   
NadaR

IZVORNA PORUKA: srna001

Svake godine ista priča.Nov ranac, sveske, pernica, pribor ali i garderoba.da li ste i gde našli povoljnije nešto od navedenih stvarčica?Svaki savet dobor dođe!



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu krixtina)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Upis prvaka
31.8.2012 12:16:40   
wertyuio
Videla sam na internetu da ima da se kupi ceo paket sa školskim priborom. Mnogo su slatke stvarčice user posted image klik

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Upis prvaka
31.8.2012 13:03:44   
Anoniman
Hajde vi što sada upisujete decu u prvi razred, ispišite kada se šta radi, od prvog momenta pa na dalje. Kada se ide na vakcinu? Kada se "prijavljuje" za školu, jel se to radi uopšte, kako? Testiranja? Šta još?

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Upis prvaka
31.8.2012 15:36:53   
krixtina
U subotici:vakcina u aprilu,to se ispise u vrticu kada treba odvesti dete u dispanzer na sistematski+vakcina+stomatolog. upis u skolu je u maju.krajem avgusta skola salje pozivnice za buduce prvake kada ih ocekuju sa priredbicom za njih.mi idemo u ponedeljak,jedva cekamo,jako je nestrpljiva moja curica.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Upis prvaka
31.8.2012 15:37:01   
krixtina
Ups,dupli post
Eh da,testiranje bilo u junu,isto nam javili u vrticu kada trebamo ici u skolu na testiranje

< Poruku je uredio krixtina -- 31.8.2012 15:42:43 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Upis prvaka
31.8.2012 23:47:52   
Anoniman
Sve u svemu, o svim postupcima ćemo biti obavešteni u vrtiću?

(odgovor članu krixtina)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Upis prvaka
22.8.2013 9:03:02   
Lu
Radujemo se školiuser posted image
Spremili smo školsku torbu, odjeću i obuću, za knjige i pribor čekamo roditeljski da ne kupujem napamet.




_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Upis prvaka
22.8.2013 9:07:15   
lesica
Lu, joooooj- još malo i veliki dečko kreće user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here