|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
10.4.2012 16:31:35   
Sanchy
Ma i moji su imali kadicu za vrsenje nuzde kupovala sam i posip za mace..i to je ok,ali muzjaci obelezavaju teritoriju nevezano za vrsenje nuzde to im je u krvi..ja prvi put cujem u svom zivotu da muzjak ako nije kastriran ne obelezava teritorijuuser posted image ..a imala sam ih jako puno...naravno pocinju tek recimo sa godinu dana,dok su manji to ne rade nego kad dostignu punu polnu zrelost..

< Poruku je uredio Sanchy -- 10.4.2012 16:35:33 >

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Mačke
10.4.2012 16:35:21   
IVA 11
Mina, u pravu si za mlijeko, mi im nikad nismo davali, samo jogurt ili pavlaku. Tad smo zivjeli u kuci, kucu nije dirao, vjerovatno je napolju zapisavao, a unutar kuce ne. Meni je veterinar preporucio kastraciju sa pola godine, sta mislis ti Mina o tome?

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Mačke
10.4.2012 16:36:27   
minavb
Kad je kastriran na vreme , ne obelezava. Kad nema testise i ne moze da dostigne punu polnu zrelost.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Mačke
10.4.2012 16:38:53   
minavb
Slazem se sa veterinarom Ivo. Moj je kastriran sa 7 meseci.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Mačke
11.4.2012 21:54:53   
IVA 11
Dobro je protekao prvi susret sa mackom, jos je on mali, pa nam je jedini problem sto se boji isto bjezi stalno. Dako se opusti user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Mačke
11.4.2012 22:14:07   
minavb
Takva je bila moja Megi, mala divljakusa koja se samo krila. Onda je ja ignorisem i sednem na pod, pravim se da je ne vidim i gledam tv. Posle nekog vremena, eto nje u mom krilu, gnezdi se i gricka mi prste. Inace je od starta vise volela mm-a od mene, mozda zato sto je on nasao ispod drveta mokru i doneo kuci.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Mačke
11.4.2012 22:28:52   
IVA 11
Joj, duse male. On je bas plasljiv, mada sam uspjela da ga malo pomazim nocas. Ne izlazi iz coska, iza kauca, stalno je tu. Sjutra mu stavljam frontline, i onu tableticu za ciscenje, tj. cetvrtinu. Mogu li je izdrobiti u hranu?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Mačke
11.4.2012 22:31:35   
minavb
Pokusaj, mada kod nas to nije prolazilo. Ja sam koristila Cestal cat, a on malo smrducka, pa kad namirisu nece da jedu. Isecem tableticu, premazem je puterom i stavim u frizider. Tako pemazana lepo sklizne i nije gorka kad se stavi maci na jezik. Onda maci otvorim usta, stavim tableticu na koren jezika, zatvorim usta i drzim, pa dunem u njuskicu. Proguta dok trepnes.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Mačke
11.5.2012 13:41:15   
IVA 11
Nase malo mace
user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Mačke
11.5.2012 14:20:18   
minavb
Jaaaaaooo mika mala. Ima glavicu kao moja Megi.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Mačke
16.5.2012 12:10:08   
IVA 11
Hvala Mina user posted image
Evo ga ispod Lukinih kolica
user posted image


(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Mačke
16.5.2012 12:11:03   
Anoniman
mekanica slatka user posted image

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 362
   RE: Mačke
16.5.2012 12:11:35   
minavb
Divan je!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Mačke
16.5.2012 14:46:45   
indy_25
Jao kako je lijep Ivo. Ja obozavam macke i sigurno cu imati jednu dok malo Sara poraste pa da ona pokusa da ubjedi mm da kupimo. Dok sam mala bila imali smo ih bas puno.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Mačke
31.5.2012 16:12:01   
IVA 11
Posto samo ja objavljujem na ovoj temi(dosadna sam, znamuser posted image ), evo opet mog Rusa kad je malo porastao user posted image

user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Mačke
1.6.2012 12:38:37   
IVA 11
Mina, kad mognes reci mi za kolicinu obroka, ovaj moj macak bi jeo po cijeli dan, a nista mu se ne poznaje, za sad. user posted image Koristim Hills granule i Wiskas soseve.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Mačke
1.6.2012 12:44:32   
minavb
U pet shopovima imaš da kupiš merice za hranu. Pošto ja koristim Royal Canin, imam mericu na kojoj je iscrtano koliko se odmeriti koje hrane. Moje su mačke gojazne, naročito mačor, i to je tipično za kastrate. On je još mali, ali kasnije pređi na light vrste hrane ili vrste za sterilisane mačke. Moje imaju doručak i večeru, a između dobiju malo kuvane hrane. Prati preporuke za količine na pakovanju hrane koju koristiš.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Mačke
15.9.2012 9:39:07   
nata11
Jedno glupo pitanje. Do sada sam imala uvek kuce a sada imam preslatku macu koja je bila napolju ali sada planiram da je ubacim u hodnik pa jel smem da je okupam pre toga ili se one uopste ne kupaju?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Mačke
22.11.2012 8:08:43   
adulence
evo i nasih slicica ...Upoznajte se sa mojom sijamkom,zove se Mia...

user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Mačke
22.11.2012 8:14:41   
MarijaBg
Mia je prelepa user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Mačke
22.11.2012 8:19:08   
adulence
hvala Maki stvarno je jedno divno stvorenje...

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Mačke
22.11.2012 12:06:10   
PoisonEve
I Rus i Mia su predivniuser posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Mačke
22.11.2012 13:14:45   
NadaR
Divna je Mia .
Ja bih rado macu ali već imamo psa koji ih baš i ne voli pa se ne usuđujem user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Mačke
22.11.2012 13:29:41   
sanji
Divne su vam mace!
Mi ćemo dobiti sad u decembru na čuvanje macu. Jedno 3-4 nedelje će biti kod nas. Mama i tata mi putuju pa će je dovesti na druženje sa mojim žabama! user posted image

_____________________________

DOBILI SMO PRINCEZE

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Mačke
25.12.2012 19:34:36   
mareboy91
Ivino mace je prelepo.. Obozavam macke.

_____________________________

Mare car

(odgovor članu sanji)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here