|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veličina garderobice... ?!
20.1.2014 16:26:57   
Azra_
Mati i nama se dešavalo da iz USA budu dosta manji kalupi. Ali kad vidimo koja je marka, ako nam se dopadne pa hoćemo da naručimo, posle se orjentišemo po tome koja bi mu zapravo veličina trebala. Znali smo da sa 9 meseci opušteno može da nosi ono što je od 12-18mes.te marke.






_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Veličina garderobice... ?!
4.3.2014 12:51:05   
mali_mis
A. je 56 nosio do prvog meseca, sem jednog bodica iz extreme intimo, koji je nosao do treceg meseca. 62 i 68 je bas dosta dugo nosio, a ostale brojeve je preletao. Sad mu je 86 bas taman, ali nosi i nesto od 92.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 10:40:35   
wivern
Zenskaci ako bebac ima oko 4kg koju velicinu treba kupovati 56? Potpuno sam se zbunila i sve mi izgleda ili premalo ili preveliko.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 10:46:24   
Anoniman
Moja imala 4100 samo jedna bodic 62 je mogla da nosi nedelju dana, sve ostalo 68user posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 10:49:15   
wivern
Kakav sam ja optimista sa 56 user posted image .
Prebacujem se na 62 i 68, hvala UM

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 10:51:06   
Anoniman
Nista Wiw, mi smo se za dve nedelje prebacili i na 72 i na pampers 2user posted image I ne gomilaj previse garderobice za te prve dane, videces da rastu kao iz vodeuser posted image

(odgovor članu wivern)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 10:52:24   
Olga75
koliko su te velicine relativne
nama je 56 trajalo dva meseca user posted image
Wiv , videces kolika je procenjena tezina i visina bebice pa onda pocni da kupujes
stvarno ne znam sta da kazem
moje jadno dete je islo zavrnuto pola godine svog zivota user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 10:53:25   
vonavoj
MOja sad nosi 6cu,i 110/116...104 joj je knap!user posted image
2 godine i 9 meseci..visoka je 103..po mojim merima,sutra idemo na kontrolu,pa cemo videti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 10:53:31   
bubulence
slazem se sa UM, posebno ako ces mu stavljati siroki povoj onda na 56 zaboravi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 10:54:32   
Anoniman
sve zavisi i od proizvodhjca, carters, ready imaju bas mali kalup, dok npr. dzempercice H&M nosimo jos uvek 92, a uveliko ima 101cmuser posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 11:11:51   
wivern

IZVORNA PORUKA: Olga RR
Wiv , videces kolika je procenjena tezina i visina bebice pa onda pocni da kupujes
stvarno ne znam sta da kazem
moje jadno dete je islo zavrnuto pola godine svog zivota user posted image

Olga vec sad je bucmastiji nego sto treba, za jedno 10-ak dana. I to je sve na mm i njegovu familiju mi Savici se radjamo sa 3 kg +- 200-300g user posted image
Tako da ga ocekujem da se pojavi sa oko 4kg.
Ali ne mislim da natalozim arderobe, samo po 2-3 kom onoga sto mi fali.
Bubulence, dobro me podseti za one gace za siroki povoj sto hocu da uzmem.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 11:15:29   
vonavoj
Um,a mi bas iz HM nosimo 110/116user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 13:19:53   
mali_mis
Extreme intimo ima isto velike kalupe za neke stvari. Skoro smo kupili donji deo trenerice vel 92, moram 2-3 puta da podvrnem nogavicu, bodi isto vel 92 je onako bas nekako veliki. Nema veze duze ce ga nositi user posted image
Sto se carapica tice, tu je tek haos. Sve razlicito. Bukvalno moram carapu da prislonim detetu na nogu da potrefim velicinu.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Veličina garderobice... ?!
2.9.2014 14:02:41   
vonavoj
ni velicine nisu kao sto su nekad bile..
krenimo i od obuce..user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 16:54:32   
jabudic
Jao, ja sam sve pozaboravljala user posted image
Nemam pojam koju sam njima veličinu kupovala za iznošenje iz bolnice i prve dane...
J je bio 4200g-54cm, znači da sigurno nije nosio 56? Ili je nosio 1 dan user posted image

Koju veličinu da gledam za prosječnu bebu (do 4kg, nadam se da neću 2 puta roditi džina)?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 16:58:22   
choopa choops
jabude kažu svaka sledeća beba je sve veća user posted image U mom slučaju tačno:
L rođena na termin 3430
M rođen 11 dana ranije 3550
I rođena 14 dana ranije 3400.

Kupi vel 62 i veće! user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 17:02:49   
jabudic
Aaaaaaaaaa?
No way, moja beba je kulturna djevojčica i kasni po uz nekolika dana, neće ona da bude neka debeljuca user posted image
Znači li to da kupim broj 80 i pripremim se na 5 kg user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 17:04:35   
serpica
Ja nisam uzimala 56 nego za broj vece medjutim nije mi trebalo,pa sam naknadno uzimala 56 i nosili smo mozda mesec dana,jer svakako kad operes i dok nosi to se malo razvuce,moj ebac je bio 3600 i 54 dugacak,

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 17:07:26   
choopa choops
Pa sad...pošto je djevojčica, onda možda bude i manja?! user posted image

Meni je I u početku "žurila" za dvije nedelje, a kasnije je kao po UZ bila taman za svoju nedelju možda malo veća, a na kraju se rodila sa 3400 što je prilično velika kilaža s obzirom da je 14 dana ranije. Ne smijem ni da mislim šta bi bilo da je čekala do termina! user posted image

ne znam šta bih ti rekla, ali u svakomslučaju 56 ne uzimaj! user posted image Hahaha šalim se, evo neka neko drugi kaže svoje mišljenje, ali evo ona meni sada sa 20 dana jedva stane u 56. A nisam srećom puno uzimala od tog broja.

P.S. Ali ja joj stavljam jednu tetra pelenu, pa i to ima ulogu, ali ti pošto nećeš, onda možda i možeš sa 56 da startuješ?

< Poruku je uredio choopa choops -- 17.3.2015 17:08:24 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 17:08:21   
jabudic
Onda da uzmem za iznošenje 56, a ostalo 62 npr?
Hoću da se bacim u naručivanje user posted image pošto kod nas nemaš gdje kupiti ništa normalno.
Čupo, kako se ti snadje na kraju, pošto nisi stigla ni da izadješ iz bolnice?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 17:10:27   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jabudic

Onda da uzmem za iznošenje 56, a ostalo 62 npr?



Tako sam ja.

Jabude poslala sam muža da uzme u Extreme intimo dva kompleta da imamo i za izlazak i za prvi dan. A donijela mi kuma još dva tri odjelca. Čim sam izašla iz porodilišta, nakon dva dana sam išla u šoping user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 17:16:03   
serpica
Jabudic leto ce biti kad se porodis nemas je sta mnogo da oblacis,samo bodice i toliko a oni sa raskopcavanjem po sredini su super i oni su cini mi se veceg kalupa pa ce mozda i 56 da bude ok.
Htela sam da kazem da bodici velicine 56 su po meni ok za prvih par nedelja,dok su benkice,strample,zeke bolje za broj vece

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 17:28:30   
jabudic
Pa da, i J je u julu nosio samo bodiće i čarapice, sem predveče kad krenemo u šetnju obučemo i "pantalonice "user posted image
Mislila sam da za sad naručim jedan komplet za iznošenje i pak bodića.
Je li mi rano da kupujem?
Ja ću roze da kupim, pa beba kako god hoće. Ako se rodi Jovan čekaće ga roze bodići user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 17:37:15   
milicicak
Citam sta piset_e i secam se da su meni isto govorili, uzmi par stvari 56 i ostalo 62 ja se nakupovala i naspremala 62-ojke, za izlazak joj kupila haljinicu, strample, benkicu i kapu 56 iiii izgledala je kao cirkus, sve joj je bilo ogromno user posted image odmah sam poslala mm i njegovu sestru u kupovinu...
Prvo je nosila 47, pa onda 50 i 54, pa smo polako dogurali do 56 i 62 sa nekih 6 meseci :)
Da napomenem, na uz je uvek bila tu oko proseka, 2 dana pred porodjaj procenjena na 3200, rodila se sa 2700.
Sad garderobu znam bez probanja da joj kupim samo u H&M-u, samo sam za njih sigurna da joj 98 nece biti preveliko user posted image
Jabudic, nikad nije rano za kupovinu user posted image

< Poruku je uredio milicicak -- 17.3.2015 17:38:26 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Veličina garderobice... ?!
17.3.2015 17:41:56   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jabudic
Ja ću roze da kupim, pa beba kako god hoće. Ako se rodi Jovan čekaće ga roze bodići user posted image


Metroseksualac user posted image
( Moja sestra je kupila rozu robicu za prvo dijete jer joj je dr govorio da je djevojčica, kad se rodio Aleksa, ona je rekla nema veze pravićemo se da je Aleksandra prvih mjesec dana dok mu ne okraća ova roza robica user posted image )

milicicak, ma i sve zavisi do proizvođača, ali i do ovoga da li djetetu stavljate tetra pelene ili ne. Ja sam mojima svima stavljala i logično da im je trebao veći broj robe. A i ovo što kažu, kad je dijete rođeno na ljeto, isto treba manja robica.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here