|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 15:34:52   
emicaa
cao mamice,dora je sinoc spavala u svojoj sobi,dobro sam se isplala kad sam je spustila u krevetic i ostavila,bas mi je bilo glupo bez nje u sobi,super je spavala ali se na kraju ispraznio glupi baby telefon pa sam je morala vratit kod nas u sobu ali veceras ide ponovo sama user posted image ...definitivno sam je ja budila,danas me komsinica jesam li nesto bolesna i ja kazem ne a ona kaze pa kasljes vec dvije sedmice po cjelu noc user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 18:07:03   
doktorkakristal
kako ste drustvance ?Ja isla na depilaciju danas moja mama cuvala Doru,nos je i dalje zeza,kad sam joj popodne proprala fizioloski sila je izletela napolje ,nadam se da ce pustiti uskoro,sad cekam da se probudi pa da je kupam

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 20:18:57   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: emicaa

cao mamice,dora je sinoc spavala u svojoj sobi,dobro sam se isplala kad sam je spustila u krevetic i ostavila,bas mi je bilo glupo bez nje u sobi,super je spavala ali se na kraju ispraznio glupi baby telefon pa sam je morala vratit kod nas u sobu ali veceras ide ponovo sama user posted image ...definitivno sam je ja budila,danas me komsinica jesam li nesto bolesna i ja kazem ne a ona kaze pa kasljes vec dvije sedmice po cjelu noc user posted image


hahah Emice vidis kako je sve jednostavno. Rekoh ja tebi da je mozda ti budis. Dobro je da je sve super sad. JA ti dodjem kao ekspert u raspravi zasto i kako se sve deca budeuser posted image

Dobro vece. MM veceras i spava na terenu. Vise mi je dosta, jedva cekam subotu da zapalimo nas troje na Kopaonik. Malo da se navolemo i nauzivamo. Dunji bas fali tata (a posebno tata koji nije nedrndan kad je kuci zbog svog poslauser posted image ).

Dosla mi je drugarica iz Irske, doduse ne bas srecnim povodom ali sam ja ipak srecna sto je ona tu. Bas mi fali jako. Tek tako kad mi svrate prijatelji iz inostranstva shvatim koliko sam ustvari usamljena. Kaze mi ta drugarica da je Dunjica superiska i da se bas vidi da puno radim sa njom a ja cvetam kad mi neko hvali dete
user posted image

Odoh da nesto jedem (mada mi se ni ne jede kad sam sama al kapiram nesto moram danas nisam nista jela-konkretno osim iza Dunje sto je brljavila)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 20:36:36   
doktorkakristal
Mi smo imali frku user posted image Doru sam okupala i nahranila negde oko 19 i 15 i oko 20 h odem da se tusiram a muz je uspavljivao,i odjednom cujem njega vice panicno da izadjem iz kupatila,kad Dora povraca u mlazu i na nos i na usta,bukvalno sve je izbacila user posted image presvukla sam je i ponovo ponudila mlekom popila je 90 ml,sad je mm uu strahu da je ostavljamo samo jer se to desilo kad je zaspala on je spustio i slucajno ostao u sobi ,jao vise cu da poludim user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 20:51:04   
Misha i Ljisha
dr a sto si je opet hranila. Trebali ste pokusati da je uspavate bez hrane pa neka se i probudi za sat vremena pa tek onda, ovako mi bas nekako izgleda da je pretrpana. Ne? Sta kaze Dorin dr sta da radite u tim slucajevima? Nuditi hranu posle povracanja?

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 20:52:20   
Torbica
Jao Doco, bas nezgodno.. Nisam nikad imala nista slicno ni sa jednim detetom. Mozda da joj podignes uzglavlje? Nadam se da ce joj sfinkter vremenom ojacati, neke bebice prosto imaju slabiji pa su sklone vracanju sadrzaja.. A i to AD sto pije, ja bih ipak razmislila o zameni za drugo. Ne znam sta bih ti drugo rekla...
Mm je danas pekao rostilj napolju, odoh da vidim sta ostade od rucka.. Glava me nesto zezala, popila sam onu zamenu za kafu od cikorije i popustila me je, valjda ova kisa danas drnda nesto u glavi..
Pozdrav

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 20:53:26   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

dr a sto si je opet hranila. Trebali ste pokusati da je uspavate bez hrane pa neka se i probudi za sat vremena pa tek onda, ovako mi bas nekako izgleda da je pretrpana. Ne? Sta kaze Dorin dr sta da radite u tim slucajevima? Nuditi hranu posle povracanja?

Ovo se slazem sa Ljishom, dok se malo smiri stomacic...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 21:00:58   
doktorkakristal
verovatno ste u pravu,nego ne znam ni ja pogubila se i kao da ne bude gladna,dr mi nista nije rekao,sutra je vodim na kontrolu pa cu da vidim

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 21:04:32   
Sanjica26 RR
Da li neko zna da li postoji pravilo koliko traje laringitis? Nas dvoje smo oboje siznuli. Pisala sam u temi sta nam je dr rekla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 21:18:38   
superm
Nema pravila. Mi smo se puno mucili sa laringitisom... Znam kako ti je Koliko dete ima god?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 21:24:20   
Sanjica26 RR
Beba tri mesecauser posted image i dete od tri godine. Za 24 casa se sve promenilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 21:26:20   
milicicak

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal

Mi smo imali frku user posted image Doru sam okupala i nahranila negde oko 19 i 15 i oko 20 h odem da se tusiram a muz je uspavljivao,i odjednom cujem njega vice panicno da izadjem iz kupatila,kad Dora povraca u mlazu i na nos i na usta,bukvalno sve je izbacila user posted image presvukla sam je i ponovo ponudila mlekom popila je 90 ml,sad je mm uu strahu da je ostavljamo samo jer se to desilo kad je zaspala on je spustio i slucajno ostao u sobi ,jao vise cu da poludim user posted image

Dr, koje mleko koristite? Ja bih na tvom mestu odmah presla na AR... i nema spustanja u krevet makar pola sata nakon obroka, trebalo bi minimum toliko da bude u kosom polozaju...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 21:46:03   
doktorkakristal
korirstim bebelac,pisala sam u temi GER ali tamo nema nikog user posted image uvek je drzimo na rukama posle jela u sustini je stalno i nosimo kad spava preko dana onda je u jajetu koje je podignuto,krevetac smo odavno podigli,nevira me sto je dr u fazonu kasice ce to resiti prvazicice ona to,znam i ja tu nema neke velike filozofije al opet je muka kad se boris sa tim svaki dan

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 21:53:17   
milicicak
Dr, samo kratko ovde da ne bude pec pec...
Ako nepreduje, piski, kaki nema tu mesta za preteranu sekiraciju, jednostavno ce proci i da, resice kasice i cvrsta hrana problem... ali predji na bilo koje mleko sa oznakom AR ili dodaj u taj bebelak pirincanu vodu (vodu u kojoj se sat vremena kuvao pirinac, ona odvratna sluzava tecnost)... i nemoj joj uguravati flasicu na silu i nikako posle povracanja, adaptirano mleko mnogo vise iritira jednjak i zeludac... ako se plasis da ne dehidrira daj joj po malo vode... i sta da ti kazem, osim drz se, proci ce user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 22:02:45   
emicaa
doktorka mi smo koristili AR i nije kakila pa smo morali prekinuti,ako joj dajes PRE uzmi 1 malo je gušće i nek uvjek leži pod uglom od 40 stepeni,malo pomaže.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 22:02:46   
ivekpivek
vece drage moje ,,nema me odavno ,pomislim na ringeraju cesto al bas nemam vremena da disem a kamoli da sjednem za komp i pisem ,preevise obaveza a ovih dana jos pucala nas sve prehlada ,mom bebicu za dva dana 3mj ,,stariji sin mora na operaciju treceg krajnika bas mu je poceo smetati ,ceste upale uha ,natekao pa mu smeta i radi sluha ,,ludnica vozam dovozam iz skole ,vrtica ,i sve to s malim bebicem ,stavim ga u jaje i ajmo ,,muz radi il je na terenu tako da se po danu patim kako znam i umijem ,,a navece nisam sposobna da sjednem za komp od umora nego se samo istusiram i legnem

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 22:07:25   
ivekpivek
vidim pisete o zacepljenom nosicu kaslju ,,svi smo kasljali i bili prehladeni boila sam se da mi se najmanje stvorenje ne prehladi stavljali masku na nos i usta i opet nista ,poceo kasljati i nos curkati ,vec mu je bolje prolazi ga ,,ja mu ima vec nekoliko veceri stavljam mast na prsa ,i kupila sam za ciscenje nosica aspirator koji radi na principu usisivaca ,upalim usisivac ,kucni obicni ,pase na svaki i stavim njegov nastavak i bebi na nos toliko sline izvuce da je to nemoguce ,preezadovoljna sam i stavljam mu fiziolosku otopinu

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 22:13:23   
ivekpivek
samo ga dojim ,nisam ga vodila dr nadam se da je prehlada kraju ,dobar je,raspolozen , jede ,stariji posao u prvi razred tako da i oko njega moram raditi ,joooj ludnica ,,,bas mi je preokret veliki odkad sam rodila ,,ovaj u skolu ,,mala beba u kuci ,,dok sam ljetos i dok nisam rodila non -stop visila na ringeraji bas mi se zivot odjednom popuni obavezama da zivim sto na sat ,,raspisa se ja ,a sta cu ,moram malouser posted image

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 22:21:11   
superm
za SANJICA 26. Moj sin je imao laringitis 3 meseca. Nocu nisam smela da spavam. non stop ga proveravala, da li i kako dise. bilo mu je bolje posle inhalacija. ali, to mora pedijatar da prepise. nije lose otici i kod ORL lekara.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu ivekpivek)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 22:21:58   
superm
ISPRAVKA. moj sin je imao laringitis SA 3 meseca

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 5:49:54   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Ja ustala u 5 da nalozim vatru pre nego sto se guzica probudi. Da popijem kaficu na miru(iskreno i da obavim wc na miru jer od nje ni u wc ne mogu ko svet).

Danas nemamo nikakav program ali smislicu ja vec nesto. Moram i smisliti sta cu sledece da je ucim heheh...Jel rano da joj dam da skraba. Ona je bas zainteresovana za sveske i olovke (valjda zbog mojih privatnih casova) pa sam mislila da joj kupim vostane bojice i blok broj pet pa da skrabulja. Nemam pojma sve nesto mislim rano je ali mozda da joj dam kad vec hoce? Nemam pojma sta cemo od igracaka nositi na Kopaonik jedino da nosim lonce i varjacu i sta ti ja znam ona se sa igrackama ni ne igra. Nema omiljenu igracku.

U svakom slucaju mame evo kaficauser posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 7:53:52   
emicaa
jutro mamice,mi sad ustale pa kad sredim stan idemo do poste da posaljem zahtjeve za posao.Dora kino sinoc do 12 spavala u svojoj sobi i pocela plakat pa sam je tri puta uspavljivala i ponovo nosila ali ne vrijedi samo legnem ona opet place, onda sam je donijela kraj sebe i super je spavala.G je nocas toliko hrkao to je strasn,vjerovatno je plav koliko sam ga gurala user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 8:07:18   
doktorkakristal
Dobro jutro user posted image ,MM nesto mi kasnis user posted image
Oblacno,tmurno i sivo napolju,mi trebamo danas na kontrolu,posle cu da zovem pedijatra da vidim kada da je odvedem,valjda ce da mi da neki koristan savet za ovaj njen problem a ne samo da kaze proci ce user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 8:11:43   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Sofija je cele noci spavala s obzirom da ima ovaj laringitis. Teodori jos uvek traje temperatura, ali ne tako visoka. Nesto smo dremnuli na smenu. Danas bi trebalo da nam dodje moja mama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
24.2.2014 11:22:41   
ivaMark
Zdravo mame i drugari,
kristal i sanjice, nadam se da ce vam decica uskoro ozdraviti user posted image

Sta ko radi a ja samo buljim u bebine pelene, tj kaku. Poslednja dva-tri dana desi se da u kaki bude nesvareno mleko, onako kao kada su novorodjencad. Nemam pojma sta bi to moglo biti user posted image

Veceras nam stize tata, baz me zanima kako ce bebana da reaguje kada ga vidi user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here