|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.2.2015 21:29:38   
Mariya
Ja sam uzela ovu Babylove čašu sa kljunom
[img]http://www4.slikomat.com/13/0220/ymt-casa..jpe[/img]
za H, planiram da joj iz ovoga dajem vodu/čaj kad budemo počeli sa čvrstom hranom, ali mi se ne dopada taj silikonski kljun, pa bi da ga zamenim. Negde sam pročitala ovo:
Bitna napomena- Nip, Nuk, Nuby i Baby love flašice i cucle se savršeno mogu kombininovati jer ih očigledno prave u istim fabrikama a nemojte se iznenaditi ako ispod baby love pakovanja zateknete proizvod koji na sebi ima Nip ili Nuby oznaku (meni se to dogodilo kada sam kupila čašu sa piskom).
a u temi flašice sam pročitala da na babylove flašice odgovaraju aventove cucle. Ima li neko iskustvo sa ovim, koja će onda cucla ili pisak odgovarati ovoj čaši? al ga napisah, valjda ćete razumeti šta pitam...

Nece da otvori slikuuser posted image
Evo ovu čašu:
http://www.dm.de/de_homepage/babylove/produkte/flaeschchen-schnuller/flaeschchen/120162/babylove-weithals-trinklernflasche.html

< Poruku je uredio Mariya -- 20.2.2015 21:31:44 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
20.2.2015 21:35:56   
anci kv
dunda je iz aventove flašice pila vodu do 6.meseca,posle nuk sa silikonskim kljunom,mada je već oko 10.meseca pila iz šolje. Sad uveliko pije rosu iz flašice sa onim dodatkom
Ni meni se nije dopao silikonski kljun jer ga je stalno grickala i kidala,pa smo prešli na šoljuž

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.2.2015 21:39:46   
mila83
Ja sam sa nekih 9 meseci uvela casu sa kljunom , pa kada su to savladali,krenuli sa obicnim casama, usput postepeno izbacivali flasicu.Sa godinu i desetak meseci izbacili flasicu potpuno,mislim da je sin i ranije, uz svoju seku. Sto pre,to bolje,najvise zbog zubica,koliko se pije sok ili zasladjen caj.

Moji su sad veliki,ali vole da piju vodu iz onih plasticnih flasica od 0,33l,nesto im zanimljivo,a i zgodno je kada se ide negde.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
24.2.2015 22:23:34   
dijana1*
Kosti sam kupila nukovu flasicu sa silikonskim kljunom ali on iz nje ne zna da pije. Iskreno i ja sam probala da vidim kako ide ali jako tesko. mnogo treba da se vuce za par kapi vode. Tako da sada sve pije iz obicne case a kada negde idemo kupim mu janu u maloj flasici i pije iz nje.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.2.2015 8:44:00   
ishler
Meni je starija od 6 meseci pila iz te Nukove sa piskom,samo sto se ona snalazila pa zubima malo odgrize i onda lije iz nje,kroz par meseci smo presli na casu.Beba pije iz flasice ali slabo pije vodu,a nameravam da uzmem sada opet tu sa piskom.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.2.2015 8:47:58   
veselicaa
Poslali nam rodjaci iz inostranstva prelepe case za sok ili vodu,za vecu decu jer ovde nikako nisam uspevala da ih nadjem.Mnogo su prakticne,A je nosi u skoli,a S za sad samo kada izlazimo negde.Najbitnije mi je da su od one kvalitetne plastike.

(odgovor članu ishler)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.2.2015 9:17:33   
serpica
Moj bebac jos uvek pije iz klasicne flasice mada je uspeo da popije sok iz tetrapaka na cevcicu tako da cu uskoro i takvu flasicu da mu uzmem.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.2.2015 14:09:21   
Bibilib
Bata naravno iz case a beba iz flasiceuser posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
27.2.2015 17:00:25   
panpan1
iy case, jako brzo su se na to navikli. jedino je problem hrana, dugo sam ih hranila.

_____________________________

Volim samo sebe :)

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
28.2.2015 0:52:03   
Azra_

IZVORNA PORUKA: serpica

Moj bebac jos uvek pije iz klasicne flasice mada je uspeo da popije sok iz tetrapaka na cevcicu tako da cu uskoro i takvu flasicu da mu uzmem.


Šerpi, moj dugo nije ništa prihvatao što nije iz obične flašice. Doduše, pio je samo vodu i mleko, sokove ne. I tako na moru, on je bio tu oko 1,5 godine, dočepa se mog frapea na slamčicu i pije. Ne bih se nikad setila da mu tako dam. Probali smo sve one flašice što imaju pisak, te silikonski, te plastični, samo pobacali pare i nije uspelo. Posle smo mu kupili one sa slamčicom. Imao je jednu Dr Brown's i još jednu na ˝M˝, ne mogu da se setim, spominjala sam je ovde na forumu. Bilse su super i jedna i druga. Samo za vodu smo ih koristili. Bilo mi je lakše, stoji na stolu, pa se seti da pije, a od kad je počeo samo iz čaše da pije , moram da ga jurim. Sada pije iz običnih plastičnih čaša, Ikea, i super su što mogu u mikrotalasnu, pa mu ugrejem mleko, čaj...na brzaka.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.6.2015 9:51:55   
emicaa
T još ne znam piti iz čaše,pije na slamku.Nikako da skonta kako ide,svaki dan joj naspem vode u čašu i dam ali ne vrijedi,na sve strane samo u usta neće user posted image
Kako ste vi i kad dječicu učili da pije iz čaše?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.6.2015 9:55:37   
veselicaa
Moje su bas rano naucile iz one sa rupicama ili sa cevcicom su znale od osmog a A.od sedmog meseca.Cucle su bas rano izbacile.Nisam ih nesto ucila,bukvalno bi im samo dala i brzo bi skontale kako.Jel ti cerkica pije iz cucle sada?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.6.2015 9:57:24   
emicaa
Samo mlijeko na cuclu,sve drugo na slamčicu već dugo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.6.2015 10:01:31   
amdn
nas decak kratko pio iz flasice sa cuclom, brzo je kkrenuo sa flasicom koja ima neki nastavak, pa na cevcicu,
sad smo vec veeeliki, ima svoje plasticne case, al sad trazi staklenu :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.6.2015 10:05:15   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: emicaa

Samo mlijeko na cuclu,sve drugo na slamčicu već dugo.

Aha onda ti zelis da je naucis da pije iz obicne case jel da?Ja razumela da ne zna iz one sa cevcicom.Ima vremena naucice,znam i stariju decu koja jos ne umeju da piju iz obicnih casa.Samo joj sipaj manje tecnosti i sedi sa njom pa i ti uzmi da pijes sok ili vodu sa njom jer se najbolje uci iz primera.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.6.2015 10:09:38   
emicaa
Joj veselice tako i radimo,ja se nalijem vode ko prava a ona sva mokra,pa joj pokazujem kako treba jezik ali ne vrijedi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.6.2015 15:15:06   
Klarita
N ne pije sokove. Vodu iz aventove sa piskom i ima i Nukovu sa piskom...sasvim sam zadovoljna...obe su mu uvek na dohvat ruke.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.6.2015 15:21:41   
vikiveki
Moj najmlađi je dugo pio vodu iz Nukove čaše ali je pre skoro godinu dana počeo da pije sve iz običnih čaša,sada ima specijalnu čašu sa likom Ben Tena

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
25.6.2015 15:52:06   
veselicaa
Emice naucice ne brini user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
26.6.2015 0:41:47   
Azra_
Emice, ne opterećuj se, sve dođe na svoje!!! Naučiće, ne brini. Moj je dugo pio iz flašice sa cevčicom. Bilo mi je lakše. Uvek mu je flašica na stolu, vidi je, ne moram da ga jurim da pije vodu, sam se seti, znam da se neće politi...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
26.6.2015 7:53:58   
emicaa
Ne opterećujem se toliko nego ona kad ugleda svoje čaše krv mi pije dok joj ne naspem,kad naspem okupa se.Da se hoće naučiti pa onda kad dam bar da pije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 11:10:35   
mila83
Teodora sada uci na casu sa kljunom.Ali i dalje vise voli da pije iz obicne case dok joj pridrzavam,da se ne bi okupalauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 12:35:19   
vikiveki
Moji piju iz običnih čaša, i sok i vodu,svako ima svoju čašu sa aplikacijama.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 12:42:50   
Bibilib
Aki se naucio da pije iz obicne case i sok i vodu,jedino za mleko koristimo flasicu....user posted image

< Poruku je uredio Bibilib -- 15.7.2015 12:43:34 >


_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Iz čega dete pije sok/vodu?
15.7.2015 12:43:06   
mila83
Tako i moji stariji klinci.Neko vreme su imali svoje omiljene case,Dimi jako voli Spajdermena a Mima Hello Kitty.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 [17] 18 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here