|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
21.4.2014 5:15:05   
Dani.kv
Verka "rastuzi" me u letu za tri ceri. Ja sam Jovanci po rodjenju pevala Milica jedna u majke. Pa udri placi sto sam ja konacno majka a ona buvica umotana ko kifla spava mi na ruci. Inace nista me vise od spoljasnjeg sveta ne dodiruje i ne pogadja. Imam svoje parce neba kraj sebe

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
21.4.2014 8:48:03   
Verolina
Dani, sreco, i ja jedva cekam taj trenutak, za svoje malo raja i za neosecajnost prema svim nakazama ovog sveta koje su malo g****na jele pre nego sto su se meda nasisale, ali su sa uzetim medom zakljucile i da su popile svu mudrost ovog sveta i sva prava. Sto se beba tice, g***na sam se najela, med ce mi samo biti izuzetno sladak.
Samo ih mirisi i mazi. Oni su tvoje cudo , tvoja borba.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Dani.kv)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
15.6.2014 10:38:15   
mali_mis
Danas sam konacno pukla blokadu onoj budali od muza na fb, i osecam ogromno olaksanje, i super mi je zbog toga.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
15.6.2014 23:46:48   
Verolina
Ja sam danas srecna jer sam u bratovoj sreci dobila krila, a u snajki dobila i sestru i pijateljauser posted image
Srecna sam sto kad volim, volim jako i izuzetno. Srecna sam sto sam dobar covek!

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
16.6.2014 8:15:30   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
16.6.2014 22:42:12   
Verolina
user posted image user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
17.6.2014 17:50:48   
anci kv
Verka,uživaj!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
21.6.2014 7:06:07   
moja ciklama
Jer me je muž sinoć zagrlio i reko: "Srećo, bićeš mama!"

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
21.6.2014 7:25:23   
NadaR
user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
26.6.2014 11:04:04   
Verolina
Svih 19 mojih klinaca je skoro savrseno odradilo test iz srpskog. Njih cetvoro je imalo maksimum poena. Jako sam ponosnauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
27.6.2014 16:59:51   
NadaR
Jako sam srecna jer sam sredila dva velika americka plakara . user posted image PObacala sam gomiluuuu stvari koje nismo obukli godinama I bas mi fino .
Uhvatilo me pa bih bacala I dalje ali nemam sta. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
12.7.2014 16:19:45   
Figaro88
Jutros mi je stigao paket onih TUC krekera,osvojila sam loptu u nagradnoj igri pa su mi kao izvinjenje za kasnjenje poslali paket krekera,pre nedelju dana na greb-grebu sam dobila 800 din,a malo pre toga isto paket proizvoda,sad samo da uplatim loto user posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.7.2014 16:54:14   
NadaR
Moj kumic je mnogo bolje , nema vise komplikacija sa disanjem . Sutra ili prekosutra ide svojoj kucici. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.7.2014 18:34:22   
nela79
Jesam li ti rekla da ceto biti uredu :)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.7.2014 18:44:14   
Anoniman
Sutra odosmo u Vrnjacku Banju na karneval! Jedva cekam :)

(odgovor članu nela79)
  Direktna veza do poruke: 515
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
13.7.2014 19:01:03   
Verolina
Ja sam danas provela bas lep dan sa ljudima koje najvise volim.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
14.7.2014 0:28:13   
Azra_
jao UM divno!!! Obožavam Vrnjačku banju.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
14.7.2014 0:31:03   
Anoniman
Jednom kada budes tamo, da organizujemo susretuser posted image , ja sam cesto tamo, imamo nase apartmane, i bas volim Banju!

(odgovor članu Azra_)
  Direktna veza do poruke: 518
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
14.7.2014 9:41:15   
NadaR

IZVORNA PORUKA: nela79

Jesam li ti rekla da ceto biti uredu :)


Uh, svima nam je laknulo. user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu nela79)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
14.7.2014 9:49:23   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Sutra odosmo u Vrnjacku Banju na karneval! Jedva cekam :)


bas ti zavidim , lepo se provedite

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
14.7.2014 9:50:48   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Moj kumic je mnogo bolje , nema vise komplikacija sa disanjem . Sutra ili prekosutra ide svojoj kucici. user posted image

pa rekoh ja user posted image
oni su mnogo jaci nego sto mi mislimo user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
14.7.2014 10:03:20   
majared
Danas mi je godisnjica braka. A muz namunjen od ranog jutra user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
14.7.2014 10:19:06   
big mum
Kad pročitam ovako nešto dan mi bude ljepši.
DRAGO MI JE KAD SU LJUDI SREĆNI user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
14.7.2014 10:44:12   
lanajelena
jer sutra krecem na more user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Danas sam srecna zbog (ili tema za podiza...
14.7.2014 10:49:18   
anci kv
Blagos tebes!!!user posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here