|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
21.2.2014 16:17:55   
doktorkakristal
JOLE nema te dugo,zaboravila si ti nas user posted image
EMICE aj sto se umaze ona nego se umazem i ja user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
21.2.2014 16:48:01   
viktori
Caos mamike.
Imamo 16 zuba! Prodje i to. Upravo smo iz setnje. Kada sa drugima ide cuti, da rukicu, pa cak i sa mm. A samnom je sou. Prica, pokazuje, trazi da mu kazes sta je sta, oce svako kuce da pomazi a kad laju on se smeeeeje user posted image i trci da mazi, pipa kola, gazi bare. Nasa setnja je najduza a najmanje predjemo u metrima ahahaaa. A kada dodje iz setnje sa drugima on samo prica pokazuje nesto mi lepo objasnjava. Mnogo mi je sladak.
Jedva cekam letoooooo

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
21.2.2014 18:08:21   
jole82
Nisam docouser posted image stisle me neke silne obaveze...a to za umazivanje...veruj mi kad ti kažem da sam uvek ja flekavija od nje...ona reeetko..al zato sebe i ona mene izmaže pooošteno..hehe
Joj viktori...zet i snajka su isti po pitanju kerova...danas zalaja jedan iza nekih kola mene secnulo(nisam očekivala) kad ova mala ote mi ruku i stade dete da tapše i da se smejeuser posted image i moramo obavezno na svaku šahtu da stanemo..onda čučne i samo kažiprstom moooora da pipne e onda možemo dalje tekuser posted image baru je danas snimila, stala zagledala se (a ja u sebi iako znam da je i to deo odrastanja samo ponavljam nemoj nemoj nemoj molim te) i iskulira je...videćemo dokle će tako...a uskoro će i ona prasac hteti u blato i bareuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
21.2.2014 18:45:30   
mali_mis
Dobro vece mame user posted image
A. sedi pored mene u kolicima, i slusamo "Razbole se lisica" po stoti put user posted image Usput gospodin pije "me" (mleko), i naravno pokusava da muze flasicu (stiska cuclu dok pije).

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
21.2.2014 18:51:07   
Sanjica26 RR
Mi se i danas borimo sa temperaturom.user posted image
Doco jel da, da i ti otvaras usta kad primices kasicicu? user posted image


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 21.2.2014 18:52:41 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
21.2.2014 20:30:37   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame.

joj fleke, i ja sam non stop uflekana od Dunje. Lepe carape najlon nema sanse da potraju posto mi se redovno zalepe za njen cicak od cipelica kad je podignem ili me ona uhvati za nogu pa svojim nokticima mi pokida carapu, kad je slinava vecito mi je rame od slinaca bez obzira koliko cesto joj brisem sline, kad jede nekad u toku jela tako lepo kine na mene da budem sva od hrane, ma strasno..... Ja brljavija od nje. A ona dama nikad musava i uvek doćerana.

Ja cekam mm ali izgleda nece skoro tj u Leskovcu je pa ga necu docekati. Cura spava. Ja visim na rr i fb. Nidje nikog user posted image .

Inace Dunja obozava blato, kuce, svaki maslacak bar pipne ako ga ne ubere, mulja se na sve strane. I onda kad udjemo u kucu generalka. cipelice joj perem nekom cetkicom za zube koju sam ostavila za te stvari. Jurisa moja cura niceg se ne boji. Veceras smo isle na druzenje kod njenog drugara (cuj veceras popodne bolje reci posle rucka) pa smo ga Dunja i ja ucile ringe ringe raja ali nece da cucne momak iako je stabilniji od Dunje i ranije je prohodao. PA su se njih dvoje igrali ja sam bas ostala zapanjena kako su znali da se igraju kao skrivaju se pa onda izviruju i vicu jedno drugom eeeeee (u fazonu nasao sam te i nasla sam te). Upisali smo se svi od smeha. Pa su se mazili po glavicama pa jos i drzali za ruke. Cirkus sa njima i naravno zderali su i zderali i zderali. Klasika.

Mi imamo prinovu. Dosao novi ker. Ja Boze ja kao da imam azil. Moji ce me zadaviti sad imamo tri kuce. A dolazi jos jedan ali njega necu ni da mazim ni da hranim jos mi samo fali i on da ostane. Nemam ja toliko hrane za njih. Nemam ni za ovu trojicu a kamoli za jos jednog psa. Taj dodjos nam je pun krpelja ali mi je dozvolio da mu izvadim par. Pitom je. Ne skace. Ide svuda za mnom i za Dunjom kao pravi cuvar i bas mi se svidja a i naravno Dunja je odusevljena. Jako me brinu krpelji iskrenod a vam kazem. Kad smo mi bili klinci ja nisam u zivotu videla krpelja do pre par godina. Onda je vazilo da ima krpelja negde gde se trava ne kosi ili gde ima ovaca i sta ti ja znam a u poslednjih par godina su neke najezde. Moram i Žuću i Lakija pregledati za svaki slucaj a da ne pricam da dunju vec gledam kao ludak kad udjemo unutra. I tako. Svrckamo se nas dve cure

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
21.2.2014 21:11:27   
jole82

IZVORNA PORUKA: Sanjica26
Doco jel da, da i ti otvaras usta kad primices kasicicu? user posted image



Hahaha....meni se mm smejao...kaže šta bre zevaš svaki put ko da će je to naterati da otvori lepo usta...al kad jeon počeo da je hrani isto to je radio...naravno da sam ga pomerala danima...a čak i slikala...ahahah
MiLj kod vas bre uvek veselo...ako samo nek su dečica zdrava i vesela..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
21.2.2014 21:17:59   
doktorkakristal
user posted image i ja isto,valjda to ide refleksno
D spava,ja da malo bacim pogled pa i ja da legnem ,laku noc drage moje

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
21.2.2014 21:19:53   
mali_mis
To sa otvaranjem usta prilikom hranjenja, je redovna pojava.
MiLj ja sam vecito uflekana. Cim obucem nesto cisto, bebac mora da "obelezi teritoriju" user posted image

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
21.2.2014 22:10:33   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: jole82 RR

MiLj kod vas bre uvek veselo...ako samo nek su dečica zdrava i vesela..


nego sta nego veselo user posted image da vidis sve pcele i ose sto lete a na svakom maslacku po dve samo cekam kad ce Dunja da ih zgrabi pa da se slogiram

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 21.2.2014 22:11:32 >

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 7:22:01   
Misha i Ljisha
evo malo da se nasmejete go the f**k to sleep e ja sam se nocas ovako osecala kao samuel l jackson user posted image

bas smo se nesto namucile nocas


dobro jutrouser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 7:37:21   
serpica
Dobro jutro mamikeuser posted image cak ni subotom ne mogu duze da spavam,dansa ocekujem goste,starijoj devojcici u ponedeljak rodjendan pa resili za vikend da proslavimo...stalno vas citam ali u poslednje vreme ne stizem da pisem bas puno.
Zelim vam lep vikend.... user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 8:08:52   
doktorkakristal
Dobro jutro MM pristavila sam kaficu user posted image
D se nocas oko dva komeskala nije mogla da spava od nosa,mi probali da izvucemo pumpicom ali nije htelo,pa smo je inhalirali i posle joj bilo bolje,spavale do 7 jutros

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 8:17:52   
emicaa
jutro mamice,mi se spremamo pa idemo u bazel..kad smo kod tog obiljezavanje flekanjem ja sinoc isla sa prijateljicom na kafu i taman se sredila i uzela nju da poljubim kad dama povrati na mene user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 10:20:48   
Torbica
Cao mame, moji su ustali u 8. Otisli do Crkve, danas su Zadusnice. Odvela sam velike na kreativnu radionicu a mali dasa i ja se zabavljamo, tajo otisao poslom... Sad cu u kuhinju i danas planiram da sijem, jeeeee!
Ljubim vas

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 11:34:42   
ivaMark
ne prepisuje antibiotike bez razloga, prvo nalazi krvi i urina i pregled pa onda odluka...

LO, svaka cast za vasu dr,... Mislim da bi ovako trebali svi da rade i bravo za krug. user posted image

Jole, lepo kazes: da ne skapira da i mama ide u vrtic user posted image
Srecno...

Moj bebander se probudi dva puta u toku noci i to kada joj je mokra pelena, promenim joj u polusnu i to je to, nastavljamo sa spavanjem.
Cekamo tatu da nam dodje veceras (valjda)



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu little_one)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 13:42:01   
doktorkakristal
i mene nesto steglo,ne mogu da disem user posted image izgleda alergija,pa se neizmenicno inhaliramo ja i Dora,samo sto sam ja meni ubacila berodual,ma sva sam user posted image

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 14:09:45   
Sanjica26 RR
Sofija zaradila laringitisuser posted image Teodori je do jutros bila temperatura 39,5. Takav haos je da mi se place.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 16:22:17   
doktorkakristal
ljudi pored sve muke prosula mi se ziva iz aparata za merenje pritiska,uzela da izmerim muzu pritisak slosilo mu sed i da otvorim ona samo poce da ispada user posted image pokupili smo je u neku staklenu teglicu posle usisali dobro sobu nece valjda nista biti
SANJICE user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 18:43:50   
jovicaa
i mi smo bolesni vec 10 dana... prvo krenula temepratura, kasalj, sline... da bi maksim u cetvrtak dobio upalu desnog uha, a aleks posto je 8 dana imao visoku temp, u petak dobio antibiotik, nesto mu se cuje na plucima, ali doktor nije siguran, mozda je pocetak upale pluca... sutra idemo na kontrolu.
i pored svega maksim danas vidim malo svirucka, odveli ga kod pedijatra kad opstruktivni bronhitisuser posted image ... plus proliv i upala uha... uf kakva kombinacija.. srecom on je dobro raspolozen, zivahan.
nervozni su strasno, po ceo dan u kuci, vec su izludeli od svega.. i mm je bolestan ima visoku temp. vec par dana..
tako da je kod nas pravi haos... samo da se jos i ja ne razbolim..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 19:41:21   
Torbica
Ajme Jovice, kakva grozna kombinacija, da vas brzo prodje! I tvoje devojcice Sanjice, uh!
I tebe Doco, i sve bolesne. Mi se hvala Bogu drzimo zdravi, nista dragocenije od toga definitivno.
Klinci se brckaju u kadi, ja veceram, pa cu da sijem kad ih legnemo, mm dezura u kupatilu. Ljubac

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 20:12:41   
doktorkakristal
ja sam i dalje lose,naterah muza da mi da urbazon venski i ladno me nije popustilo user posted image ,Dora je bljuckala ceo dan veceras slabo jela i to malo uz viku i dreku,sad s samo vrti opet joj nos pun,samo da prezivim ove dane tako se sve nakupilo user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
22.2.2014 20:33:31   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Ja pijuckam caj i cekam mm. Nema nista na tv bezveze a vikend jako me to nervira. MM je danas odlepio jer je moja mama cuvala sve unucice a ne samo Dunju jer po njemu ona kad cuva Dunju mora samo nju da gleda a ne i ostale. Glupost. Meni je jos draze sto je bio Nole jer se njih dvoje vec lepo igraju jedino Nole hoce nekad da je tegli za ruku a ne moze ona jos tako brzo sa njih da hoda. Eto jedino to inace se super slazu i jos me danas pita tetkina dusa "Kad ce moja Dunjica opet doci?"user posted image Ja mu obecala sutra tako da cemo do njih.

Vidim nesto vas savatalo sve sa svih strana. Bas bezveze. Nadam se da cete svi brzo ozdraviti. Na nas ne ide bas tako lako ipak smo mi u "izolaciji" user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 7:38:46   
majared
Dobro jutro zene,
Ja poranila da popijem kafu na miru pa sam usput stavila i proju i rasirila ves.Hm, i opet kafu popila usput user posted image . Odoh da sredim lom po kuci dok se ono moje cudo nije probudilo jer onda slediuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
23.2.2014 8:28:48   
doktorkakristal
dobro jutro,mi smo se inhalirali opet nocas,nos joj je i dalje pun,uz to je jutros opet odbijala da jede popila 90 pa izbacila malo,pa sam joj posle ugurala jos 20

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here