|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
15.2.2013 22:47:42   
MarijaIvanovic
Sibirska macka - Neva Masquerade pogledajte slike predivne su:


Reklamiranje je zabranjeno!!! Ukoliko želite reklamu,obratite se marketingu Ringeraje!


< Poruku je uredio lesica RR -- 16.2.2013 7:55:31 >

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Mačke
14.6.2013 13:21:32   
Anck Su Nmaun
Sad u ovim zgradama gde zivimo imamo jedniu macu odnosno to je sad svacija maca user posted image
Moje cure cim izadju napolje odmah je dozivaju, naucile su da nas docekuje!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Mačke
18.7.2013 9:57:03   
sanjalica978
Da vam predstavim moju macu Micu

user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Mačke
29.8.2013 14:25:38   
ljubitelji
Preslatka je...i mi razmisljamo da li da uzmemo jednu macku...Kakva su vasa iskustva sa macama i bebama?

(odgovor članu sanjalica978)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Mačke
29.8.2013 14:40:04   
sajkovic
Uzmite, necete pogresiti!

(odgovor članu ljubitelji)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Mačke
29.8.2013 15:27:47   
adulence
Ja isto imam sijamsku macu i bebu od skoro 9 meseci...obozavaju se...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu sajkovic)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Mačke
13.3.2014 8:18:45   
IVA 11
Ja imam dvije ruske plave i sina koji je lud za njima! Pogotovo mužjaka jer je sa nama dvije godine. Spavaju zajedno, igraju se, Luka im dosipa hranu, velika ljubav...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Mačke
19.3.2014 16:45:30   
MakiJ
Mi smo izgubili nasu macu user posted image

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Mačke
2.5.2014 13:09:49   
superm
Da li su kucne macke opasne po zdravlje dece?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Mačke
2.5.2014 13:13:35   
IVA 11
Nisu, ja imam dvije, i mogu reći da mi se djetetu čak i imunitet popravio od kad su sa nama. One su jako čiste životinje, mazne, uh kako volim mačke. user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Mačke
2.5.2014 13:39:22   
Trcosava
Obožavala sam mačke, ali sam ih zamrzela zbog zaove.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Mačke
2.5.2014 14:00:38   
Sanchy

IZVORNA PORUKA: superm

Da li su kucne macke opasne po zdravlje dece?

Nisu,cak je radjena i studija koja je pokazala da su deca koja imaju ljubimce boljeg imuniteta i socijalno razvijenija,imala sam je negde ali sad ko ce to naci sta sve nemam ,skupljam kao hrcakuser posted image ..ja imam macu,cak nije ni samo u kuci uglavnom je u dvoristu lovi po ceo dan,sunca se,tera druge macke ,juri se sa M.,on je vuce za rep,,haosuser posted image


_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Mačke
2.5.2014 14:36:08   
Torbica
Ja sam odrasla sa puno zivotinja.
Iako smo u kuci, nemamo ih, sve kao da izadjemo iz bebeceg perioda i stavljanja stvari u usta.... Ali imamo dve komsijske mace koje su vise kod nas nego kuci, navukle se na hranu user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Mačke
2.5.2014 14:43:15   
jovicaa
Kod nas u zgradi se okotila maca i planiramo da uzmemo 2 maceta, ali da budu bas samo u stanu. Ako se macka redovno cisti od svih parazita i buva i dete nije alergicno na grinje sa zivotinjske dlake, nema opasnosti. Prica o macjim dlakama koje se progutaju i zabijaju u organe su mit :)

< Poruku je uredio jovicaa -- 2.5.2014 14:45:40 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Mačke
2.5.2014 14:46:06   
Ivanka 75
Nije mit Jovice, ja sam zivi dokaz user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Mačke
2.5.2014 15:17:01   
superm

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Nije mit Jovice, ja sam zivi dokaz user posted image

?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Mačke
2.5.2014 15:41:59   
Olga75
problem sa mackama su alergije , toksoplazmoza i kojekakvi paraziti ali ako se vodi racuna o maci neke stvari se skoro iskljuce
mada kad bi stalno razmisljali o parazitima nista ne bi pipnuli user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Mačke
2.5.2014 15:54:47   
Ivanka 75
Imala sam 6 god, u selu smo se igrali sa mackom i macicima i ja dobijem visoku temp, preko 40. Danima nisu znali sta mi je, pocnem da kasljem i tada mi snime pluca i imali su sta da vide - macije dlake u plucima. Skoro 2 meseca visokih temperatura, bunila, inekcija, niti jedem niti pijem (secam se mame kako se naginje nad mene sa ogledalom da vidi da li disem), postala sam kost i koza. Posla u septembru u predskolsko sa 16kg (toliko ima moje dete sad sa 3,5god).

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Mačke
2.5.2014 16:03:16   
bubulence
verujem Ivanka, ja znam za jedan dosta slican slucaj, devojcica ima 8 godina, i isto kao kod tebe... visoka T, bunilo, otekle zlezde... haos, na kraju na snimku videli da su u pitanju dlake. znaci ovo nije rekla-kazala, ljudle licno poznajem... tako da definitivno nije mit.
a inace macke uopste ne volim, gade mi se, kada vidim macku muka mi je... nikada ne idem kod ljudi koji imaju macke... moji su morali da ih izbace iz dvorista jos kada sam bila dete... ne znam zasto, ali eto...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Mačke
2.5.2014 16:19:19   
Ivanka 75
Macto su bile neke seoske macke, pune parazita a mi dca nepazljivi, nismo prali ruke, po ceo dan ih nosali u rukama...
Volim macke, mi smo imali macke u vikendici dok su baba i deda bili zivi pa su i neprekidno bili tamo i brinuli o njima, redovno bile kod veterinara, spricane od malena.
Igrala sam se sa njima i svaku igru zavrsavala obilnim zalivanjem ruku vodom i sapunom user posted image Samo da se ne ponovi

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Mačke
2.5.2014 16:31:34   
superm
I ja mislim da kada se zivotinje redovno vakcinisu, itd, nema opasnosti.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Mačke
2.5.2014 20:19:34   
adulence
Ni imamo cica macu,sijamku,Iva je obozava..

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Mačke
3.5.2014 19:31:08   
jovicaa
ja pricala sa veterinarima, citala, proucavala.... problem ne nastaje zbog dlake, nego zbog onog sto je na dlaci = jaja parazita.
najcesce je problem ehinokokus koji napada organe i stvara sve i svasta kao neke ciste i td... pa onda ljudi misle da je to od dlake. a dlaka kao dlaka je bezopasna. osim u slucaju alergije gde su u pitanju grinje, koza koja je po dlaci isto... da ne filozofiram, ovo sam citala i pitala veterinara... a i ehinokokus mnogo redje prenose macke, cesce psi.
ja se nadam da je tako i verujem, veterinarima i drugim izvorima informacija.. a i sama sam odrasla sa mackama...
nadam se da ce sve biti ok i da deca nece biti alergicna, to mi je iskreno najveci strah, zato sto bi morali da izbacimo maceuser posted image
pitala sam cak i pedijatra, on je rekao da je kuče ok, tako da pretpostavljam da je i maca...

ivanka da li znas sta je tacno bio problem kod tebe?

< Poruku je uredio jovicaa -- 3.5.2014 19:33:43 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Mačke
3.5.2014 19:41:57   
Ivanka 75
Jovice, ne secam se nista vise od onoga sto sam u prethodnom postu napisala, mama kaze da je bila ilinrka bakterija ili virus, ali pouzdano zna da je nesto sto prenose macke.
Isla sam na kontrole na 3 meseca, bila sam strasno mrsava, slaba i bolesljiva jos godinu dana nakon toga.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Mačke
6.5.2014 1:07:13   
jovicaa
strasno.. nadam se da mi necemo imati takvo iskustvo!

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here