|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 14:34:19   
Anoniman
Moja U takodje ne voli hleb, jede ga bas retko i to samo kada maze krem ili nesto na njega ovako za dorucak i rucak, veceru ne pipa hlebuser posted image a ja ne mogu bez hleba....

(odgovor članu vikiveki)
  Direktna veza do poruke: 626
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 15:27:46   
Ana RR
Marko voli kiflice, proju, u stvari on voli čisto testo ili eventualno sa sirom. Ako ima šunke, paradajza, bilo čega drugog unutra on to neće jesti.

Ja hleb jedem samo ujutru uz doručak, krišku ili dve. U suštini, volim dobar doručak i to mi je najbitniji obrok.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 15:30:34   
Anoniman
Moja U retko kada to pojede, po parce proje, jedna kiflica, jedna palacinka, ali zato meso i povrce i voce obozavauser posted image
Od kako su pocele ove vrucine pocela je slabije da jede, jede, ali je kolicinski smanjila, bar pola...

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 628
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 15:34:22   
Ana RR
Nema ni potrebe da se prejeda, bolje laganija hrana kada su vrućine. Marko voli voće i sam traži, evo od jutros je pojeo pun tanjir lubenice, posle tražio bananu. Jabuku i šargarepu obožava da gricka, to bi mogao non stop. Ali povrće slabo, jedino kroz ručak.

E da, neće ni palačinke user posted image u Kanadi je jedno vreme hteo pa pojede jednu sa nutelom, sad neće uopšte, eventualno malo čapne praznu palačinku.

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.7.2015 15:35:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 15:37:40   
mila83
Moj sin isto voli da gricka jabuku i sargarepu,retko kad da prodje dan da to ne pojede.Nije veliki ljubitelj kremastih kolaca i torti,pa i palacinke vise voli prazne da jede,ne pojede vise od dve.Zato voli hleb,ali trudimo se da to bude prihvatljiva kolicina po obroku.Ima dobru krvnu sliku,ali je prilicno visok za svoj uzrast i mrsavko je .A Mima moze i jede sve,ne birauser posted image
Um, i bolje ,sto kaze Ana,lakse organizmu da podnese vrucinu sa laksom hranom,samo sto vise tecnosti i corbica...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 16:21:47   
veselicaa
Moja deca kada su ovako velike temperature najvise jedu popodne,negde oko 5 kada inace i rucamo.Malopre su pojele sladoled,posle lubenicu,spremaju se da idu napolje da uberu maline a jos nisu rucale.Za rucak imamo piletinu i krompirice sa sargarepom,to obozavaju.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 19:18:11   
vikiveki
Moji po ovoj vrućini konzumiraju najviše vode i sakova i to onih domaćih.Omiljeni im je sok od zove,pa onda sok od višanja. I jako puno jedu salate,od krastavca i paradaiza

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 21:01:59   
veselicaa
Mi trenutno imamo sok od jagoda,uskoro i od malina,od zove smo popili a od visanja cu tek da pravim.Sve ih podjednako vole.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 22:06:14   
Ana RR
Mare obožava sok od zove a ove godine je uošte nije bilo kod nas u kraju. Na putu do banje u Slankamenu smo videli gomilu zove i pošto nije bila još procvetala dogovorimo se da ćemo da naberemo sledeći vikend jer smo opet dolazili. Kad baš pred vikend bilo nevreme sa gradom i sve uništilo. Baš mi je žao, svi volimo zovu. Moja baka je nekada pravila slatko od zove, od onih crnih bobica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 22:09:46   
Ivanka 75
Ja volim sok od zove ali sveki kaze da je zova radioaktivna user posted image

I moja nana je spremala slatko od zove, obozavala sam ga.
Nego, Ivka samo cepa kruske ovih dana, one sitne. Oglodje ih samo tako, po kilo dnevno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 22:09:49   
Ivanka 75
I lubenice tamanimo samo tako user posted image
Porodicno user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 5.7.2015 22:12:52 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 22:12:53   
veselicaa
Ivanka te male kruskice i moja deca vole,slatke ali bas male nije ni cudo sto ih je moguce pojesti po ceo kg.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 22:15:01   
vikiveki
Mi smo jednu lubenicu upravo završili...bili kod sveki i ona nam dala lubenicu...doneli kući i slast pojeli...njen komšija ima nekoliko h pod lubenicama

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 22:25:48   
veselicaa
I mi danas jeli lubenicu i to bas dobru,slatka sa tankom korom.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 22:30:04   
vikiveki
Nego,zadnjih dana moj najmlađi samo traži da jede ne znam ni kako se to tačno zove,ima da se kupi u Idei,Rodi upakovano u plastične kutije ,a unutra ima po 5 pakovanja...nešto kao špagete a na njima piše Indian nuddles...toliko se oduševio sa tim ,svako jutro i veče traži da mu to spremam. A ja to jednom uzela jer mi se svidela ta plastična posuda,i kada je jednom probao sada bi samo to jeo

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 22:32:31   
Ivanka 75
Jao to je onaj brzi obrok!
Ja sam to jednom probala i bas mi bljak, bez ukusa, i nekako bljaaaaak
A danas sam gledala da kupim kutiju a noodles da dam mm da odnese na posao, on ih jede ponekad.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 22:37:32   
vikiveki
Ma to od nas niko ne voli,samo Stefan,on ujutru još ne ustane a zove me:"Mama spremi mi čili" on to zove čili zato što ima dodatak čilija koji on ne voliuser posted image e sad zove ga čili ali čili neće da mu stavljamuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
6.7.2015 7:34:23   
mali_mis
A. retko kad jede hleb. Obozava tuna pastetu, i kad jedemo zajedno ja mu mazem na male parcice sredine, pa on olize pastetu i hleb ostavi. Kad je sam dohvati onda je prstima jede, ili lize iz one kutijice, eventualno proba za pocetak kasicicom.
Lubenicu bi mogao da jede citav dan. Meso i ne bas, vise voli povrce i voce. Kad jede jaja, on uzme belance, meni ostavi zumance.
Zitarice jedino kad mu umuljam u sladoled pa nema pojma, inace nema sanse.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
6.7.2015 11:03:50   
Bibilib
MMis i moj Maki retko jede hleb ali zato obozava slatko,ja se ljutim i branim mu jer se ubucio i slabo je aktivan,ali slaba vajda... Zato se ponekad i svadjamo...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
6.7.2015 11:55:22   
mila83
Mi trenutno konzumiramo domaci sok od kajsije.Pravila sam jos od visanja.A cesto pravim one od citrusa,sargarepe i cvekle,sto drzim u frizideru..
Kod mojih jako rodile kajsije i kruske,pa samo jedemo,kad god stignemo,i deca i mi.Leti uvek bolje lakse i cesce jesti.
Deca ne jedu sladoled svaki dan,pravim dosta vocnih salata i deserata koji su podjednako osvezavajuci a zdraviji,....od pudinga,griza,pirincanog mleka,svasta moze sa vocem lepo da se iskombinuje.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
30.12.2015 10:10:26   
branki*
Konacno da i ja mogu da se pohvalim u ovoj temiuser posted image eto,sa 4 i po godine,malo jace,moj B je poceo da jede kuvano!od deteta koje je jelo samo proju,pilece belo przeno,makarone od prosa,virsle i hleb i med,jede sad i ribu i supu i djuvec i meso svo,i paprikas i spanac!srecna!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
30.12.2015 10:48:56   
Ana RR
Branki user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
30.12.2015 12:38:12   
Zemunka85
Super Branki to je bas bitno!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
30.12.2015 14:38:22   
mila83
Bas mi je drago Branki ! user posted image Sad ce momak da bude zdrav i jak,kad sve lepo rucka ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
30.12.2015 14:41:48   
branki*
Ej,bas sam srecna,koliko je lakse sad,kad vec imam neki izbor,a ne ono bukvalno svaki dan isto.negoduje on i sad,ali nem vrdanja,jede se i kraj!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here