|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
21.9.2009 15:15:11   
cicko
 Zna li neko kako se u N.Sadu krecu cene trudnickih farki? Ja sam naisla na jednu prodavnicu gde lupaju po usima- tamo su farke 4000! Preterano!!! Vise nista ne mogu da yakopcam a tek sam 4.mesec!user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Modessty

A Zara? Valjda je ima negde. Ne sećam seuser posted image



Potraži, sve moje drugarice koje su se sada porodile, nisu se vadile iz Zarinih trudnčkih farki, kažu da su super.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Moda za trudnice
21.9.2009 15:21:29   
Anoniman
Kada sam ja bila trudna, 2006, trudničke pantalone u NS su bile misaona imenica, postojale su samo u jednoj prodavnici kada sa Bul. cara Lazara skreneš u Cara Dušana, pa sa leve strane butik za trudnice i decu, ne znam kako se zove. Bile su extra skupe. Zato sam ja kupila u Radosnici (tada su još bili u Laze Telečkog) somot pantalone za trudnice. Uf, lažem. Nisam. Tamo su bile ogromne pantalone, drugarica i ja smo se zezale da možemo obe da uđemo u njih zajedno, a obe smo bile trudne. user posted image  Gde sam kupila ove pantalone??? user posted image

Sada sam viđala u Zari farke, baš sam pre neki dan snimila devojku kako ih kači na aufinger, ali nisam gledala cenu. No, prošle godine sam iz radoznalosti pogledala, mislim da su bile oko 4-5000.

Sem toga sam videla da ima u Benetton-u robe za trudnice. Nisam videla dal ima farki, niti sam gledala cene.

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Moda za trudnice
21.9.2009 16:21:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cicko

Zna li neko kako se u N.Sadu krecu cene trudnickih farki? Ja sam naisla na jednu prodavnicu gde lupaju po usima- tamo su farke 4000! Preterano!!! Vise nista ne mogu da yakopcam a tek sam 4.mesec!user posted image

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Modessty

A Zara? Valjda je ima negde. Ne sećam seuser posted image



Potraži, sve moje drugarice koje su se sada porodile, nisu se vadile iz Zarinih trudnčkih farki, kažu da su super.




Znam da u Subotici na buvljaku mozesh da kupish najmanje dvoje trudnickih farmerica za te pare....a imash puno modela... ja mislim da ako vetj imash te pare...dodjesh u Su...i kupish dva para... i pored putnog troshka mislim da ce ti se isplatiti... user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Moda za trudnice
22.9.2009 14:41:10   
cicko
Hej drugari, sinoc sam u Z.Jovinoj u prodavnici decije opreme kupila jako lepe crne farke za trudnice za 2300 din! Sto je puuuno, puuuno povoljnije nego na drugim mestima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Moda za trudnice
22.9.2009 14:48:30   
Anoniman
U Z. Jovinoj ima jako puno prodavnica dečije opreme. U kojoj?

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Moda za trudnice
22.9.2009 22:15:37   
cicko
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

U Z. Jovinoj ima jako puno prodavnica dečije opreme. U kojoj?


Ma napisala bih ja odmah, ali reko da ne reklamiram butik.user posted image
U butiku Baby Sara, iz centra sa desne strane. I decija oprema im je prilicno povoljna, realni su!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Moda za trudnice
23.9.2009 8:43:48   
Anoniman
user posted image  Pa ako pišemo "Zara", što ne i "Baby Sara"?

Znam za Baby Saru, baš sam se posvađala sa prodavačicom pre neki dan kada je htela da mi objasni da ona bolje poznaje moje dete od 3 godine nego ja. user posted image  No, na stranu to, meni se ne dopadaju njihove stvari. Kupila sam kod njih jednom dobru kapu Luki, i nikada više ništa nisam našla. Da, povoljniji su, ali ne baš toliko. Da se razumemo, dodaš 100din i kupiš mnogo lepšu i bolju dečiju majcu na sniženju u Zari, a oni stalno imaju nešto na sniženju. Baš sam Luki kupila dve majce, koštaju 500din komad.  Takođe, kupovala sam Luki potkošulje; kod Riblje pijace u butiku "Ariljski veš" sam potkošulju platila 100 din, a u Baby Sari 160din.
No, te farke si kupila po super seni, ja sam malo skrenula sa teme... user posted image

(odgovor članu cicko)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Moda za trudnice
23.9.2009 8:45:50   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Pa ako pišemo "Zara", što ne i "Baby Sara"?

Znam za Baby Saru, baš sam se posvađala sa prodavačicom pre neki dan kada je htela da mi objasni da ona bolje poznaje moje dete od 3 godine nego ja. user posted image  No, na stranu to, meni se ne dopadaju njihove stvari. Kupila sam kod njih jednom dobru kapu Luki, i nikada više ništa nisam našla. Da, povoljniji su, ali ne baš toliko. Da se razumemo, dodaš 100din i kupiš mnogo lepšu i bolju dečiju majcu na sniženju u Zari, a oni stalno imaju nešto na sniženju. Baš sam Luki kupila dve majce, koštaju 500din komad.  Takođe, kupovala sam Luki potkošulje; kod Riblje pijace u butiku "Ariljski veš" sam potkošulju platila 100 din, a u Baby Sari 160din.
No, te farke si kupila po super seni, ja sam malo skrenula sa teme... user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Moda za trudnice
23.9.2009 8:50:01   
Trcosava
Za one u Bgd - ja sam uzela farmerke u jednoj zavučenoj prodavničici u bulevaru,platila 2.100 - bilo milion modela, od crnih pantalona  sa sve kaišem do frmerica (naravno i ostala odeća)
butikne znam kako se zove, znam da je negde iznad Đeram pijace (ali preko puta) pa se uđe u neki pasaž...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Moda za trudnice
23.9.2009 8:54:33   
Anoniman
Morala sam to sve da napišem. Radi se o tome da tih "no-name" dečijih butika u NS ima gomila. Ja ne spadam u ljude koji pate za markom, recimo Chicco obilazim u širokom luku, jer smatram da su nenormalni sa cenama. U Benettonu i Iani bih kupila Luki dobre pantalone, ako nisu baš histerično skupe. U Beba Kidsu se samo vozimo autićima, pošto novosađanske mahom smatraju da tamo mogu da kupe "kvalitetno i povoljno", a uopšte nije povoljno (pa su deca k'o uniformisana)! I svi ti mali "no name" butici, uopšte nisu povoljni. Možeš naći po nešto, ali... znaš kako, svuda možeš naći. Ja se kunem u Zaru i oblačim dete u Zari već duže vreme. Ustvari, većinu stvari kupim u H&M i C&A pošto imam mogućnost za to, a sve što dokupljujem, dokupljujem u Zari.

< Poruku je uredio Tasha RR -- 23.9.2009 8:55:36 >

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Moda za trudnice
24.9.2009 9:29:00   
Markovicka
Joj i ja moram kupovati nesto za hladnije dane. Za leto je lako, navuces neko haljince i voz, a bilo je ida se kupi ovih lanenih pantalona, salvara i slicno, a za zimu ne znam bas da cu tako lako naciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Moda za trudnice
24.9.2009 12:49:17   
Modessty
Juče mi mama kupila mnogo lepu i zgodnu haljinicu u MontoBene. Mislim da je oko 2500. Od crnog pliša, razvlači se, nigde nije sečena, iznad kolena. Kad je obučem slikam se da se pohvalim user posted image user posted image Eto ima nešto lepo u šta ja i moje grudi i moj stomak možemo da stanemo!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Moda za trudnice
24.9.2009 12:51:34   
Modessty
Što se tiče farmerki i pantalona za trudnice, ima lepihn u jednom butiku u starom podzemnom u Nišu za oko 2000-2500din.
Ja se bacila na prepravljanje pantalona koje već imam. Hvala mami i njenom krojačkom umeću!!!user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Moda za trudnice
24.9.2009 14:13:23   
cicko
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

user posted image  Pa ako pišemo "Zara", što ne i "Baby Sara"?

Znam za Baby Saru, baš sam se posvađala sa prodavačicom pre neki dan kada je htela da mi objasni da ona bolje poznaje moje dete od 3 godine nego ja. user posted image  No, na stranu to, meni se ne dopadaju njihove stvari. Kupila sam kod njih jednom dobru kapu Luki, i nikada više ništa nisam našla. Da, povoljniji su, ali ne baš toliko. Da se razumemo, dodaš 100din i kupiš mnogo lepšu i bolju dečiju majcu na sniženju u Zari, a oni stalno imaju nešto na sniženju. Baš sam Luki kupila dve majce, koštaju 500din komad.  Takođe, kupovala sam Luki potkošulje; kod Riblje pijace u butiku "Ariljski veš" sam potkošulju platila 100 din, a u Baby Sari 160din.
No, te farke si kupila po super seni, ja sam malo skrenula sa teme... user posted image



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

To za cene, mi smo gledali kolica i krevetice- nemam iskustva, ali sasvim solidna kolica su 9.700 ali to je vec druga tema.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 10:41:02   
Mica breskvica

poludela sam, sve je krš, tetkasto, babasto, neke boje katastrofa...e tako...
rekla sam da ću iz inata početi da pravim garderobu za trudnice...jbt jel mora svaka majica da bude tunika user posted image i još takva da se osećaš kao slon u njoj i da skrivaš stomak...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cicko)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 10:43:21   
Anoniman
U Radosnici u NS su dobili podnosljive stvari (ne mogu da kazem lepe posto je izbor ogranicen)za trudnice, bas sam bila pre neki dan (u B. Cosica) i imaju neke lepe kosulje na preklop, teksas suknjice, haljine...nije babasto, bar ne spram onoga sto sam vidjala svuda po gradu.

(odgovor članu Mica breskvica)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 10:44:21   
Markovicka
I ja stvarno ne bi znala sta da obucem da jos uvek radim, ovako stalno visim u trenerci i duksu.

(odgovor članu Mica breskvica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 10:52:54   
Markovicka
IZVORNA PORUKA: Nedja

U Radosnici u NS su dobili podnosljive stvari (ne mogu da kazem lepe posto je izbor ogranicen)za trudnice, bas sam bila pre neki dan (u B. Cosica) i imaju neke lepe kosulje na preklop, teksas suknjice, haljine...nije babasto, bar ne spram onoga sto sam vidjala svuda po gradu.


E bas cu pogledati. Svakako treba da odem da vidim sta oni imaju za bebanu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 10:57:08   
Mica breskvica

onda mi ne preostaje ništa drugo, nego da sednem u kola i dođem u NS, da vidim šta ima... user posted image user posted image user posted image
a i za čas sam tu, pola sata, 40 min...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 10:59:51   
Anoniman
Mico, znam da u Zari ima trudničkih farki, možda imaju još šta za trudnice. user posted image

(odgovor članu Mica breskvica)
  Direktna veza do poruke: 95
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 11:04:09   
Modessty
Ja sam prepravila nekoliko pari pantalona. Skinula pojas i dodala rastegljivi materijal i lastež user posted image A kupila sam teksas onaj sa strečom i mama mi sašila super suknju.

Stvarno su stvari za trudnice uglavnom shit i svi ti nude široke i šljampave stvari user posted image Pa ljudi ako sam trudna nisam operisana od osećaja za lepo i moderno!user posted image user posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 13:01:57   
*Alexx*
Neko je u ovoj temi pomenuo poljsku liniju "9 meseci". Nekada su oni imali butik u Bgd-u, preko puta Sava centra - tu sam ja kupila 2 para odlicnih farmerki kad sam bila trudna. Sada njih tamo vise nema, ali su u NS, u butiku Radosnica, cini mi se. Tako da, ako imate vremena i sredstava, bolje je potrositi jedan dan na put do NS i kupiti kvalitetnu garderobu, nego bazati po Bgd-u, raznim Dendijima i Elenima, boze sacuvaj (u stvari, meni su oni uvek bili katastrofa, sve za neke tetke). Ja sam se uvek nervirala kad mi je nesto trebalo. A nosila sam nisko, sve pantalone su mi bile tesne vec u drugom, trecem mesecu.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 13:02:46   
*Alexx*
Pa ljudi ako sam trudna nisam operisana od osećaja za lepo i moderno!


Bravo, Modessty! To sam isto i ja pricala!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 13:07:52   
Anoniman
To za Radosnicu, ako sada imaju dobre stvari, to je onda nešto novo, jer pre 3 god kada sam ja bila trudna, u radosnicu sam otišla sa takođe trudnom drugaricom, i obe smo mogle zajedno da stanemo u najmanji broj trudničkih pantalona. Brojevi su bili kao za slonove a ne za žene.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Moda za trudnice
20.10.2009 13:45:24   
*Alexx*
Da, da, to je novo. Evo i link: http://9meseci.blogspot.com/

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here