|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:40:36   
Verolina

IZVORNA PORUKA: anci kv

ne verujem šta pročitah

Ni jauser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:41:55   
lanajelena
Od mm se nicega ne stidim(zato je bas on mm a ne neki prethodni)ali nemam naviku da to koristim u tom smislu da cu da idem po kuci i da prdim,podrigujem na silu,ako se desi jbg

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:45:36   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Verolina

IZVORNA PORUKA: jovicaa


Neki je smatraju kao jednu od najgorih fizioloških potreba čovjeka, ali to nije istina. Ljudi koji se stide svoje vlastite prde su najgori oblik ljudske jedinke.Oni se stide svoje naljepse potrebe, oni se stide sebe.



Kako te, bre, nije sramota da okacis ovo? Imas li ti imalo mozga u toj tintari? Da mi je prdenje najlepsa zivotna potreba? Da je neko najgori oblik ljudske jedinke zato sto se stidi prdnuti u drustvu?Ovo je uvreda za svakog normalnog coveka, ali posto se nalazi na ovakvoj temi i posto si ti to okacila zanemaricu!



ja ne znam kako tebe nije sramota da postojis iskreno.
crni humor, humor, sala, ne znam da li si se nekada u svom logor mozgu upoznala sa ovim pojmovima.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:45:49   
nina26
Verka, iskuliraj!

Sta se primas na budale ???? Rekla si svoje, i cao, idi spremi muz nesto lepo, npr. pecenu butkicu pa mu prdni pod nos, kako bi imao veci apetituser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:47:07   
Verolina
Strasnouser posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:47:36   
Peace*
Ja ne verujem šta se piše al haj. user posted image

Ne prdim pred mužem.
Uglavnom ustanem, prošetam, odradim to tiho, ali ne idem u wc da to radim, jer se on najteže vetri (prosto je takav). Radije ću na terasu da vam budem iskrena. user posted image Ne kažem da mi se nikada nije desilo da se čuje, omaklo se za ovih 10god možda 2x da je ispalo malko glasnije nego što sam ja to htela.
Prosto, ja to ne volim. Ne prdi ni on predamnom.

Ni ne podrigujem. To već ne zato što ne znam zašto, nego generalno, retko podrigujem. Valjda mi je takav organizam. user posted image
Jedva smo Luku odvikli da ne podriguje na silu. U jednom momentu je naučio da priča kroz podrig. user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:47:57   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: lanajelena

Od mm se nicega ne stidim(zato je bas on mm a ne neki prethodni)ali nemam naviku da to koristim u tom smislu da cu da idem po kuci i da prdim,podrigujem na silu,ako se desi jbg

pa naravno.. ne prdim ja na silu i po svaku cenu, ali ako mi se jako priprdi prdnucu ispred svog muza. u drustvu naravno ne prdim, ali se desavalo da ispred nekih jako bliskih drugarica sa kojima sam skoro pa zivela, ili zivela kad me bas stigne da ne mogu da se uzdrzim, prdnem.
ja volim malo da karikiram, zbog ovih finih koje se iscudjavaju.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:48:49   
Peace*

IZVORNA PORUKA: nina26

Verka, iskuliraj!

Sta se primas na budale ???? Rekla si svoje, i cao, idi spremi muz nesto lepo, npr. pecenu butkicu pa mu prdni pod nos, kako bi imao veci apetituser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:50:20   
anci kv
prvi put u istoriji čovečanstva,uzrok trećeg svetskog rata biće razorniji od atomske bombe. Kontaminacija prdežnim gasovima. Ooooooooo dokle više

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:51:29   
Verolina
Cega se pametan stidi, time se lud ponosi.
Ja ne verujem i dalje....ja sam bila u velikoj zabludi...Cccccccc........

< Poruku je uredio Verolina -- 12.8.2014 12:52:27 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 12:59:32   
17 joka
Verkic, zar se zbog ovoga nervirasuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:09:34   
Verolina
Pa nerviram se zato sto posle dodje u skolu gomila nevaspitane divlje dece, koje je svake godine sve vise i vise. Ja znam da vecina stvari potice iz roditeljskog doma, ali nisam mislila da majke mogu biti ovako zatucane. Sve pocinje od najmanjeg uzrasta, deca gledaju ponasanje koje majke i ocevi imaju, a ako deca posmatraju nekulturne stvari i ona ce sama takva biti. Sa druge strane, jedna stvar se nadovezuje na drugu, ako se normalnim smatra da prdne, normalnim ce se smatrati i da opsuje, pa da udari, prvo babu, pa mamu, pa posle nastavnika. I onda kad ja kazem da dete treba uciti da ne sme da prdne u skoli, neka retardirana ameba mi iskoci sa sibanjem. I po prvi put mi u zivotu neko "objasnjava" kako je prdenje cool i super i svemocno.


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:12:41   
Torbica
Ja ne verujem da neko i moze da pomisli da to namerno radi? user posted image Mislim, ako se desi, nista strasno... A desi se ponekad, jaka stvar.
Ni ja ne podrigujem...
A slobodu koju imam ispred mm, nemam ni ispred majke, pred njom nikad nista user posted image


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:12:46   
lidoje

IZVORNA PORUKA: Verolina


IZVORNA PORUKA: anci kv

ne verujem šta pročitah

Ni jauser posted image




Ni ja ne vjerujemuser posted image
Elem, posle posta od jovicaa, pa makar bio i humor( vidim da je crn da crnji ne moze biti) nemam zelju ni da napisem bilo sta na ovu temuuser posted image a odlicno sam razumjela i Leptiric i Branki i u potpunosti se slazem sa njimauser posted image i sigurno one nisu zene koje po cijeli dan provode vrijeme u kupatilo i njihovim kuhinjama se sire i mirisi hrane, ali da dozvolis sebi da smrdis na luk, pecenu papriku, prdez... fuuuj.. pa to MENI smrdi... JA prva bjezim sa tog mjestauser posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:13:12   
Peace*
Verka, ja se slažem sa tobom oko prdenja, ali mislim da malo preteruješ povezujući prdenje sa time da će deca tući roditelje, nastavnike.


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:13:39   
serpica

IZVORNA PORUKA: jovicaa

Ja često volim da kažem: ‘Ništa se ne mora osim umrijeti i prdnuti!’




I da se dete rodi golo. user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:15:35   
lidoje

IZVORNA PORUKA: Verolina

Pa nerviram se zato sto posle dodje u skolu gomila nevaspitane divlje dece, koje je svake godine sve vise i vise. Ja znam da vecina stvari potice iz roditeljskog doma, ali nisam mislila da majke mogu biti ovako zatucane. Sve pocinje od najmanjeg uzrasta, deca gledaju ponasanje koje majke i ocevi imaju, a ako deca posmatraju nekulturne stvari i ona ce sama takva biti. Sa druge strane, jedna stvar se nadovezuje na drugu, ako se normalnim smatra da prdne, normalnim ce se smatrati i da opsuje, pa da udari, prvo babu, pa mamu, pa posle nastavnika. I onda kad ja kazem da dete treba uciti da ne sme da prdne u skoli, neka retardirana ameba mi iskoci sa sibanjem. I po prvi put mi u zivotu neko "objasnjava" kako je prdenje cool i super i svemocno.


user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:17:56   
branki*

IZVORNA PORUKA: Torbica

Ja ne verujem da neko i moze da pomisli da to namerno radi? user posted image Mislim, ako se desi, nista strasno... A desi se ponekad, jaka stvar.


torbice,naravno da ima..ja sam bila u drustvu nekom kad su pricali kako se supruznici maltene takmice ko ce jace da okine.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:22:01   
doktorkakristal
user posted image ne verujem sta citam user posted image ocigledno da na RR mora povremeno da se pojavi neka tema u kojoj nastane haos
da ne bude da sam of ja ne volim takve ispade pred muzom,prosto mislim da je neumesno,ako se desi nece biti kraj sveta ,polazim od toga da se tokom upoznavanja i zaljubljivanja idealizujemo nekog razmisljamo o njegovim manirima mirisu koji nas opija i sve to izaziva one leptirice ,naravno da smo svesni da svi idemo u WC i da ne mirisemo uvek lepo,ali prosto ne zelim da budem bas toliko opustena ,ima dana kad sam i ja daleko bilo tipa kad radim generalku pa znojava ,cupava ,dronjava ali se nakon toga sredim ,mozda nekom to nije normalno i postujem svako treba da radi kako misli,donekle i razumem one koji su opusteni prosto to je njima neki oblik intimnosti i meni ne smeta

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:24:20   
branki*

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal

,naravno da smo svesni da svi idemo u WC i da ne mirisemo uvek lepo,ali prosto ne zelim da budem bas toliko opustena ,ima dana kad sam i ja daleko bilo tipa kad radim generalku pa znojava ,cupava ,dronjava ali se nakon toga sredim

user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:24:57   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Peace*

Verka, ja se slažem sa tobom oko prdenja, ali mislim da malo preteruješ povezujući prdenje sa time da će deca tući roditelje, nastavnike.


E, sad cu da ti objasnim. Volim da uvek sve bude cisto i razjasnjeno.
Roditelj koji se ne trudi da objasnjava deci konstantno prvo osnovne stvari, ili koji nije dovoljno normalan da nenormalne stvari sagleda kako treba, on ce i u narednom stadijumu ponavljati isto. Devojcica moje jedne kume ima tri godine, kad prducne kaze "JU" (sto znaci da ima reakciju na to i shvata to kao nesto sto je neuobicajeno), kad joj izleti psovka, ona kaze NECU MAMA NIKAD VISE (naravno da to ponovi, ali opet se u jednu ruku izvini). cerke moje druge kume su jako nevaspitane. Ono je strasno. To je moja kuma i ja je volim, ali njeno zanemarivanje vaspitanja dece je neoprostivo. Njene klinke psuju, udarale su od dve-tri godine staru prababu, pa presle na babu, a uciteljica ne slusaju uopste, ali uopste. I jos ih gadjaju papirima. Ne mora dete da izboksuje nastavnika, dovoljno je da da gadja necim i to je nepostovanje. Moj muz vise ne ide kod njih. Kaze da ne podnosi njihove slobodne navike i da ih se stidi, a ja idem (dva puta godisnje), jer mi je od Boga greh da prekinem posetu kumovima, ali mi neke stvari presednu. Sve pocinje od malih nogu i jedna stvar vodi drugoj.
I ne znas koliko mi je zao sto nemam sopstveno dete da ga vaspitam, ovako izgleda kao da "pevam u prazno", ali to je stvarno moje misljenje.
user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:28:43   
doktorkakristal
VERKA slazem se za decu ja sam jednom prilikom bila svedok kad je dete od mozda 4 5 godina doslo do mame nabilo dupe pod nos i prdnulo i jos se smeje,ja se zgranula user posted image mislim da je to ponasanje ruzno

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:31:50   
17 joka
Verka, imamo isti prroblem sa kumovimauser posted image

a i imaces ti uskoro dete i imaces koga da vaspitas i znam da ce to dete biti kulturno i dobrouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:34:18   
Torbica
Ne slazem se sa ovom generalizacijom da se stvari koje se ponekad dese pred partnerom, desavaju i pred decom? Ne. Bar ne kod nas.
Nije to isto. Moje najvece dete od 6 god nikad nije ni opsovalo ni prdelo u drustvu, ode u kupatilo jer je naucena da ce joj se ljudi smejati i da to nije pristojno. I nikad nije to dovodila u pitanje...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Šta sve pred partnerom?
12.8.2014 13:36:27   
Peace*
Kad je Luka bio mali, ujeo me je. Toliko me je zabolelo da je reflexno dobio povratnu. Pomakao prst, nastao podliv, stidim se toga, ali s druge strane, narednih 7god me nije ujeo. Onda je pokušao ponovo i dobio šamar, opet reflexno... Evo prođe godina, nije pokušavao.
Kad je prestao da prdi? Nemam pojma. Iskreno. Ali vidim da to više javno ne radi. A mali radi - bez blama - a isto ih vaspitavam.
Ja sam lajava - što se kaže - psujem a da nisam ni svesna. Čak i kad se trudim da ne psujem prosto mi izleti. JAKO bih volela to da promenim, al mnogo teško ide. Svesna sam da su deca dosta psovki pokupila od mene, ali... Luka nije psovao do pre nekih godinu dana kad je krenuo u školu, a Marko psuje isto toliko dugo koliko i Luka, tako da je to Monkey see, monkey do! Od Lukinog polaska u školu su se pojavile psovke u njihovom rečniku, a ja psujem oduvek. Možda je ipak to uticaj škole, ne u smislu nastavnika naravno, već u smislu prihvatanja od strane društva.
Opet, da me ne shvatite krivo, ne perem se, kriva sam - samo hoću da kažem da nije baš sve iz kuće.
Ustvari, ono što ide iz kuće će se videti kada postanu dovoljno zreli da znaju da procene gde će bolje proći ako se ponašaju društveno prihvatljivo, a do tada je bitno da su glavna faca u društvu.
Ne znam dal me razumeš.

< Poruku je uredio Peace* -- 12.8.2014 13:37:43 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here