|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
3.7.2015 22:33:33   
vikiveki
Ana,moji bi samo na sendvičima živeliuser posted image naravno kada bi im ja to dozvolilauser posted image evo sada tj. malopre su večerali kajganu

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
3.7.2015 22:37:20   
mila83
To je super Ana,stalno tvrdim i stojim iza toga da su roditelji odgovorni za to sta deca vole da jedu,dok su tako mali,pa i za kasnije.Mi nase sendvice uglavnom pravimo od nasih domacih suhomesnatih proizvoda,nekad i pastetu sama napravim.A galete su super,i kao vecera ili uzina,slazem se.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
3.7.2015 23:35:37   
Ana RR
Ja sam jako srećna što je prošao fazu nejela, to me baš ubijalo u pojam. Vrteli smo tri jela za doručak i tri za ručak, ništa nije hteo. A sad stvarno lepo jede i što je bitno hoće da proba nešto novo. Ne uvek naravno, tu je na mene user posted image ako mi se izgled ne dopada nema šanse da ću probati user posted image Ali šalu na stranu, stvarno ne mogu da se žalim, čak i kada nešto ne voli i buni se, opet pojede. Voli ribu, to mi je jako bitno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
3.7.2015 23:37:49   
mila83
Moj sin je takav,dok Mima nema problem da proba nesto novo,i da pojede nesto iako joj nije po volji. A ribu isto jako vole,sve vrste i na sve nacine.Neko vreme su jeli i domacu riblju pastetu,baka im je pravila,i hteli su.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
3.7.2015 23:39:16   
veselicaa
Ana i moja S slabo voli da proba nove stvari za razliku od starije koja bi svaki dan jela nesto novo.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
3.7.2015 23:43:11   
vikiveki
A moj najmlađi je baš specifičan što se tiče hrane,on kada jede jede sve samo tj. ako uzme cveklu onda jede samo cveklu bez leba ,bez ičega...kada jede salamu u stanju je samo salamu...jedino me teši što uzima sve da jede samo što za svaki obrok to nekako rasporedi.Jedino kada jede sendvič tu uzima dvoje u kombinaciji

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 11:17:49   
World
Upravo napisah to isto u samostalnom hranjenju, i Ana jede sve posebno. Nema teorije da iskombinuje. A hljeb rijetko jede jer ga rijetko pravim, a i u tom slucaju to je kao zasebna namirnica.

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 11:26:39   
mila83
I ja ne volim kada jedu puno hleba..zavisi sve sta nam je dnevni jelovnik,nekad bude vise,nekad manje.I preferiramo domaci hleb.Umesim sta imam od brasna i semenki,to vole bas.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 13:11:43   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: World

Upravo napisah to isto u samostalnom hranjenju, i Ana jede sve posebno. Nema teorije da iskombinuje. A hljeb rijetko jede jer ga rijetko pravim, a i u tom slucaju to je kao zasebna namirnica.

Moja S skoro uopste ne jede hleb a i A dok je bila manja nije ga htela.Jedno vreme smo je terali ali smo kasnije shvatili da i ne mora da ga jede ako sve drugo jede normalno.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 15:54:24   
mila83
Upravo to Veselice,uopste ne moraju da ga jedu.Samo neke porodice imaju bas tu naviku,ima ljudi koji bez hleba ne mogu da zamislie obrok, pa onda i deci forsiraju.A hleb ih samo zasiti brzo a nista korisno od njega. Moj sin je kao mladji voleo okrajak posle rucka da glocka, to mu bio neki ritual, i nisam mu branila.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 21:24:45   
veselicaa
Ma da,hleb se u nekim kuhinjama uopste ne koristi uz rucak.Ali znam ljude koji i makarone jedu sa hlebom user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 21:50:04   
Ana RR
Znam i ja ljude koji jedu hleb uz makarone, i moj tata je jedno vreme jeo user posted image

Marko obožava hleb ali ja mu uz ručak ne nudim, dam mu ako sam traži mada i to zavisi od toga šta ruča. On u suštini voli da pojede suv hleb, to mu je najslađe, takav mu je i otac user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 21:52:35   
veselicaa
Ana moj muz uzme uvece hleb,sipa u ruku malo soli i jede user posted image Ja ne mogu jos tome da se nacudim a to radi oduvek.
Stasa redovno zaboravi da pojede hleb,isprazni tanjir,ustane sa stola a kriska hleba ostane netaknuta.

< Poruku je uredio veselica -- 4.7.2015 21:54:42 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 21:57:47   
vikiveki
Moj srednjim sin uopšte ne voli hleb,sve bi jeo ali bez hleba,dok mlađi može ponekad i sam hleb da jede bez ičega

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 22:04:45   
mila83
Moj sin vise voli hleb nego cerka,mogao bi i on,nekad i trazi posle rucka malo.Jako voli integralni kada umesim,ali bez semenki recimo,a Mima voli i semenke.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 22:13:28   
vikiveki
nešto sam zaboravila da kažem tj. napišem...ne znam kako vaši ali moja deca ima nešto što vole svi podjednako,a to je pizza.Ja ne volim toliko ta brza jela,i više forsiram kuvanje ali oni pizzu vole od najstarijeg do najmlađeg

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 22:18:48   
mila83
Isto ! Ja ne znam da li cete mi verovati,ali jednom u tri meseca jedu kod kuce picu,i to domacu,valjda po tim rodjendanima jedu pa im se svidja..ali ni to nije tako cesto.Ne znam.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 22:23:19   
vikiveki
To ja i kažem...ne pravim toliko pizzu da bih mogla da kažem da je vole samo zato što im to non stop pravim,izbegavam da je pravim.I čudim se zbog čega skoro sva deca vole toliko tu pizzu...user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 22:57:45   
Ana RR
Moj ni picu ne voli user posted image kad napravim on kaže mama, ali ja hoću samo picu! (a to znači samo testo).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 23:00:00   
veselicaa
Moji obozavaju picu i ja je cesto pravim.Vole i pecene pancerote,pica rolate,punjene kiflice bas vole peciva.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
4.7.2015 23:06:57   
mila83
Moji klinci generalno vole svako testo,od kiflica,pogacica,rolata,proje,krofni,ustipaka,palacinaka...strudle..samo treba biti umeren.Nemamo svaki dan na stolu to,preferiramo voce i povrce.Evo danas,kaze mi sin da bi nesto da gricka,ja pitam sta,kaze on jabuku.I uze dete onaj ljustac,lepo oguli sebi jabuku i jede.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 0:04:25   
World
ma ovi moji mogu zivjeti na hljebu i tijestima, samo je problem sto ih ne pravim.. user posted image
mislim, napravim ponekad, tako npr. jednom sedmicno.. a ne jedemo ni mi hljeb, tako da nisu ni oni navikli, ali kad ga se dokopaju onda samo to jedu.. user posted image
jezim se od kupovnih hljebova, to im ne dajem nikad, zbog aditiva uglavnom.. ana pice nesto ne voli, mislim da su njoj kiflice i pita vrhunac uzivanja, sto se tice tjestastih stvari.. definitivno nema nikakve koristi od njega, pa sto bi ga jeli..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 1:26:12   
aleksandrici
Imam i sina i cerku,toliko su razliciti da cak i ne vole istu hranu,kao da ne jedu iz iste "serpe'.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 1:29:31   
aleksandrici
I moji,vrlo cesto je pravim.Toliko cesto da mi se smucila a deca samo kazu"nismo odavno jeli pizzu"?Da li je moguce?I ja sam potencirala povrce,supice...kad su bili mali aili izgleda da je pizza ostavila najjaci utisak.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Ishrana dece starije od dve godine
5.7.2015 1:32:48   
aleksandrici
Slazem se,kad vidim da i makarone jedu sa hlebom ili drobe supu,nije mi dobro,ne znam zasto mi se to ne svidja ali je bas bas,blago receno,grozno.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs
Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here