|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 17:42:45   
jabudic

IZVORNA PORUKA: milicicak

Jabudic, nikad nije rano za kupovinu user posted image



Ovo mi se svidja! user posted image
I ja sam mislila u H&M i Carter's, mada je Carter's zeznut sa veličinama.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Veličina garderobice... ?!
5.4.2015 23:49:24   
j o e
ja ocekujem drugo dete za nedelju dana i ova tema me i dalje baca u rebus.

neke bebe jako brzo rastu - tako je moj prvi sin za mesec dana dogurao od 52 do 60cm (kilaza: 3650g na rodjenju, oko 5kg sa mesec dana). sa tri meseca je bio dug 65, ali uz siroki povoj mu je tada vel. 68 bila knap i vec je nosio dosta stvari u vel. 74.

po meni je najbolje resenje uzeti one pantalonice sa stopicama sto nemaju lastis nego pojas koji se zavrce - tako mogu pantalone malo da se skrate ako su bas velike, a posle prestanete da zavrcete pojas i tako im produzite vek nosenja. bodici od organskog pamuka iz C&A - stoje uvek na gomili u nekoj korpi i kostaju oko 390din cini mi se - su jako mekani i rastegljivi i nama su uvek trajali jako dugo jer se istegle po duzini od nosenja. ne secam se od koje velicine pocinju, mislim od 62. nisu najjeftinija opcija ali nisu ni strasno skupi, a premekani su, udobni, lepo se peru i mogu dugo da se nose, tako da se ipak ustedi na duze staze.

videla sam da je neko pominjao par strana ranije okaidi. dobili smo par puta od rodbine nesto iz okaidija - uvek sam isla da zamenim za 2 broja vece. kalup im je bas bas mali.

ja se razmisljam da li da dokupim sta mi fali za drugo dete sada ili da mi muz doturi u porodiliste nesto od odece koju vec imamo pa da krisom probam bebi i javim mu koju velicinu da kupi. samo ko ce izdrzati da pusti druge u kupovinu za bebu, pa to je najsladji deo :)

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Veličina garderobice... ?!
3.3.2016 14:07:59   
Animsaj9
mi smo 56 jako brzo izrasli, a nismo ni imali puno stvari tog broja , sada nosi sa dva meseca 62 ili 68 zavisi od modela a i bolje kad je vece zbog sirokog povoja

(odgovor članu j o e)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 18:50:29   
IvanaSK RR
Ja sam uzela dva bodija 56, sve ostalo mi je 62. Uzecu jos dve, tri stvarcice 56.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 19:00:55   
amelia
Ja se jako kajem sto sam jedno 10 odelca i 15 bodici uzela sve 56 br koja greska neke su ostali nove jer nismo mogli da ih obucemo bile su previse male a tako su bile lepe mekane preskupe tako mi je zaouser posted image morali smo sve da dokupujemo tako da najmanji br uzmite jedno dva para odmah ih bebe prerastu.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 19:02:41   
Anck Su Nmaun
Ja nista 56, ni za prvo dvoje dece nikad nisam uzimala 56 to je bas minijaturno pa se il brzo preraste il bude malo.
Ja sam kupila odelce za izlazak,i jos jedan kompletic, bodic dugih i kratkih, jedne pantalonice i danas sam narucila dve zeke F&F..neznam kad stizu i sve je 62 user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 21.3.2016 19:03:29 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 19:04:04   
IvanaSK RR
Amelia, ti si baš dosta garderobe uzela 56.
Ja sam izgubila osecaj koliko su bebe male. Tek na kasi smo primetili da kompletic koji smo kupili za iznosenje iz porodilista je u stvari za dete od godinu dana :)

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 19:11:08   
amelia
Ivana ja sam mislila da su manje nego sto jesu user posted image ne znam zasto mi se tako cinilo ja kad sam se porodila prvo sto mi je kroz glavu proslo bilo je joj boze koliki je prav decko user posted image cudila sam se kako ga je bralo u stomaku user posted image bas sam otkacena

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 19:11:41   
Anck Su Nmaun
Hhahah pa bas....
I da ako su kratki rukavi u pitanju ili trik duze se noze, kasnije i ispod kao podkosulja.
Secam se da su moje iznosale kratke rukave sigurno 4-5 meseeci.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 20:50:10   
nikiteki
Ja sam sve uzela malo vece jer brzo prerastu

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 21:02:19   
emicaa
Ja sam morala sa T uzeti manje jer jena švrćo plivala u odijelu veličine 50/56 user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 21:17:40   
pipi_coco
Ja nisam uzela baš puno te male garderobice...više imam velicine 62 i 68.....ali kupila sam dvije preslatke kao trenerkice H&M i pise velicina od 0-1 month,a sad mi djeluju tako minijaturno, ne znam da li cemo uspjeti da ih obucemo.... nadam se pa makar za jedno slikanje uspjemo navuci user posted image

A odjelce za izlazak je broj 56

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 21:32:19   
Maraj
Ja sam sve uzela 62 velicinu. Ama bas nista nisam kupila u velicini 56
Em bebe to brzo prerastu em siroki povoj. Ja stvarno ne znam kolicna beba treba da bude da pored sirokog povoja nosi velicinu 56. Bolje da su joj stvari komotnije. Nervoznije su u suprotnom

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 21:34:28   
emicaa
Maraj mi nismo koristili široki povoj,a T je bila 46 cm duga a 3 kilice teška na rodjenju user posted image mrva pa eto

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 21:45:54   
madre
Moje iskustvo je takvo da su nam bodici i zekice super odgovarale u broju 62, a stvari iz dva dela (trenerkice) u veličini 56.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Veličina garderobice... ?!
21.3.2016 21:47:55   
IvanaSK RR
Sin je imao 3300kg i 49 cm, smrsao u porodilistu 250 gr. Odelce 56 mu visilo sa njega user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Veličina garderobice... ?!
22.3.2016 9:10:41   
Sanjalicaaa
G se rodio sa 4600 i 58cm. A ja nakupovala 56. Nije mogao ni rucicu da provuce. 62 je nosio jako kratko. A Ika je rodjen sa 4050 i 55cm i uspela sam da mu navucem, jedva, te bodice 56 koji su mi ostali od G. Samo da ispunim sebi cef jer su bili mnogo lepi, sa nekim kul natpisima. Medjutim nije ih nosio ni nedelju dana. Ja sam uvek da se kupi samo par stvarcica 56 unapred, pa kad se beba rodi da se dokupi odgovarajuca velicina.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Veličina garderobice... ?!
22.3.2016 9:42:24   
MishMash
Nas su svi savetovali da kupimo veličinu 62, a kad smo došle kući nisam imala šta da obučem detetu. Sve joj je bilo veliko, imala je 3300gr kada smo izašle iz bolnice.

Mislim da nije loše ipak uzeti par stvarčica u veličini 56, za svaki slučaj. Ima na FB dosta povoljnih F&F setova bodića i zekica.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Veličina garderobice... ?!
22.3.2016 9:55:59   
Anck Su Nmaun
Pa neznam i moja mladja je izasla sa 3300 , ali joj je ok stajalo, jos su kod nas cula sam opet uveli siroki povoj user posted image

A zavisi i od proizvodjaca, eto ja narucila odelce za izlazak Diznijev iz madjarske 62 i cini mi se mnogo veci nego sto imam odavde kupljen, ipak cu nesto drugo za izlazak.
Sad treba da mi stignu zeke iz Madjarske f&f neznam kakve su one sa velicinama a narucila sam 62. Npr. znam i za HM da im garderobica veca, moje cere sta god imaju njihovo malo je komotnije ako je pravi br.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Veličina garderobice... ?!
22.3.2016 10:10:13   
MishMash
Mi smo isto bili F&F 62 uzeli i sve joj je bilo veliko, mislim da su njihovi modeli veći. A slažem se i za HM, moje dete ima 4 ipo godine, a još nosi njihove haljinice za uzrast 2-3. Sve joj je dosta komotnije što je za njen uzrastuser posted image

Jedino Primark ima manje modele i to baš dosta. Kupila sam joj neki komplet 4-5 godina, dužina rukava i nogavica ispade 3/4user posted image

Baš dosta zavisi od proizvođača.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Veličina garderobice... ?!
22.3.2016 10:30:25   
IvanaSK RR
To je tacno, sve zavisi od proizvođača. Ja ne očekujem krupnu bebu :), mada svejedno 56 necu mnogo stvari, čisto par stvarcica. Kad dodjemo iz porodilista, lako cu dokupiti.

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Veličina garderobice... ?!
22.3.2016 10:35:10   
vonavoj
Moja je dosta visoka,iako ima 4 ipo godine,iz HMa nosi 122..a iz CA 128 i to joj je knap...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Veličina garderobice... ?!
22.3.2016 17:01:09   
MishMash
Wow, Vonavoj nama je 110 veliko!user posted image


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Veličina garderobice... ?!
22.3.2016 17:08:49   
Anoniman
Von mi presli n.a. 128 134user posted image

(odgovor članu MishMash)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Veličina garderobice... ?!
22.3.2016 17:16:46   
MishMash
Svaka čast mame! Čime hranite vi te devojke? user posted image A moja ćera je inače među višima u grupiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here